» »

Star Wars: Episode VII

Star Wars: Episode VII

««
11 / 14
»»

D3m ::

m0LN4r je izjavil:

Impresionira me redkokateri, nisem tak da bi me vrglo iz stola zaradi nekega filma in mešanje žanrov tudi ne gre.
Če pa že, pa lahko rečem da so prejšnji SWji (recimo zadnja trilogija) bili (subjektivno) veliko bolj všeč.

Takih Evil Emo Bieberjev vs. Katnis Everdeen (hero)+ Almost funny Niger (startrooper) in o glej en stari fejs umre (wow) for bragging rights in wow spet eksplodira Big Gun prepleteno v staro slavo, ter slabi dve uri pew pew pewa.

No najbolj me je zmotil ravno tale "wants to be funny" niger in uberemo almostevil guy, nobene potrebe ni blo po teh wanabe smešnih one linerjih v SW.

Ne, to zame ni bil nadpovprečen Star Wars vsebinsko gledano, pustmo zdej tehnike upodavljanja ob strani.


Ta stari je legenda proti prej omenjenih.
|HP EliteBook|R5 6650U|

          ::

Eh, kaj se sploh trudite z nekom, ki si ne upa povedati, da so mu bili od vseh filmov najbolj všeč Smrkci.

Nikec3 ::

Če pa že, pa lahko rečem da so prejšnji SWji (recimo zadnja trilogija) bili (subjektivno) veliko bolj všeč.

Samo dokaz, da nekateri potrebujete nostalgijo, da lahko cenite nek izdelek. Sem prepričan, da ti bo TFA bolj všeč od Star Warsa, ki bo prišel ven čez 10 let.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

m0LN4r ::

Ni potrebe po nostalgiji, kakor tudi ni potrebe vsak film posili in onesnažiti s temi "popularnimi" elementi, ki so zdaj -in- v vsakem filmu, ki se ga hajpa. Brez tega hajpa sploh nebi bil "popularen"

Nikec3 je izjavil:

Če pa že, pa lahko rečem da so prejšnji SWji (recimo zadnja trilogija) bili (subjektivno) veliko bolj všeč.

Samo dokaz, da nekateri potrebujete nostalgijo, da lahko cenite nek izdelek. Sem prepričan, da ti bo TFA bolj všeč od Star Warsa, ki bo prišel ven čez 10 let.

Konc koncev, SW7 brez SW1-3:4-6 nebi bil vreden kup dreka na trgu. Prazne dvorane.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

ZaphodBB ::

Ni potrebe po nostalgiji, kakor tudi ni potrebe vsak film posili in onesnažiti s temi "popularnimi" elementi, ki so zdaj -in- v vsakem filmu, ki se ga hajpa.

In kaj je drugega kot nostalgija to, da pozabiš da je bil SW tako popularen predvsem zaradi posebnih efektov. Medtem ko gre zgodbovno in scenaristično za cheap ripoff Kurosawe?
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

D3m ::

A je bil pri Kurosawi light saber namesto katane?
|HP EliteBook|R5 6650U|

m0LN4r ::

Nisem govoril o efektih
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Nikec3 ::

ZaphodBB je izjavil:

Ni potrebe po nostalgiji, kakor tudi ni potrebe vsak film posili in onesnažiti s temi "popularnimi" elementi, ki so zdaj -in- v vsakem filmu, ki se ga hajpa.

In kaj je drugega kot nostalgija to, da pozabiš da je bil SW tako popularen predvsem zaradi posebnih efektov. Medtem ko gre zgodbovno in scenaristično za cheap ripoff Kurosawe?

Star Wars je prva prava popcorn franšiza. Verjetno celo prvi pravi "blockbuster". In to je glavna prednost SW filmov. Nič drugega. Vsekakor ne scenarij in igra, ki pa je danes veliko boljši kot včasih.

