» »

Star Wars: Episode VII

Star Wars: Episode VII

««
10 / 14
»»

m0LN4r ::

Vader bi jih vse pretepu z eno roko in eno nogo.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Thuban ::

Ren ni Vader. Ren hoče bit Vader in misli da je Vader ampak ni Vader.

pač Ren je tipičen današnji mladostnik.

Tr0n je izjavil:

Ni potomka nobenega. Pac Kylo (Ben) in Rey sta bila ena izmed otrok, ki jih je Luke treniral (light side).


mislim da bi Ren to omenil, ko jo je videl, ko jo je želel mučiti. Navsezadnje se toliko smili sam sebi da bi ji sigurno očital da je bila takrat ona boljša zdaj pa je zrastel in je boljši on...
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thuban ()

m0LN4r ::

Bieber (današnji mladostnik) si ne zasluži biti Bad guy in Force v Star Warsu. Ravno to me odvrača. Preveč sline in "kvazi drame" je bilo v tem novem SWju.
Še dobr, da ni Leonardo Dicaprio namesto Vin dizla v FF xD
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

Thuban ::

potrpi malo daj. To je pričetek zadnje trilogije, neveš še kako se bo razvilo in kdo bo dejanski bad guy oziroma v kaj se bo Ren razvil.

Bi po Star Wars I. rekel da bo Vader postal tako močan kot je? Ali pa po Star Wars II.? ... :)
Saj Anakin je bil tud nek nezadovoljen smrkavec v drugi epizodi.. samo pritoževanje ga je bilo čeprav mu ni manjkalo nič.
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thuban ()

Tr0n ::

Thuban je izjavil:

mislim da bi Ren to omenil, ko jo je videl, ko jo je želel mučiti. Navsezadnje se toliko smili sam sebi da bi ji sigurno očital da je bila takrat ona boljša zdaj pa je zrastel in je boljši on...

Ni nujno, da bi kaj omenil. Lahko, da se tudi on ne spominja vsega, ali pa ga je Snoke kako drugace spremenil. Pac, nimamo se dovolj informacij. :)

FTad ::

Smrekar1 je izjavil:

Thuban je izjavil:

zato ker do zdaj so ga vedno branili drugi... vedno je imel nekoga ob sebi da je bil videt grozen. Tokrat pa se mu je punca zoperstavila in je zmrznil.


Plus ranjen je bil, plus tik pred tem se je z veliko muko prisilil v umor lastnega očeta, plus omenjena punca je obvladala pretepanje plus imela je Silo.

Če hočeš videti napake se jih boš prisilil videti. Dejansko pa tisti boj niti ni bil nekaj mimo.


Drzi. In meni se zdi tale razlaga (v priponki) se najboljsa, zakaj je lahko Finn nekaj casa zdrzal proti njemu in zakaj ga je Rey premagala:

 Kylo beaten

Kylo beaten

Tr0n ::

Ja, zato tudi ta lok tako velikokrat omenijo in ga pokazejo. Ces, glej tale awesome weapon. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

D3m ::

Thuban je izjavil:

potrpi malo daj. To je pričetek zadnje trilogije, neveš še kako se bo razvilo in kdo bo dejanski bad guy oziroma v kaj se bo Ren razvil.

Bi po Star Wars I. rekel da bo Vader postal tako močan kot je? Ali pa po Star Wars II.? ... :)
Saj Anakin je bil tud nek nezadovoljen smrkavec v drugi epizodi.. samo pritoževanje ga je bilo čeprav mu ni manjkalo nič.


Proteini.si

Si že kar mislim. :))
|HP EliteBook|R5 6650U|

jizzer ::

Sem poslušal na youtubu eno teorijo, ki pravi da Rey sploh ni ime Rey.
Namreč v tistem delu(filma) ko si naredi kruh, naj bi bila neka vojaška čelada v njenem zatočišču, na kateri piše nekaj v smislu, Sgt. Reiley al nekaj takega. Nisem preverjal ker sem film gledal samo enkrat, ampak menda je res.

