» »

Galaxy S II - problem z baterijo/polnjenjem

Galaxy S II - problem z baterijo/polnjenjem

pobalinka2 ::

Živjo.
Od marca imam Samsung Galaxy S II in pretekli teden sem se začela srečevati s težavo. Ne vem niti kako točno razložiti kaj in kako. Ko telefon priključim polniti, potrebuje okoli 20-30 sekund (ali več poskusov priklopitve), da se začne polniti. Ko je 100% pol, odstranim polnilec, vendar v levem kotu zgoraj še vednonkaže obvestilo o polni bateriji in da naj ga odklopim iz.polnilnika. Tako ostane potem.par.ur, potem.pa.izgine. Dvakrat se mi je že zgodilo, da ugasnjenega telefona nisem.mogla ponovno prižgati, saj je ob znaku za polnjenje baterije utripal trikotnik in termometer. (kaj bi to pomenilo, pregrevanje?). Vcasih mi tudi, ko je baterija še 70%, vibrira in opozarja naj ga priklopim. Po nasvetu kolega sem že večkrat baterijo ločila od telefona za 10 minut, pa ni neke velike spremembe. Opozorilo v levem kotu ostaja. (opazila sem, da je bil moj polnilec lahko poskodovan in sem ga takoj zamenjala z drugim...)
Telefon uporabljam zelo veliko, za sms-e, klice in internet. Ampak okej, sej zato konec koncev telefoni so in nebi smel delat teh problemov ane? Kaj pa.lahknnaredim okoli te baterije in tudi manjsega pregrevanja? Servis?
Kakršen koli nasvet v povezavi s tem telefonom.mi bo.prišel prav! (edino zamenjat ga nimam.namena! :))

Daniel ::

Odgovoril sem ti v temi, kjer praviš, da tukaj ne dobiš odgovora.

pobalinka2 ::

Živjo Daniel :)
Sem videla tvoj post, ampak sem bila leteča in je telefon že na servisu (oz verjetno na poti tja).
Upam, da bo pri meni tut tako kot pri tebi in brez večjih komplikacij :)
res najlepša hvala!
lp,
M.

Daniel ::

Načeloma ne bi smelo biti težav ti bojo menjali USB port in poslali nazaj. Mislim, da imajo te stvari na zalogi. Drugače pa jaz raje koristim tisti etui iz neke sorte mehke plastike in tam prelepim USB port, da ne gre umazanija notri, za polnjenje pa ga samo vzamem iz etuia.

Zapiši potem tukaj, če so popravili.

Je pa to tale del:

http://www.ebay.co.uk/itm/NEW-GENUINE-S...

pobalinka2 ::

Živjo.
Tako je, ta del so mi zamenjali.
Nekih problemov, ki sem se jih bala sicer ni bilo - vendar pa moram to poudariti. O sterilnem okolju, za katerega trdijo, da ga imajo pri popravljanju dam roko v ogenj, da je podobno kakšni avtomehanični delavnici. Telefon sem jim poslala brez praske (z NOVO zaščitno folijo), nazaj pa ga dobila mastnega, po foliji popraskanega in v vidno slabšem stanju kot je tja šel. Okej, folijo sem zamenjala, gumo kupila novo, telefon dela tip-top z novimi softweri, ampak vseeno se mi zdi malo neumno.

Na simobilu pa so se mi samo smejali, ko sem rekla, da s telefonom niso lepo delal.
Škoda no, s takšnim obnašanjem določenih, se lahko marsikomu zagabijo.

Hvala,
LP,
M.

Bolf3nk ::

si dobila svoj pravi telefon nazaj :D

pobalinka2 ::

je pravi, ker sem mičkn zacahnla nalepko in je identično nebi mogl zacahnt :)
plus, dvomim, da majo en kup roza S II na zalogi, da bi mi jo v 5 dneh nazaj poslal :))


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Power Bank za telefon/tablico (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Kaj kupiti
37276762 (5632) Karen
»

Ram 2 servis (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
35078831 (6741) Twixz
»

(Ne)originalen polnilec

Oddelek: Mobilne tehnologije
223428 (2833) Lonsarg
»

Samsung Galaxy S3 (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
600137509 (59270) Mad_Lion
»

Samsung Galaxy S II (strani: 1 2 3 433 34 35 36 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
1770334011 (151030) medenko

Več podobnih tem