» »

Star Citizen - Squadron 42

Star Citizen - Squadron 42

««
22 / 37
»»

Netrunner ::

oo7 je izjavil:

Kdaj zdaj izide končna verzija igre letos ali drugo leto ?


Primernejše vprašanje bi bilo:

Kdaj zdaj izide končna verzija igre v tem desetletju ali naslednjem ?

Tribal ::

Težka bo za to desetletje, smo že blizu konca :D

oo7 ::

Kaj pa tisti, ki so denarno podprli ta projekt že fejst težijo razvijalcem glede na to, da igra še ne bo kmalu končana ?

Truga ::

Tisti ki so denarno podprli projekt in se nimajo refunda so ze tako globoko v sunk cost fallacyju da ne vidijo vec ven.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Truga ()

Berserker ::

oo7 je izjavil:

Kaj pa tisti, ki so denarno podprli ta projekt že fejst težijo razvijalcem glede na to, da igra še ne bo kmalu končana ?


Večina se jih zaveda, v kaj vlagajo, teži pa po mojem ravno folk, ki ni kupil kaj več kot osnovni paket.

oo7 ::

Mene zanima samo kampanija upam, da bodo to prvo dokončali :)

Truga ::

Od kampanje nismo videli se dobesedno nicesar.

Netrunner ::

Truga je izjavil:

Od kampanje nismo videli se dobesedno nicesar.




Saj ne da je kaj dosti vendar je več kot "ničesar".

Truga ::

To so cinematici. Kje je akcija? Kje so vesoljske ladje?

Tribal ::

Mogoče bodo kej pokazal na gamescom-u kmalu. Kar se tiče SQ42 so zelo misteriozni. Drugače pa glede vesoljskih ladij, si malo poglej na youtube. So pokazali že mal javelina pa idrisa pa tko naprej...

Netrunner ::

Truga je izjavil:

To so cinematici. Kje je akcija? Kje so vesoljske ladje?


V areni commander in PU. Kaj pričakuješ da bo kaj drugače?

Truga ::

Progress report:


Graf ki zacne os pri 0:


Doticna epizoda ATV je seveda ze pobrisana, zaradi "audio issues". Ampak zadeva bo vsak cajt live majke mi, pravi CIG.

Tribal ::

Za božič bom pisu Božičku da bo mogoče 3.0 :D jippie

Se ne sekiram za zamude sam da bo divje za igrat.

Truga ::

Tistle trend line bo zadel niclo enkrat spomladi :P

Tribal ::

Kero pomlad pa...

Berserker ::

Nekaj me bolj skrbi, tudi če izdajo PTU brez problema, kako se nameravajo spopadat s troli in sealclubbingom? V Elite je folk pobegnil v Mobius private PVE group. Medtem ko je open poln grieferjev.

Truga ::

lol.

Tribal ::

Criminality --> v secure space se ti ne splača met visok criminality saj te pri vsaki UEE nadzorovani stvari pričaka nek policajac ali dva, trije in podobno. Prav tako dobiš status wanted in se te drugi playerji hitro lotijo za nagrado.

Netrunner ::




Gamescom je v teku ... da vidimo kako se bodo kaj izkazali

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Netrunner ()

Truga ::

kazejo komedijo nonstop. pa vsake 15 minut morajo restartat server. pa 12 players max.

MMO confirmed.

Tribal ::

Serverje restartajo zaradi smeti ki se naberejo :D Baje. Onemogočen je quantum travel.

Netrunner ::

Sem spremljal par minut live streama vendar je zguba časa. Se bolj splača počakati da se končna in da strnejo dogajanje v krajši video.

Netrunner ::

https://m.youtube.com/watch?v=xWDFCSM87...

Zanimivo za pogledat. Upam da se bo kaj podobnega dalo izkusiti v 3.0 brez prevelikega lag-a in z čim manj bugi.