Sicer pa mi ni jasno, po eni strani skupina ljudi z Lucasom na čelu pljuva, da je film preveč "retro" (na tem forumu smo slišali očitke o "bednih" lightsaber fightih, ker bi nekateri očitno radi milijardo salt in uporabo sile), na drugi strani pa isti govorite, da je film preveč "moderen" in v koraku s časom. Jaz sem zmeden.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

m0LN4r ::

Odstrani mi kvazi smešnega nigra (spaceballs), emoja in miss everdeen iz nadaljevanja, pa mu dam 10/10.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Aston_11 ::

m0LN4r je izjavil:

10/10.
ne more dobiti, ker nima smiselne vsebine. Po vsebini niti ne vem, kam ga dati, uničevanje s planetom in uničenje planeta ni glavna stvar, zgodbe o tem je bistveno premalo. S stališča odkrivanja Ren pa ni slabo, vendar bi bilo lahko boljše, glede na to, da so v IV-VI. prikazali z Lukom, da se to da storiti. Ren je instantno, brez ozadja, naredila tisto, kar on v IV-VI, s tem, da z bistveno premalo drame. Drame pa itak niso mogli dodati, ker so preveč stvari, ki ne pridejo do izraza, našopali v premalo cajta. Manjka scena ala "Luke, I am UR father." Ren je proti njemu vesoljc.

m0LN4r ::

Očitno je bilo bolj profitabilno investiraš v "smešne" prizore z troperjem v Kevin Hart stilu.
Če bo vse po sreči bo v SW VIII še tole:


Namesto sveče, lajtsejber seveda.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

D3m ::

NE ne molnar.

TOLE:

|HP EliteBook|R5 6650U|

SmeskoSnezak ::

Kaksen bolj konstruktiven doprinos k tej temi sem pricakoval. A zna kdo odgovoriti na MOJE poste, prosim? Hvala.
@ Pusti soncu v srce... @

opeter ::

Tr0n je izjavil:

Ni potomka nobenega. Pac Kylo (Ben) in Rey sta bila ena izmed otrok, ki jih je Luke treniral (light side). Rey je kazala zelo velik potencial, zato je Ben verjetno postal ljubosumen/emo/jezen in pobil vse ucence. Luke je Rey skril na Jakku in ji pobrisal spomin, da bo ostala varna in se ne bo vrnila.


Bomo videli, samo tudi tukaj je marsikaka luknja. Sicer pa, a Ben ima tudi zbrisal spomin, da se ne spomni tega dekleta, če sta že skupaj trenirala?

broken/link je izjavil:

Kylo Ren je modern badass - zafrustriran crybaby z najbolj žalostno življenjsko zgodbo, ki v filmu več prejoka kot pa karkoli drugega. brezveze.

Poleg nedodelane zgodbe oz zakamufliranega recap-a prejšnjih epizod me je zmotila še ena stvar: cel film sem čakal na fajt. THE fajt. in kaj dobim na koncu?
zafrustriranček se bori proti ženski, ki je 5min pred tem spoznala, kaj sploh to je "the force" in da jo pa mogoče celo zna uporabljat. Rezultat pa seveda pričakovan. Ob tem sem si skorej bruhnil v usta.


V kinu je moj sosed zaspal. Tako zanimiv je bil.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

opeter ::

Jaz največji problem, ki ga vidim z TFA je ta, da nima ne repe in ne glave, ker je zamišljen kot prvi del nadaljevanke ... kar se tega tiče je bil prvi, izvirni Star Wars/Vojna zvezd (kateremu so pozneje dodali podnaslov Epizoda 4: novo upanje), prava mala mojstrovina in zaključena celota. Odlično deluje kot samostojni film, četudi nikoli ne bi naredili Imperij vrača udarec. No, pri slednjem smo že lahko opazili konec, ki je napovedoval nadaljevanje oz. takrat že šesto epizodo.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

D3m ::

opeter je izjavil:

Tr0n je izjavil:

Ni potomka nobenega. Pac Kylo (Ben) in Rey sta bila ena izmed otrok, ki jih je Luke treniral (light side). Rey je kazala zelo velik potencial, zato je Ben verjetno postal ljubosumen/emo/jezen in pobil vse ucence. Luke je Rey skril na Jakku in ji pobrisal spomin, da bo ostala varna in se ne bo vrnila.


