» »

Mad Max 4 Fury Road

Mad Max 4 Fury Road

«
1
2 3
...
5

oo7 ::

Po 27 letih se vrača Mad Max8-)

Film se že snema ampak izid filma še ni najavljen tako kot tudi zgodba še ne.

Režija: George Miller(Mad Max 1 in 2)

Igrata:
Tom Hardy : Max Rockatansky
Charlize Theron:Furiosa

Trailerja še ni je pa nekaj slik z snemanja.






Samo škoda,da nebo več Mel Gibsona v Mad Maxu naj bi bil prestar za to vlogo:O.Nasledil naj bi ga Tom Hardy.
Kdo po vašem mnenju bi bil najbolj primeren za novega Mad Maxa?
Jaz bi rekel da Sam Worthington.
  • zavarovalo slike: gzibret ()

Sriple Tix ::

Film moje mladosti ter smernica mojega takratnega pankovskega modnega trenda (tu mislim MM2). Jaz bi si vsekakor zelel Jason Stathama.

cen1 ::

Hmm škoda ker ni Gibsona

oo7 ::

Evo prva slika novega Mad Max-a

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: gzibret ()

Izi ::

Meni je pravzaprav vseeno kdo igra Maxa. Atributi franšize so v norih predelanih avtomobilih in divjih vožnjah, ostalo ni tako pomembno.
Max je bil povsem običajen družinski človek, s službo policaja, dokler mu ne ubijejo žene in otroka in potem postane Mad Max. Ne rabimo torej nobenega nabildanega telesa ali kakšnega spretnega pretepača, dober voznik je lahko vsakdo samo veliko prevoženih kilometrov moraš imeti za seboj. In tisti, ki večino časa preživijo v avtu so ponavadi telesno precej zanemarjeni, saj nimajo časa dneve preživljati v telovadnicah. Tako da če mislijo biti avtentični in mislijo prikazati resnično izkušenega voznika potem upam, da se bodo izogibali nabildanim in pretepaškim likom za glavnega junaka.
Glavni v filmu pa morajo biti seveda avtomobili.

Nikec3 ::

Tako da če mislijo biti avtentični in mislijo prikazati resnično izkušenega voznika potem upam, da se bodo izogibali nabildanim in pretepaškim likom za glavnega junaka.

Maxa igra Tom Hardy.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

oo7 ::

Ja Maxa igra Tom Hardy.Čeprav mi na začetku ni bil preveč všeč.Zdaj sem pa pogledal veliko njegovih filmov pa mislim,da bo kar taprav Max8-)
Drugače pa se strinjam z Izi-jem kar je napisal.Nori avti in seveda Post-Apocalyptični svet in bo zmaga:)

Mad Max 4 Fury Road Vehicles

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

RejZoR ::

Sej tud Mel Gibson izgledal bolj mlečen okoli ust v Mad Max 1 (a ni bil to celo njegov prvi film?). Vbistvu je bil cel film po svoje mal čuden, če si ga zares orenk pogledal šele za parimid rugimi novejšimi Gibsonovimi filmi. Enko recimo sem zares orenk pogledal šele par mescev nazaj ko so vrteli vse dele zaporedoma na TV. So ga vrtil že večkrat pa ga nikoli nisem orenk pogledal. Zdej ko pa sem ga pa mi je vsaj enka delovala kot nek nizkoproračunski film z nizom čudnih eventov v puščavi. Kar je po svoje dajalo filmu en tak napol izkrivljen čar...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Izi ::

RejZoR je izjavil:

