» »

Mad Max 4 Fury Road

Mad Max 4 Fury Road

1 2 3
4
5

bambam20 ::

Zagor_tenay je izjavil:

Oh. Ne bodi smešen. Zgodba ,okolje, prisotnost posledic radijacije , vse nakazuje, da je dogajanje blizu trojki.


Interceptor je bil uničen v drugem delu, v trojki ga ni bilo, sedaj pa se je spet pojavil v novem filmu... iz tega sem sklepal, da je dogajanje pred drugim delom


Vse jasno :). Ampak , ko si boš šel pogledat film, boš sam videl, da je zgodba pomaknjena blizu MM3. To se vidi :).

Nissan_GTR ::

Film ni slab, vendar Mad Max 2 - The Road Warrior bo za mene še vedno ostal najboljši. Wez in Lord Humumungus sta še vedno največja carja.

-valvoline- ::

haha, Toecutter is back, tokrat kot Joe Immortan. How cool is that :D
Se najbolj scifi finta je bila *polavtomatsko* filanje superchargerjev z cem? Tekocim N2O? LOOOL !!!!
:D

Zgodovina sprememb…

oo7 ::

-valvoline- je izjavil:

haha, Toecutter is back, tokrat kot Joe Immortan. How cool is that :D
Se najbolj scifi finta je bila *polavtomatsko* filanje superchargerjev z cem? Tekocim N2O? LOOOL !!!!
:D



Tisto sta po moje pljuvala bencin ampak tisto je bilo prav eno pljuvalno tekmovanje:D noro kaj se George Miller vse spomni =)

oo7 ::

Worship the Vehicles" MAD MAX Fury Road Making-Of


The Doofwagon and Doofwarrior 8-)

Vitez ::

Meni je film super in res sem užival v kinu. Prava akcijada. Posebaj so me navdušili ti mali detajli na avtih...Rad imam take postapokaliptične zadeve. Film razumem kot novega Mad maxa, ki nima veze s kultno trilogijo. Se veselim nadaljevanja, ki je že najavljeno.

Da zgodbe ni, se ne strinjam. Zgodba je bolj ali manj jasna, kot tudi karakterizacija glavnih likov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vitez ()

Nikec3 ::

To je bil zame prvi Mad Max, ki sem ga pogledal. Sem sicer nekaj gledal ko sem bil še veliko mlajši samo se ne spomnim. Lahko si predstavljate, da je bilo za mene marsikaj precej šokantno, čeprav sem bil pripravljen na nekaj podobnega. Ne poznam filma, ki bi bil tako temačen, po drugi strani pa poln ironije in "špageti" pretiravanja. Noooor film, zame čista desetka. Kitarist je zakon, pa tudi tisto dretje. "Poj brat Koch" me je pripravilo do smejanja. 8-)
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Nikec3 ::

En očitek. Kitara bi morala biti glasnejša 8-)

@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

oo7 ::

Nikec3 je izjavil:

To je bil zame prvi Mad Max, ki sem ga pogledal. Sem sicer nekaj gledal ko sem bil še veliko mlajši samo se ne spomnim. Lahko si predstavljate, da je bilo za mene marsikaj precej šokantno, čeprav sem bil pripravljen na nekaj podobnega. Ne poznam filma, ki bi bil tako temačen, po drugi strani pa poln ironije in "špageti" pretiravanja. Noooor film, zame čista desetka. Kitarist je zakon, pa tudi tisto dretje. "Poj brat Koch" me je pripravilo do smejanja. 8-)



Se ti splača pogledati še prva dva dela sta fenomenalna. Prvi del Mad Max je bolj triller drugi del Mad Max Road warrior je pa na isti način kot Fury Road.

