» »

Gran Turismo 4 Pomoč

Gran Turismo 4 Pomoč

Sandi1987 ::

Opravil sem National A in B licenco. Pri Beginner Events sem skoraj vedno zadnji s Hondo Civic in Mazdo RX7. Nasprotniki imajo boljše avtomobile. Ali moram biti vsaj tretji, da nadaljujem igro ali sem lahko tudi zadnji?

http://www.gamefaqs.com/ps2/561066-gran...

Ali moram iti dirke po tem vrstnem redu?

St235 ::

uff, to sem igral nazadnje ene pet let nazaj. Ampak kot se spomnim nikakor nisi omejen kdaj lahko nadaljuješ. Pač voziš tiste evente za katere imaš sutrezen avto in licenco in to je to. Tudi tam kjer so prvenstva - več dirk zapored pač mirno napreduješ iz dirko v dirko in ustrezno manj denarja dobiš.

Drugače se pa splača potrudi za vse zlate na mislim, danationa b in dobiš dober avto za ff beginer evente.

Sandi1987 ::

Ne najdem Toyota Supra RZ '97 v Used Cars.

Sandi1987 ::

V vodiču piše, da kupiš Toyota Supra za FR Challenge, samo nimaš dovolj denarja na začetku. Mazda RX7 je prepočasna, zato sem pa vedno zadnji.

Sandi1987 ::

Imam samo 894 Credits-ov in ne morem kupiti avtomobila za 4WD Challenge.

Sandi1987 ::

Mislim, da moraš ponavljati prva dva prvenstva, da dobiš dovolj denarja in kupiš avto za naslednje prvenstvo.

Sandi1987 ::



Ali imam dobre avtomobile? Isto dirko sem večkrat ponavljal, da sem dobil dovolj denarja. Vsak avto je pa treba seveda nadgraditi (Vsaj Engine in Turbo).

Zgodovina sprememb…

ru7 ::

Se je kdo kaj igral z emuliranjem GT4 na modernejših PCjih? Je igralno? Mal škoda kupt PS2 sam za GT4 probat :)

Sandi1987 ::

Na PS2 imaš tudi super streljačine: Black, Killzone, Darkwatch, TimeSplitters, Return to Castle Wolfenstein: Operation Resurrection...

Serious Sam: Next Encounter ni tako dobra. Od dirkačin je pa dobra tudi Burnout.

Za PS2 Emulator potrebuješ vsaj takšen računalnik, kot imam jaz v podpisu, da delajo igre 60 FPS.

Zgodovina sprememb…

St235 ::

Emulatorji za ps2 delajo precej dobro tudi na slabši mašinah. recimo moj e8400 dela bp.

Tako, da kupovat PS2 ni nujno, je pa vseeno drug feeling če igraš z original kontorlerjem na tvju, pa tudi ps2 se dobijo po 50€ kar ni ravno nek strošek.

Pole streljačin maš tudi final fantasy, Ico, Shadow of colosus, God of war etc...

Tako, da nabor iger je ogromen.

Sam za gt4 probat je pa emulator več kot ok.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Need For Speed: Carbon (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Igre
55552217 (16232) Sandi1987
»

Katere PSX, PS2 Igre priporočate?

Oddelek: Igre
9580 (426) Sandi1987
»

Need For Speed Undercover (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
16218714 (9627) mace
»

Kakšna je po vaše igralna igra?

Oddelek: Igre
171630 (1249) BozidarB
»

Need For Speed Underground 2 (demo) (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
576021 (4294) WarMaker

Več podobnih tem