» »

C&C Tiberium Alliances

C&C Tiberium Alliances

«
1
2

aljaz-selmer ::

C&C Tiberium Alliances

Kdo igra to spletno igrico? Bi si lahko ustvarili kakšno skupno zavezništvo.

Nesta ::

Jaz igram...
Kater uporabnik si?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Nesta ()

def0r ::

Tudi jaz po malem, ceprav ko seimulator po patchih neki casa ne deluje je malce nerodno :P

Nesta ::

Ima kdo kaksn fajn tutorial. Po tem ko moras napasti Forbiden base se mi je zadevica res fuuuul upocasnila
Pa nevem kaj se mi splaca graditi, napadati....

Edino kar sem naredil je da sem se preselil blizje svoji Alliansi

aljaz-selmer ::

Kako pa si se preselil bližje alliansi?

AngelOfDeath ::

Maš dve možnosti. klikneš na bazo in daš move your base. lahko pa se prvo premakneš v sektor kjer je tvoja baza. Tisto pa imaš v options.
edit: Slovnica

def0r ::

Nesta je izjavil:

Ima kdo kaksn fajn tutorial. Po tem ko moras napasti Forbiden base se mi je zadevica res fuuuul upocasnila
Pa nevem kaj se mi splaca graditi, napadati....

Edino kar sem naredil je da sem se preselil blizje svoji Alliansi


Zrihtaj si simulator.

Aggressor ::

Ali še bolje, nauči se igrat brez simulatorja, ker gre za goljufanje: https://alliances.commandandconquer.com...

Prej ko začnejo zares banat folk, ki uporablja simulatorje, bolje bo.

Sicer pa, igra je totalno neuravnotežena in upam, da nihče ne plačuje zanjo. V bistvu smo še vedno v beti; folk na prvih strežnikih že en mesec kampira na sredini, ker endgama sploh še niso napravili.
en CRISPR na dan odžene zdravnika stran

def0r ::

Aggressor je izjavil:

Ali še bolje, nauči se igrat brez simulatorja, ker gre za goljufanje: https://alliances.commandandconquer.com...

Prej ko začnejo zares banat folk, ki uporablja simulatorje, bolje bo.

Sicer pa, igra je totalno neuravnotežena in upam, da nihče ne plačuje zanjo. V bistvu smo še vedno v beti; folk na prvih strežnikih že en mesec kampira na sredini, ker endgama sploh še niso napravili.


Ni re, prosim da ne nakladas uporaba simulatorja ni nic ilegall celo na forumu so napisal da nimajo ravno radi ampak tolerirajo ampak banajo folk za druge skripte ki so podobne simulatorju. Npr skripta ki ti optimalni napad sama naredi in preracuna vse. Simulator pa ve poskusa, igrat na lvl 24 bazah brez simulatorja se mi zdi neumno pa tudi se grem stavit da bi 50% ljudi slo papa ce bi ga removal.

Prosim da ne nakladas :) Malce bolj natancno preberi predno govoris, celo na forumu so odgovorili na isti nacin, ko bodo hoteli se ga znebiti se ga tudi bodo :P

Aggressor ::

Res je, bannable offense je uradno zaenkrat samo skripta, ki ti s pomočjo simulatorja avtomatsko priredi napad. Ampak tbh tisto, kar piše zgoraj v mojem linku, še vedno drži, medtem ko pa modi na forumu zaenkrat ne dobijo jasnega da/ne glede simulatorja. Developerji se verjetno ne morejo zedinit, kaj narest z njim, ker če ga pustijo, bi moral bit potem privzeto vključen. Ni tud čist res, da ga tolerirajo, ker imaš na forumu kup zaklenjenih tem o njem. :)

Hec simulatorja je, da razvrednoti igro in meni ga je pod častjo uporabljat in ga mam za način goljufanja. Verjamem pa čist, da bi pol ljudi šlo, ker je 90% igralcev tam totalno nesposobnih. Ampak špil so itak že zavozili s POIji. Tega se ne da popravit.
en CRISPR na dan odžene zdravnika stran

def0r ::

Ne vem meni je izziv lepo planirat napade dlje casa ne pa da planiras in upas na najbolje in reces fak ona enota se je premaknila ... :) Pri high lvl bazah si ne mores privoscit tega zal. Pac malce bi edini uzitek iz igre odvzel planiranje ce bi ga umaknili ampak to je moje mnenje.