Že samo začetek filma Mad Max 2 je čisto hud:)



Enako velja za prvi film Mad Max:)

jan_g ::

Pogledal prejšnji vikend. Dobra akcija in hja, to je to. Sem upal na kaj več. Zgodba je linearna, nobenih nepričakovanih zapletov, "aha" trenutkov, ipd.

opeter ::

Mah, priporočam tudi tretji del, ki ni tako slab, kot nekateri kritizirajo. Sploh Thunderdome je super, pa na koncu ko jih lovijo z raznimi avti oni pa so na tirih s tovornjakom.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

bambam20 ::

opeter je izjavil:

Mah, priporočam tudi tretji del, ki ni tako slab,



Res je. Je ultra zanič. Bolje, da ga Miller ni posnel. Škoda, da bo v celotni franšizi en zanič film.

oo7 ::

Tretji del bi bil dober če ne bi bilo tistih otrok.
Tisto kar se je dogajalo v Thunderdomu je bilo super pa tisti avtomobili ampak kaj, ko je bilo pol filma samo o tistih otrocih, ki niso bili popolnoma nič zanimivi.

-valvoline- ::

oo7 je izjavil:

Tretji del bi bil dober če ne bi bilo tistih otrok.
Tisto kar se je dogajalo v Thunderdomu je bilo super pa tisti avtomobili ampak kaj, ko je bilo pol filma samo o tistih otrocih, ki niso bili popolnoma nič zanimivi.

Podobno kot so zafural star wars e6(3) z unimi medvedki :D

Zgodovina sprememb…

bambam20 ::

-valvoline- je izjavil:

oo7 je izjavil:

Tretji del bi bil dober če ne bi bilo tistih otrok.
Tisto kar se je dogajalo v Thunderdomu je bilo super pa tisti avtomobili ampak kaj, ko je bilo pol filma samo o tistih otrocih, ki niso bili popolnoma nič zanimivi.

Podobno kot so zafural star wars e6(3) z unimi medvedki :D


Vidiš, na Ewokse sem pozabil. Ne moreš rečt, da so zafural e6, če na koncu Luke spozna očeta :).

kuglvinkl ::

oo7 je izjavil:

Tretji del bi bil dober če ne bi bilo tistih otrok.
Tisto kar se je dogajalo v Thunderdomu je bilo super pa tisti avtomobili ampak kaj, ko je bilo pol filma samo o tistih otrocih, ki niso bili popolnoma nič zanimivi.



Gospodar muh much?
Your focus determines your reallity

oo7 ::

kuglvinkl je izjavil:

oo7 je izjavil:

Tretji del bi bil dober če ne bi bilo tistih otrok.
Tisto kar se je dogajalo v Thunderdomu je bilo super pa tisti avtomobili ampak kaj, ko je bilo pol filma samo o tistih otrocih, ki niso bili popolnoma nič zanimivi.



Gospodar muh much?


Če misliš na knjigo je nisem bral.

kuglvinkl ::

Ja pol jo pa pejt ;).
Your focus determines your reallity

Kaj ::

Hej, je v tem filmu slučajno kakšna KAČA? Kjerkoli, kolikorkoli časa videna, velika, mala, nima veze.
Film bi namreč gledala oseba, ki ima pred njimi grozno fobijo, zato raje preverim.
Hvala ;)

oo7 ::

Kaj je izjavil:

Hej, je v tem filmu slučajno kakšna KAČA? Kjerkoli, kolikorkoli časa videna, velika, mala, nima veze.
Film bi namreč gledala oseba, ki ima pred njimi grozno fobijo, zato raje preverim.
Hvala ;)


Mislim, da kač ni v Mad Max fury road ampak naj še kdo potrdi, da ne bom jaz potem kaj kriv =)

So pa kače v filmu Mad Max 2 Road warrior.

ahac ::

Če se prav spomnim je v filmu samo en dvoglavi kuščar. :):)
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

oo7 ::

ahac je izjavil:

Če se prav spomnim je v filmu samo en dvoglavi kuščar. :):)


Saj to je pa najbrž vse kar se tiče živali.

Mogoče kdo ve katera je tista mala punčka, ki se je prikazovala Max-u? Enkrat mu je ta privid celo rešil življenje, ko ga je nekdo z lokostrelom skoraj ustrelil v glavo je zaradi tega privida nastavil roko in blokiral strel v glavo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

bambam20 ::

oo7 je izjavil:

ahac je izjavil:

Če se prav spomnim je v filmu samo en dvoglavi kuščar. :):)


Saj to je pa najbrž vse kar se tiče živali.