Bomo videli, samo tudi tukaj je marsikaka luknja. Sicer pa, a Ben ima tudi zbrisal spomin, da se ne spomni tega dekleta, če sta že skupaj trenirala?

broken/link je izjavil:

Kylo Ren je modern badass - zafrustriran crybaby z najbolj žalostno življenjsko zgodbo, ki v filmu več prejoka kot pa karkoli drugega. brezveze.

Poleg nedodelane zgodbe oz zakamufliranega recap-a prejšnjih epizod me je zmotila še ena stvar: cel film sem čakal na fajt. THE fajt. in kaj dobim na koncu?
zafrustriranček se bori proti ženski, ki je 5min pred tem spoznala, kaj sploh to je "the force" in da jo pa mogoče celo zna uporabljat. Rezultat pa seveda pričakovan. Ob tem sem si skorej bruhnil v usta.


V kinu je moj sosed zaspal. Tako zanimiv je bil.


Otroci utrudijo človeka.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Tr0n ::

opeter je izjavil:

Jaz največji problem, ki ga vidim z TFA je ta, da nima ne repe in ne glave, ker je zamišljen kot prvi del nadaljevanke ... kar se tega tiče je bil prvi, izvirni Star Wars/Vojna zvezd (kateremu so pozneje dodali podnaslov Epizoda 4: novo upanje), prava mala mojstrovina in zaključena celota.

Ja, ker Lucas ni vedel, ali bo film uspesen ali ne in ni ravno mogel koncati na nekem cliffhangerju.

Ampak to, da ni zakljucena celota, pa res ni najvecji problem. Ok, mogoce je problem, ker bo treba cakat dve leti do osmice. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

MrNighthawk ::

fireX88 je izjavil:

kaj je možno da bo han solo v VIII?

http://www.imdb.com/title/tt2527336/?re...


Flashbacks n stuff :)

Aston_11 ::

Bolj kot to, ali je možno, da bo VIII že maja? Prehitevajo sami sebe. Edit:Mi mistike. 2017. Itak.

Pa da ni bed gay? Meni je prav bed.

 badgay

badgay

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Aston_11 ()

opeter ::

D3m je izjavil:

Otroci utrudijo človeka.


Izgledal mi je kot dvajsetletnik. Dvomim, da ima otroke ...
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

D3m ::

opeter je izjavil:

D3m je izjavil:

Otroci utrudijo človeka.


Izgledal mi je kot dvajsetletnik. Dvomim, da ima otroke ...


Lej sem se pač potrudil mu dati potuho. ;)
|HP EliteBook|R5 6650U|

opeter ::

Razumem. :D

Dobra analiza Rey-ja, ki ni tako močan, iznajdljiv ipd. karakter, kot se to nekaterim zdi na prvi pogled. Potrebna je pomoči ...
http://www.forbes.com/sites/erikkain/20...

 rey

rey

Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

D3m ::

Koliko je stara?
|HP EliteBook|R5 6650U|

Nikec3 ::

D3m je izjavil:

Koliko je stara?

Dovolj.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Nikec3 ()

          ::

m0LN4r je izjavil:

Odstrani mi kvazi smešnega nigra (spaceballs), emoja in miss everdeen iz nadaljevanja, pa mu dam 10/10.


Ti bi iz družinske limonade odstranil glavne družinske člane? WTF!?!? Se vidi da nimaš najmanjšega pojma o tem kaj SW sploh je!

D3m ::

          je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Odstrani mi kvazi smešnega nigra (spaceballs), emoja in miss everdeen iz nadaljevanja, pa mu dam 10/10.


Ti bi iz družinske limonade odstranil glavne družinske člane? WTF!?!? Se vidi da nimaš najmanjšega pojma o tem kaj SW sploh je!


