» »

FIFA 13

FIFA 13

1
2
»

thebaloh ::

diative je izjavil:

Živijo,

Že kakšen mesec se mi dogaja, da ko igram fifo 13 preko interneta (season), imam za nasprotnika zmeraj eno in isto ekipo. Prej je bilo to bolj mešano sedaj pa skozi ista ekipa.
Ima kdo kakšen odgovor zakaj je temu tako?

Hvala.

Odgovor, oz moje mnenje.

Po daljšem času si si pridobil določen lvl (stopnjo) morda si si postavil kako svojo postavitev, izbral igralce ki so ponavadi pod rezervo, kar se mi zdi normalno če ima boljšo oceno in višje ko si višji lvl imaš vse manjši je krog ljudi ki so ti podobni ( normalno) tudi sam dobivam vedno enake oz ene in iste ekipe za nasprotnike. Primer: če vzamem PSg ponavadi dobim za nasprotnika Chelse, BVB, oz. PSG. Ko pa vzamem ekipo Real pa povsej verjetnosti dobim za nasprotnika Real Barco,Manchester United oz. ekipe tega ranga....Na začetku ko sem imel lvl 5 pa so bile te ekipe malo bolj mešane. Moraš tudi pogledati v katero divizijo sodiš.....tako malo na kratko!

Barcamen ::

mene pa zanima kako se prijaviš da se naredijo januarski prestopi ?? hvaalaa

diative ::

thebaloh je izjavil:

diative je izjavil:

Živijo,

Že kakšen mesec se mi dogaja, da ko igram fifo 13 preko interneta (season), imam za nasprotnika zmeraj eno in isto ekipo. Prej je bilo to bolj mešano sedaj pa skozi ista ekipa.
Ima kdo kakšen odgovor zakaj je temu tako?

Hvala.

Odgovor, oz moje mnenje.

Po daljšem času si si pridobil določen lvl (stopnjo) morda si si postavil kako svojo postavitev, izbral igralce ki so ponavadi pod rezervo, kar se mi zdi normalno če ima boljšo oceno in višje ko si višji lvl imaš vse manjši je krog ljudi ki so ti podobni ( normalno) tudi sam dobivam vedno enake oz ene in iste ekipe za nasprotnike. Primer: če vzamem PSg ponavadi dobim za nasprotnika Chelse, BVB, oz. PSG. Ko pa vzamem ekipo Real pa povsej verjetnosti dobim za nasprotnika Real Barco,Manchester United oz. ekipe tega ranga....Na začetku ko sem imel lvl 5 pa so bile te ekipe malo bolj mešane. Moraš tudi pogledati v katero divizijo sodiš.....tako malo na kratko!



Hja, problem je itak samo pri Barceloni ker imam za nasprotnika vedno Real (prej je bilo mešano). Sedaj pa igram z MUnited se pa hvala bogu nasprotniki menjajo. Sem pa do sedaj vedno igral z Barco ja. Vendar se ne spominjam da bi kar koli spreminjal v nastavitvah. sem pa tam okoli 40 lvl nekje.

Luka321 ::

Meni pa je fifa 13 delala normalno zdaj pa mi je kar naenkrat začela štekat ve kdo zakaj??

zgleda ko nek slow motion

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Luka321 ()

treach ::

Objavljen je bil zanimiv in obsežen članek, v katerem je govora o slovenski FIFA sceni, njeni zgodovini, igralcev in tekmovanj. Vse ljubitelje te serije iger (in obiskovalce foruma) vljudno vabim k branju članka z naslovom FIFA v Sloveniji: včeraj, danes in jutri. Če se vam branje dopade spremljajte še tole spletno stran.

treach ::

Edina slovenska multigaming ekipa Team MiA je dodala slovensko FIFA sekcijo (in novega sponzorja, ki jo bo podpiral).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: treach ()

deadzone ::

Gre kdo ?
origin:matija2209
Naredimo ne leadboards tuki na slo techu :P
AMD Fx-8120 4.5GHz, XFX 7870 2GB, TGX 4Gb 1600MHz, GIGABYTE 990XA-UD3
Xbox 360 Slim 500GB JTAGd Origin:Matija2209 Xfire:matijaz

wanna be ::

Pozdravljeni, pred kratkim sem kupil nov komp, na kateremu je windows 8. Odločil sem se, da kupim tudi igro Fifa 13. Problem je sledeč, igraj je nasneta, zaženem pritisnem play, pokaže se logo EA games za par sekund in potem izgine, to je to, nič več. Na netu je nekaj govora da menda ni kompatiblina z w8 vendar so potem prišli update, naredil sem update igre v o Origin in tudi vse update kar mi jih je windows ponudil. Seveda sem probal tudi zagnati kot skrbnik itd.....sem brez ideje kaj bi lahko bilo še narobe, lahko morda kdo pomaga, računalnik pa seveda dovolj zmogljiv.

Hvala za odgovor

wanna be ::

Sem bil prepozen, da bi urejal...tudi origin sem že brisal in ponovno nasnel..

deadzone ::

easy najboljša Fifa vseh časov. Letošnja izdaja je za moje pojme neigriva
AMD Fx-8120 4.5GHz, XFX 7870 2GB, TGX 4Gb 1600MHz, GIGABYTE 990XA-UD3
Xbox 360 Slim 500GB JTAGd Origin:Matija2209 Xfire:matijaz

Bolf3nk ::

lol? letošnja je končno dobra.

Pesimist ::

nevem zakaj neigriva. Zoge ne trofiš? :)

za mene je bla 13tka najslabsa. Sicer vec kot 12 in 13 nisem poznal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

FIFA (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
718834 (2463) oo7
»

FIFA 17 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
18320343 (11483) kajetan
»

Fifa 14 original key

Oddelek: Igre
131588 (1139) Pesimist

Fifa 13 error

Oddelek: Pomoč in nasveti
6848 (771) _Denny_
»

FIFA 12 ali PES 2012?

Oddelek: Igre
9970 (834) jizzer

Več podobnih tem