» »

Review in feedback za spletno stran

Review in feedback za spletno stran

TheAmunraaa ::

Z kolegom nama je bilo dosti spamanja kontaktov na mailu za dropbox referrale zato sva naredila spletno stran, ki omogoča na enostaven način dobiti zastonj prostor na dropbox-u.
www.dropbox-referrals.com
Deluje na principu referral linkov, ki jih obiskovalci pošljejo in tisti ki še nimajo računa se lahko preko najine strani prijavijo in dobijo takoj 500MB dodatnega prostora, enako količino prostora pa dobi tudi naključna oseba, ki je poslala link na stran.
Pohvale/graje so močno zaželjene.

Vice ::

V IE ne dela. Ker "bedak" danes še to naredi kar sta vidva???
Kaj je point tega? Kje kaj piše za nevedne userje? Ni vsem jasno toliko kot samo "vama"

urosz ::

za začetek daj še nek faq ali nekaj, kjer na kratko predstaviš kaj ta stran omogoča in na kakšen princip deluje. uporabnik, ki pride na spletno stran od kje drugje, ne iz slo-tech, ne ve, kaj se tam dogaja.

TheAmunraaa ::

Hvala za povratne informacije. FAQ bova uredila, za IE pa pride stran skupaj z mobilno verzijo, saj so težave z HTML5 in rabiva še nekaj v kodi dopolnit.

keworkian ::

Kaj se pa zgodi če jaz kar en link notr napišem? Sem ga sestavu ko sem pogledal regex pattern :)
Obscenities in B-Flat

Zgodovina sprememb…

TheAmunraaa ::

keworkian je izjavil:

Kaj se pa zgodi če jaz kar en link notr napišem? Sem ga sestavu ko sem pogledal regex pattern :)

Če je pattern pravilen in za link napišeš kr nekaj ne morem nič, saj dropbox naključno generira linke. Če pa bo nekdo naletel na takšen link bo na dropboxu napisalo 404 error, saj link ne obstaja v dropboxovi bazi.

xsannyx ::

Vice je izjavil:

V IE ne dela. Ker "bedak" danes še to naredi kar sta vidva???
Kaj je point tega? Kje kaj piše za nevedne userje? Ni vsem jasno toliko kot samo "vama"

Zamisl se če še zmeraj uporabljaš IE. FYI več strani ga ne podpira in statistično gledano je več uporabnikov na strani iz iNaprav kot pa IE tako da za nek mali procent se ne splača spreminjat

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: xsannyx ()

vorantz ::

kliknil 5x in vsakič mi vrže 404
fook dat

bluefish ::

xsannyx je izjavil:

Zamisl se če še zmeraj uporabljaš IE. FYI več strani ga ne podpira in statistično gledano je več uporabnikov na strani iz iNaprav kot pa IE tako da za nek mali procent se ne splača spreminjat
Brez nakladanja. Tržni delež FF in IE je približno izenačen, hitro pridobiva Chrome.
Strani sicer opuščajo IE, vendar v smislu podpore starejših verzij.

xsannyx ::

vorantz je izjavil:

kliknil 5x in vsakič mi vrže 404
fook dat

Za index stran ti vrže 404?
Meni trenutno dela kot mora

bluefish je izjavil:

xsannyx je izjavil:

Zamisl se če še zmeraj uporabljaš IE. FYI več strani ga ne podpira in statistično gledano je več uporabnikov na strani iz iNaprav kot pa IE tako da za nek mali procent se ne splača spreminjat
Brez nakladanja. Tržni delež FF in IE je približno izenačen, hitro pridobiva Chrome.
Strani sicer opuščajo IE, vendar v smislu podpore starejših verzij.

Tržni delež me ne briga. IE uporabljajo v večini babice ki se nočejo navadit na nič drugega, v določenih podjetjih,...
Odkrito povedano ne poznam enega človeka do starosti 50 let ki bi uporabljaj IE za brskanje.
Čez to starost in pa zaradi nekega razloga tudi določena podjetja je pa uporabnikov dosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: xsannyx ()

vorantz ::

xsannyx je izjavil:

vorantz je izjavil:

kliknil 5x in vsakič mi vrže 404
fook dat

Za index stran ti vrže 404?
Meni trenutno dela kot mora


ne, join dropbox gumb

bluefish ::

xsannyx je izjavil:

Tržni delež me ne briga. IE uporabljajo v večini babice ki se nočejo navadit na nič drugega, v določenih podjetjih,...
Odkrito povedano ne poznam enega človeka do starosti 50 let ki bi uporabljaj IE za brskanje.
Čez to starost in pa zaradi nekega razloga tudi določena podjetja je pa uporabnikov dosti.
Tržni delež se pogosto meri na podlagi obiska določenih strani.
Torej, lahko postaviš stran in tvegaš, da bo nek % ljudi stran zaprl takoj, ko bo videl prekrivajoče se elemente,...

Pač, je treba nekaj časa spremljati statistiko. Če imaš 1% IE uporabnikov, je prilagajanje morda nesmiselno. Če pa ravno prej omenjene babice sestavljajo ciljno občinstvo, pa je zadeva vredna premisleka.

xsannyx ::

bluefish je izjavil:

xsannyx je izjavil:

Tržni delež me ne briga. IE uporabljajo v večini babice ki se nočejo navadit na nič drugega, v določenih podjetjih,...
Odkrito povedano ne poznam enega človeka do starosti 50 let ki bi uporabljaj IE za brskanje.
Čez to starost in pa zaradi nekega razloga tudi določena podjetja je pa uporabnikov dosti.
Tržni delež se pogosto meri na podlagi obiska določenih strani.
Torej, lahko postaviš stran in tvegaš, da bo nek % ljudi stran zaprl takoj, ko bo videl prekrivajoče se elemente,...

Pač, je treba nekaj časa spremljati statistiko. Če imaš 1% IE uporabnikov, je prilagajanje morda nesmiselno. Če pa ravno prej omenjene babice sestavljajo ciljno občinstvo, pa je zadeva vredna premisleka.

Hvala za mnenje, bom spremlal obiske in če bo potrebno še popravil layout za IE ter določene luknje...

vorantz je izjavil:


ne, join dropbox gumb

Bom preveril kaj je!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: xsannyx ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kdaj bo tu Applova iUra? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
11732175 (27200) bluefish
»

Microsoftu še ta mesec nova globa EU

Oddelek: Novice / Tožbe
287817 (5978) Poldi112
»

Googlov novi telefon razprodan v minutah po odprtju trgovin (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
9626503 (20484) dejanslo
»

Nepodpisana koda na iNapravah

Oddelek: Novice / Varnost
328614 (5991) Limit-sky
»

Chrome ne bo več podpiral H.264, le WebM (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
14030898 (26285) Icematxyz

Več podobnih tem