» »

HTC Desire - razbit ekran

HTC Desire - razbit ekran

Damiani ::

Pozdravljeni,

danes mi je na tla padel desire. Predno steklo ekrana je totalno razsuto, razpokano čez celoten ekran. Je pa ekran še vedno delujoč. Dela tuch screen, ni razlit. Verjetno se ga še da rešit. Telefon nimam vklopljen in ga tudi ne uporabljam, da ga ne uničim dokončno. Zanima me če se ga da rešit? Se da zamenjat ohišje telefona? Ima kdo kakšno izkušnje, koliko bi to stalo?

LP,
Damiani

LuGi ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LuGi ()

Damiani ::

LuGi tnx, sm vmes najdu že eno ohišje in plačal.

LP

hojnikb ::

Ti si v bistvu razbil touch, ekran ti je pa ostal cel..
Lucky you ;)
#brezpodpisa

profii ::

Meni se je zgodilo isto, razbil samo steklo. Pibližno 40€ nova šipa in pa zelo tanek dvostranski samolepilni trak moraš dobiti. Jaz sem ga našel nekje na ebayu, če ga rabiš ti ga odstopim tisti meter.

Damiani ::

profii, zakaj potrebujem dvostranski samolepilni trak?

profii ::

Zato ker starega kateri drži steklo na ohišje uničiš ko uzameš steklo dol, poleg stekla pa ne dobiš novega.

Damiani ::

Če bom potreboval omenjen trak bi te res kontaktiral. Drugače se čez teden nahajam v LJ, čez vikende pa na dolenskem.

hvala ti.

LuGi ::

Ce si vzel sestavljen komplet digitizer+ohisje ne bos rabil lepila :)

Axl Rose ::

Da si malce sposodim temo, mi lahko poveste kateri touch screen naj naročam iz ebaya, ker mi je pretrgalo kabel ko je padel touch screen dol (nokia 5230), sedaj ne vem katerega naj naročam da bo to lepilo zraven? :)

m_metka ::

Ko imate ravno debato o ekranih: meni je na HTC Desire S počil ekran - pa ne steklo ampak prav ekran (steklo je še vedno celo). In ta razpoka se mi širi, zraven razpoke pa se dela pol cm debela črna lisa, tako da zmerom manj vidim na ekran. In to se mi kr širi.
Me zanima, kje lahko najcenej kupim novi ekran, oz kaj sploh morem kupit novega? Pa če lahko potem z novim delom grem na servis, da mi tam samo delo zaračunajo? Ima kdo izkušnje s tem?

damjan1980 ::

na ebayu. rabis digitizer + steklo. gres k prvemu majstru ki se ukvarja s takimi zadevami in ti bo zrihtal za ene 10€

errhec ::

Kakor sam razumem rabi LCD zaslon , digitizer je cel.
Najboljše pa če prilepi sliko.
dd

halls ::

Kakšna ideja,kje naj dobim dvostranski lepilni trak? Čim tanjši? Moram zamenjat steklo na HTC .....


Hvala!!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najcenejši servis za zamenjavo razbitega stekla Note II

Oddelek: Mobilne tehnologije
104261 (2789) Evolve
»

Počen ekran

Oddelek: Mobilne tehnologije
81717 (1190) SendID
»

Okvara LCD ekrana na telefonu

Oddelek: Strojna oprema
162107 (1900) medenko
»

Samsung Galaxy TAB P1000, poceno steklo

Oddelek: Pomoč in nasveti
151776 (1633) Suly
»

iphone pomoč

Oddelek: Pomoč in nasveti
6862 (835) boziceklol

Več podobnih tem