» »

Vpis na srednjo šolo za status

Vpis na srednjo šolo za status

Matija82 ::

Za hec sem kliknil.
"Prosta mesta na vseh razpisanih višješolskih programih so zasedena."

mayaa ::

ja mene tud zanima če je zdj to to.. isto mi je napisalo d je prijava uspela..? :D

black ice ::

Ciklamen: Očitno. Seveda, če izpolnjuješ pogoje.
Edit: Tole mora biti rekord. V 5 minutah zapolnjena vsa mesta. :O

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: black ice ()

M-XXXX ::

Kakšna je situacija glede vpisa v srednjo? Sepš 15tega?

IL DIAVOLO ::

Že kar vse zasedeno ;(

Pol pa bo treba plačat teh 75 evrov...

M-XXXX ::

Pol pa bo treba plačat teh 75 evrov...

Kje?

||A|| ::

M-XXXX je izjavil:

Pol pa bo treba plačat teh 75 evrov...

Kje?


Kje?

IL DIAVOLO ::

Ne bit leni, pa si preberite 1. stran...

Ciklamen ::

Najbrž misli na STŠ v Kopru
- End of the Post ->

IL DIAVOLO ::

ejQ je izjavil:

@M-XXXX Jse še nism nikamor vpisala, sm si pa na stran dala dveh srednji šoli, če mi vpis na višjo šolo ne rata.

Srednja ekonomsko-poslovna šola Koper - 84 EUR
Srednja tehniška šola Koper - 75 EUR

Sicer so mesta zasedena, ampak se najbrž vsi dijaki ne bojo vpisal (sporočijo po 15./25. septembru). Na stran sm si pa te dve šoli dala, ker sm SEMIZDI nekje prebrala, da dobiš potrdila o šolanju.

Najboljš, da mal pomejlaš šole. ...In pol tle sporočiš kaj si zvedu :P


8-)

||A|| ::

Jaz sem izpolnil pet tistih prijav, pa so vsakič bila vsa mesta zasedena.

Kakšen pa je postopek vpisa na srednjo oz. na kaj je treba biti pozoren?

Matija82 ::

Moj prijatelj je poslal mail na STŠ ene 14 dni nazaj pa mislim, da so mu rekli, da je stoti v čakalni vrsti.

BCSman ::

LOL v 3 minutah vse višje zasedene

Ciklamen ::

Jaz sem mail poslal na STŠ, pa mi je g. Šircelj napisal, da sem v čakalni vrsti (nič katero mesto ali kaj). Splača se malo pomeilat okrog kako je s tem, ker ni nujno, da boš prišel not v STŠ, pomoje imajo naval ogromen.
- End of the Post ->

IL DIAVOLO ::

Nekje se mora najt...drugače pa na borzo :))

||A|| ::

Hvala @Ciklamen.

tx-z ::

A če piše da je prijava sprejeta, pol pomen da ti je uspel se pravočasno prjavt in da si avtomatično načeloma sprejet?
tx-z

Ciklamen ::

zigam, načeloma ja, če izpolnjuješ pogoje (to pa je opravljena matura (poklicna ali splošna) ter kar pač še zahtevajo (če je kakšna šola npr. Fotografije še rabiš nek test nadarjenosti))
- End of the Post ->

mayaa ::

vsi k vam ni ratal probite na grafični v Lj- izobraževanje odraslih..vpisnina je 150e in jih baje ne zanima ali rabiš samo status ali misliš redno obiskovati študij..

http://www.smgs.si/index.php/izobrazeva...

IL DIAVOLO ::

Jaz pa bom to leto pavziral, ker sem zašuštral na maturi...kako je zdaj s tem?

Ciklamen ::

Greš pisat maturo drugo leto, lahko se prijaviš na maturitetni tečaj, samo ta stane okrog 1200+ EUR, lahko pa si "samouk" (ali pač delaš kaj ti srce poželi)
- End of the Post ->

kevaliz ::

Imam eno vprašanje. Letos sem bil vpisan na sepš kot ekonomski tehnik. za naslednje šolsko leto bi tudi rabil status, pa me zanima če je kakšna komplikacija s ponovnim vpisom na drug program?

Master_X ::

Jaz bom samo nekaj napisal... Wtf način vpisovanja/prijavljanja je to? V enem prejšnjem postu je en napisal, da si v preteklosti izbral program in si potem lahko izpolnjeval podatke, zdaj pa kar lepo enostranska prijavnica in to je to. Pol pa drdraš podatke not in stisneš tisti prijavi in nimaš pojma, če si dal prave podatke ali kaj si napisal, ker čakat itak ne moreš... v glavnem kar nekaj. Tista kljukica, da potrjuješ, da so podatki resnični (in whateva je dalje pisalo, ker nisem mel cajta brat) je tam bolj za okras očitno. Sem se pa očitno uspel prijavit (upam da na pravo šolo :S pa s pravimi kontaktnimi podatki). Je pa blo v dobrih 5ih minutah vse zasedeno ja.

ejQ ::

Upam da se tak način prijavljanja čim prej prepove. Kako da ga še niso skenslal?