Zdej ko pa sem ga pa mi je vsaj enka delovala kot nek nizkoproračunski film z nizom čudnih eventov v puščavi.
Razlog je starost filma, saj je prvi MadMax že iz davnega leta 1979. Ko sem ga prvič gledal, sem skoraj dol padel od vsega lepega in do tedaj nevidenega in se mi je zdel enako visokoproračunski kot Star Wars, ki je tudi nekje iz tistega časa.
Danes, skoraj 34 let kasneje, pa zgleda že kot kakšna nizkoproračunska B produkcija. Čas leti in čez kakšnih 10 let bo prvi MadMax že primerljiv s filmi iz Slovenskih filmskih studijev, tistih najmodernejših seveda :P

Je pa bil prvi MadMax tudi moja prva kupljena videokaseta. Originalna seveda. Tolikokrat sem ga vrtel v videorekorderju, da je bil na koncu že ves znucan in komajda gledljiv 8-)

Izi ::

RejZoR je izjavil:

Sej tud Mel Gibson izgledal bolj mlečen okoli ust v Mad Max 1 (a ni bil to celo njegov prvi film?)
Gibson je prej imel 2 ali 3 nepomembne vloge, potem pa je uspel v Mad Maxu. Takrat je bil star 23 let, čez par tednov pa bo star že 57 let.

oo7 ::

Za tiste čase je bil Mad Max vrhunski film in še zdaj je.Jaz ga vedno gledam če je po televiziji pa tudi če je 2x ali 3x na leto:)

Budget:
Mad Max 650.000$
Mad Max 2 4.500.000$
Mad Max 3 12.000.000$
Mad Max 4 100.000.000 - 125.000.000$

10 Things You (Probably) Didn't Know About Mad Max

http://www.toplessrobot.com/2012/04/10_...

cen1 ::

Snemanje/priprave:

Vitez ::

Prvi del je dober, drugi še boljši, tretji zmerno slab. Upajmo, d abo ta 4 blizu 1 in 2.

oo7 ::

Tretji del tudi meni ni bil všeč.Prvi in drugi pa vrhunska:)

NissanGTR ::

meni je samo Road Warrior, to je drugi del, dober film in tudi ko pomislim na film Mad Max, vedno pomislim na Road Warriorja in ne na prvi del.

IL DIAVOLO ::

Statham bi moral bit Mad max :)

Je pa tudi Hardy OK igralec...igral v Lawless.

Nikec3 ::

Statham je B igralec.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

opeter ::

Tom Hardy je odlična izbira. Tako kot je bil Karl Urban odličen Dredd.

Evo, zdaj pa grem hitro igrat Hard Truck: Apocalypse, hehe :D
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

oo7 ::

IL DIAVOLO je izjavil:

Statham bi moral bit Mad max :)

Je pa tudi Hardy OK igralec...igral v Lawless.



Stathama pa ne bi nikoli dal za Mad Max-a>:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

Me pa nekaj zanima glede Mad Max-a.
V drugem delu je tisti suhi,ki ima tisti majhen avijonček in kače.No v drugem delu se z Maxom večkrat srečata in se v bistvu poznata.No v tretjem delu pa na koncu,ko se lovijo s tisti avti Max spet sreča tega človeka in otroka v enih podzemnih luknjah kjer sta živela.No ampak v tretjem delu se sploh ne poznata pa je isti igralec>:D

IL DIAVOLO ::

Nikec3 je izjavil:

Statham je B igralec.


Ti pa očitno nimaš pojma, da rečeš da je statham drugorazreden igralec.

kuglvinkl ::

Jasno da je. Tipček nikoli ne bo igral v isti ligi kot Damon, Law, Oldman, da ne omenjam DD Lewisa. Ali starejših like Lemon blah blah.

Pač neke kurčeve mišice, čefursko zajeban tip in to je to. Uspešno nagovarja target group, ki mu hoče biti podoben, to je pa tudi vse.

IL DIAVOLO ::

kuglvinkl je izjavil:

Jasno da je. Tipček nikoli ne bo igral v isti ligi kot Damon, Law, Oldman, da ne omenjam DD Lewisa. Ali starejših like Lemon blah blah.