Mogoče kdo ve katera je tista mala punčka, ki se je prikazovala Max-u? Enkrat mu je ta privid celo rešil življenje, ko ga je nekdo z lokostrelom skoraj ustrelil v glavo je zaradi tega privida nastavil roko in blokiral strel v glavo.



Verjetno bo zadeva s punćko in njegovimi flashbacki razjasnena v stripu številka #3 , ki izzide 8 julija.

Dva sta že zunaj. Eden o Immortant Joeu in eden o Furiosi.

oo7 ::

bambam20 je izjavil:

oo7 je izjavil:

ahac je izjavil:

Če se prav spomnim je v filmu samo en dvoglavi kuščar. :):)


Saj to je pa najbrž vse kar se tiče živali.

Mogoče kdo ve katera je tista mala punčka, ki se je prikazovala Max-u? Enkrat mu je ta privid celo rešil življenje, ko ga je nekdo z lokostrelom skoraj ustrelil v glavo je zaradi tega privida nastavil roko in blokiral strel v glavo.



Verjetno bo zadeva s punćko in njegovimi flashbacki razjasnena v stripu številka #3 , ki izzide 8 julija.

Dva sta že zunaj. Eden o Immortant Joeu in eden o Furiosi.


Pa se, da kje dobit te stripe :D

bambam20 ::

oo7 je izjavil:

bambam20 je izjavil:

oo7 je izjavil:

ahac je izjavil:

Če se prav spomnim je v filmu samo en dvoglavi kuščar. :):)


Saj to je pa najbrž vse kar se tiče živali.

Mogoče kdo ve katera je tista mala punčka, ki se je prikazovala Max-u? Enkrat mu je ta privid celo rešil življenje, ko ga je nekdo z lokostrelom skoraj ustrelil v glavo je zaradi tega privida nastavil roko in blokiral strel v glavo.



Verjetno bo zadeva s punćko in njegovimi flashbacki razjasnena v stripu številka #3 , ki izzide 8 julija.

Dva sta že zunaj. Eden o Immortant Joeu in eden o Furiosi.


Pa se, da kje dobit te stripe :D


A se kaj ne da dobit :D

kuglvinkl ::

Nisem vedel, da obstaja :)
Your focus determines your reallity

bambam20 ::

kuglvinkl je izjavil:

Nisem vedel, da obstaja :)


PO napisanem sodeč bodo izdani 4-je stripi.

Prva dva sta že zunaj. ( zgodba o Furiosi , Nuxu in Immortant Joeu ).

http://www.vertigocomics.com/comics/mad...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

oo7 ::

Conan Hits Comic-Con(R) Mad Max-Style - CONAN on TBS :)):))

particle ::

Meni osebno je film všečen. Ampak kot sam svoj film, brez povezave z originalnim mad maxom. Naslov bi moral biti samo Fury Road, in karakterju Maxu bi moglo biti ime Frank.

mihec87 ::

particle je izjavil:

Meni osebno je film všečen. Ampak kot sam svoj film, brez povezave z originalnim mad maxom. Naslov bi moral biti samo Fury Road, in karakterju Maxu bi moglo biti ime Frank.


Se bi kar pridružil temule..
Že od ogleda filma sem študiral kako bi ga uvrstil...

oo7 ::

particle je izjavil:

Meni osebno je film všečen. Ampak kot sam svoj film, brez povezave z originalnim mad maxom. Naslov bi moral biti samo Fury Road, in karakterju Maxu bi moglo biti ime Frank.



1.What would you call this film? A sequel? A reboot?

George Miller: I like to call it a revisit.



2.When looking at the four films as a whole, where does Fury Road take place in the timeline?

Miller: If you put a gun to my head, I’d say after Thunderdome, but it’s very loose. I can’t even work out the chronology of the first, second and third, let alone the fourth thirty years later.