Truga ::

Jaz sem prezentacijo zamudil, ampak klele je kratek summary:
* Began with a 45min delay + 3 or 4 commercials for ships
* New features (facial recognition, voice stuff) introduced then promptly revealed to be coming after 3.0, not with it
* After warping to the quest destination, the pilot's client crashed. The other two players were still in the ship but couldn't interact with it
* After 10 minutes of awkward troubleshooting they eventually had to restart. Cue another 15-20 minutes of mostly silence and long shots of a black room and an increasingly angry Chris as the demo is rebooted
* Because the demo was nearly 100% scripted, they had to do everything all over again leading up to the warp crash
* this included the world's worst RP of all time. yes, they still repeated the RP in the 2nd attempt
* They get to the planet. it's janky. a ton of pop-in and missing models. We all begin to notice that the lighting / colors for each player (they keep switching cameras) is completely different. It's suggested that even the time of day for players is different
* They find the quest object - a ship's black box which turned out to be a red cube that was just laying in a random spot on the floor
* Then they were ambushed, surprising nobody
* They shot the bad guy's ship out of the air from their moon rover, but they clearly weren't even aiming at the guy and it was a really embarrassing moment of scripting
* An Idris comes to save them, and jitter-janks its way to the surface. It extends a ramp for the rover to climb, and the entire thread knew at once it was going to end in disaster. It did. After many failed attempts the rover clipped through the ramp and exploded. The wheels literally fell off and rolled toward the camera, and I very nearly blacked out in laughter
* also the red black box was aboard the rover but nobody acknowledged the mission was a failure
* Sometime after this we cut to a commercial for an RSI-branded webcam. Lots of scare tactics to make you think your existing webcam lacks the horsepower to handle Star Citizen's new facial stuff
* Later, the Idris goes to space and is ambushed a 2nd time, surprising nobody for a 2nd time
* An epic space battle ensues as two goliaths fight through 6-7fps space and jitter-jank into one another. One explodes
* It's the end of the demo. Chris then has a sudden and definitely not scripted idea - let's let the goliaths fight again, but this time the bad guy could win!
* It's another 20 minutes waiting for the really obviously fake and scripted demo to spin up. It's awkward silence. Sandi wanders on stage in her weird clown outfit to give Chris a rum and coke
* The epic space battle begins anew. I cannot notice a single difference, other than a fighter bounces off the hull of the Idris like a Loony Toons cartoon, and the idris rams the bad guy who explodes in 6-7fps fashion. More jitter-jank


TL;DR, ko bom mel 4 ure za zgubit bom definitivno gledal, slisi se kot top komedija.

Tribal ::

Ja sliši se kot komedija, ker si očitno pereš možgane na straneh kot so svet24 in podobne samo v angleščini. Res ne vem, zakaj na vsak način hočeš samega sebe prepričati, da je igra ena navdna nategancija, in da bomo vsi jokali in ti boš cel car ko bo projekt propadu. Spominjaš me na branjevke.

Niti pogledal nisi in komentiraš kaj in kako. Kljub temu, da so rekli in vsak teden povedo, da je alpha 3.0 še polna bugov. Vedno bolj vesel si ko se na to obešaš. In ne neumnosti ki si jih napisal niso niti približno resnične.

Resno bi bilo meni in večini prisotnih v tej temi všeč, če bi se odstranil s te teme. Saj če te igra ne zanima in si tako globoko razočaran ker nas pa, se prosim prazni kje drugje...

NocnaShada ::

Tribal je izjavil:

Ja sliši se kot komedija, ker si očitno pereš možgane na straneh kot so svet24 in podobne samo v angleščini. Res ne vem, zakaj na vsak način hočeš samega sebe prepričati, da je igra ena navdna nategancija, in da bomo vsi jokali in ti boš cel car ko bo projekt propadu. Spominjaš me na branjevke.

Niti pogledal nisi in komentiraš kaj in kako. Kljub temu, da so rekli in vsak teden povedo, da je alpha 3.0 še polna bugov. Vedno bolj vesel si ko se na to obešaš. In ne neumnosti ki si jih napisal niso niti približno resnične.

Resno bi bilo meni in večini prisotnih v tej temi všeč, če bi se odstranil s te teme. Saj če te igra ne zanima in si tako globoko razočaran ker nas pa, se prosim prazni kje drugje...


Jaz sem spremljal in gledal streame in kar so pokazali/povedali.

Vse kar je napisal Truga v "kratkem summaryju" je res.

Truga ::

sesobebo ::

ima kdo url do posnetka tega streama? (asking for a friend)

Tribal ::

Truga je postal samo napake oz stvari ki jih ciniki vidijo. Tako enostranski review je bedasto sploh prebrat kaj šele komentirat. In nisem noben robertoljub ampak malo bolj realno gledam na celotno stvar. In ja če ti nekdo reče, da je nekaj bugasto in ti greš in opišeš vse buge ki si jih videl in predstaviš, da je to vse kar se je pokazalo.