Men se ni uspel vpisat, ker sem pismena in znam pravilno zapisat datum, kar xx.xx.xxxx ni, forma pa ni opozorila o 'napačno' zapisanem datumu, ampak je javljala da Kraj rojstva ni pravilen.

Budalele.

Queen ::

Napišeš podatke v notepad in samo c/p...nimaš kaj čekirat, če so pravilni podatki, saj pa si že prej pripraviš. Vse, kar je potrebno, je, da lepiš v pravilna polja ;)

ejQ ::

...
Kako da nas ni sram?

šernk ::

xx.xx.xxxx


seveda je pravilen datum :)

samo 5 min si pa nisem mislil da bo vse zasedeno :)
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Queen ::

Ma jebi ga...sem tudi jaz proti takemu sistemu, ampak mi v tem trenutku prav ustreza, roko na srce.
Tudi jaz mislim, da je tak zapis datuma ustrezen. Bolj verjetno je, da bi morala biti občina in kraj rojstva isto...razen, če si se rodila v tako malem kraju, ki ni svoja občina.

tuned ::

na katere VSŠ, fax... se zdej lahko še vpiše samo zaradi statusa?
VSŠ je blo v 2 min vse zaseden :O

Queen ::

Od kje vam podatki, v kakšnem času so bla mesta zapolnjena? A ste dejansko vse po vrsti probali? Just asking...
Damn i'm lucky...zej sam še sprejemne nardim. Saj če mi podaljšajo absolventa, mogoče odstopim prosto mesto :)

ejQ ::

Seveda ni pravilen zapis datuma.
Pike so levostične, zato mora biti pred naslednjim elementom presledek.

Kraj rojstva ni bil napačen.

Če majo tok trapast način prijavljanja, sploh ne čudi dejstvo, da še enostavne forme ne znajo napisat. Če bi znal, bi bli povsod dropdown meniji, da prostora za napake ne bi bilo.

tx-z ::

Po 5min pač ni blo več formularja za vpisvat, je sam še napisal da so vsa prosta že zasedena.
tx-z

Queen ::

Uf, vidim zdaj, ja...glede datuma se pa strinjam, mene je tudi začudilo, ker sem pričakovala spustni meni.
Vso srečo, sigurno se bo še našla kaka šola. Če ne pa 3.rok, bo pa tam več sreče.

student26 ::

sem eden izmed tistih ki mu je uspelo se vpisat. vpisal sem se v Maribor lesarsko in sicer smer obdelovanje materialov. Na kar sem zasledil po prijavi, da imajo sprejemne. To pomeni, da moras oblikovati les in kamen. zanima če kdo, če te spustijo naprej zaradi statusa.?

bluefish ::

Če je več vpisa kot mest, potem so sprejemci.

RockyS ::

student26 je izjavil:

sem eden izmed tistih ki mu je uspelo se vpisat. vpisal sem se v Maribor lesarsko in sicer smer obdelovanje materialov. Na kar sem zasledil po prijavi, da imajo sprejemne. To pomeni, da moras oblikovati les in kamen. zanima če kdo, če te spustijo naprej zaradi statusa.?


Pred dvema letoma so morali risati (nek stol in mizo ali celo komplet) kao tehnična risba, in nekaj napisat - tehnična pisava.

Queen ::

Po mojem da ja...najlažje boš sicer vedel, če se osebno v referat oglasiš. Mene sicer ful zanima smer, v katero sem se vpisala, zdaj pač ne bom rabla it na drag tečaj, ampak kar v višjo šolo, tk da se mam namen potrudit za sprejemnega :p

@bluefish, ne vem, kak je s tem, da bi blo več vpisa kot mest pri sistemu "kdor prej pride"...to bi blo smiselno, če bi bla kje še kaka "čakalna vrsta", tega pa ni. In glede na to, da so opozarjali v vseh možnih opombah, da je pri določenih programih potrebno opravljat preizkus nadarjenosti, bo to verjetno že držalo.

No, vidiš, tisto mizo boš pa te že narisal :P Mogoče ti pa še zanimivo postane, s totim našim mariborom vred :p

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Queen ()

Matija82 ::

Queen je izjavil:

Napišeš podatke v notepad in samo c/p...nimaš kaj čekirat, če so pravilni podatki, saj pa si že prej pripraviš. Vse, kar je potrebno, je, da lepiš v pravilna polja ;)


Govoril sem s tremi različnimi ljudmi in s to tehniko se je vsem trem uspelo danes vpisati. En mi je rekel, da bi kmalu znorel, ko mu je vrglo 404 ampak zgleda, da se je ravno takrat odprlo.

Me pa zanima, če sistem registira prijavo ali zgolj izbiro programa ? Morda bi lahko najprej izbral program in nato vpisal podatke, če je izbira primarni faktor.

So bili pa za računalnikom pet minut prej in na 10 sekund klikali, če je že.

black ice ::

Matija82 je izjavil:


Govoril sem s tremi različnimi ljudmi in s to tehniko se je vsem trem uspelo danes vpisati. En mi je rekel, da bi kmalu znorel, ko mu je vrglo 404 ampak zgleda, da se je ravno takrat odprlo.

