» »

Padanje Facebooka se nadaljuje, Apple postal najdražje podjetje vseh časov

««
6 / 6
»
»»

techfreak :) ::

Zheegec je izjavil:

Na HP 4730S zdrži Suse okoli 2uri manj skoraj - 3 ure v Linux, 4.5ure v Windows.

Po slabem letu uporabe mi zdrzi priblizno 4 ure pod Windows in 2.5 ure na Ubuntu, torej tudi tu okoli 2h razlike. Ob nakupu je pa v Windowsu drzalo do 6 ur, na Linuxu pa nisem testiral.

JesusChrist ::

Na linuxu bodo morali porihtati te zadeve z avtonomijo ker je polom to. Tudi pri meni je za dve uri razlike med Linux Mint in windows 7 :(
remember, the clock is ticking. run like no tomorrow.

Jst ::

Na mojem bivšem delovnem Dellu, ko sem ga pred štirimi leti kupil, so Windowsi zdržali 6ur. Po dveh letih sem menjal ta delovni prenosnik. Takrat je zdržal okoli 4h30min če je bil light load. No ko sem začel uporabljati nov prenosnik za delo, je na starega šel openSuse - kar je moja navada. Out-of-the-box je zdržal slabe 3ure, ventilator je stalno delal in prenosnik je bil toplejši na otip. Potem sem pa na suse forumu prebral nekaj trikov, in avtonomija je bila takrat 4ure - light load. Torej 30min manj.


---

Hecno, da mi je Gandalfar zbrisal post v eni Apple temi; post je bil slight offtopic (ampak še vedno povezan z Applom), tukaj se pa nič ne briše, čeprav je tema saga o Facebook IPO...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Gandalfar ::

Jst: kle ste ze cist falil temo ;)

spirit ::

Mislm da smo tuki skrenil s teme že na prvi strani tko da je potem nadalnjih 5 bolj kot ne nadaljevanje tega :D
««
6 / 6
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Apple ni največje podjetje na svetu

Oddelek: Novice / Ostale najave
4620584 (16682) driver_x
»

Apple vreden 700 milijard dolarjev (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
6017200 (13728) Invictus
»

Alibaba in ZDA v pričakovanju največje javne ponudbe delnic

Oddelek: Novice / Ostale najave
96925 (5548) Tilen
»

Kotacija Facebooka 18. maja

Oddelek: Novice / Ostale najave
53423 (2577) opeter
»

Apple najvrednejše podjetje na svetu

Oddelek: Novice / Rezultati
2815067 (12817) OmegaBlue

Več podobnih tem