» »

Renderiranje na drugem PCju

Renderiranje na drugem PCju

shadeT ::

Pozdravljeni!

Punca arhitektka, laptop zmogljiv, ampak moj Q6600 miruje. Rad bi ji pomagal z renderiranjem. Saj sva že usposobila in je uporabljala, ampak to sva ves čas mogla .max fajle prenašat, vse materiale prenašat in mu kazat novo pot kje jih imam jaz shranjene in to je zamudno skoraj toliko, na začetku še veliko bolj, kot če bi renderirala na svojem laptopu.

Je kakšna lažja rešitev, kako bi renderirala na mojem PCju. Še najraje bi videl, če je možno preko interneta to narediti, drugače pa vsaj kadar je pri meni preko LAN.

Uporablja pa največ 3dsmax.

Hvala za deljenje izkušenj, kako imate to vi rešeno...

black ice ::

Si poskusil V-Ray?

shadeT ::

Ja točno to sem včeraj reinstaliral in videl nek server rendering machine al ne vem kaj in sem pomislil da se to da.

Ona ves čas uporablja vray, tko da to je. Torej moram VRay pravilno usposobiti? No da le vem kaj iskati na googlu :)

black ice ::

shadeT ::

oooooo hvala :)

torej bo ona lahko preko interneta dala renderirat na moj PC. Noro :) kako pa je z materiali in to?

black ice ::

BTW tudi na slave mašine moraš namestiti 3DS Max. Preglej tutoriale, nisem ravno poznavalec tega programa.

bluefish ::

Je na zgornjem linku vse lepo po korakih razloženo.

#000000 ::

Pa sej ima skor vsak 3d program tud net render že poleg, http://cgterminal.com/2011/07/27/3ds-ma...

shadeT ::

Moram priznat da nimam pojma o teh programih, punca pa zna modelirat, ne pa še vsega ostalega... zato sprašujem tukaj,ker sigurno je tukaj kdo tak ki ima to poštimano vse :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

3D oblikovanje in animacija - Max, Maya, Softimage, Blender... (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Zvok in slika
589182802 (23067) Machete
»

Rendering PC

Oddelek: Kaj kupiti
9908 (612) pegasus
»

Render workstation konfiguracija (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
12418412 (12952) Machete
»

Cinema 4D R12

Oddelek: Programska oprema
222383 (1551) Machete
»

Pomoč pri sestavi PC-ja za oblikovanje

Oddelek: Kaj kupiti
464901 (4095) Zion10

Več podobnih tem