» »

Nakup audio sistema

Nakup audio sistema

sanmali ::

Pozdravljeni

Rabil bi nekaj za predvajanje glasbe na prostem(da se slisi na nogometnem igriscu). Zvočniki bi bili postavljeni v garderobe in bi bili pod streho in uporabljalao bi se samo ob suhem vremenu. Bi pa rabil nekaj takega, da bi lahko priklopil tudi svoj laptop.

Kaj mi priporočate, da si kupim.

lp, d
  • spremenil: podtalje ()

freesty ::

logitech Z623

čuhalev ::

Priporočal bi prenosen sistem, ki se postavi zunaj na stojala, ker se bi znalo zgoditi, da ti ga ukradejo, v kolikor garderobe niso zaprte.

sanmali ::

@freesty a teli zvočniki, ki si jih napisal, si siguren da so dovolj močni, da bi se slišalo čez celo igrišče?

@jaakaa Garderobe so zaklenjene, tako da to ni problem. Kaj pa si imel v mislih?

freesty ::

Jaz imam Z2300 in so zelo glasni sploh za desktop zvocnike. Mislim, da je to najglasnejsi 2.1 racunalniski sistem. Enostavno lahko priklopis na laptop. Drugace pa pojdi v BB pa jih sprobaj. Sicer pa rabljene dobis za okoli 60€. Pa kupi rabljene pa, ce ne bodo dovolj glasni jih se vedno prodas za 60€ lahko dalje. Bos vsaj vedel kaj tocno iskati.

Janac ::

micro hifi sistem oz odvisno od budgeta

sanmali ::

Kakšen mikro hifi pa si imel v mislih?

čuhalev ::

Vprašanje je, koliko se bi sploh slišalo iz garderob.

Če imaš že kaj doma, odnesi v garderobe (postaviš približno na željeno mesto) in greš poslušat po igrišču, da dobiš občutek, koliko glasnejše potrebuješ.

Janac ::

kaj si nabavil?

Avian ::

kupi kaj v bolj "profi" vodah ... da ima vsaj vhod za mikrofon in podobno, ker naslednjič ko boš hotel le-tega priklopit boš imel težave ...

Za nakup poglej audiopro, hartman, thomanna ... dobiš dosti te poceni robe ... lahko se tudi pod privat zmeniva ...

lp Avi
"Sound is fifty percent of the motion picture experience" - George Lucas

tx-z ::

freesty, seriously? Za predvajanje na igrišču mu priporočaš računalniške zvočničke? Ti so supr za zaprte sobe, sam zuni pa rabš neki kar ma mal večjo moč..
tx-z

tx-z ::

Kok denarja si pa pripravljen dat?
tx-z

freesty ::

Ne vem zakaj se mi je zdelo, da bi on to uporabljal samo ob nedeljskem fusbalu. Pa sem mislil, da bi bilo to najbolj prirocno se za vmesno uporabo.

Zvezdica27 ::

lp,

če je za home rabo, občasno in za hec, pač malo pokombiniraj najmočnejšpi ojačevalec s kakimi dobrimi zvočniki. Za silo bo.

Če bolj profi, za ŠD ali kako prireditev, kupi kako integrirano rešitev, recimo kaj od fenderja v plastičnem ohišju, da ne bo predrago. Presenečen boš + tam je vse prilagojeno za mini ozvočevanje, mikrofon, ponavadi je celo kar dobra 4 kanalna mešalka not... iz mojih izkušenj, fender, teh firm je drugače milijon.

zz

kamuee ::

Zvezdica27 je izjavil:

lp,

če je za home rabo, občasno in za hec, pač malo pokombiniraj najmočnejšpi ojačevalec s kakimi dobrimi zvočniki. Za silo bo.

Če bolj profi, za ŠD ali kako prireditev, kupi kako integrirano rešitev, recimo kaj od fenderja v plastičnem ohišju, da ne bo predrago. Presenečen boš + tam je vse prilagojeno za mini ozvočevanje, mikrofon, ponavadi je celo kar dobra 4 kanalna mešalka not... iz mojih izkušenj, fender, teh firm je drugače milijon.

zz

zvezdica 27 ima prav. Drgač imaš od kakega behringerja ali kaj podobnega z pasivnimi al aktivnimi zvočniki 250W RMS ter mešalka z integriranim ojačevalnikom se da dobit vse skup za ene 500eur, mogoč celo manj s kakim popustom.

pa da gre še kak mikrofon gor. Kr če maš mešalko lahko na njo spraviš kar češ, laptop, mikrofon, cd, dvd player, itd..
AutoCAD MAP 3D DWG Designer (Mechanical, Electrical)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kamuee ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ozvočenje, pomoč

Oddelek: Zvok in slika
152649 (1682) znamovsi
»

Aktivni zvocniki (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
547145 (5772) Zvezdica27
»

snemalni studio

Oddelek: Zvok in slika
234061 (3804) Backup22
»

Mikrofonski predojačevalec 8)

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
114517 (4259) Azrael
»

Ojačevalec za vokale (v bendu)

Oddelek: Pomoč in nasveti
51138 (1057) jest10

Več podobnih tem