» »

grrr..emule

grrr..emule

Klemenn ::

torej uporabljam emule 0.25b pa sem danes downloadal ene 15stvari skupi..in mi gre brat špila in restarta brez da bi mel odjavil..kaj se zgodi? ostanem brez vseh datotek!!! v emule jih je od skupno 15 samo še 3 sem probal z metmedicom nič ne pomaga..kaj se še komu to dogaja?

HroSCeK ::

Sm ze neki slisal o tem. Mislm da en patch obstaja za to sam nism preprican. Drugac pa Kazaa isto dela da nebos mislu. Mislm nedela sm v tem smislu da noce seenkrat zacet. Uni fajli *.dat so pa sekr gor..

Klemenn ::

vem :'(

Klemenn ::



grr ne razumem..imesh laufa z 100, dumeter pa kaže 260 kar pomeni celoten download..kaj je narobe? vidte opravilno vrstico da nimam nič odprto :\

BaRtMaN ::

Kot prvo, tema za taka vprašanja že obstaja. Tukaj.

Kot drugo, če ti DU Meter narobe kaže prenose, si oglej tole:
V 'Options' maš na zavihku 'General' vse potrebo, kar ti rabiš. Če hočeš, da ti promet prikazuje v kBytih in ne kbitih, to urediš pri postavki 'Display Units'. Da ti bo pa pravilno prikazoval promet, pa moraš pri postavki 'Network Interface To Monitor' izbrat 'Dial-Up Connections Only' al pa mrežno kartico (pač probaj), nikar pa 'All Interfaces', ker ti potem prikazuje promet tud do 4x večji kot je v resnici.


Kot tretje, poglej v temp direktorij in povej, če maš tam manjkajoče fajle al ne. Lahko pa tud namestiš kakšno starejšo verzijo, naprimer 0.24b.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BaRtMaN ()

pivmik ::

kaj ma veze imesh z emule ??????


Če ne znaš naštimat DUMetra da meri hitrost samo eni povezavi, ne pa mrežno in internetno skupaj, tako se vse podvoji.
In una verzija Tuxedota je za v smeti, pedji v eMule daownloadat kvalitetno DVDRiP XviD verzijo by ViTE, seveda le če maš original DVD doma.
Mah... sej cel fil Tuxedo je za v smeti, lih prej sem ga gledal.
LP, Gregor GRE^

Klemenn ::

katerega pa moram met zbranega? mrežno al onega druzga? :\

BaRtMaN ::

PicNiK: Kaj ima iMesh veze s tisto temo?! Dej si mal oglej njen naslov: eMule , eDonkey, Overnet, Kazaa & co. Upam, da veš, kaj pomeni & co, če pa ne, ti pa povem, da je to company, torej družba, kar lahko zukaj razumeš kot ostali P2P programi. Itak se je ta tema začela s problemi mule. Ja?! ;(

Jebediah: oglej si moj popravljen prejšnji post oz. izberi 'Dial-Up Connections Only'.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BaRtMaN ()

Ziga Dolhar ::

Jebediah, rešitev tvojih težav: ^

Klik

^^^^^^^^


p.s.: se mi zdi, da ti danes že drugič zaklepam temo in dajem link do že obstoječe Velike teme?
https://dolhar.si/

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[P2P]eMule , eDonkey, Overnet, DC++ & co. (strani: 1 2 3 469 70 71 72 )

Oddelek: Omrežja in internet
3558422608 (5892) Freakylion
»

kateri download je pravi

Oddelek: Pomoč in nasveti
51028 (809) BigFoot
»

Du meter

Oddelek: Programska oprema
151749 (1460) Xplicit
»

Huh, 450kb/s na 2mbit?

Oddelek: Omrežja in internet
141452 (1197) SkyNet
»

Kateri je poleg Kazaa 2.0 najboljsi?

Oddelek: Programska oprema
342515 (1789) cybermedo

Več podobnih tem