» »

Mobitel petka

Mobitel petka

koyotee ::

Povečali so zakupljene količine, 1000minut v mobitel, 800minut v vsa ostala omrežja v sloveniji, neomejena sporočila, 2gb prenosa podatkov!
It was about time!
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

medenko ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: medenko ()

Pro_moted ::

Mene je predvsem internet motil. Idealen paket za mene bi bil 200 minut klicev in 200 SMS/MMS , ter 3-4 Gb interneta , pa recimo za ceno 20 evrov.
AMD FX8120;GB 990FXA-UD3
FirePro V4900 ;Corsair Vengance 16Gb
XFX 650W;Corsair Force GT, Asus Xonar DGX

francek1 ::

koyotee je izjavil:

Povečali so zakupljene količine, 1000minut v mobitel, 800minut v vsa ostala omrežja v sloveniji, neomejena sporočila, 2gb prenosa podatkov!
It was about time!

Ko jih jebe! Zajebali so me pri Đabestu in k Mobitelu ne grem več nazaj, pa če bodo zastoj! Banda pokvarjena! Čez tri mesece bodo pa spet količino podatkov enostransko zmanjšali, ne? Čakam na Smartbob!
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: francek1 ()

amigo_no1 ::

Haha, prej je bil Itak Džabest 15E in 1Gb prenosa ter 1000 minus v mobitel omrežja ter 200 v ostala -> kar je večini več kot zadoščalo, tudi p/p je bil ugoden, potem so dvignili ceno na 19E in spustili prenos na 1/10 prejšnje vrednosti (100MB), sedaj bi pa spet dodatno zaračunavali in se hvalili kako "dobri" so, ker to omogočajo.
Dober biznis je to, dvigneš za 20% in potem spustiš za 10 ;((.

Za osvežitev spomina:
http://www.racunalniske-novice.com/novi...

Zgodovina sprememb…

SLO_Matej ::

Pa ste se sploh vprašali, zakaj so takrat znižali št. enot prenosa podatkov ter zvišali ceno? - Ker sta jih v to prisilila Tušmobil in Si.mobil s tožbo, češ da ovirajo konkurenco s tako dobro ponudbo in najboljšim omrežjem. ;)

Pro_moted ::

SLO_Matej je izjavil:

Pa ste se sploh vprašali, zakaj so takrat znižali št. enot prenosa podatkov ter zvišali ceno? - Ker sta jih v to prisilila Tušmobil in Si.mobil s tožbo, češ da ovirajo konkurenco s tako dobro ponudbo in najboljšim omrežjem. ;)



Ja zaradi monopolnega položaja že, in to bi lahko popravili SAMO z zvišanjem cene, tako pa so že zraven znižali prenose , hah in ravno takrat ko so se začeli masovno uporabljati bolj resni smartphoni, na katerih je končno dobil internet smisel.Res skrb za potrošnika. Prenose pa so znižali SAMO zato ( pa to so tudi sami dali v javno obrazložitev) da večina ljudi ne porabi več kot 80 Mb.

Sicer pa sam verjamem v kartelne dogovore in ga ni lepšega kot da na izgovor konkurence dvigneš cene ;) Ta svet vodi sama banda. Vodilni simobila, tušmobila in mobitela pa itak skupaj pijejo kavico.
AMD FX8120;GB 990FXA-UD3
FirePro V4900 ;Corsair Vengance 16Gb
XFX 650W;Corsair Force GT, Asus Xonar DGX

francek1 ::

Kot sem napisal; naj se jeb..... s to svojo cigansko politiko! Ne dobijo me več na limanice, sploh so pa svinjsko dragi! Na Bobu plačujem v povprečju 10-12 € vključno z 1GB prenosa podatkov.
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

M-XXXX ::

Kot so že rekli: za to pa se zahvalite ostalim ponudnikom, ki so prisilili, da Mobitel zviša cene.

Pa ne pretiravajte, čisto ugoden paket je, primerljiv z ostalimi...

francek1 ::

M-XXXX je izjavil:

Kot so že rekli: za to pa se zahvalite ostalim ponudnikom, ki so prisilili, da Mobitel zviša cene.

Pa ne pretiravajte, čisto ugoden paket je, primerljiv z ostalimi...

To, da so takrat ponudili paket, ki je predatavljal kršitev konkurenčnosti, ni moj problem. Imajo kup pravnikov, ki vlečejo lepo plačo in bi morali vedeti, da to ne bo šlo skozi. Takratko smo pač potegnili uporabniki in s tako firmo pač ne mislim več poslovat! Pa ne mi zdaj pametovat, da bi moral takrat prebrat pogodbo, v kateri piše, da lahko enostransko spreminjajo pogoje. E, ravno zaradi takih členov v pogodbi odsvetujem vsem, da se izogibajo Mobitela.
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

5er--> ::

Odsvetuješ, da se izogibajo?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Itak džabest! - novo (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
25846199 (20077) profii
»

TUŠMOBIL - paketi FREE (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
18545666 (34396) OChack
»

Paket All Inclusive pri Tušmobilu

Oddelek: Mobilne tehnologije
306031 (4775) Lonsarg
»

ORTO U NULO vs. Itak Dđabest

Oddelek: Mobilne tehnologije
285946 (3620) St235
»

Mobitel bo podražil in spremenil naročniške pakete (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
22463820 (55947) nekikr

Več podobnih tem