Dejstvo je da za razvoj potrebujejo denar in zato bodo reklame do izida.

Kar je bilo meni daleč najbolj všeč je pa ko z connijem pridejo v atmosfero in ko slišiš in vidiš kakšen vpliv ima na plovilo me je kr zmrazil. Ampak ja dejmo opevat probleme kot so crashi in low fps in podobne.

Truga in njemu podobni bi raje videli nek demo narejen v studiu in bi vse prikazali kot perfekcijo a ko bi prišlo do izida bi dobili ven no mans sky.

sesobebo je izjavil:

ima kdo url do posnetka tega streama? (asking for a friend)


Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tribal ()

NocnaShada ::

Tribal je izjavil:

Truga je postal samo napake oz stvari ki jih ciniki vidijo. Tako enostranski review je bedasto sploh prebrat kaj šele komentirat. In nisem noben robertoljub ampak malo bolj realno gledam na celotno stvar. In ja če ti nekdo reče, da je nekaj bugasto in ti greš in opišeš vse buge ki si jih videl in predstaviš, da je to vse kar se je pokazalo.

Dejstvo je da za razvoj potrebujejo denar in zato bodo reklame do izida.

Kar je bilo meni daleč najbolj všeč je pa ko z connijem pridejo v atmosfero in ko slišiš in vidiš kakšen vpliv ima na plovilo me je kr zmrazil. Ampak ja dejmo opevat probleme kot so crashi in low fps in podobne.

Truga in njemu podobni bi raje videli nek demo narejen v studiu in bi vse prikazali kot perfekcijo a ko bi prišlo do izida bi dobili ven no mans sky.



Jaz ne vidim tezav z NMS - tako kot jih v bistvu ne vidim s Star Citizenom. To so filtri, ki locijo ljudi na tiste, ki znajo razmisljati in ljudi, ki imajo temperature controlled smoothie namesto organa.

Zgodovina sprememb…

Tribal ::

Mene osebno je NMS razočaral in igralnost mi ni po okusu, ravno tako kot elite dangerous.
Sem pa bil in še vedno sem navdušen nad igro Freelancer (vendar sem imel vedno občutek, da je prehitro izšla in bi lahko bila veliko več).

NocnaShada ::

Tribal je izjavil:

Mene osebno je NMS razočaral in igralnost mi ni po okusu, ravno tako kot elite dangerous.
Sem pa bil in še vedno sem navdušen nad igro Freelancer (vendar sem imel vedno občutek, da je prehitro izšla in bi lahko bila veliko več).


Hecno, da omenjas Freelancerja. Se bolj hecna je ironija v izjavi "prehitro izsla".

Freelancer je bil v development hellu X let, dokler ni prisel publisher in reku "Dost je zajebavanja. Chris Roberts, odjebi."

Yes, THAT Chris Roberts.

Truga ::

Freelancer (video game) @ Wikipedia

Smeha polna skleda ahahahaha.

Tribal ::

Ampak bla je pa dobra, še vedno je.

Truga ::

Je bila dobra ja. Takoj ko so spodili CRja. Dokler je bil on taglavn se ocitno zadeve niso premikale nikamor. Kje sem ze to videl? Aja, tocno, star citizen.

Tribal ::

Ja rabil je čas, pa denarja je zmanjkalo. Predvidevajmo, da se je kaj naučil iz svojih prejšnjih projektov. Denarja trenutno ne manjka. Tja do 2020 bi pa že bilo fino da igra izide. Še vedno pravim počakajmo na alpha 3.0 pa bomo videli kje smo...

NocnaShada ::

Tribal glej - there's dreamers and doers. CR je dreamer. Verjamem, da bi rad verjel v "tut sanjace potrebujemo na svetu", ampak zal je resnica, da ne, res jih ne rabimo.

Tribal je izjavil:

Ja rabil je čas, pa denarja je zmanjkalo. Predvidevajmo, da se je kaj naučil iz svojih prejšnjih projektov. Denarja trenutno ne manjka. Tja do 2020 bi pa že bilo fino da igra izide. Še vedno pravim počakajmo na alpha 3.0 pa bomo videli kje smo...

