» »

Beta Testiranje Spletne Aplikacije

Beta Testiranje Spletne Aplikacije

#1311 ::

Razvijam spletno aplikacijo - spletni katalog, ki prikazuje jpg slike ali video posnetke. Spletna aplikacija je namenjena torej za izdelavo spletnega kataloga v slikah in videu. Potreboval bi par testerjev, ki bi obiskali spletno stran s svojimi mobilniki in mi podali mnenje, kako se vidi in občuti delovanje spletne aplikacije v specifičnem mobilniku, karkoli pač imate.

Vaša cenjena mnenja lahko objavlate kar tu, mogoče podkrepite tudi s sliko, če se bo dalo ali pa mi pišite na info@preprosto.com.

Spletna stran za testiranje aplikacije je: http://cat.preprosto.com:8889

Hvala vsem!
  • spremenilo: #1311 ()

AaBoy ::

Sem malo pogledal, pač za izgled nisem neki majster vendar me bolj moti to, da ko izberem skupino, čisto na kratko pri kazalcu kaže, da nalaga vendar potem nikjer več. Čeprav je še od zadaj vedno nalagalo sliko, sem sprva mislil, da nimaš slik ali kaj podobnega. Uporabljam WIN8 in FF 15.0.1

_Dormage_ ::

WP7 dela ok. Nevem sicer kaj je namen tega.

Mesar ::

Citiram: Slab (reven) dizajn lahko trajno odvrne ljudi od uporabe sistema.

Sploh če misliš zadevo tržit.
Your turn to burn!

#1311 ::

Hvala za mnenja. Aplikacija je samostojni strežnik, razpakiraš arhiv, in poženeš. Zadeva poišče datoteke v določenih mapah, ki jih navedeš v posebni datoteki in to je to.

Kar se tiče dizajna pa se da barvno v popolnosti spremenit, vsak po svoje. Gumbi pa pač so kjer so, lahko bi jih pa tudi premikal povsod, kamor bi stranki pasalo v bistvu.

Kako izgleda sama aplikacija preko spletnega pregledovalnika vem, zanima me pa če je uporabna preko mobilnikov, ki pa jih nimam na voljo, zato sem spraševal tukaj, če se najde kdo slučajno.

Hvala še enkrat vsem! :)

AaBoy ::

Tako izgleda na ipadu: http://shrani.najdi.si/?1O/Aj/3qDV9j2g/...

Ni glih najbolje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: AaBoy ()

Greg91 ::

Nexus S stock browser
portrait



landscape



Stran dejansko neuporabna tako v landscape kot portrait mode.

vorantz ::

opera na galaxy ace
prva slika enako kot greg91, pri landscape pa mi sploh ne razširi do konca potem tko, da še slabše :P
neuporabna pa je zato, ker se sploh ne da scrollat po strani

#1311 ::

Hvala še enkrat vsem, za slike pa sploh! Mi je v veliko pomoč, da se usmerim v pravo smer. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #1311 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

aplikacija Malcajt (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Programiranje
10015586 (10958) Manu
»

AnTuTu Benchmark Točke

Oddelek: Mobilne tehnologije
273193 (2104) ziga1990
»

ASP Hosting

Oddelek: Izdelava spletišč
6886 (698) Boomerang
»

Android pasti........

Oddelek: Mobilne tehnologije
152007 (1466) GeForce
»

Program za avto download podnapisov (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Zvok in slika
21729717 (16224) KontraCepec

Več podobnih tem