» »

'Nova' rabljena tablica

'Nova' rabljena tablica

xmanjaxx ::

Zdravo.

Preko mercatorjeve spletne trgovine sem si naročila samsungovo tablico. Danes sem jo dobila in se mi vse bolj zdi da sem dobila rabljeno, čeprav je bila škatla zapečatena. Naprava je namreč že poimenovana in pa v mapi Camera je ena fotka nekega skladišča,posneta v juliju. Tudi tistih začetnih nastavitev ob prvem zagonu mi ni pognalo. Pa tudi home tipka malo dela in malo ne. Torej imam najbrž pravico do menjave oz vračila denarja. Na koga naj se obrnem, da bi šla zadeva čim hitreje in gladko skozi? Kar na mercator najbrž? Servis najbrž nima tu nič zraven.

LP

BorutK-73 ::

Reklamacija v mercator.

mat xxl ::

Če je bil pečat je nova, morda jo je proizvajalec testiral !

xmanjaxx ::

Malo mi je hecno, da ne bi potem dali master reset? Upam da je samo to, čeprav tipka je še vedno moteča. What are the odds, že z novim telefonom prejšnji mesec so bile težave. Nimam sreče s samsungom :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: xmanjaxx ()

medenko ::

O ti bogi revež, ko je nastavitev na tovarniške nastavitve tak velik problem? Zemlja se je prenehala vrteti.

Bellzmet ::

Jaz bi vrnil tablico.

imagodei ::

medenko je izjavil:

O ti bogi revež, ko je nastavitev na tovarniške nastavitve tak velik problem? Zemlja se je prenehala vrteti.

1.) OP je ženskega spola (toliko o branju, še treh vrstic teksta nismo zmožni razumsko predelat. Kaj treh vrstic, spol je razviden iz sedme (7) besede).
2.) Tovarniški reset bo verjetno bolj malo pomagal pri nedelovanju tipke home, ka-li? (Spet dokaz, da ne znamo brat).
- Hoc est qui sumus -


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Crknil wrt54gl ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
322986 (1944) Daniel
»

Tablica Atheros Xplore XP8901

Oddelek: Pomoč in nasveti
73764 (3457) Mare2
»

Prestigio PMP7280C DUO se ne odziva

Oddelek: Strojna oprema
52448 (2340) krofko
»

kitajska tablica se noče updejtat

Oddelek: Mobilne tehnologije
232133 (1981) Matevz0
»

Nov mobilni telefon

Oddelek: Mobilne tehnologije
61423 (1232) RejZoR

Več podobnih tem