» »

The War Z / Infestation: Survivor Stories

The War Z / Infestation: Survivor Stories

Pretorijanec ::

http://www.thewarz.com/index.html je homepage nove MMO igrice, ki ima zombi tematiko. Sodeč po informacijah je podoben Day Z, ki pa ga nikoli nisem igral, tako da ne moram reči. Namerava kdo igrat? Stvar se mi zdi, da je trenutno v playable beta fazi...
  • spremenil: ahac ()

oo7 ::

A rabiš za to igro Arma 2 ali je to samostojna igra?

oo7 ::

Če vzameš legend kaj to pomeni,da ti dela 6 mesecev potem moraš pa na novo kupit?

mailer ::

Primerjave obeh iger najdeš na Youtubu.

oo7 ::

Jaz sem jo kar kupil:))
Imam še 3 ključe če bi kdo rad igral naj piše na zasebnega pa mu dam ključ.Mislim,da je za 48 ur igranja če prav razumem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

A čisto na začetku nimaš nobenega orožja;(?Zdaj nevem puško mi kaže samo ko začnem igrat je nimam.Kupil sem pa kij pa ga imam v inventoriju ampak ga nisem mogel uporabljat a je to bug ali kaj?
Enkrat me je zombi fental enkrat pa sem videl nekoga s svetilko grem do njega in me on fenta:))sem mislil,da se moram samo zombijev bati;((
Kako je z orožjem kdaj se da dobit kako orng puško?To sem danes igral prvič.

Pretorijanec ::

M-Power: trenutno je igrica še v razvoju. In trenutno je, ker je mogoč pvp, čisti gankfest. Tako da dokler ne bodo implementirane neke rešitve bo folk drug drugega klal :) Na začetku imaš samo svetilko. Tako Meglajtko in tolčeš folk. V mestih najdeš boljše orožje. Jaz sem danes prvič "not" skočil, šel do mesteca in našel pištolo, kladivo in šibrovko. Če si za, se lahko zmeniva, pa se najdeva na kakšem serverju.
Tisto glede legend: kmalu bo mogoče rentat (najet) svoj lasten server, da ti folk ne bo smetil. In če prav razumem, dobiš z Pioneerjem en mesec zastonj najema, z Legendom pa več. Drugače pa igrica nima naročnine. Je MMO, ampak po sistemu kupiš, imaš. Se mi zdi, da tudi ni F2P pol maš pa tono ingame itemsov, ki jih moraš kupit.
Skratka, če koga zanima, in bi tole res sprobal, tudi jaz imam 2 ali 3 ključe, ki omogočajo 48 urno igranje. Trenutno je igra, sodeč po forumih, čisti killerfest, ker so resorsi omejeni in... očitno bi pri zombi apokalipsi bili vsi vsem volk. Razen, če bi se prej na slo-techu dogovorili, da držimo skupaj ;)

oo7 ::

Pretorijanec ti samo povej kdaj boš kaj igral pa bomo udarli kakega zombija ni problema.Pa če bi rad še kdo probal naj kar pove imam še 3 ključe.
Se pravi jaz sem vzel paket legend.To pomeni,da pol leta bom imel lahko svoj server??

Sicer sem enkrat prišel do mesta,kjer sem slišal strele sem iskal kako orožje ampak našel same povoje.Potem sem pa zbudil enega zombija,ki me je lovil(nisem pogledal nazaj edino slšal sem ga) vsaj 5 minut dokler me ni ujel in ubil>:D

Pretorijanec ::

Evo, še enkrat, če koga zanima. Med nama z M-powerjem je ene 6 ključev. Tako, da če bi radi sprobavali zombi igrico med vikendom (ključ velja 48 ur), dejte napisat tu pa se kej zmenmo. Z M-powerjem sva se dogovorila, da se danes ponoči dobiva na serverju in če ima še kdo interes, hitro napisat. Se mi zdi, da je game file velik cca 1,5 GB in se lahko do takrat zdounlouda, če pravočasno začnete :)