Glede final fighta. Za orožje res, čez celi film zelo dosti kažejo, da je močan. Ampak še vedno mi ne deluje vse skupaj pristno. Cmon. Če je že ranjen bi vsaj force lahko malce več uporabljal.

Je pa pomoje ta Rey oseba, res Lukova hči. (podobnost med Rey in njenimi "babicami")
9Gag je poln teh memejov, ki kaže kako naj bi bla Rey "lajkabilna" oseba. Meni je prav nasprotno... Zelo anti in če še malce bolj pomislim, mi sploh noben lik ni kaj pretirano všeč.

Sem pa pogruntal eno stvar, da sedaj je ogromno ljudi ki nam film ni bil všeč, vendar bo na koncu trilogije vse jasno in takrat bo marsikaj imelo več smisla. Film je namerno posnet tako da nima ne repa in ne glave (glede zgodbe), in boš mogel avtomatsko pogledati ostala 2 dela.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jizzer ()

D3m ::

Let the milking be with you... :))
|HP EliteBook|R5 6650U|

m0LN4r ::

D3m je izjavil:

Let the milking be with you... :))

The Milking Awakens
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Tr0n ::

Res grozen strosek 1x na leto dat 6 eur za kino ja. :)

D3m ::

No, če je tako potlej mi lahko daš 6 eur. Samo potlej se zgovarjate zakaj ne.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Tr0n ::

Sure, daj paypal. Samo mi moras pisno garantirat, da ga bos porabil za kino. :)

FTad ::

jizzer je izjavil:


Glede final fighta. Za orožje res, čez celi film zelo dosti kažejo, da je močan. Ampak še vedno mi ne deluje vse skupaj pristno. Cmon. Če je že ranjen bi vsaj force lahko malce več uporabljal.


Po tisti teoriji iz mojega posta visje (v priponki), je ves cas uporabljal the force, da je lahko sebe pri zavesti ohranjal itd, tako da mu ni bilo v interesu se kak force push uporabit...

m0LN4r ::

To pa zato, ker po novem pr dark sajtu zaposlujejo samo emo softiče. Nevem kaj se sploh bojijo dark sajta, polno biberjev.
Grejo na ulco poberejo še par takih deklic, čistilk, pa no more threat from the dark horse
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

Nikec3 ::

Thuban je izjavil:

ja ja force zna obvladat, čustev pa ne. zato je si je mislil samo WTF ko ga je začela napadat.... pač je mislil da je omg mogočen evil badass motherfucker in proti njej pač ni bil.

Pač isto kot Anakin, samo da Kylo Ren ni dokonca izšolan Jedi.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Nikec3 ::

Thuban je izjavil:

ja ja force zna obvladat, čustev pa ne. zato je si je mislil samo WTF ko ga je začela napadat.... pač je mislil da je omg mogočen evil badass motherfucker in proti njej pač ni bil.

Ren je bil pri tisti bitki čustveno povsem na dnu. Ubil je očeta, planet je bil tik pred eksplozijo, bil je ranjen, nekako ga je sila "zapustila", Rey pa okrepila. Z Finnom se je samo igral, z Rey pa je resnično imel težave. Pač ni dorasel in ni samostojen.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Nikec3 ::

Tr0n je izjavil:

Ja, zato tudi ta lok tako velikokrat omenijo in ga pokazejo. Ces, glej tale awesome weapon. :)

+ JJ zelo jasno pokaže, da je Ren hudo ranjen in v precej močnih bolečinah.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

m0LN4r ::

Rey pa je čustveno na vrhuncu :P pod njo pa že nebo eksplodiral planet, sj je dobila lajtsejber v roke za 5 minut.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

Nikec3 ::

m0LN4r je izjavil:

To pa zato, ker po novem pr dark sajtu zaposlujejo samo emo softiče. Nevem kaj se sploh bojijo dark sajta, polno biberjev.
Grejo na ulco poberejo še par takih deklic, čistilk, pa no more threat from the dark horse

Pa sej vam že naslov pove, da je sile 30 let po padcu imperija, v galaksiji far, far away bolj malo. Ni sile, tudi ni nekih bajnih skillsov. In Rey = The Force Awakens.

m0LN4r je izjavil:

Rey pa je čustveno na vrhuncu :P pod njo pa že nebo eksplodiral planet, sj je dobila lajtsejber v roke za 5 minut.