Pač neke kurčeve mišice, čefursko zajeban tip in to je to. Uspešno nagovarja target group, ki mu hoče biti podoben, to je pa tudi vse.


Je hudo kaj, ko vidiš, kakšen car je statham, da ga marsikdo vidi kot idola :))

kuglvinkl ::

hehe :))

Sej ga Severina pa Ceca tut :)

opeter ::

Jep, isti šmorn in kategorija kot Vin Diesel.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Nikec3 ::

opeter je izjavil:

Jep, isti šmorn in kategorija kot Vin Diesel.

Še nižje je od Vin Diesla.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

opeter ::

Dobro, Vina moram pohvalit, ima vsaj nekaj kančka občutka za to, kar dela. Komaj čakam na nadaljevanje Riddicka ...
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

kuglvinkl ::

OK,bck to topic.

cen1 ::

oo7 je izjavil:

Me pa nekaj zanima glede Mad Max-a.
V drugem delu je tisti suhi,ki ima tisti majhen avijonček in kače.No v drugem delu se z Maxom večkrat srečata in se v bistvu poznata.No v tretjem delu pa na koncu,ko se lovijo s tisti avti Max spet sreča tega človeka in otroka v enih podzemnih luknjah kjer sta živela.No ampak v tretjem delu se sploh ne poznata pa je isti igralec>:D

Imel sem isto vprašanje. Google vrne par zanimivih razprav na forumu. Pogooglaj "is the gyro captain and jedediah the same person".
Po mojem mnenju je to čisto druga oseba, ampak to so samo teorije. Če bi bil ista oseba bi se vsaj nekje v filmu prepoznala ampak meni deluje kot da se sploh nista nikoli srečala.

Ne vem kako jim je uspelo ampak v teh filmih je precej zadev nedorečenih in na spletu poteka ogromno razprav na razne "plot holes".
Meni npr še zdaj ni jasno če je v The Road Warrior Max vedel da je v cisterni pesek. Po mojem mnenju ni vedel ampak to so spet teorije, eni pravijo da ja drugi ne. Tudi mi ni čisto jasno ni koncu Beyond the Thunderdome, kako kar naenkrat najdejo mesto.. saj niso dobili nobenega zemljevida ali česa podobnega, kar mesto dobijo (mogoče sem kaj spregledal?). A prej ko je imel letalo in letel naokrog pa ni nikoli nič našel?

Drugače pa, najboljša se mi zdi dvojka predvsem zaradi odlične akcije, vozil in pa lovljenje cisterne je tudi odlično. Sem gledal behind the scenes in dejansko je kaskader zvrnil cisterno. Tudi soundtrack ima dvojka odličen.
Enka je takoj za dvojko, s tem da mi ne deluje kot nek sproščen akcijski film ampak me je med filmom strah. Dejansko me je strah psihopatov na motorjih ko hodijo naokrog, ali pa scena ko lovijo Maxovo ženo v gozdu. Grozljivo. Ali pa ko gre žena z malim po sladoled.. prav veš da se bo nekaj zgodilo.
Trojka mi je ok dokler se ne začnejo scene z otroci.. ne vem nekaj me moti. Film postane preveč otroški, tudi zadnji chase ni toliko spektakularen kot v dvojki.

oo7 ::

Je pa ena vidna razlika.V drugem delu je imel ta Gyro capitan čisto garjaste zobe zelo dobro se vidi,ko se nasmeje tisti bjondi.V tretjem delu pa ima lepe zobe zato je že to možno,da ne gre za isto osebo.Če pa gre za isto osebo potem pa je možno,da mu je ratalo osvojiti tisto bjondo in mogoče imel celo otroka z njo-tisti mali s tretjega dela:)).
Je pa zanimivo,da dajo istega igralca za 2 različne osebe.
Meni je tudi dvojka najboljša čeprav prvi del ni dosti slabši.Prvi del se bolj nagiba na žanr trilerja dvojka pa na akcijo.Tretji del pa tudi meni ni všeč zaradi tistih otrok čeprav thunderdome-kupola je pa čisto žažigala8-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Looooooka ::

kuglvinkl je izjavil:

Jasno da je. Tipček nikoli ne bo igral v isti ligi kot Damon, Law, Oldman, da ne omenjam DD Lewisa. Ali starejših like Lemon blah blah.