Ne, rabil je nekoga, da ga brcne s projekta, da se je stvar premaknila. Ce ne, Freelancerja svet ne bi videl.

Raje ne predvidevam, ce lahko preverim - poglej si njegovo bluzenje o Star Citizenu. Nobeni stvari se ni rekel *NE*. Jezusmarijapomagi - miksanje koktejlov za NPCje?!? Mesanje zlitin za popravila vesoljske ladje po delih?!? Samo bluzenje, nobene substance - in zaradi tega je SC v development hellu, ceprav si marsikdo vztrajno zatiska oci.

"Denarja mu bo kmalo manjkalo." Oh really? Drugace bi ne stavil celotnega podjetja in vsega narejenega za posojilo pri Coutts & Co.

^ CIG tako ne bo prezivel do 2020.

Alpha 3.0 se caka ze od kdaj ze? Sodec po prezentacijah pa je ocitno, da ne delajo nicesar razen hekajo "do naslednje prezentacije" in nimajo nobenih temeljev na katerih bi lahko osnovali igro.

Zgodovina sprememb…

Tribal ::

Ko sem se pridružil tej temi, sem mislil, da bomo kaj o igri diskutirali in kaj pametnega povedali in se na splošno lepo družili. Vidim pa samo CENZURA...

Se odstranjujem iz teme, vam pa želim veselje v nadaljevanju...

Netrunner ::

Težko je diskutirat če nekaj osebkov smeti temo in samo kritizira.

Truga pa mora bit fejst osebno prizadet, da kljub temu da je dobil refund še vedno samo kritizira.

Par postov nazaj sem dal link kjer je združen celoten gameplay kateri je zakon. Skriptirano ali ne je čisto vseeno saj skušajo pokazat kako bo, ko bo končano četudi niso še tam.

@Truga preberi si malo kaj pomeni alpha pri igrah, ker očitno tvoj arašid tega ne dojame.

jype ::

Derek Smart je očitno imel prav.

videc ::

jype je izjavil:

Derek Smart je očitno imel prav.
+1
Kdaj bi že naj tole prišlo uradno ven? 2014? Saj, Chris Roberts. Še dobro, da ga je Microsoft odpustil in so nato dokončali Freelancer-ja.

Netrunner ::

jype je izjavil:

Derek Smart je očitno imel prav.


Kaj je imel prav?

Netrunner ::

videc je izjavil:


Kdaj bi že naj tole prišlo uradno ven? 2014? Saj, Chris Roberts. Še dobro, da ga je Microsoft odpustil in so nato dokončali Freelancer-ja.


CR je želel pri freelancerju doseči več kot je na koncu bil, saj založniki gledajo samo na zaslužek kar je bilo v konfliktu z Chrisovo idejo. Sedaj CR lahko v miru uresničuje svojo vizijo brez da mu kakšen založnik lomi jajca kot je to delal microsoft pri freelancerju.

Drugače pa ta tema je namenjena igri Star Citizen in Squadronu 42 in ne CR in CIG. Kaj se dogaja okoli projekta je načeloma prav vseeno, pomembno je kaj bodo na koncu izdali, pa četudi bo to leta 2030.

Nihče ni nikoli nobenega silil da karkoli zapravi za SC, kdor pa je zmetal preveč denarja in se sedaj pritožuje ker še nič kanjj dosti nima je to čisto njegov problem in se lahko pritoži samo svoji pameti.

NocnaShada ::

Netrunner je izjavil:

pameti.

Or lack thereof, ce imas se kaj denarja not.

BigWhale ::

Netrunner je izjavil:

Drugače pa ta tema je namenjena igri Star Citizen in Squadronu 42 in ne CR in CIG. Kaj se dogaja okoli projekta je načeloma prav vseeno, pomembno je kaj bodo na koncu izdali, pa četudi bo to leta 2030.


Emmm ... Eni so pesimisti, eni smo realisti, eni so optimisti, eni ste pa na drogah. :)) A v temi o Star Craftu se pa ne sme pogovarjat o Blizzardu in Star Craft - Blizzard povezavi? :)

In ne, ni vseeno kaj se dogaja okrog projekta. Se kako zelo pomembno je. Eni smo dali denar za podporo igre in ne za podporo 20 letnega cakanja. Ko bo igra zunaj bom mel ze taksno dioptrijo, da bom moral igrat na 75" monitorju ... Fuck.

