» »

Hotmail Messenger

Hotmail Messenger

Grizzly ::

Zdravo!

Nevem koliko še uporabljate Hotmail messenger (Windows Live Messenger oziroma MSN Messenger), ampak imam eno vprašanje:
Glede na to, da vse več folka uporablja gmail, facebook itd. smo nekako prisiljeni uporabljati novejša omrežja. No, danes sem se vseeno po dolgem času prijavil na Hotmailov messenger in opazim par stvari, ki jih ne bi smelo biti: par kolegov ima za profil neko bejbo, žensko ime in ko se prijavim dobim sporočila: "Soo whats up?" (isto dobim tudi od drugega kolega, le da je bolj slovnično napisal in dodal vejico). Vsekakor mi je stvar ratala sumljiva.

Zdej me pa zanima kaj se to dogaja? So te računi ukradeni in jih nekdo drugi uporablja ter meni tako pošilja sporočila iz računov mojih kolegov? Ali gre samo za kako foro (in samo jaz vidim to osebo prijavljeno in to s tako mikavno sliko), v resnici pa prijatelj normalno uporablja messenger? BTW se to še komu dogaja?

Janac ::

Pri meni je isto. Sicer je pa MSN meni zakon, veliko boljše kot kak FB Chat lol.

Grizzly ::

Saj je kul, samo nihče ga skoraj ne uporablja. Jaz imam recimo gor 70 stikov, ta trenutek pa je prijavljenih samo 5 - pa še to sta verjetno 2 sheckana. Ni mi jasno, kako folk ne zna pazit na svoje stvar in občasno spremenit geslo, da ne pride kdo drugi gor.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Microsoftov Messenger se poslavlja 15. marca (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
5012893 (10107) energetik
»

Konec neke dobe: Windows Live (MSN) Messenger odhaja (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Windows Mobile
5319062 (14620) darkolord
»

[INFO] Windows Live Messenger/MSN Messenger (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Programska oprema
23675181 (15822) tilinho20
»

MSN - sprememba maila (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Programska oprema
1018890 (6075) klemenSLO
»

Google Talk (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
10815551 (9374) slitkx

Več podobnih tem