» »

Nexus 2: The Gods Awaken

Nexus 2: The Gods Awaken

Kiborg ::

Torej po neuspešnem zbiranju denarja na eni manjši strani se je podjetje, ki je naredilo Nexus: Jupiter incident odločilo, da bo šlo poizkusiti srečo na kickstarter-ju. http://www.kickstarter.com/projects/mos...

Gre za taktično vesoljsko strategijo v kateri nadzorujemo manjše število velikih ladji, vsaka ima večje število različnih orožji ščitov in motorjev, naša nalog pa je, da kot poveljnik, dajemo navodila, ki nam bodo prinesla zmago. Seveda lahko ladjam določamo koliko energije gre v motorje, ščite in orožja. Osebno upam, da jim uspe saj je bila prva igre resnično nekaj posebnega.

Mavrik ::

Uf, v tej igri sem pa preživel veliko uric. Upam da jim uspe :)
The truth is rarely pure and never simple.

Bolf3nk ::

Škoda, da so šli na Nexus serijo.

imperium galactica 3 bi bil win

Berserker ::

Nexus je bil zakon špil. Kaj je najboljše pri tem špilu, je to da nimaš na stotine ladij kot pri Sins, ampak se osredotočiš na manjše število, pa boji dolgo trajajo, kar je plus. Doniral, sam če bo kdaj sploh čas za igrat tole.

def0r ::

Bolj je vprasanje ce jim bo uspelo zbrati denar za tole :(
Ne vem jaz sem jo rad igral zaradi spominov na homeworld serijo. Sins of solar empire je cisti RTS in premikanje pogleda iz top down view je bolj estetsko in ne ravno uporabno kakor pri HL.
Nexus me je pa samo motilo, da kar imas na zacetku imas tudi v boju, v HL si pa obdrzal enote celo od prejsne bitke poleg tega da si jih gradil, je pa res da je v Nexus resno ql kontrola vseh sistemov na ladji :D

Berserker ::

Ravno to je kul v Nexsus. Vsaka ladja je imela svojo vrednost. Poleg tega so ladje manevrirale ter se dalj časa bojevale preden so popustile. Sicer je še nekaj aktivnih modov. Najboljši je bil vrjetno BSG in SG ampak so prvega zaradi kršenja copyright odstranili.

def0r ::

Berserker ce je bilo enkrat releasano se ne da odstraniti vec :) Se vedno se ga dobi nekje na netu :D

Berserker ::

def0r je izjavil:

Berserker ce je bilo enkrat releasano se ne da odstraniti vec :) Se vedno se ga dobi nekje na netu :D


To že, ampak škoda je da je onemogočen nadaljnji razvoj. Z modom so se fantastično približali bojnim scenam iz serije. Tale mod je imel zame več potenciala kot orginal igra.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Iščem igro (RPG, MMORPG, FPS, RTS, ...) (strani: 1 2 3 426 27 28 29 )

Oddelek: Igre
1437451092 (353) matobeli
»

X Rebirth

Oddelek: Igre
192857 (1899) Bolf3nk
»

Star Citizen podrl rekord v skupnostnem financiranju

Oddelek: Novice / Igre
4514112 (11595) Truga
»

Sodobne 4X igre, ki niso kup govna?

Oddelek: Igre
201966 (1201) Zmajc
»

Sword of the Stars (SotS)

Oddelek: Igre
241866 (1048) Kkmardigrce

Več podobnih tem