» »

Poceni prehrana za studente 15.7-15.8 ?

Poceni prehrana za studente 15.7-15.8 ?

freesty ::

Pozdrav.

Zanima me, če kdo ve, kje v Mariboru imajo kakšne akcije prehrane za študente v roku tega meseca, ko ni bonov?

Vem, da mcdonalds daje neke bone s katerimi se da malo prisparati.

urosz ::

v šparovi restavraciji se naješ relativno poceni. drugače pa kakšna picerija ti nudi pico za 4€, mogoče kjer kakšni lignji za 5€.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: urosz ()

gendale ::

v trgovini kupiš hrano in sam skuhaš
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

freesty ::

Ja ne da se mi usak dan kuhat, pa bi raje sel kdaj ven jest ane.

win64 ::

Mercator ma tudi neko akcijo za študente. Pa v nekaterih mercator centrih pečejo pice, cena okoli 2.5€.

gendale ::

freesty je izjavil:

Ja ne da se mi usak dan kuhat, pa bi raje sel kdaj ven jest ane.

ja pol boš pa pač plaču to, luksuz se plača
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

freesty ::

Seveda se, saj nebi zastonj jedu ampak ceneje. ;)

gendale ::

pejt na kšn all you can eat pa se ful nažri

sicer boš plaču normalno ceno

ampak cena na kalorijo bo ful nižja

lohk tud probaš to počet pa jest samo 1x na dva dni
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

sash69 ::

freesty je izjavil:

Ja ne da se mi usak dan kuhat, pa bi raje sel kdaj ven jest ane.


Jebemtiš, ko boš mel pa familijo bote pa tud vsak drug dan sli v gostilno jest? Tko pa večina mladostnikov/študentov ne zna nič skuhat (razen makaronov, čez pa polijejo tuna iz mercatorja...)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sash69 ()

freesty ::

Jao ste me napadl, pa se to kar na pamet. S punco si kuhama vsak dan, ona nima statusa studenta, zato je zdaj idealna priloznost, da bi hodla malo ven jest, ce bi bilo kje ugodno.

bigbada ::

V interšparu imajo poceni študentska kosila.

win64 ::

sicer nevem koliko je zate ugodno, ampak v večini restavracij na študentske bone imajo tudi kosila za neštudente. To pride po navadi malo ceneje.

mgermo ::

Starih bonov se v tem obdobju ne da izkoristit?

freesty ::

Ne da se.

Mislil sem nekje v rangu 2,5-3€ na obrok.
Saj ne bo konec sveta, ce ni tako poceni ampak, ce je moznost zakaj je nebi izkoristil.

nanoleet ::

U meku talajo neke kupone. Cene okoli 2,5€. Sam od tistga se najbrž ne boš najedel pa še mek je... mek.

freesty ::

Ja to se ne splaca, ker das 2,8€ pa dobis hamburger, solato, sok, sladico. Si raje za 3€ kupim 3 hamburgerje:)

Isotropic ::

špar, kebab...

mr1two ::

Natureta prebranac&co
Uporaba troblje v avtu povzroči krčenje možganov.

DimmniBurek ::

freesty je izjavil:

Jao ste me napadl, pa se to kar na pamet. S punco si kuhama vsak dan, ona nima statusa studenta, zato je zdaj idealna priloznost, da bi hodla malo ven jest, ce bi bilo kje ugodno.

Če nima statusa ne bo mogla jest iz teh ponudb.
There Is No Stronger Drug Than Reality

freesty ::

Ima še vedno študentsko.. :)

mihec87 ::

freesty je izjavil:

Ima še vedno študentsko.. :)


In ka ti rabi študentska če ne moreš dat bona..

win64 ::

mihec87 je izjavil:

freesty je izjavil:

Ima še vedno študentsko.. :)


In ka ti rabi študentska če ne moreš dat bona..


Poglej naslov novice...
V tem času noben ne more koristit bonov, imajo pa zato nekatere restavracije "posebne" ponudbe za študente, kateri se identificirajo samo s študentsko izkaznico.

T0RN4D0 ::

privoscite.si/1nadan/kuponko/kolektiva imajo tudi v mariboru verjetno vsake toliko časa kakšno ugodno ponudbo hrane. Če sta dva še toliko lažje, ker so dostkrat kakšne ploše za 2 u akciji. :]
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

Meizu ::

Kaj pridobijo restavracije s tem, če študentu da nižjo ceno? Praktično nič. Restavracije itak prejmejo subvencioniran denar obroka od države, v tem primeru pa ne dobijo nič. Dvomim, da restavracije to nudijo? Razen kakšne, ki res imajo dober posluh za mladino. Kakšne študentske pice kvečjemu, če že.

folfy ::

V europarku ima Al Capone akcijo, študentje majo -40% na hrano + kokakola gratis. Link

dec2k ::

Če ne, maš pa še vedno Đabirija. :)

darkolord ::

Kaj pridobijo restavracije s tem, če študentu da nižjo ceno? Praktično nič. Restavracije itak prejmejo subvencioniran denar obroka od države, v tem primeru pa ne dobijo nič.
Tudi če všteješ ceno subvencije, je cena študentskih kosil ponavadi precej nižja - nekje tudi 2x.

Se mi je parkrat zgodilo, da sem na koncu ugotovil, da sem pozabil bone/telefon, pa sem potem plačal samo recimo 5 eur (cena študentskega menija) namesto 7,5+ eur (ista stvar na ceniku).