Pač neke kurčeve mišice, čefursko zajeban tip in to je to. Uspešno nagovarja target group, ki mu hoče biti podoben, to je pa tudi vse.

Oldman?...as in Gary Oldman?
Model je bil tok nizkoproracunskih in BEDNIH filmih ob katerih vsak film Stathama izpade kot Oskarjev nagrajenec.
BTW bi blo fino ce zacnete locit bedne igralce od igralcev B filmov.
Folk, ki gleda te filme ne bo sel gledat filme z zgoraj omenjenimi gledalci.
In obratno.
Zame je bolj smesno to, da mi probajo prodat film v katerem sta Ben Affleck in Matt Damon neka zajebana agenta, pretepaca in sploh "tough guya" kot pa to, da Statham ob vlogi pretepaca pokaze se kaj drugega(smisel za humor ali bog ne daj neko romanticno plast junaka).
Mi je pa logicno, da je za ene dober igralec samo tisti, ki igra v pocukranem Hollywoodskem filmu, ki nima vsaj 100 milijonov dolarjev proracuna in kjer glavni igralec ne sledi ze 20 let prezveceni zgodbi...konec mora biti pa absolutno pozitiven(da ja prezivi se pes, ce so si ga slucajno kje v filmu slucajno drznili ustreliti).
:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Looooooka ()

Nikec3 ::

Če prav razumem dejansko primerjamo nivo igranja Gary Oldmana z Jasonom Stathamom? Kaj se je vsem čisto zmešalo?
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

oo7 ::

Statham je dober igralec ampak ne seže Oldmanu do kolen.

Tale igra Oldmana-Stansfield-a je vredna zlata.

Looooooka ::

Statham je dober igralec ampak ne seže Oldmanu do kolen.

Again...Oldman Stathamovih vlog ne bi mogel igrati.
Tako kot Jim Carrey ne bi mogel biti Rambo.
Vsak igralec je primeren za dolocen tip vlog. Ko ga gres primerjati z igralcem, ki igra cisto drugacne vloge je pa to pac zapravljanje casa.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Looooooka ()

oo7 ::



Tukaj je nekaj avtov8-)
Film zdaj snemajo že več kot eno leto tako, da bi moral biti kmalu konec. Točen izid filma pa še ni znan.

In February 2013, the Namibian Coast Conservation and Management group accused the producers of damaging parts of the Namib Desert, endangering a number of plant and animal species. Se pravi, da stroji dobr trgajo.


Pa če koga zanima zakaj je bil v drugem delu The Humungus (glavni negativc) tako jezen na Max-a.

Mad Max - A Wasteland Story :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

Danes so napovedali izid filma in je komaj 15 Maj 20158-O
Prvič je bil najavljen leta 2003 snemati so ga pa začeli Novembra 2011.
Zakaj to tako dolgo traja;(

opeter ::

To ni poblem, lahko počakam. Večji problem je, če bodo na koncu - tik pred zaključkom - projekt v celoti odpovedali ...
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

opeter ::

Sicer pa prvi in drugi del ... kot da sploh ni povezave.

Ali pa sem jaz kaj spregledal?

Pri drugem delu na začetku razložijo, da je prišlo do kao vojne oz. se ljudje ubijajo za preostnake nafte/bencina.

Pri tretem pa kar konkretno razložijo (predvsem otroci, pa tudi v tisti Barantiniji ali kaj je bilo ime tistemu "mestu" kjer je gospodarica Tina Turner na površju in tista kombinacija palčka+velika /Master-Blaster spodaj pod mestom), da je prišlo do atomske vojne, izginila so velika mesta (nebotičniki), zato je toliko puščave itn.