Rey je bolj čustveno stabilna od Rena. To smo v filmu videli neštetokrat. To je režiser zelo očitno prikazal, a še vedno premalo za nekatere. Rey je odraščala kar sama, Ren pa je razvajena lutka, s to razliko, da dejansko poleg Luka Skywalkerja najbolje obvlada silo v celi Galaksiji. JA, sila je tako šibka. Še enkrat preberite naslov.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Nikec3 ()

m0LN4r ::

Ren je stopu parkrat na led (banano) pa mu je spodrsnilo.
Pa dark sajt ga je razvajala preveč xD

Pinky side :)
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

D3m ::

Mater bom moral prov s travnika tole dol potegniti.
|HP EliteBook|R5 6650U|

m0LN4r ::

Računaj na to, da boš med filmom lahko še kaj drugega opravil. Je dober ogled, tak usput, ko večina novih filmov, k jih lahk z eno oko iz kuhne gleda človek.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Nikec3 ::

m0LN4r je izjavil:

Računaj na to, da boš med filmom lahko še kaj drugega opravil. Je dober ogled, tak usput, ko večina novih filmov, k jih lahk z eno oko iz kuhne gleda človek.

Seveda. Zato pa potem nekateri ne vejo, da je Kylo Ren bil ranjen med zadnjim bojem.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

djabi ::

Zakaj je sila tako šibka oz. zakaj ljudje ne vedo nič o Jedijih ter zakaj se vse skupaj zdi, kot, da so samo pravljice? Zato:

Why doesn't anyone remember the Jedi?
http://www.polygon.com/2015/12/16/10289...

Tr0n ::

To vprasanje se meni ni nikoli postavilo, zaradi "pravila dveh". Posameznikov z mocno silo je enostavno premalo, da bi jih sploh kdo opazil, kaj sele da bi postali splosno znani po galaksiji.

m0LN4r ::

Đez kolko prepričevanja levo desno, ko pa je zadeva čist enostavna.
Film nekaterim pač ni všeč, pa lahk se še nevem kolko "pozitivnih" kritik in razlag napiše.

Jaz sem do novih filmov, ki se vlečejo iz starih zadev kot špaget v nedogled zelo ciničen in ne palim na medijske fore in razlage,
zakaj bi mi nekaj moralo biti všeč. O tem bo vsak presodil sam. Bom pa napisal zakaj mi ni všeč, čist simpl.

Taki folk mi direkt ni všeč, ko jim je všeč film zato, ker drugi pač tak rečejo pa ker je cel medijski pomp okoli tega sranja.
Isto je bilo pri Avatarju (kak je oh in sploh, pa smo ga že "vsi" pozabili), LOTR, batmanu, hobitu, you name it.

Dober film ostane med nami nekaj desetletij. Ta StarWars bo hitro pozabljen.
... do neke mere mu bo življenjsko dobo mpodaljevala stara slava in nasledniki, po tistem pa adijo.

Sem za vikend pogledal Psycho Pass obe sezoni in včeraj še film. Star Wars VI-I-I-I-I ? Kaj je to blo?
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Smrekar1 ::

m0LN4r je izjavil:


Sem za vikend pogledal Psycho Pass obe sezoni in včeraj še film. Star Wars VI-I-I-I-I ? Kaj je to blo?


Če nisi bil ob drugi sezoni hudo razočaran, ker je bila čisti krneki in je bilo samo še enkrat vse približno isto in nesmiselno je s tabo nekaj narobe. Psycho pass je tipičen primer napake, ki jo vsepovprek delalo poševnookci - postavijo fenomenalno zasnovo in potem izkoristijo v povprečju 3-5% tega kar ponuja. Koncept "manj je več" do njih še ni prišel.