Aggressor ::

Ma v igri mora bit neko tveganje in negotovost, da je izziv. Če ti simulator pove, da v X napadih ne boš prišel skozi in podobno, potem tveganja ni več.
en CRISPR na dan odžene zdravnika stran

AngelOfDeath ::

Tudi res :)
edit: Slovnica

def0r ::

Aggressor je izjavil:

Ma v igri mora bit neko tveganje in negotovost, da je izziv. Če ti simulator pove, da v X napadih ne boš prišel skozi in podobno, potem tveganja ni več.

Negotovost je kako ti bodo naslednji napadi uspeli drugace je skoraj nemogoce da bos higher lvl baze sam sesul ali s kolegi ce ne boste mogli pravilno optimizirat. :P Ce bo kdaj skenclana skripta bom pa nehal igrat simple as tha.

Aggressor ::

Kaj pa vem, zaenkrat nimam nekih hudih problemov s forgotten bazami. Kaj pa je zate higher level base?
en CRISPR na dan odžene zdravnika stran

aljaz-selmer ::

Sem v alliansi, ampak skupaj nič ne napadamo. Ali je kakšen poseben protokol za to?

AngelOfDeath ::

Aggressor je izjavil:

Kaj pa vem, zaenkrat nimam nekih hudih problemov s forgotten bazami. Kaj pa je zate higher level base?



Verjetno to da moraš napadat 6+ levelov višje kot si sam :)
edit: Slovnica

aljaz-selmer ::

Kaj pomenijo tiste zelene "baze"- Tunnel exit?

Aggressor ::

Ko se parkiraš v bližino tunnel exita, začnejo okol tvoje baze namesto campov rasti outposti, ki majo več resursov.

EDIT: drugač pa ni nekih protokolov, hehe, samo pač zmenit se morate sami med sabo.

@Angel: jah sej ravno nekje 6 levelov višje ciljam, tko da nucam 3-4 napade iz dveh baz.
en CRISPR na dan odžene zdravnika stran

Zgodovina sprememb…

D3m ::

Jaz sem začel igrati to igro. Se zaenkrat še lovim.
|HP EliteBook|R5 6650U|

AngelOfDeath ::

Aggressor je izjavil:

Ko se parkiraš v bližino tunnel exita, začnejo okol tvoje baze namesto campov rasti outposti, ki majo več resursov.

EDIT: drugač pa ni nekih protokolov, hehe, samo pač zmenit se morate sami med sabo.

@Angel: jah sej ravno nekje 6 levelov višje ciljam, tko da nucam 3-4 napade iz dveh baz.



Mislim da je problem bolj v team da si level 11 pa moraš razbijat 17-18 lvl baze. Kot veš pri tem še nimaš druge baze :)
edit: Slovnica

Aggressor ::

To je pa problem, ja. :P
en CRISPR na dan odžene zdravnika stran

D3m ::

Če me kdo želi. Moj nick je D3m0r4l1z3d ali koordinate 953:595
|HP EliteBook|R5 6650U|

Aggressor ::

Moraš povedat še, kateri strežnik.
en CRISPR na dan odžene zdravnika stran

D3m ::

Ermmmm server je World 30 (EU)
|HP EliteBook|R5 6650U|

Good Guy ::

Sm tut sam začeu tole igrat pa me zanime če mogoče kdo ve zakaj mi ko napadam tisti avioni poberejo vojake še predn je sesuta bajta katero napadajo?

Aggressor ::

Vsaka enota ima omejeno strelivo, razen ko špil zabugga in napadajo do časovnega izteka. :D
en CRISPR na dan odžene zdravnika stran

JercSI ::

Igram na serverju 7 že skoraj 4 mesece. Igra mi postaja dolgočasna. Najbolj pa so jo pokvarili, ko so uvedli POI. Malo me moti repair time, ki je nenormalno velik. Factory imam lvl30, tanke okoli lvl25, repair time pa je krepko čez 5h. Kar pomeni slabe 3 napade iz ene baze. Upam, da z današnjim patchom niso pokvarili igre še bolj. Lepo pa bi bilo, da Forgotten začnejo napadat nazaj :)

Aggressor ::

Danes ni blo patcha v igri, samo za Origin.
en CRISPR na dan odžene zdravnika stran

D3m ::

Hmmmmm. Je kdo v world 30?
|HP EliteBook|R5 6650U|

Aggressor ::

Jaz sem CB3.
en CRISPR na dan odžene zdravnika stran

freesty ::

Ne razumem necesa. Ko napades neko bazo priletijo letala in ti tankece kr odpelejo se preden imas moznost do kraja sesipat bazo. Zakaj to?

D3m ::

Zaradi municije, ko jo zmanjka je konec.

@aggressor sploh te ne njadem na ranku. Zakaj to?
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

freesty ::

Aja.