Oziroma zakaj je vse tako ... srednjeveško ... s kančkom steampunka ;)
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

oo7 ::

opeter je izjavil:

To ni poblem, lahko počakam. Večji problem je, če bodo na koncu - tik pred zaključkom - projekt v celoti odpovedali ...



A to pa ne verjamem>:D da bi kar odpovedali.

Engineer_ ::

sem šele zdaj opazil, da bodo posneli novega mad maxa. Zakaj?!?!? Čemu??' In Mel Gibson ne bo imel glavne vloge temveč Tom Hardy?!

Razočaran.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Engineer_ ()

oo7 ::

Jaz sem ljubitelj filmov Mad Max in se veselim novega filma čeprav na žalost ni Mel Gibsona je pa režiser isti kot v prvih treh delih tudi to veliko šteje.
Film je bil prvič najavljen 2003 takrat je bil še Mel Gibson v igri potem pa so ga začeli snemati komaj 2011 in naj bi bil Mel Gibson že malo prestar za vlogo Mad Maxa.
Mel Gibson je bil star v prvem Mad Maxu 23 let v drugem 25 let in v tretjem delu 29 let. Se pravi bi bil v četrtem delu star 56 let.
Je pa res, da je Mad Max Mel Gibson tako kot je Bruce Willis John Mclane ampak vseeno se veselim novega filma Mad Max in sem prepričan, da bo Tom Hardy opravil dobro delo:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

Mel Gibson about Mad Max 4 - Fury Road!!

SuperKobeD ::

Tom Hardy je vrhunski igralec in se ne bojim da nebi dobro odigral Maxa :)
[With the lights out]

opeter ::

Engineer_ je izjavil:

sem šele zdaj opazil, da bodo posneli novega mad maxa. Zakaj?!?!? Čemu??' In Mel Gibson ne bo imel glavne vloge temveč Tom Hardy?! Razočaran.


Mel Gibson je samo ščepec celotnega recepta. Neke vrste začimba, katero lahko nekdo, ki razume sestavine, zamenja za drugo.

Najbolj pomemben je režiser (kuhar) oz. roka, ki bo pripravila okusno jed.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

bambam20 ::

opeter je izjavil:



Mel Gibson je samo ščepec celotnega recepta. Neke vrste začimba, katero lahko nekdo, ki razume sestavine, zamenja za drugo.

Najbolj pomemben je režiser (kuhar) oz. roka, ki bo pripravila okusno jed.


Ravno igralci so zaščitni obraz celotne franšize in je nemogoče, da bi jih kdo zamenjal. Oni so dejansko ta lik. V ta lik pač ne moreš postaviti drugega igralca.

Švarci bo vedno Terminator, Mel bo vedno Max, Stalone bo vedno Rambo... Lahko pa igra Darth Vaderja tudi Boris Cavazza če me razumeš. Zgoraj omenjeni igralci so bistvo vsega. Če odvzameš njih film izgubi na smislu.

Sam bi raje videl, da bi Max-a igral Ryan Gosling in to z dobrim razlogom. Ima tisti Mel Gibsonov oz. Maxov brezupen otožen pogled in ne govori veliko. In Max tudi ni kaj preveč zgovoren.