Tr0n je izjavil:

To vprasanje se meni ni nikoli postavilo, zaradi "pravila dveh". Posameznikov z mocno silo je enostavno premalo, da bi jih sploh kdo opazil, kaj sele da bi postali splosno znani po galaksiji.


Republika ima cca milijon planetov in slabih 10k jedijev. Če ima vsak planet v popvrečju 100 milijonov prebivalcev (samo Coruscant jih ima bilijon ampak OK, je izjema) to nanese približno 1 jedija na 10 milijard prebivalcev.

Povedano drugače, redki so približno tako kot unikatni osebki danes na Zemlji.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Smrekar1 ()

m0LN4r ::

Mater al razumeš razliko (kaj hočm povedat), filma še sploh ni zunaj al pranje je na vsakem vogalu. Radio, TV, youtube, internetz 24/7 hype hype hype
Še na kokicah in tepihih v kauflandu...

 Too much je, too much

Too much je, too much



No sej psycho pass ima tudi nekaj hib, ampak še vedno mi ni bil vsiljevan 24/7 na vsakem vogalu, mesece preden sm ga dejansko videl.
Sm šel gledat povsem neznano zadevo, brez pričakovanj.

Folk, ki je 110% prepričan že pred filmom, da je dober ne glede na to, kar mu bodo servirali na krožniku. Ne boš več prepričal v nasprotno.
Rečeš slučajno, da tebi pa ni bil, pa te popljuvajo na vse možne načine....
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

Tr0n ::

m0LN4r je izjavil:

Isto je bilo pri Avatarju (kak je oh in sploh, pa smo ga že "vsi" pozabili), LOTR, batmanu, hobitu, you name it.

Vse filme, ki jih omenjas, so bili odlicni in bodo za vedno ostali v samem vrhu filmske industrije iz taksnega ali drugacnega razloga.

m0LN4r je izjavil:

Taki folk mi direkt ni všeč, ko jim je všeč film zato, ker drugi pač tak rečejo pa ker je cel medijski pomp okoli tega sranja.

Malce podcenjujes in posplosujes Slo-Tech uporabnike. Po vecini je tukaj folk med 20. in 40. leti, ki pogledamo veilko stevilo filmov in tocno vemo, kaj nam je vsec ter zakaj. Ne nas metat v en kos samo zaradi dejstva, ker nam je vsec Star Wars. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

m0LN4r ::

Se še spomniš kak prah se je dvigoval za Avatar ? Ni več ne duha ne sluha o njem. Niti ne poznam med prijatelji nobenega, ki bi si ga od takrat pogledal vsaj še enkrat. Po mescu dni se več niti nismo pogovarjali o njem...

Ne in ni vseeno prva trilogija in tole. To, kar nam zle servirajo je samo še raztegovanje prežvečenega čigumija.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

Smrekar1 ::

m0LN4r je izjavil:

Mater al razumeš razliko (kaj hočm povedat), filma še sploh ni zunaj al pranje je na vsakem vogalu.


Kar je približno 10% tega kot ti in animeji, ki jih vlečeš ven kot superiorne vsaki drugi produkciji :)

No sej psycho pass ima tudi nekaj hib, ampak še vedno mi ni bil vsiljevan 24/7 na vsakem vogalu, mesece preden sm ga dejansko videl.


Kot vsaka druga obskurna risanka (produkcija) ima tudi Psycho pass to prednost, da ne veš kaj pričakovat. Kaj hočeš s tem povedat?

m0LN4r ::

To, da ni vseeno z kakimi očmi gledaš na stvar, ko jo prvič vidiš. Čist simpl, theater logic.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Smrekar1 ::

m0LN4r je izjavil:

Se še spomniš kak prah se je dvigoval za Avatar ? Ni več ne duha ne sluha o njem. Niti ne poznam med prijatelji nobenega, ki bi si ga od takrat pogledal vsaj še enkrat. Po mescu dni se več niti nismo pogovarjali o njem...

