» »

Ja no in ? In kaj potem ?

Ja no in ? In kaj potem ?

BRBR ::

Naslov je citat tega kar sem danes izvedel, ponovno, kakor že večrat.

Torej kličen na eno vrhovno državno ustanovo, z javno razgrnjenim bleščečim kodeksom obnašanja, ki če ga pozorno prebereš velja samo interno, med sodelavci te ustanove.Za državljane pa ne.

In pojamram da sem 2 leti čakal eno uradnico (ni v zvezi s kakršnimkoli gradbenim dovoljenjem)ker nekaj kao ni mogla, z razlogom in željo, da izvem za razlog
zakaj ni mogla, utemeljeno s kakim uradnim zakonom, (take razlage od nje ne morem dobiti).

V pogovoru povem da je sedaj problem sicer rešen, in takoj izvem:"kaj pa bi sedaj še rad, bla, bla, bla".
In ponovno povem da sem čakal 2 leti in izvem: "Ja no in ? In kaj potem ? Ljudje čakajo po 5 let, da dobijo gradbeno dovoljenje".

Neukim, naj povem da ZUP določa 1.mesečni rok za odgovor na vlogo, če vloga ni popolna pa je treba prav tako v 1.mesecu pozvati vlagatelja k dopolnitvi.
Predpisanih sankcij za neupoštevanje ZUP-a s strani javnih uradnikov, ni.

Ljudje božji, volite Pahorja. Oni dan je na TV izjavil, citiram: "Močno bom presegel vaša pričakovanja."
Moja pričakovanja so enaka nuli, torej matematično gledano se mu ne bo treba kaj dosti trudit, 0 krat karkoli je še vedno 0.
  • zaklenil: bluefish ()

xCore ::

kaj bi zdaj rad da pokomentiramo kako delujejo ustanove ali volimo pahorja?
.:R Š T:. [.: Trust is a weakness :.]

bluefish ::

Tole ni na nivoju za PČ.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako preverim, če je stavba črna gradnja in ne poznam investitorja (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8837220 (35314) Rok Woot
»

Podpora vladi. Janševa slimdown za javno upravo (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Problemi človeštva
18935854 (33084) Brane2
»

Pahor bo linčan. (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
10610488 (5387) dukenukem

Več podobnih tem