A bunch of peopel talking and using hand gesture?
|HP EliteBook|R5 6650U|

          ::

Saj ti piše 150 pixlov zgoraj, da gre za družinsko limonado. Nadnaravne sile, vesoljske ladje in boji z laserskimi puškami so le polnilo in okraski, ki služijo temu, da so filme prilagodili določeni ciljni skupini. Kajti če bi iste junake in isto zgodbo postavili v drugo okolje (karkoli, od 2. svetovne vojne do predmestja Sao Paola), bi bila zadeva zanimiva le za gospodinje.

P.S.: a niste gledali Dinastije?

Zgodovina sprememb…

Smrekar1 ::

m0LN4r je izjavil:

Impresionira me redkokateri, nisem tak da bi me vrglo iz stola zaradi nekega filma in mešanje žanrov tudi ne gre.


Tebe itak impresionirajo samo japonske risanke. Zakaj ne vem, ker so si med sabo večvidel podobne še precej bolj kot je SW7 podoben SW 4-6 :)

          je izjavil:

Saj ti piše 150 pixlov zgoraj, da gre za družinsko limonado. Nadnaravne sile, vesoljske ladje in boji z laserskimi puškami so le polnilo in okraski, ki služijo temu, da so filme prilagodili določeni ciljni skupini. Kajti če bi iste junake in isto zgodbo postavili v drugo okolje (karkoli, od 2. svetovne vojne do predmestja Sao Paola), bi bila zadeva zanimiva le za gospodinje.


Dvomim. Je kdo tu gledal Borgiase? Precej podobna zadeva, v druagčnem okolju.

Je pa res, da so nekatera okolja za kaj takega res neprimerna - predmestje Sao Paola recimo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Smrekar1 ()

Thuban ::

          je izjavil:

Kajti če bi iste junake in isto zgodbo postavili v drugo okolje (karkoli, od 2. svetovne vojne do predmestja Sao Paola), bi bila zadeva zanimiva le za gospodinje.



Vader: Yo soy tu padre!!
Luke: NOOOOOOOOOOOOOO!

housewife: cry.
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

          ::

Smrekar1 je izjavil:

Je pa res, da so nekatera okolja za kaj takega res neprimerna - predmestje Sao Paola recimo.


Ali pa kjerkoli se že dogajajo vse tiste latinsko-ameriške limonade.

          ::

Thuban je izjavil:


Vader: Yo soy tu padre!!
Luke: NOOOOOOOOOOOOOO!

housewife: cry.


A se ne dogaja v vseh tistih limonadah ravno to? Kar predstavljaj si Vaderja kot kakšnega zlobnega magnata, Luka pa kot njegovega nezakonskega otroka, ki se bori proti njegovim svinjarijam.

Thuban ::

ja saj, zato sem napisal :D

Juan Solo
Chewie - Alehandro
Ricardo Skywalker
Fernando Skywalker
Rosa Maria Skywalker

Eduardo Van Kenobi...
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thuban ()

Smrekar1 ::

          je izjavil:


A se ne dogaja v vseh tistih limonadah ravno to? Kar predstavljaj si Vaderja kot kakšnega zlobnega magnata, Luka pa kot njegovega nezakonskega otroka, ki se bori proti njegovim svinjarijam.


Limonade so katastrofa zaradi patetične igre, zanič produkcije in totalnega pretiravanja z zapleti v zgodbi, izdajami in podobnim, ter izrazito pretiranega dramatiziranja zaradi malenkosti - in ne zato, ker se na njihovo tematiko ne da narediti česa kvalitetnega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Smrekar1 ()

Tr0n ::

Nikec3 je izjavil:

Sicer pa mi ni jasno, po eni strani skupina ljudi z Lucasom na čelu pljuva, da je film preveč "retro" (na tem forumu smo slišali očitke o "bednih" lightsaber fightih, ker bi nekateri očitno radi milijardo salt in uporabo sile), na drugi strani pa isti govorite, da je film preveč "moderen" in v koraku s časom. Jaz sem zmeden.

Don't feed the trolls. :) Film je cisto cool.

Smrekar1 ::

Thuban je izjavil:


Eduardo Van Kenobi...


