» »

OBIŠČITE!!!

OBIŠČITE!!!

BrKo ::

To stran sem naredil za neko podjetje(prijatelje)in bi rad izvedel kaj manjka kaj bi ji vi dodali in bi lepo prosil če se vpišete v KNJIGO GOSTOV IN SODELUJETE V ANKETI!!!STRAN JE ŠE V GRADNJI izdelana je bila v WORD 2000,ker nimam drugega!OCENITE JO!!!IN OBIŠČITE VSI SEVEDA!
STRAN:KLIKNI TUKAJ ZA VSTOP NA STRAN!!!
  • spremenil: BrKo ()

Tjulenj ::

probaj dobiti kaj drugega (ce imas office je verjetno zraven front-page), ker strani izdelane v wordu... no ja... drugace pa predvidevam da je tole se zelo zelo v gradnji. slike lahko das kot thumbnails (da se pokaze vecja ko kliknes) sploh tam, kjer pise da je zelo lahko najti, saj pot kaze zemljevid... zemljevid je pa ena mejhna packa kjer se nic ne razbere. aja pa probaj imeti na vseh podstraneh enak slog (ozadje, bold fonti), znebi se navade da veliko teksta napises s caps-lock-om...

whatson ::

malo oblike manjka tej strani... podatkov je pa lih zadostna količina...
res bi si mogel nabaviti neko drugo orodje, kajti word je... eh..

teac ::

OK, ko sem najprej pregledal vse strani sem opazil, da nimaš istih odzadij!!!!
Kaj je z tistim zemljevidom??? Daj naredi, da se ti odpre večja slika(thumb) al pa ga vsaj povečaj, da bo kdo lahko vedel kam. No, če je to podjetje oz. lončarstvo, bi si lahko rezervirali svojo domeno. Sigurno si je lažje zapomniti npr. www.lončarstvoxxx.com, kot pa www.myfreehost.........lončarstvoxxx. Saj za 5 kSIT na leto ne bodo propadli!!! Drugače pa je stran kar v redu!:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vrhunska signalizacija slovenskih cest (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
6713581 (8151) jype

Prihodnost TEŠ6 je v muzeju korupcije (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
6116808 (15274) Mavrik
»

Kaj pravite na to stran?

Oddelek: Izdelava spletišč
191813 (1228) MrBrdo
»

Pršenje podatkov v Wordu

Oddelek: Programiranje
61407 (1301) schwarzvald
»

Najdi.si zemljevid

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
4212598 (10655) CaqKa

Več podobnih tem