Freaxx ::

Moje osebno mnenje je, da je igra še bolj zabavna ko je kak bugg :)). Zjutraj sem bil na obrobju ta velikega mesta (tak hrib s skalami) in sta na teh skalah dva kao snajperja ležala. Pa hodim malo okoli, ko se kar naenkrat znajdem v skali pod njima. Malo se zafrkavam na chatu in ju potem oba s saigo pospravim. Dobil sem prvo snajperco (mauser) pa 2 pištolici. Aja pa imam praktično all you can eat buffet :D

oo7 ::

Boš zvečer prišel gor???Rabimo enega,ki že ima orožje:))

Pesimist ::

DayZ Zombiji so shit. Laufajo hitro ko Superman. Trofit je tesko kaj. Game engine ne podpira mele attack, kaj vbistvu zombiji delajo. Tak da....
Tak da na splosno je game pretty shit. Mogoce bo na Arma 3 engine boljsi. Ne priporocam.

Tega pa nisem igral, ce mi kdo pokaze zaj video posnet by himself, kako se zombiji premikajo ko te napadejo in ni tak bedno kot v Dayz ga kupim se dans!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

ShinseiYama ::

men gre kr v redu , mam kup orožja tko da samo koljem

Mafionzo ::

Se priporočam za enega od tistih ključev, pa da pol dans pa jutri zvečer igramo :)

Freaxx ::

S tistim ključem boš lahko igral šele 31. tega meseca

oo7 ::

Kdaj bo pa možno odpreti lasten server?

oo7 ::

Počasi kar napredujejo.Grafiko so že popravili je dosti lepša kot pred enim tednom.
Zdaj pa samo še počakat na lasten server pa bo.
Imam še ključe če kdo hoče igrat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

Še kdo igra to igro?
Mogoče kdo ve kdaj se bo dalo najeti server?Že 2 meseca piše coming soon:|

Berserker ::

Igro so umaknili iz steama, ta glavni pa benali vse povprek, igra je praktično mrtva, tako da ne pričakuj kaj preveč.

oo7 ::

Berserker je izjavil:

Igro so umaknili iz steama, ta glavni pa benali vse povprek, igra je praktično mrtva, tako da ne pričakuj kaj preveč.


Kaj??:O:O
Jaz sem pred 2 meseca kupil legend paket,ki ti omogoča za 6 mesecev najeti server a zdaj pa to;((
No sej folka je veliko gor ampak jaz čakam na svoj server če bo kdaj ali bo za skoz ostalo pri coming soon;(.

vorantz ::

Po moje ne bo več dolgo zdržalo
ta fiasko s steamom in njihova aroganca pri vsem skupi bo zadevo pokopala

oo7 ::

Meni se ne gre toliko,da bi igral proti drugimi.Jaz bi pač imel za začetek svoj server in raziskoval malo mapo,ki je res velika in pobijal zombije pa še avte se,da vozit:P.Upam,da bo zdržalo vsaj toliko časa,da izkoristim ta paket če ne drugega.

Sale_One0 ::

oo7 je izjavil:

Meni se ne gre toliko,da bi igral proti drugimi.Jaz bi pač imel za začetek svoj server in raziskoval malo mapo,ki je res velika in pobijal zombije pa še avte se,da vozit:P.Upam,da bo zdržalo vsaj toliko časa,da izkoristim ta paket če ne drugega.

Pridi igrat DayZ :P, je bolj zajebana za se je navadit in ne zgleda kot nek port iz konzole, ampak je zame dosti boljsa od WarZ-ja.
Komot tudi postavis svoj server(public ali private hive) in tudi najmanjsa mapa(od enih 15 ki se jih lahko uporabi na private hive-u) je ene 10x vecja od tiste v WarZ. All in all, klub bugom je DayZ svetlobna leta pred tistim ruskim skropucalom, no offense.
Si vis pacem, para bellum.

oo7 ::

Kje se pa,da nabavit Day Z?:)

vorantz ::

maš temu primerno temo par pikslov pod to

Sale_One0 ::

oo7 je izjavil:

Kje se pa,da nabavit Day Z?:)

Steam store, GOG.com ali pa kar v storu od Bohemia Interactive, GOG.com je imel akcijo pred kratkim, je bla igra za 11€, kupit rabi Arma2: CO ali pa Arma2 in dodatek zanjo Operation Arrowhead, lazje je ce kar Arma2: CO ker ima oboje skupaj in je manj dela
Si vis pacem, para bellum.

vorantz ::

Sale_One0 je izjavil:

oo7 je izjavil:

Kje se pa,da nabavit Day Z?:)

Steam store, GOG.com ali pa kar v storu od Bohemia Interactive, GOG.com je imel akcijo pred kratkim, je bla igra za 11€, kupit rabi Arma2: CO ali pa Arma2 in dodatek zanjo Operation Arrowhead, lazje je ce kar Arma2: CO ker ima oboje skupaj in je manj dela


to si mal čudno povedal
kupit je treba arma...sam day z je zastonj

manniac ::

vorantz je izjavil:

Sale_One0 je izjavil:

oo7 je izjavil:

Kje se pa,da nabavit Day Z?:)

Steam store, GOG.com ali pa kar v storu od Bohemia Interactive, GOG.com je imel akcijo pred kratkim, je bla igra za 11€, kupit rabi Arma2: CO ali pa Arma2 in dodatek zanjo Operation Arrowhead, lazje je ce kar Arma2: CO ker ima oboje skupaj in je manj dela


to si mal čudno povedal
kupit je treba arma...sam day z je zastonj


Pride day z standaloone v začetku leta.

vorantz ::

a niso rekli "when it's read"?

oo7 ::

Mene samo zanima če komu sploh še uspe priti v igro War Z?Ko zaženem igro mi updejta do poiskusa 10 in vrže ven napako.Tudi War Z internetna stran mi ne dela,da bi šel pogledati na forum.
Zanima me če je vse skup vzel hudič,da jaz brišem to igro:|

Pa sem spet vrgel 30 eur čez okno;((

mjolnir ::

Pa sem spet vrgel 30 eur čez okno

Toliko slabih kritik, kot je bilo pa na to igro, jih pa že dolgo ni bilo na nobeno. Torej, kriv si si čisto sam. Igra je vsaj na videno po you tub-u eno navadno govno, ki je narejeno po sistemu, da čimprej pobere čimveč denarja.

vorantz ::

meni odpre stran

oo7 ::

Ja jaz sem prvič zvedel za to igro ravno tukaj v tej temi oktobra lansko leto.Takrat je bila še v povojih pa pol cenejša pred izidom pa sem jo kupil takrat se mi ni zdelo tako slabo zdaj pa je kar je.
Kriv sem pa čisto sam mi je pa žal,da nisem za ta denar raje kupil Arma2 pa bi imel DayZ.

GeeDee ::

A tole še kdo igra? Bi blo dobr kdaj met kkšnga ob seb, da se gre tud v kako večje mesto :)
Pa igra ni (več) tako slaba. Sem velik fan OF in Arme, pa mi je WarZ še vedno boljša od DayZ ... DayZ mi je enostavno prelesena.

Freaxx ::

Men so denar vrnili, vsaj tega se držijo :))

Leprechaun ::

A še kdo igra to?
Kar se mene tiče igra niti ni slaba (sploh če igra skupaj 5+ ljudi) - v solo načinu je res malo bedna :P.
Aja pa lahko bi se popravil naslov ker so jo že pred časom preimenovali v
ISS - Infestation: Survivor Stories.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Arma 3 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
6311401 (596) oo7
»

Day Z (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
28039200 (2272) chucki
»

Najboljša survival igra?

Oddelek: Igre
486142 (2889) Berserker
»

H1Z1

Oddelek: Igre
334595 (1927) oo7
»

WAR-Z je released :)

Oddelek: Igre
81554 (1214) Pesimist

Več podobnih tem