404 je vrglo nekje minuto - do pol minute pred 16.00, torej se je takrat komaj odprlo.

Relanium ::

Js bi vas vse v rit nabrisal, ko se vpisujete kr zarad statusa!!!
A je kdo pomislil da pa bo morda kdo želel se vpisat na tist program in ne bo več mest?

A je tok težk redno delat?
Lenobe pa ne podpiram!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Relanium ()

dolenc ::

Zakaj pa misliš, da se rabi status? Ravno zaradi dela. Torej ne enačit statusa z lenobo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dolenc ()

ejQ ::

@Dolenc Če ne bi blo namišljenih študentov, bi blo več dela.

@Relanium Mimgrede loh v rit nabrišeš še Višješolsko prijavo službo, ki tak vpis omogočajo. Kje si vidu, da tist k prvi pride se lahko vpiše, un k ma pa ultra top povprečje pa ne. Tist k je tak način odobril je naddebil.

RockyS ::

ejQ če bi tisti, kateri se sedaj fiktivno vpisujejo tega ne počeli, bi imeli na borzi par tisoč več mladih.

Ciklamen ::

Sam ne podpiram tega, čeprav sem sam letos eden izmed takšnih, ki smo se prijavili zgolj zaradi statusa (ja, popljuvaj me koliko hočeš - nimam namena tega redno prakticirat, povem samo da se mi je zalomilo in da ponovnega vpisa v letnik več nimam, delal sem pa vse sproti), ampak to be fair, tisti ki ima ultra top povprečje se ne bo šel na 3 rok prijavljat.

Se pa strinjam, ta način je glup - kdo prej pride prej melje. Saj se nenazadnje dela na tem, da bo sprejeto malo delo, da se več ne bo splačalo "najemati" študente in ti fiktivni vpisi ne bodo imeli več smisla (zgolj za kakšne ugodnosti za študente).

Jaz se iskreno opravičujem, če je kdo dejansko hotel na to smer, katero sem izbral, ampak možnosti so bile za vse enake, jaz bi lahko tudi izvisel.
- End of the Post ->

bluefish ::

Ciklamen je izjavil:

Jaz se iskreno opravičujem, če je kdo dejansko hotel na to smer, katero sem izbral, ampak možnosti so bile za vse enake, jaz bi lahko tudi izvisel.
Razlika je le, da bi ta človek program dejansko obiskoval.

Ciklamen ::

Verjamem da bi, zato se pa opravičujem ter navajam, da je imela oseba ki bi obiskovala program enake možnosti za vpis kot jaz.
- End of the Post ->

BCSman ::

tisti ki vam je ratalo se vpisat na višjo vsaj bone izkoristite, da boste mel upravičeno status višje in ne srednje hehe. fak bom pogrešal bone :D

Queen ::

Srednješolci so se itak že vpisali na šole, tk da njim nič ne odžiramo mest. Tisti, ki pa so mutili z maturo, da so se morali zdaj vpisovat, so pa glih taki mutibariči kot mi. Nekdo, ki je priden in si želi, je že vpisan od marca in zdaj že ovija zvezke ;)

xerror ::

Relanium je izjavil:

Js bi vas vse v rit nabrisal, ko se vpisujete kr zarad statusa!!!
A je kdo pomislil da pa bo morda kdo želel se vpisat na tist program in ne bo več mest?

A je tok težk redno delat?
Lenobe pa ne podpiram!!


V rit nabriši delodajalce, ki ti rečejo zrihtaj si status ali pa poiščem nekoga drugega....

||A|| ::

Queen je izjavil:

Napišeš podatke v notepad in samo c/p...

Točno to sem delal in izpolnil 4 prijave do 16:03 (ni mi uspelo dobiti mesta).
Sem pa imel 404 do 16:01, kar je verjetno razlog, da sem sedaj brez statusa.
Nisem pa uspel uspešno prilepiti email naslova (plain text), sem ga moral ročno vpisati.

Queen je izjavil:

Od kje vam podatki, v kakšnem času so bla mesta zapolnjena? A ste dejansko vse po vrsti probali? Just asking...

To sem jaz naredil in ni bilo več mest ob času, ko je ura ravno preskočila na 16:04 (internet time). Tudi F5 strani je takrat pokazal, da ni več prostih mest.

ejQ je izjavil:

Seveda ni pravilen zapis datuma.
Pike so levostične, zato mora biti pred naslednjim elementom presledek.

Res je, ne bi pa tega nikoli pričakoval pri spletnem izpolnjevanju podatkov.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako do statusa študenta ? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13838016 (21621) BCSman

vpis na srednjo šolo za status

Oddelek: Šola
2622644 (21066) BlackLight
»

kako do potrdila o vpisu?

Oddelek: Loža
4014088 (9009) jalovec09
»

Vpisnine na Višjih šolah

Oddelek: Šola
255889 (3791) šernk
»

Kako obdržat status študenta? (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
7515976 (9038) Jerry000

Več podobnih tem