Meizu ::

To je res, ampak zanimivo, čemu tolikšne razlike? A je tle v igri kakšna zakonodaja ki to omejuje, ali je to le dobra volja lastnikov restavracij? Konkurenčnost mogoče?

freesty ::

Itak jim je 90% strank studentov, upostevaj se konkurencnost pa dobis ven cene.

Meizu ::

No ja, v restavracijah okoli FRIja opazim tudi kar veliko "neštudentskega" folka :) Sicer pa ja, bi se strinjal s tvojo izjavo.

darkolord ::

Je pa še na 7 eur omejena višina subvencije + doplačila.

freesty ::

@folfy

Veš slucajno kaksne imajo redne cene(dunajc, pica)?

Tole boma verjetno dostikrat sla s punco, ce pride okoli 3€ s popustom:)

Mipe ::

Tip bi šparal, ne bi pa šel v trgovino, kjer je najceneje... Ne kapiram te študentske logike.

win64 ::

Ker je lepo iti vsako toliko ven jst, še posebej če maš boljšo polovico zraven.

Iz izkušenj pa povem, da je bilo pri naju s punco v študenskih časih ravno obratno. Sva bila naveličana vseh restavraciji, pa sva si doma kuhala. Največkrat kakšno juhico, riž, tortilje, pašto, solate.

Smurf ::

Mipe je izjavil:

Tip bi šparal, ne bi pa šel v trgovino, kjer je najceneje... Ne kapiram te študentske logike.

Ima zeljo, da bi zunaj jedel (in ne kuhal). Hkrati ga zanima, ce se kje da dobiti ceneje, da bi placal manj. I don't see the problem. Ne obstaja zgolj ne sparam popolnoma nic in sparam kar se da, so tudi vmesna stanja ;).

gendale ::

>Ker je lepo iti vsako toliko ven jst, še posebej če maš boljšo polovico zraven.
op naj si dobi punco, ki zna kuhat 8-)
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

freesty ::

Imam punco, ki zna kuhat.

Sam včasih je fajn it tut ven jest ane? Ne vem kaj je to tak težk za razumet.

gendale ::

ti greš s kolegi na pivo ona ti pa med tem skuha

win - win
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

folfy ::

@freesty

Nimam pojma, do zdaj sem vedno na bone tam jedo :D
Na spletni strani majo 2 menija, en je 6,90€ drugi pa 9,90€.
Tak da pomoje je kakšna pica okrog 3€ (s popustom)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: folfy ()

Venum ::

sash69 je izjavil:

freesty je izjavil:

Ja ne da se mi usak dan kuhat, pa bi raje sel kdaj ven jest ane.


Jebemtiš, ko boš mel pa familijo bote pa tud vsak drug dan sli v gostilno jest? Tko pa večina mladostnikov/študentov ne zna nič skuhat (razen makaronov, čez pa polijejo tuna iz mercatorja...)

Ja so what? Pač se mu ne da ti si pa nek tečn tu. Mrš sovražim take kot si ti.

Mipe ::

Smurf je izjavil:

Mipe je izjavil:

Tip bi šparal, ne bi pa šel v trgovino, kjer je najceneje... Ne kapiram te študentske logike.

Ima zeljo, da bi zunaj jedel (in ne kuhal). Hkrati ga zanima, ce se kje da dobiti ceneje, da bi placal manj. I don't see the problem. Ne obstaja zgolj ne sparam popolnoma nic in sparam kar se da, so tudi vmesna stanja ;).

Ne govorim o nudeljnih in vsem tem, kar je potrebno skuhati. Govorim o klasični francoski štruci, siru, kumaricah in salami po izbiri. Doslej so mi še v vsaki trgovini z veseljem pripravili "študentski obrok". Dobijo se tudi poceni jogurti. Sem omenil, da so res poceni? V nekaterih pa imajo tudi pečeno meso, kot npr. rebrca. Po potrebi ti ga še pogrejejo.

Potem greš nekam, recimo v park, in imaš piknik. Zunaj. Kjerkoli. Samo jogurtov ne nosit na Kongresni trg.

gendale ::

>Samo jogurtov ne nosit na Kongresni trg.
zakaj ne, še wc maš blizu (dol v garažah)
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

Marat ::

V Ljubljani vem za restavracijo Interšpar (citypark in Vič) ter UFO v Rožni, kjer imajo posebne ponudbe za študente (v tem cajtu ko ni bonov). V Interšparu je kosilo 3,5 EUR.

Pa v Skritem kotu imajo mislim da 10% popusta na kosila za študente, sam to glih ni velik.

Če ve še kdo za kako restavracijo v LJ, ki ima zdaj popuste/posebne ponudbe za študente, naj kar napiše. :)

darkolord ::

Halo Katra ima študentske menije za 6 eur.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Halo Katra, Ehrana

Oddelek: Loža
285185 (4076) Smurf
»

Zdrava in poceni študentska prehrana v LJ.

Oddelek: Loža
246331 (2474) Double_J
»

Študentske menze

Oddelek: Šola
395544 (4704) žana
»

Nov način kupovanja študentskih bonov (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
24744719 (36898) šernk
»

Nove cene študentskih bonov (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
29022379 (13919) nobodyelse

Več podobnih tem