Besedica "van" je nizozemski plemiški naziv, bolj znani nemški ekvivalent je "von", špansko "de". Če že torej Eduardo de Kenobi.
Sicer se mi pa zdi, da je Wan zgolj drugo ime in ne naziv.

Thuban ::

napisano je bilo na hitro v šali. get over it.
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

Smrekar1 ::

Thuban je izjavil:

napisano je bilo na hitro v šali. get over it.


Ej, Eduardo de Kenobi mi je čisto všeč :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Smrekar1 ()

          ::

Smrekar1 je izjavil:

          je izjavil:


A se ne dogaja v vseh tistih limonadah ravno to? Kar predstavljaj si Vaderja kot kakšnega zlobnega magnata, Luka pa kot njegovega nezakonskega otroka, ki se bori proti njegovim svinjarijam.


Limonade so katastrofa zaradi patetične igre, zanič produkcije in totalnega pretiravanja z zapleti v zgodbi, izdajami in podobnim, ter izrazito pretiranega dramatiziranja zaradi malenkosti - in ne zato, ker se na njihovo tematiko ne da narediti česa kvalitetnega.


Saj če smo čisto pošteni, filmi SW niso prav daleč od zgoraj napisanega.

kiFni ::

Smrekar1 je izjavil:

Thuban je izjavil:


Eduardo Van Kenobi...


Besedica "van" je nizozemski plemiški naziv, bolj znani nemški ekvivalent je "von", špansko "de". Če že torej Eduardo de Kenobi.
Sicer se mi pa zdi, da je Wan zgolj drugo ime in ne naziv.


Wan ni nobeno drugo ime, ampak le drugi zlog imena Obi-Wan. isto kot Qui-Gon Jinn. Nevem sicer zakaj so rinili not te pomišljaje.

Wrop ::

Če že, potem mora biti Edu-Ardo Depetardo.

Smrekar1 ::

          je izjavil:


Saj če smo čisto pošteni, filmi SW niso prav daleč od zgoraj napisanega.


Morda obstaja tudi kakšna žajfnica, ki se v kakšni točki približa, kaj ti jaz vem. Od tega kar sem poskušal gledat so tako hudo daleč, da bi Tisočletni Sokol rabil stoletja, da pride tja, kljub podobni tematiki.

Pa saj ni čudno - samo za honorar Harrisona Forda za SW7 verjetno narediš vsaj 30 sezon žajfnic. To se nekje pozna.

kiFni je izjavil:


Wan ni nobeno drugo ime, ampak le drugi zlog imena Obi-Wan. isto kot Qui-Gon Jinn. Nevem sicer zakaj so rinili not te pomišljaje.


Ponekod med prvo in drugo ime dajo pomišjlaj, npr. Maria-Antonieta, Franc-Jožef ipd. Pomojem je to to.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Smrekar1 ()

Egidij88 ::

Hype tudi še kar ne bo pojenjal, ker bo vsako leto nekaj novega.

- Rogue One: A Star Wars Story (December 2016)
- Episode VIII (Maj 2017)
- Star Wars Anthology: Han Solo (Maj 2018)
- Episode IX (2019)
- Star Wars Anthology: Boba Fett (2020)

Ni kaj, Disney bo pač pričakovano šopal. V Rogue One bomo gledali, kako so hoteli rebeli preprečiti Death Star.

m0LN4r ::

Kuj železo, dokud je žhavé. $.$
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Smrekar1 ::

Egidij88 je izjavil:

Hype tudi še kar ne bo pojenjal, ker bo vsako leto nekaj novega.

- Rogue One: A Star Wars Story (December 2016)
- Episode VIII (Maj 2017)
- Star Wars Anthology: Han Solo (Maj 2018)
- Episode IX (2019)
- Star Wars Anthology: Boba Fett (2020)

Ni kaj, Disney bo pač pričakovano šopal. V Rogue One bomo gledali, kako so hoteli rebeli preprečiti Death Star.


