» »

tomos youngst'r racing pomoč

tomos youngst'r racing pomoč

cordoba ::

Pozdrav. Imamta motor in gor kit,da gre zadeva malo hitreje. Kupil sem ga za malo denarja,ker je bil zapuščen. Zamenjal sem verigo, oba končnika, zamenjal olje, očistil sistem za dovod goriva, zrihtal elektriko, luči, itd.
Problem pa imam, ker se po npr 20 minutni vožnji motor ugasne in ne užge več. Vžge pa mi ko se shladi samo pod čokom, potem pa crkne. Mislim, da je problem v : svečka je enaka kot pri original mašini in je prešvoh za ta kit?
Zamašen oz slab pretok zraka čez avspuh in se mašina pregreje?
Kakšen majster prosim:-D

Hvala

hojnikb ::

Pomoje ti mašina kompresijo zgubla...

Se mi je dogajal podobno na 4ki, sam zdej ne več tak pogosto..
#brezpodpisa

cordoba ::

Zdej sem dal avspuh dol pa vidim, da je bencin v avspuhu. Čeprav sem očistil sistem za dovod goriva... wtf?

koyotee ::

prevelik frgazar?
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

akasa ::

Odšraufi svečko pa povej kakšne barve je(če je možno dej sliko), lahko je kriva diza la pa pregret cilinder.

cordoba ::

Ok bom jutri. Hvala za odgovor.

cordoba ::

Javljam po dolgem času... Motor ima novo svečko, komplet je bil ščičen, avspuh itd...
Napaka je edino, da po cca 20 minutni vožnji, ko ugasnem motor, začne bencin puščati. Ker trenutno motor ni pri meni, ampak pri znancu, ki mi rihta motor žal nevem koliko, ampak sumim, da se vsuje v avspuh. Kaj bi bilo narobe? Zakaj mi izpusti bencin? Help, ker sem res obupan že :(

z0idb3rg ::

Kaj naredit, če za Tomos Streetmate (skoraj ista zadeva kot Flexer, Youngster) zgubiš oba ključa? Ne sprašujte kako mi je uspelo :D

Matevz96 ::

z0idb3rg je izjavil:

Kaj naredit, če za Tomos Streetmate (skoraj ista zadeva kot Flexer, Youngster) zgubiš oba ključa? Ne sprašujte kako mi je uspelo :D

Najlažje bo ključavnico zamenjat.

z0idb3rg ::

Torej verjetno najbolje na Tomosu kupit (če se da) nov komplet ključavnic (1 za kontakt,1 za prtljažnik, 1 za rezervoar) in ključev? Upam, da niso astronomske cene.

mr1two ::

@cordoba
Če slučajno še nisi odpravil težave- verjetno je nekaj narobe s plovčkom v uplinjaču. Mogoče je narobe obrnjen in igla ne zamaši luknje, preko katere doteka gorvio, lahko je pa noter kakšna umazanija, ki prav tako blokira plovček in le ta ne opravlja svojega dela.
Uporaba troblje v avtu povzroči krčenje možganov.

amigo_no1 ::

Če na relaciji rezervoar -> uplinjač nimaš filtra za gorivo imaš v uplinjaču veliko svinjarije, razdri, kompresor v roke in ga spihaj.

Zgodovina sprememb…

T0RN4D0 ::

Mhm, pa pazi ker je to tudi kr uredu način kako ga nahitro uničit. :)
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

cordoba ::

Rešil zadevo. Fora je bila, da ko sem vozil so padali deli rje v tanku in stvar se je zamašila in bencin je spustil. Rešil sem s filtrom, ki mi lovi te delce... :-)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tomos ne vžge (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
13522005 (2548) hojnikb
»

2 taktni motor ne vžge navodila

Oddelek: Loža
335831 (5143) hojnikb
»

Tomos apn 6

Oddelek: Na cesti
72961 (2832) ZloTech
»

APN 6 ne vžge (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
588496 (7776) tim13
»

Friziranje avtomatika

Oddelek: Loža
3816691 (12565) Frane75

Več podobnih tem