» »

problem z TP-LINK routerjem - se ne poveže

problem z TP-LINK routerjem - se ne poveže

worxer ::

Lep pozdrav, danes sem kupil TP-LINKov router model TL-WR841N, ampak se ne poveže na internet skozi T-2jev modem.
Pri T2ju imam dinamičen IP, zato sem router povezoval z opcijo Dynamic IP, ampak se nikoli, po mnogih resetih ni hotel povezati na internet.

Povezat mi ga je uspelo samo na način, da sem izbral Static IP, ter vpisal use potrebne podatke notri, ampak ob tem bi moral po vsej vrjetnosti usak dan menjat ip v routerju :)

Klical sem na T2 ampak edina rešitev, i mi jo je ponudil svetovalc je bila, da naj uzmamem statičen IP.
Mogoče kakšen predlog iz vaše strani?

-Poizkusil sem tudi z CDjem nastaviti router, ampak mi je zmeraj izpisalo napako "conectivity error".

RockyS ::

Jaz sem moral na TPjevem ročno nastavit DNSje.

worxer ::

Si mel podoben problem?

worxer ::

Nastavil sem DNS serverje, a se vseeno noče povezati ...

broken/link ::

update firmware-ja? drgač pa za te stvari se je boljše obrnit na neuradni t-2 forum: t-2.rula.net

worxer ::

zadnja verzija naložena.

draciel ::

offtopic - mnenje: TP-LINK, moj prvi in zadnji ruter ki sem ga kupil. Mislim če pa niti podatkov preko mreže nemorem pošiljat brezžično potem nimam besed. ( network collapses )

broken/link ::

@worxer: potem je tudi možno, da si porabil vse dinamične IPje (pri t2ju so 3je).
kako to pofixaš? na kompih, ki so direkt povezani na modem: ipconfig release
potem izklopiš iz modema, daš komp na router, in poizkusiš šeenkrat z dinamiko, pa bi načeloma moralo delat. Drugače pa klica na KC na tehnično podporo, da se pogleda, kaj se tu dogaja, kajti na KCju lahko preverijo, koliko računalnikov je bilo povezanih v obdobju 24h.

Zgodovina sprememb…

imagodei ::

> "TP-LINK, moj prvi in zadnji ruter ki sem ga kupil."

Zdej ne zastopim... Tko dober je, da nikoli več ne boš kupil drugega routerja?
- Hoc est qui sumus -


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Postavitev domacega omrezja in deljenje internet povezave (strani: 1 2 3 433 34 35 36 )

Oddelek: Omrežja in internet
1781551587 (46) Tiger
»

Sinope 568+ kot router (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
11951323 (23073) simone
»

težava z ruterjem, T2

Oddelek: Omrežja in internet
164424 (4065) solatko
»

Omejitev hitrosti na mrežni kartici

Oddelek: Omrežja in internet
262761 (2485) jmorenoeu
»

T-2 : Nekdo mi vdira v mrežo

Oddelek: Omrežja in internet
216251 (2918) AtaStrudl

Več podobnih tem