3. So they're all like one-off movies?

Miller: They’re kind of like standalones exploring the whole world – like Westerns. The loner, you know? I think it predates cinema, actually. There was always the wanderer, who wandered the wasteland looking for some kind of meaning or purpose. From samurais to Vikings, and especially Westerns.

bambam20 ::

Novodobnim generacijam sploh ni pomembno, zakaj nosi ime Mad Max oz. zblazneli, pobesneli ...


Grem stavit, da jih veliko sploh ne potegne več vzporednice , zakaj franšiza nosi ravno takšno ime.


Tipu bi moralo biti ime Frank Rockatansky oz. Black One 8-). ( pojasnila pa ne izdam ).

Phantomeye ::

Zdaj pride kmalu črnobela različica mad maxa na bluray.

bambam20 ::

Zunaj je že tretja številka stripa Fury Road s podnaslovom Max part one.

V stripu je prikazano, da se je atomska vojna zgodila ( eksplozija v obliki gobe )...

oo7 ::



8-)

oo7 ::

Mad Max Fury Road - Deleted Scenes


.

oo7 ::

V kalifornijski puščavi Mojave je okoli 2.500 ljudi svoje vsakdanje življenje zamenjalo za postapokaliptični svet, kot vlada v filmski franšizi Pobesneli Max (Mad Max).

Prav omenjeni film je navdihnil nastanek festivala Wasteland Weekend, ki pa ne traja le čez konec tedna, temveč kar štiri dni. Festival je prvič potekal pred petimi leti, iz leta v leto pa ima več privržencev.

http://www.rtvslo.si/zabava/zanimivosti...

opeter ::

Sem že videl novico na RTV-ju, res hudo (mislim na ta festival) :D
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

oo7 ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

starboi ::

SPOILER alert :

Golden eye ::

RAzočaran, polominja oz. nič posebnega -> holywood scena

vostok_1 ::

Eden boljših nobrainer akcijskih filmov.
Akcija z umetnostnim pridihom.

Ne vem kaj si ti pričakoval.

oo7 ::

Z snemanja filma Mad Max Fury road 8-)

Fury Road - Crash & Smash



Se lahko malo Hollywood uči od 70 letnega George Millerja kako se posname film skoraj brez CGI ja :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

opeter ::

Neverjetno. Kapo dol!
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

D3m ::

|HP EliteBook|R5 6650U|

oo7 ::

Je pa zasluženo film letos pobral 6 oskrarjev ampak jaz bi dal filmu še 2 oskarja za najboljšega režiserja George Miller in oskarja za najboljši film leta.

oo7 ::



Mad Max Dury Road in Mad Max Fury road - Black and Chrome se pravi črno bela verzija :)

Izi ::

oo7 je izjavil:

Black and Chrome se pravi črno bela verzija :)

Brez veze. Vsak pošten predvajalnik ima filter, ki izklopi barve in imaš vse skupaj črno belo. Se vidi, da se filmarji in kravatarji čisto nič ne spoznajo na moderno računalniško tehnologijo.
Še bolj pa je vprašanje smisla B&W verzije, saj je že original bolj kot ne samo v dveh barvah. Iz oranžno-bele verzije so naredili še črno-belo verzijo :D

ahac ::

Brez veze. Vsak pošten predvajalnik ima filter, ki izklopi barve in imaš vse skupaj črno belo. Se vidi, da se filmarji in kravatarji čisto nič ne spoznajo na moderno računalniško tehnologijo.
Al pa če je njim jasno, da ni tolk enostavno kot samo izklopit barve v playerju. :))
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

puginho ::

Film je res fenomenalen
1 2 3
4
5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Furiosa (Mad Max) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
10712591 (505) 2dark
»

Mad Max (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
7113702 (506) oo7
»

The Revenant (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
5719839 (6040) oo7
»

Mad Max: The Wasteland (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
558865 (2877) oo7
»

Najboljši film zadnjih 5 let (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
5210958 (7414) gus5

Več podobnih tem