Ne in ni vseeno prva trilogija in tole. To, kar nam zle servirajo je samo še raztegovanje prežvečenega čigumija.


To je bilo pred tabo povedano že ene 15x, s tem se več ali manj strinjamo.

Zanimivo, ampak za drugo sezono Psycho passa lahko povemo isto, samo da je zadeva ene 20x hujša kot tule in tam te to ni motilo. Heh :)

Tr0n ::

m0LN4r je izjavil:

Se še spomniš kak prah se je dvigoval za Avatar ? Ni več ne duha ne sluha o njem. Niti ne poznam med prijatelji nobenega, ki bi si ga od takrat pogledal vsaj še enkrat.

Se se vedno spomnim, da sem izjemno uzival v 3D Avatarju in ga se vedno rad pogledam na case. Odlicna realizacija alien planeta, CGI in 3D tehnologije in kinematografije. Mogoce si pozabil, da je ze 7 let od Avatarja, tako da ne vem tocno, kaj pricakujes. :)

m0LN4r ::

So vsaj naredli po 20minut ne pa 3x 3ure xD
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Smrekar1 ::

Tr0n je izjavil:


Se se vedno spomnim, da sem izjemno uzival v 3D Avatarju in ga se vedno rad pogledam na case. Odlicna realizacija alien planeta, CGI in 3D tehnologije in kinematografije. Mogoce si pozabil, da je ze 7 let od Avatarja, tako da ne vem tocno, kaj pricakujes. :)


Avatar je bil super film, manjkalo mu je samo ene par stvari:
- dialogi
- glasba in
- globoki liki

m0LN4r ::

Tr0n je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Se še spomniš kak prah se je dvigoval za Avatar ? Ni več ne duha ne sluha o njem. Niti ne poznam med prijatelji nobenega, ki bi si ga od takrat pogledal vsaj še enkrat.

Se se vedno spomnim, da sem izjemno uzival v 3D Avatarju in ga se vedno rad pogledam na case. Odlicna realizacija alien planeta, CGI in 3D tehnologije in kinematografije. Mogoce si pozabil, da je ze 7 let od Avatarja, tako da ne vem tocno, kaj pricakujes. :)

Jst se pa še bolje spomnim filmov, videnih 15 let nazaj... In ne ne mislim na okraske, kot je CGI.
Kot da greš v gledališče, da boš gledal kostime, namesto igre.

No sej posneto je bil lepo SW7, vse ostalo pa meh. Hype 10/10, videl sm 5/10.
No dialogi v tem SWju so pa res vrhunski, kolko vrstic že ?
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

Smrekar1 ::

m0LN4r je izjavil:

So vsaj naredli po 20minut ne pa 3x 3ure xD


Po želji. Meni je druga varianta ljubša, take in podobne risanke vedno gledam v sklopih in me moti, da moram stalno vrteti naprej bolj ali manj glupe pesmice.

m0LN4r je izjavil:


No dialogi v tem SWju so pa res vrhunski, kolko vrstic že ?


Te je impresioniral kateri od dialogov Psycho passa? Mene namreč ni :)

Saj ne rečem, da ni za pogledat, ker so postavili zanimiv svet. Je nekako na nivoju Avatarja, samo da je risanka in ne 3D spektakel.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Smrekar1 ()

Tr0n ::

m0LN4r je izjavil:

Jst se pa še bolje spomnim filmov, videnih 15 let nazaj... In ne ne mislim na okraske, kot je CGI.

To, kako dolgo ti nek film ostane v spominu, ni edini pokazatelj, kako dober je nek film. Je del tega, sigurno, ampak se ogromno drugih stvari mora bit prisotnih. Prevec generaliziras. :)

m0LN4r ::

Jst bi pa najraj gledal SW7 na POP TV, ko so še ble na vsake pol ure 10 minutne reklame :)
Mene pa 3D ni navdušil, pa sem ravno zaradi tega izrecno šel gledat v 3D. Mi je žal za 3D karto in teh 11EUR.

