» »

Paypal

Paypal

XzupanX ::

Živjo, Mene zanima kako deluje paypal. imam kartico gorenjske banke Maestro, ampak kolikor vem potrebuješ za paypal mastercard. Kako nej zdej dobim paypal..

ABX ::

Tako da greš na banko kjer so ti dali kartico in zahtevaš Mastercard, ali Viso elektron ki nima nobenih dodatnih stroškov.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Magic1 ::

Tako ja, na banki Koper imaš predplačniško viso(ni vezana na račun) za 10€ in brez nadalnih stroškov.
Magic

XzupanX ::

A ni na ABANKI tudi visa ? samo kakor sem zasledil rabiš račun pri njih..

ABX ::

na banki Koper baje da imaš predplačniške kartice s katerimi lahko kupuješ na netu. Abanka tega nima, ima pa Viso elektron ki se veže na račun in nima nobenih dodatnih stroškov.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

XzupanX ::

no tole z banko koper mi ugaja...kakor sem pa tud videl je tudi letna članarina ?

Magic1 ::

Nazadnje ko sem gledal(3 mesece nazaj) ni bilo letne članarine za predplačniško.
Magic

amigo_no1 ::

XzupanX je izjavil:

no tole z banko koper mi ugaja...kakor sem pa tud videl je tudi letna članarina ?

Ti mogoče ne dela stran od B Koper ali razumeš slovensko samo na st.com ?
Samoiniciativnost pa to...

XzupanX ::

amigo...sprašujem ker eni pravijo da je eni da ne... forum je pa verjetno zato da se vpraša..

NeMeTko ::

Pred časom je Banka Koper imela akcijo, kjer so delili te kartice z enoletno brezplačno članarino.

Glede na to, da se je akcija že zdavnaj iztekla, verjetno zdaj zaračunavajo neko članarino - vendar na spletni strani banke nič o tem ne piše.

Svetujem ti, da pokličeš na banko in se sam prepričaš, potem pa še tu napišeš, kaj si ugotovil.

gazibo ::

10€ za izdelavo placas

vorantz ::

ko je bla akcija si jo dobil zastonj
zej daš 10€ da jo nrdijo
in to je to
ni nobenih članarin

če rabiš kartico za na netu je visa elektron najbolša opcija

Alamar ::

Po ta novem menda ne rabiš nobenih kartic

https://www.paypal.com/be/topup

vorantz ::

kaj pa strani kjer ni paypala?

recimo google play (aka app store)
tam je samo google wallet

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vorantz ()

Lonsarg ::

Ja, Google Walled je ista zadeva kot paypal, torej so posrednik za kreditne kartice. Ampak Google Wallet nima te opcije, da bi iz banke nazakal. Tak da ja, ni bolšega kot imeti Debetno Viso, ker kreditna ma pač svoje omejitve limita pa letno članerino... Jaz sem lih zarad tega menjal Banko iz NLB na Abanko. Če se pa noče banke manjat se pa še vedno lahko pač naredi ločen račun za debetno Viso, ali pa še laćžje kar predplačniško debetno Viso pri Banki Koper.

Pa svojo Viso se valda uporabla sam na straneh, katerim zaupaš, torej PayPal, Google, Microsoft,.. Zato razmišljam, da bi si zrihtal dodatno še eno Viso na Banki Koper, pa imel gor 0-1EUR in jo uporablal samo za registracije pa sumljive zadeve.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

Alamar ::

Google checkout ima precej prodajalcev omejen. Že na par UK straneh se mi je zgodilo, da imajo google plačilo le za svojo državo.

forplan ::

Malo da si sposodim to temo...

Hotel sem si odpreti račun na paypal vendar ne morem odpreti personal račun samo premier. Če zberem ob registraciji Slovenijo mi ne pusti registrirat personal. Če izberem USA gre registrirat personal tudi če dam Nemčijo.

Je to normalno, da v Sloveniji ne pustijo personal račun

lp
da se strinjam

DimmniBurek ::

Registriraj pač premium, sej je isti kakec.
There Is No Stronger Drug Than Reality


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Visa Electron (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
330109395 (28245) Vetrpiha
»

Debetna Visa Elektron ABanka - Paypal (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
333107011 (34058) PINki
»

menjava banke zaradi kartice? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6121111 (19620) Bye
»

Visa & Mastercard - zlorabe

Oddelek: Loža
326533 (5118) Tilen
»

Kreditna kartica - kje, kaj in koliko stane? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8717755 (14240) Picero

Več podobnih tem