Po slikah sodeč bodo razjebal v štartu Max-ov izgled. V8 bo pa močno predelan , čeprav bi se naj 4-ka dogjala po enici in pred dvojko. :)

Na koncu bomo dobili še eno kvazi brezglavo akcijo, ki si ne bo delila z franšizo nič, razen imena in bo na koncu PG13 :). Film bi moral po moje režirati Tarantino.

oo7 ::

Glede režije se pa ne strinjam.
Tarantino je super režiser ampak Mad Max je film George Millerja. In kot ljubitelj filmov Mad Max sem prav vesel, da ga bo režiseral George Miller tisti, ki je naredil prve tri filme8-)

bambam20 ::

oo7 je izjavil:

Glede režije se pa ne strinjam.
Tarantino je super režiser ampak Mad Max je film George Millerja. In kot ljubitelj filmov Mad Max sem prav vesel, da ga bo režiseral George Miller tisti, ki je naredil prve tri filme8-)



osebno bi raje videl, da se zadeva pusti tam kjer se je končala. To je to. Že trojka je bila izjemno neposrečena. Niti ni imela jasne rdeče niti pri zgodbi.

kixs ::

Trojke se sploh nisem pogledal :)) Ze takrat, ko je prisla ven, je bilo receno, da ni najboljse nadaljevanje... in tako je potem ostalo. Sicer film nekje imam, le cas si bo potrebno vzet.

oo7 ::

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: gzibret ()

Izi ::

Napaka v reviji. Ne gre za reboot ampak gre za nadaljevanje 1. dela Mad Maxa iz leta 1979.
Mad Max: Fury Road se namreč dogaja vmes med Mad Maxom (1. del) in The Road Warriorjem (2. del).

Mad Max 4 ima pravzaprav že zelo dolgo zgodovino s precej vzponi in padci.
Projekt Mad Maxa 4 se je pravzaprav začel že davnega leta 2003, kar pomeni, da bo ob napovedanem izidu 2015 star že 12 let :P

Zgodovina:
- Leta 2003 ravno hočejo začeti s snemanjem v Namibiji (Afrika), ampak ker je takrat izbruhnila Iraška vojna so zaradi varnosti cel projekt prekinili.
- Leta 2009 zadeva spet postane aktualna in odločijo se da bo novi Mad max 4 animirani film v 3D :O Risanko so hoteli narediti.
- Leta 2010 se premislijo in se spet odločijo za igrani film in najamejo igralca Tom Hardya.
- Leta 2011 naj bi začeli snemati tokrat v Avstraliji (Broken Hill), kjer pa se ravno takrat začne hudo deževje, ki popolnoma spremeni podobo tiste dežele. Puščavska dežela zaradi obilice vode zacveti in snemanje dobesedno pade v vodo :D
- Leta 2012 se odločijo, da bodo začeli snemati na prvotno mišljeni lokaciji iz leta 2003, in se vrnejo v Afriko v Namibijo. Torej se po 9. letih snemanje končno začne na prvotni lokaciji in do decembra 2012 posnamejo že večino materiala.
- Leta 2013 ugotovijo, da posneti material ni prave kakovosti (verjetno so preveč hiteli) in vse skupaj začno snemati na novo :))
- Leta 2014 je snemanje končano, zadevo zmontirajo skupaj in meseca maja testno predvajajo grobo kopijo filma izbrani testni skupini gledalcev. Nova katastrofa. Testni gledalci, milo rečeno, niso bili navdušeni >:D Izid filma zato prestavijo za 1 celo leto, na maj 2015 in se znova odpravijo na že tretje snemanje istega filma 8-)

In sedaj smo tu. Glede na vse te pripetljaje človek ne bi smel biti pretirano optimističen, ampak kot pravijo "v tretje gre rado". Jaz sem še vedno optimist, vidi se da se trudijo in kar nekaj filmov, ki so bili po prvih snemanjih katastrofa se je po ponovnem snemanju izkazalo za uspešnice. Upajmo, da bo tudi tokrat tako.
«
1
2 3
...
5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Furiosa (Mad Max) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
10712407 (321) 2dark
»

Mad Max (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
7113608 (412) oo7
»

The Revenant (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
5719750 (5951) oo7
»

Mad Max: The Wasteland (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
558770 (2782) oo7
»

Najboljši film zadnjih 5 let (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
5210869 (7325) gus5

Več podobnih tem