Morda generaliziram, ampak je zanimivo kako težko je nakaterim spejeti dejstvo, da zadeva nekaterim ni všeč in ni noben spektakel/presežek,
za današnjo kinoprodukcijo. To rečejo za čisto vsak nov nahypan film, ki pride ven.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

Tr0n ::

m0LN4r je izjavil:

Morda generaliziram, ampak je zanimivo kako težko je nakaterim spejeti dejstvo, da zadeva nekaterim ni všeč in ni noben spektakel/presežek,
za današnjo kinoprodukcijo. To rečejo za čisto vsak nov nahypan film, ki pride ven.

Zakaj pa je tebi tezko sprejet, da je enim film vsec kljub pomanjkljivostim, ki jih ima? Ni presezek, je pa definitivno spektakel ze po definiciji besede. :)

Smrekar1 ::

m0LN4r je izjavil:


Morda generaliziram, ampak je zanimivo kako težko je nakaterim spejeti dejstvo, da zadeva nekaterim ni všeč in ni noben spektakel/presežek, za današnjo kinoprodukcijo.


Ne vem ali boš tu našel kakšnega takega.

Torej ja, generaliziraš in delaš preveč predpostavk.

Smrekar1 ::

Mimogrede, kje za boga zaračunajo 11€ za 3D film? V Ljubljani je bilo 8,5€.

Invictus ::

@Molnar

Navedi potem film, ki te te pa impresioniral. Da spoznamo tvoj filmski okus ...

Da ne bo samo tipičnega slovenskega pljuvanja in jamranja.

Smrekar1 je izjavil:

Mimogrede, kje za boga zaračunajo 11€ za 3D film? V Ljubljani je bilo 8,5€.

Cineplexx ...

Sam je slika res dobra. Bil presenečen.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Invictus ()

Smrekar1 ::

Invictus je izjavil:


Cineplexx ...

Sam je slika res dobra. Bil presenečen.


Hm, OK. Bom enkrat šel probat, ceni navkljub.

Tr0n ::

Sem pogledal 2D in 3D, in se 3D ne splaca. Samo umetno dodan 3D, ni to to.

Aston_11 ::

Vsaj tako dober kot SW je bil Hotel Transilvanija 2. Pri obeh sem približno vedel, kaj pričakujem, tako da me ni noben razočaral, pa tudi nisem tip, da bi bil razočaran zaradi filma. SW7 je imel par dobrih scen, v oči mi je padla tista s TIE figherji - scena podobna sceni iz Pearl Harborja, ko letijo japonski? lovci. Bilo je par takih detajlčkov, ki so mi bili všeč, in mi delajo film dober. Po vsebini - Diznej Amerika, but who cares, saj tja nisem šel iskat presežkov.
Glede filmov, ki impresijonirajo -redki, redki, zelo redki...

m0LN4r ::

Impresionira me redkokateri, nisem tak da bi me vrglo iz stola zaradi nekega filma in mešanje žanrov tudi ne gre.
Če pa že, pa lahko rečem da so prejšnji SWji (recimo zadnja trilogija) bili (subjektivno) veliko bolj všeč.

Takih Evil Emo Bieberjev vs. Katnis Everdeen (hero)+ Almost funny Niger (startrooper) in o glej en stari fejs umre (wow) for bragging rights in wow spet eksplodira Big Gun prepleteno v staro slavo, ter slabi dve uri pew pew pewa.

No najbolj me je zmotil ravno tale "wants to be funny" niger in uberemo almostevil guy, nobene potrebe ni blo po teh wanabe smešnih one linerjih v SW.

Ne, to zame ni bil nadpovprečen Star Wars vsebinsko gledano, pustmo zdej tehnike upodavljanja ob strani.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()
««
10 / 14
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

The Mandalorian [Star Wars - Tv serija] (strani: 1 2 3 422 23 24 25 )

Oddelek: Sedem umetnosti
1220249427 (2224) oo7
»

Rogue One (Star Wars) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
14333834 (16637) jype
»

Star wars: Han Solo (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Sedem umetnosti
24847346 (31519) zk_eu

Več podobnih tem