» »

Du meter

Du meter

grizli123 ::

Ali obstaja kak podoben program z funkcijami Du metra... Namreč DU meter ne kaže pravilno prenosa podatkov...
;(

LP,
Some people... they call me GRIZLI... :)

Spajky ::

"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

azeed ::

Trik DUmetra je, da ga moraš pravilno nastavit. Pol pa kaže pravilno.
You gotta say YES to another excess!!!

grizli123 ::

In kako ga po tvoje naj nastavim, da bo pravilno prikazoval prenos podatkov v KB/s (KByte/sek) ne v Kb/s (Kbitov/sek) in statistiko...

Program namreč uporabljam predvsem zaradi statistike...


Some people... they call me GRIZLI... :)

azeed ::

ne vem katero verzijo ti uporabljaš. sicer tukaj tega niti nimam instaliranega, ampak doma nisem mel pretiranih težav z nastavljanjem... saj imaš veliko nastavitev prikazovanja in ostalih opcij... sigurno pa se da nastavit tako, kot si navedel da želiš.
You gotta say YES to another excess!!!

grizli123 ::

Uporabljam DU Meter V3.0.4 b76...

Da vse se da lepo nastaviti, ampak vrednosti DL oz. UL so nekoliko prevelike... V nastavitvah nisem opazil nobene opcije s katero bi lahko kakorkoli nastavil dejanske vrednosti prenosov...

LP,

Some people... they call me GRIZLI... :)

BaRtMaN ::

V 'Options' maš na zavihku 'General' vse potrebo, kar ti rabiš. Če hočeš, da ti promet prikazuje v kBytih in ne kbitih, to urediš pri postavki 'Display Units'. Da ti bo pa pravilno prikazoval promet, pa moraš pri postavki 'Network Interface To Monitor' izbrat 'Dial-Up Connections Only' al pa mrežno kartico (pač probaj), nikar pa 'All Interfaces', ker ti potem prikazuje promet tud do 4x večji kot je v resnici.

Xplicit ::

kako to misls ti kaze mal prevec prometa?
sej ce ti dl-jas en fajl velk (recimo) 103.092.039 Bytov ti po itak napisu da je bil dl vec od tega prav tak pa bo bil upload - sej ti mer tud te podatke, k modem posilja medtem k dl-ja fajl

grizli123 ::

BaRtMaN: Malce sem se poigral z nastavitvijo Network interface to monitor in sedaj mi v redu kaže... Moja greška... TNX....

Vesele praznike vsem skupaj...


LP,
Some people... they call me GRIZLI... :)

R0K ::

Pa vam to kej požiral link? Men je vsaj 20KB/s DLja požrlo, zdej pa nevem al je bil takrat samo 'slab' dan, al je to res...

BaRtMaN ::

Xplicit: to kar ti govoriš je res, amak če ta fajl downloadaš z recimo 15 kB/s, ti DU Meter pokaže recimo 25 kB/s, če maš naštimano v nastavitvah na All Interfaces, ker sešteva promet. O tem smo malo razpravljali v tej temi.

Zoidberg ::

kje se dobi ta program

grizli123 ::

Some people... they call me GRIZLI... :)

[Digit] ::

mene sam zanima kam se te statistike shranijo... v ker file... da bi si jih shranu pa k se winse zamena da ti od tm naprej steje.....ne pa se 1x od zacetka (se mi je ze zgodl)

danke šon :>.....

BaRtMaN ::

Vem da ma export funlcijo:

All DU Meter reports can be exported to a number of file formats. To export daily, weekly or monthly report, do the following:
1. Open the relevant tab on "Totals and Reports" dialog box.
2. Click on Export button and select file format from the drop-down list: Microsoft Excel (XLS), Microsoft Word (RTF), HTML, Plain Text (TXT), Comma Separated Values (CSV), Data Interchange File Format (DIF) or Symbolic Links Format (SLK).
3. Specify file name and click on "Save" button.

Xplicit ::

a slucajno kdo ve za ksn program k ti prikaze graf za cel dan, ker me zanima kdaj upade dl/up oz. ce se da - kak bi to nastavu dumetru (sam ne verjamem da se da)?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kateri download je pravi

Oddelek: Pomoč in nasveti
51030 (811) BigFoot
»

števec downloada

Oddelek: Omrežja in internet
61097 (997) venetu
»

DU Meter vs poraba.softnet.si

Oddelek: Omrežja in internet
162239 (1830) Roadkill

grrr..emule

Oddelek: Omrežja in internet
81117 (998) Ziga Dolhar
»

Huh, 450kb/s na 2mbit?

Oddelek: Omrežja in internet
141454 (1199) SkyNet

Več podobnih tem