Netrunner ::

Ok se popravljam, ne da je nepomembno kaj se dogaja okoli projekta ampak primarno naj bi bi se razpravljalo o igri se ti ne zdi?

Meni se tudi ne dopade da se tako vleče vendar imam tudi drugo življenje katero me zamoti v času čakanja :) Nekateri pa raje svoj čas zapravljajo za zbiranje negativnih informacij in smetenje foruma.

videc ::

Netrunner je izjavil:

Ok se popravljam, ne da je nepomembno kaj se dogaja okoli projekta ampak primarno naj bi bi se razpravljalo o igri se ti ne zdi?
Meni se tudi ne dopade da se tako vleče vendar imam tudi drugo življenje katero me zamoti v času čakanja :) Nekateri pa raje svoj čas zapravljajo za zbiranje negativnih informacij in smetenje foruma.
Kaj je zate smetenje foruma? To, da rečem, da zadeva nikoli ne bo igralna oziroma izdana? Lepo te prosim, no.
Uporabi kak spletni iskalnik, pa boš videl, kaj je izjavil Derek Smart že par let nazaj. Kakšna bo usoda tega projekta.
Meni je zelo žal, ker sem upal, da bo kaj nastalo iz tega. Ampak je počasi postajalo jasno, da ne bo. Kot rečeno, že 2014 bi naj zadeva bila zunaj, pa se je samo prelagalo.
Za konec: ja, naj se debatira o igri. Tisti, ki bo izšla oziroma bo izdana. Ne pa o različici alpha-n.n in nategovanju.

Truga ::



5 more years! \o/

Netrunner ::

videc je izjavil:

Kaj je zate smetenje foruma? To, da rečem, da zadeva nikoli ne bo igralna oziroma izdana?

Ta tvoj post vključno z mojim je smetenje in vsi podobni v katerih se samo pljuva po projektu na osnovi virov iz interneta.

videc je izjavil:

Lepo te prosim, no.
Uporabi kak spletni iskalnik, pa boš videl, kaj je izjavil Derek Smart že par let nazaj. Kakšna bo usoda tega projekta.

Zakaj bi zgubljal čas z iskanjem te informacije? Kaj on je kakšen prerok ali kaj, da pozna prihodnost?

videc je izjavil:

Ampak je počasi postajalo jasno, da ne bo. Kot rečeno, že 2014 bi naj zadeva bila zunaj, pa se je samo prelagalo.
Za konec: ja, naj se debatira o igri. Tisti, ki bo izšla oziroma bo izdana. Ne pa o različici alpha-n.n in nategovanju.


Nič ni postalo jasno, kar je jasno je samo to da je CR in CIG oblegan s troli. CR ga je z datumi že večkrat pošteno usekal mimo in vsi ki kolikor toliko poznajo razvoj iger so vedli da je 2014 nedosegljiv datum. Od posameznika je odvisno koliko se žere zaradi tega.

Get a life

Truga je izjavil:



5 more years! \o/


Lahko tudi 10.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Netrunner ()

videc ::

Daj ne bodi pameten, pa si vseeno preber', kaj je rekel Derek Smart. Pa še par drugih, tudi dosti razvijalcev, ki so bili del ekipe.
Zadeva nikoli ne bo igrabilna, ker bodo vmes spet najmanj 5x zamenjali celoten pogon, potem bodo, spet, ugotovili, da so ga mimo usekali v enem ali drugem studiu z velikostjo modelov ali čem drugem. CR bo hotel imeti VR, kar pogon ne bo podpiral v zadostni meri, pa bodo spet vse začeli znova. Na koncu bo zmanjkalo denarja, ker noben ne bo več kupoval "vaporware-a".

CR je pač nategun in megaloman.
Je treba biti včasih realističen, ne pa gledati na CR-ja in CIG z rožnatimi očali.
««
22 / 37
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

No Man's Sky (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
22538636 (1852) oo7
»

Everspace

Oddelek: Igre
152327 (471) Izi
»

Elite dangerous (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
13128897 (7454) jamiroq
»

Star Citizen postal prva AAA igra, financirana izključno s skupnostnim financiranjem (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Novice / Igre
727141111 (105619) Truga
»

Skupnostno financiranje in povratek stare garde

Oddelek: Novice / Igre
2816740 (13407) Tr0n

Več podobnih tem