Upam samo, da se bodo pri teh filmih potrudili. Eni imajo namreč ogromno potenciala. Rouge One naj bi bil drugačen in se šel moralno ambivalenco. Če je o Zvezdi Smrti in bodo res pokazali, zakaj je bila zadeva koristna (in to ne v smislu "deep ore extractor facility") zna izpasti celo fenomenalno :)

oo7 ::

Egidij88 je izjavil:

Hype tudi še kar ne bo pojenjal, ker bo vsako leto nekaj novega.

- Rogue One: A Star Wars Story (December 2016)
- Episode VIII (Maj 2017)
- Star Wars Anthology: Han Solo (Maj 2018)
- Episode IX (2019)
- Star Wars Anthology: Boba Fett (2020)

Ni kaj, Disney bo pač pričakovano šopal. V Rogue One bomo gledali, kako so hoteli rebeli preprečiti Death Star.



Če bo Harison Ford igral Han Solota ok drugače je brez veze.
Boba Fett se mi pa zdi eden najbolj precenjenih likov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Nikec3 ::

Boba Fett je kar nekaj. Ne razumem kaj eni vidijo na njem.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Smrekar1 ::

oo7 je izjavil:


Če bo Harison Ford igral Han Solota ok drugače je brez veze.


Pisec je isti kot za Imperij vrača udarec, Vrnitev Jedijev, Roparjev izgubljenega zaklada ... pa tudi Sila se prebuja.

Morda bo OK. Na Harrisona Forda pa žal pozabimo, ker rabijo "mladega Han Sola". Filmsko ličenje ima vseeno svoje meje :(

Nikec3 je izjavil:

Boba Fett je kar nekaj. Ne razumem kaj eni vidijo na njem.


Boba Fett je hladnokrvni Inšpektor Gadget z oklepom iz 300. Vsekakor ima svoj čar, čeprav se tudi meni ne zdi nekaj strašno slinjenja vrednega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Smrekar1 ()

oo7 ::

Nikec3 je izjavil:

Boba Fett je kar nekaj. Ne razumem kaj eni vidijo na njem.


Jaz tudi ne.

Smrekar1 je izjavil:



Pisec je isti kot za Imperij vrača udarec, Vrnitev Jedijev, Roparjev izgubljenega zaklada ... pa tudi Sila se prebuja.

Morda bo OK. Na Harrisona Forda pa žal pozabimo, ker rabijo "mladega Han Sola". Filmsko ličenje ima vseeno svoje meje :(


Potem pa naj pustijo Han Sola na miru saj Star Wars imajo toliko materjala, da se lahko spomnijo tudi kaj novega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Smrekar1 ::

oo7 je izjavil:


Potem pa naj pustijo Han Sola na miru saj Star Wars imajo toliko materjala, da se lahko spomnijo tudi kaj novega.


Se strinjam. Težko bodo našli nekoga, ki bo nadomestil Harrisona Forda. Se pa zadevo da narediti dejansko zares dobro - kar pa žal ne pomeni, da tudi bo dobra.

Bi kdo bil za filmsko adaptacijo KOTOR? :)

oo7 ::

Smrekar1 je izjavil:

oo7 je izjavil:


Potem pa naj pustijo Han Sola na miru saj Star Wars imajo toliko materjala, da se lahko spomnijo tudi kaj novega.


Se strinjam. Težko bodo našli nekoga, ki bo nadomestil Harrisona Forda. Se pa zadevo da narediti dejansko zares dobro - kar pa žal ne pomeni, da tudi bo dobra.

Bi kdo bil za filmsko adaptacijo KOTOR? :)


Bilo kaj samo naj se spomnijo kaj novega:) že Force awekens je deloval, kot bi ga že enkrat gledal.
««
11 / 14
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

The Mandalorian [Star Wars - Tv serija] (strani: 1 2 3 422 23 24 25 )

Oddelek: Sedem umetnosti
1219246602 (4588) oo7
»

Rogue One (Star Wars) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
14333520 (16323) jype
»

Star wars: Han Solo (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Sedem umetnosti
24846921 (31094) zk_eu

Več podobnih tem