Js sm world 30, ce je slucajn kdo:)

D3m ::

Jaz sem world 30.
|HP EliteBook|R5 6650U|

freesty ::

Damn, sem vedel, da bom zaj*. Nisem vedel al sem jaz 30 al si ti. Uglavnem jaz sem 31..=\

Aggressor ::

D3m je izjavil:

@aggressor sploh te ne njadem na ranku. Zakaj to?

Nick je Omglaserpewpew, server je Closed Beta 3. Moraš bit na istem serverju, da me lahko vidiš, ranking lestvica je omejena na posamezen strežnik.
en CRISPR na dan odžene zdravnika stran

freesty ::

Imam vprasanje. Igram drugi dan. Priblizno 24 vseskupaj.

Tisth zelenih kristalckov mi primankuje. Tistih modrih pa imam toliko, da jih ne morem vec skladiscit.

Zanima me pa kako lahko te modre sploh porabim?

Good Guy ::

freesty je izjavil:

Imam vprasanje. Igram drugi dan. Priblizno 24 vseskupaj.

Tisth zelenih kristalckov mi primankuje. Tistih modrih pa imam toliko, da jih ne morem vec skladiscit.

Zanima me pa kako lahko te modre sploh porabim?



če greš zgoraj z miško recimo na modre kristalčke ti odpre oblaček kjer izpipše za kaj se posamezna zadeva rabi

Good Guy ::

PS: a še kumu skoz s certifikati teži?

Vsake tok časa se mi odpre okno za izbiranje certifikaov

Good Guy ::

Rabim invajt za alianco.. sem server 30 EU nickname Good_GGuy

D3m ::

Lahko se pridružiš k nam.

"The Vanguard" :D
|HP EliteBook|R5 6650U|

freesty ::

Ka te resorse se da kej trejdat? Imam ful kristalov in premalo tiberiuma...

D3m ::

Ne.
|HP EliteBook|R5 6650U|

freesty ::

Kak bedno je to nareto... Teh kristalov imam skoraj 400k ampak jih nimam kje zapravit, ker ne morem upgrejdat bajt, ker nimam tiberiuma... Tudi, ko bom upgrejdal dolocene bajte bom lahko takoj upgrejdal vse enote na najvisji level, ker bom imel ze toliko kristalov pa se tiste energije ti prej zmanka kot kristalov.

D3m ::

Jaz se kopam v kristalih :D
|HP EliteBook|R5 6650U|

freesty ::

Evo upgrejdal koncno construction yard in command center. Zapravil kristale z upgrejdanjem attacka:)

Danes mi potece zavarovanje pred napadi. Kakšen nasvet? Te hitro sesujejo? Okoli mene so vsi vsaj 3 levele majn od mene, razn eden je samo 1 level majn. Se splaca napadat tega, ki je najvisji level al tamale?

D3m ::

Najbolj se splača napadat najvišji level. Več dobiš. Drugače pa lahko uporabiš simulator.
|HP EliteBook|R5 6650U|

freesty ::

Kak pa simuliram? Al dokler ne morem napadat niti ne morem simulirat?

D3m ::

Obstaja simulator:

These scripts can help make things easier and more efficient...

For Chrome (and it's lag), just install and go, for users of Firefox (and the lag free gameplay), you will need to install GreaseMonkey found here: https://addons.mozilla.org/en-US/firefo...


Combat Simulator

Let's you simulate an attack instead of really running the attack. Adds a "Simulate"-button to the attack screen, which then makes your simulated attack into a battle replay that you can watch to see the outcome.

http://userscripts.org/scripts/show/138...


Available Loot Summary

Shows how many resources a camp, outpost, base contains.
Helpful for finding the targets that contain the most loot pr cp spent for efficient farming.

http://userscripts.org/scripts/show/137...


Maelstrom Tools

A set of tools to make your life as a commander easier and more comfortable

http://userscripts.org/scripts/show/137... & http://userscripts.org/scripts/show/136...

Both are required to function properly


Zoom

Better Zoom

http://userscripts.org/scripts/show/138...
|HP EliteBook|R5 6650U|
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

AdBlock Plus in 24ur.com

Oddelek: Pomoč in nasveti
447514 (602) KTr1sk
»

kako odstraniti oglase na 24 ur in še eno vprašanje

Oddelek: Pomoč in nasveti
61639 (1174) Brainstorm
»

Nov komp za max 1700€ (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
586177 (5546) AlienRR
»

Program, ki blokira oglase

Oddelek: Pomoč in nasveti
83153 (2897) raufnk
»

Bojkotirajmo 24ur.com (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10523024 (19370) imagodei

Več podobnih tem