» »

Minecraft

Minecraft

Jerry000 ::

igra kdo na serverju Lord of the Craft?

korenje3 ::

eno podobno igrico kot je minecraft sem igral pred ene 15 leti... še v 2D za DOS. je bila tolk fun, da sem jo prevedel tako, da sem editiral .exe fajl in v njem prevajal text.

galu ::

smotanko je izjavil:

Zaj sem začel špilati na serveru, ki ga je naredil moj frendin bi bili veseli novih igralcev... Šele začeli smo delati na serverju in je dobrodošel vsak.
Server IP je 194.152.19.132 Pridite kdaj pogledat
LP Smotanko


Ne dela..:|
Tako to gre.

[D]emon ::

korenje3 je izjavil:

eno podobno igrico kot je minecraft sem igral pred ene 15 leti... še v 2D za DOS. je bila tolk fun, da sem jo prevedel tako, da sem editiral .exe fajl in v njem prevajal text.


Se morda spomnis naslova ? :)
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

korenje3 ::

[D]emon je izjavil:

korenje3 je izjavil:

eno podobno igrico kot je minecraft sem igral pred ene 15 leti... še v 2D za DOS. je bila tolk fun, da sem jo prevedel tako, da sem editiral .exe fajl in v njem prevajal text.


Se morda spomnis naslova ? :)


še video:



hm evo našu po nakučju...
http://www.dosgamesonline.com/index/gam...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: korenje3 ()

Jerry000 ::

ni nobenga da bi na Lord of the Craft igral?

galu ::

Patch 1.8.1 je zunaj.
Verjetno eden najbolj obširnih patchev (z novostmi) do zdaj.

Evo, 1. del serije Yogscast v novem updejtu.

Tako to gre.

alxn ::

če želi kdo igrati na mojem serverju naj mi piše na zasebno sporočilo za IP naslov

andrej02 ::

Še en slovenski minecraft strežnik www.minecraftserver.si :D

xxxgeekxxx ::

Kaj to admin gleda registracije al mate bota? Piše naj se grem registrirat, pa sem že cele pol minute registriran :D
Ke te češ

andrej02 ::

Saj je novica na strani, da so problemi z registracijo.
Ali si napisal minecraft ime točno tako, kot pri registraciji na www.minecraft.net.
Ker je case sensitive.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: andrej02 ()

andrej02 ::

Ok mislim, da smo sedaj problem pri registraciji odpravili. :)
Problem je bil namreč v tem, da ko se nekdo registrira se niso "reload-ale" pravice v igri.

galu ::



512x512 texture pack + water particles mod
Average FPS: 30 :))

Izgleda pa vseeno naravnost FANTASTIČNO!

Sistem:
8GB RAM
i5 2500k@5GHz (avg poraba je 47%, lol)
AMD HD6950 1GB GPU@800MHz
Tako to gre.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: galu ()

Jerry000 ::

kje si pa dobil ta mod? Rad bi predvsem našel najbolše HD texture pa po možnosti še tole ko se v vodi odseva:).

Igra kdo na Lord of the Craft?

galu ::

http://www.minecraftforum.net/topic/542... - water shader mod
http://www.minecraftforum.net/topic/127... - 512x512 LB RPG Texture pack (boljše od tega praktično ne gre)

Pa počakat še bo treba na GLSL shaderje za 1.8 verzijo Minecrafta.

To pa potem nastane :)):


Je pa potrebno pomoje noči za 2x GTX580, za 512x512 + wather shader na max + glsl shaderje na max za tekoč gameplay.:|
Žere max 2GB RAM-a, CPU (i5/i7) pa obremeni do 75%...
Tako to gre.

xxxgeekxxx ::

Samo problem je ker v Javi teče vse. Če bi meli svoj engine ali pa nek drug naprimer nekaj podobnega unreal engine bi dosti bolše delalo vse skupaj.
Ke te češ

RejZoR ::

Kdaj bojo že nehal uporabljat trapast depth of field, če tega ne moreš naredit z enim očesom in fiksnim fokusom. Zato pa vsak poizkus DOF-a izpade ksot neko naključno bruhanje. Vse ostalo je impresivno.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

DOOM_er ::

zanima me kje bi lahko najceneje kupil igro?
Robots will steal your job. But that's OK

RejZoR ::

Kupiš jo lahko samo direktno na Minecraft strani. Ni nobenih dealerjev... Oz če ti jo kdo podari, kar je ultimativno najceneje...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Jerry000 ::

za 1 leto si prepozen, pred kakšnim letom dni se je za 10€ prodajala na uradni strani...seveda je bila v beta fazi

mijav7 ::

DOOM_er ::

kul kul, še neki black friday bo, neka znižanja ipd :)
Robots will steal your job. But that's OK

DOOM_er ::

se opravičujem za dvojni post, vendar me zanima kaj se pretežno dogaja po strežnikih? Se gradi neke kolosalne zadeve, ter kako je recimo če si ustvariš svojo kočo ter noter namečeš en kup skrinj z itemi. Kako naprimer poteka interakcija drugih igralcev s tvojo kočo?
Robots will steal your job. But that's OK

Tilen ::

Interakcija poteka tako, da drugi igralci pridejo v tvojo hišo, odnesejo iteme, ti pa ne moreš nič.

p.s. Ne vem, če je še vedno tako. Je pa včasih bilo.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Ziga Dolhar ::

Je. Zato pa imajo nekateri strežniki razne "lock" mode, s katerimi lahko uporabnik zaklene svoje cheste.
https://dolhar.si/

matejdro ::

DOOM_er je izjavil:

se opravičujem za dvojni post, vendar me zanima kaj se pretežno dogaja po strežnikih? Se gradi neke kolosalne zadeve, ter kako je recimo če si ustvariš svojo kočo ter noter namečeš en kup skrinj z itemi. Kako naprimer poteka interakcija drugih igralcev s tvojo kočo?


Odvisno od strežnika. Nekateri so za grajenje (z neskončno surovinami ali brez), nekateri za PVP, nekateri imajo "hardcore mode" (dovoljeno grifanje, kraja itd.), imaš tudi deathban serverje (1 življenje - ko umreš si banan), nekateri pa pač imajo vsega po malem.

Glede itemov je tudi odvisno od serverja. Če ima server zaščito skrinj (veliko jih ima), si lahko skrinjo zaščitiš, da jo samo ti lahko odpiraš. Drugače pa moreš pomembne reči skriti (izkopaš luknjo, shraniš stvari, zakopaš luknjo in upaš, da nihče ne najde tvoje luknje).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: matejdro ()

galu ::

Toplo vam priporočam ta server: teampainclan.com:25565 (to je directen link za povezavo v MC)
Modi so zlo prijazni, glavni admin je večino časa online in server je sam po sebi dobro vzdrževan (nič lagga, novi plugini).
Ena večjih prednosti tu, je več svetov (z portali prehajaš med njimi) in dovoljen PVP (grifanje je pa seveda, kot povsod, prepovedano).>:D

Meni osebno pa je fino tudi to, da igra ni uničena s triljoni warpov (imaš samo home in spawn) in ogromno trgovino.
Chesti so zaklenjeni, imaš clane (med njimi tudi vojne, zavezništva) in kot že rečeno, tono uporabnih plug-inov za zaščito.

Tu nas špila že cca 5 slovencev...;)
Tako to gre.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: galu ()

RejZoR ::

Včasih sem visel na minecraft.si kjer je bil skoz gor kul folk in smo skupaj gradil in delal bedarije, pol pa so ga nehal nadgrajevat in je zadeva zamrla. Nekaj časa sem bil na Blocktopia Creative kjer prosto gradiš ampak so uvedli neke bedaste omejitve in teren prevečkrat resetirajo, da nekako ubije point delanja kompliciranih stvari, ko se itaq kmalu zbrišejo. Mogoče se bom kaj oglasil gor pa bomo kej skupi igral.
Sam bi rad nekako (spet) zalaufal biznis s plantažo dreves in sedaj ko je treba tud jest še farmo ovc, kokoši, krav in pujsov. Čeprav ne vem še kako to narediš, da bi se slednji množil v ograjenem območju :)
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Aljaž6 ::

če hoče gdo igrat ma mojem serverju naj me doda na skypu (aljaz.6) da mu dam hamachi network in geslo..
server IP: 5.215.60.7
plugini na serverju: BlockLock, ChestShop, FalseBook, iConomy, Jail, Jobs, Lumberjack

zanban ::

hoi!
vse vas vabm da bi gradil na mojem serverju.najprej se morte izkazat, razen ce mi vasa osebnost usec :D˙(ce boste mel smisel za humor)
je bukkit, tko da mam vse potrebne plugine.lepo bi vas bo vidt kej tko da, pridte pa se izkazte.
sam jezt nam prevec kle spremlju, tko da ce se hocte pogovarjat pridte na planetminecraft pa mi poslte sporocilo.
http://www.planetminecraft.com/member/z...

lp

Arto ::

Meni so zdaj zabavni HCSMP serverji (Hard Core Survival Multiplayer), kjer te banna za nekaj dni (ta na katerem zdaj igram ima reset banov vsakega 15. in 30. v mesecu). Je nekako bolj napeto igranje :)

timek ::

Živijo!

Imam eno vprasanje. S kolegi igramo na serverju. Sedaj bi pa jaz ta svet igral sam, kot single player ali je to možno?

Lp, timek

OmegaBlue ::

Lahko ja, prenesi world dol s strežnika in ga rukni v svojo minecraft mapo zraven obstoječih svetov.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

timek ::

Bo tole prava mapa?

 mapa

mapa

[D]emon ::

mape s shranjenimi svetovi spadajo v %appdata%\roaming\.minecraft\saves

(oziroma ~/.minecraft/saves )



LP
-T
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

timek ::

Evo zadeva dela, vzel world od serverja in dal v mapco saves. Edini problem je da me je postavilo na originalni spawn in ne na tistige kjer imam posteljo.

Se da to kako spremeniti?

Lp

timek ::

Na štartni spawn me je vrglo, ker nisem spal v postelji.

Tako da je problem rešen.

galu ::

Sicer lahko tudi z McEdit premakneš tisti "štartni spawn" kamorkoli drugam..:)
Tako to gre.

Xickle ::

Če kdo hoče špilat z mano, mam postavlen server za original Minecraft.
IP je 176.31.232.104:25613, dela pa non-stop pa ene par ful kul pluginov mam tud gor.
Hočem ustvarit malce slovenske skupnosti v serverju, zaenkrat smo samo trije slovenci, ampak je tud malo manjši server. :)

Za več informacij pa pejte na:
http://www.minecraftforum.net/topic/849...
V angleščini je, sam verjamem da to že vsi znamo :)

timek ::

Živijo!

Imam še eno vpprašanje. Zdej je prišla ven verzija 1.1. Ali je potrebno updejtati tudi server ali samo client, da so v igri dostopne nove stvari, ki pridejo z updejtom?

Lep pozdrav,

timek

[D]emon ::

Ako igras na strezniku, tudi streznik.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

sailex ::

Zdravo . Mene zanima le če gdo pozna kakšen normalen server kjer igrajo večinoma slovenci .

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sailex ()

andrej02 ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: andrej02 ()

Robi :P ::

ok zbujam temo in sicer z enim vprašenjem:
KO igram igro nekaj časa mi začne biti slabo in dobim občutek kot da bom bruhal... boleti me začne glava amapak samo učasih dragač mi je igra ok... se še komu dogaja to??

Sale_One0 ::

Motion sickness, probaj FoV spreminjat(v opcijah) in poglej ce kej pomaga.
Si vis pacem, para bellum.

OmegaBlue ::

Em, čisto tako firbcam malo, koliko bi vas bilo zainteresiranih za kvazi s-t minecraft strežnik? Razmišljam, če bi mogoče razširil.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

galu ::

Meee.:D

+ en kolega še definitivno.
Tako to gre.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: galu ()

timek ::

Jst sm tud za.

Arto ::

+1 sam da nau mel ful nekih modov, čim bolj osnoven, tem bolj

Ziga Dolhar ::

To si lahko brez skrbi. Trenutni strežnik ima le mode za magic carpet, chest locking in delanje portalov za hitro prehajanje med kraji. Ni modov za ekspresno grajenje in drugačno uničevanje igre :P.
https://dolhar.si/


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaj trenutno igrate? (strani: 1 2 3 458 59 60 61 )

Oddelek: Igre
3040481819 (351) oo7
»

Minecraft

Oddelek: Pomoč in nasveti
384339 (438) Riff
»

Raspberry PI - nakup

Oddelek: Strojna oprema
182872 (2569) LJ4L
»

Minecraft izide 11. novembra (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
6418380 (15665) revvs

Več podobnih tem