» »

Mimovrste drazji

Mimovrste drazji

1
2
3

blackbfm ::

Kaj je fora osebnega prevzema? Če že zapuščaš hišo zarad tega osebnega prevzema se pa ustaviš v kaki trgovini pa tam kupiš, če je kaj cenejše :)


samo žal je dostkrat tako da točno določenega artikla ni ne v eni, ne v drugi, niti v tretji trgovini..potem pa nabijaš kilometre popolnoma brezveze

mihec87 ::

Venum je izjavil:

Kaj je fora osebnega prevzema? Če že zapuščaš hišo zarad tega osebnega prevzema se pa ustaviš v kaki trgovini pa tam kupiš, če je kaj cenejše :) Neumnost da nabijajo take stroške. Sej bojo vidli čez čas ko bo folk manj kupoval, da so take poteze butaste. Btw pa sej pri osebnem prevzemu sploh ni treba pakirat v paket pa obložit s papirjem, wtf :D

mihec87: Sej nista sam ti dve trgovini na svetu. Pogledaš še malo po netu pa najdeš kako specializirano trgovino za take reči pa bo ziher bol poceni. Bodi fleksibiln ne pa omejen.


jst omejen si sigurn..pri mimovrsti sem kupil ravno 1x ostalo pa od vsepovsod kjer je ceneje..

mtosev ::

mihec87 je izjavil:

mtosev je izjavil:

poštnina je 5.5e če se komu da hoditi na pošto in prihraniti 1.5e pa naj kar hodi


Se lahko še bolj sprenevedaš..Z spletnim bančništvom lahko plačuješ iz naslonjača..

ga nimam in ne rabim. naj rajše dodajo plačevanje s paypalom je bolj uporabno
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

draciel ::

bluefish je izjavil:

Ni kaj, njihova odločitev.
Hkrati pa nakupovanje iz tujine postaja vse bolj privlačno, tako cenovno kot glede poštnin ter odnosa do strank.


Bolj se ne bi upal strinjat s tabo!!

mihec87 ::

mtosev je izjavil:

mihec87 je izjavil:

mtosev je izjavil:

poštnina je 5.5e če se komu da hoditi na pošto in prihraniti 1.5e pa naj kar hodi


Se lahko še bolj sprenevedaš..Z spletnim bančništvom lahko plačuješ iz naslonjača..

ga nimam in ne rabim. naj rajše dodajo plačevanje s paypalom je bolj uporabno


Tako kot jst nimam vip statusa in je v bistvu dražje kot pa drugje..Sam vidim da ne boš dojel..

Venum ::

mihec87 je izjavil:

Venum je izjavil:

Kaj je fora osebnega prevzema? Če že zapuščaš hišo zarad tega osebnega prevzema se pa ustaviš v kaki trgovini pa tam kupiš, če je kaj cenejše :) Neumnost da nabijajo take stroške. Sej bojo vidli čez čas ko bo folk manj kupoval, da so take poteze butaste. Btw pa sej pri osebnem prevzemu sploh ni treba pakirat v paket pa obložit s papirjem, wtf :D

mihec87: Sej nista sam ti dve trgovini na svetu. Pogledaš še malo po netu pa najdeš kako specializirano trgovino za take reči pa bo ziher bol poceni. Bodi fleksibiln ne pa omejen.


jst omejen si sigurn..pri mimovrsti sem kupil ravno 1x ostalo pa od vsepovsod kjer je ceneje..

Ne sm mislu, da si bol redna stranka, ker jih tak zagovarjaš.

Paypal itak poseka vse! Škoda da še nikjer v sloveniji nism zasledil plačevanja s paypalom. Pa itak tujina ga zmaga sploh pri večjih vrednostih, kjer je itak cenejš za vsaj 20% + 100x bolj fleksibilni so glede dostave in se še da kaj zmenit "pod mizo" :)

mtosev ::

uporabljam paypal,plačam direktno s kreditno,plačam po povzetju sem dovolj fleksibilen pri pračevanju
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

Venum ::

Alo mihec87 se opravičujem. To ni letelo na tebe, ampak na mtoseva :) Sm zamešu...

Kot da ni paypal spletna banka lol :)

Mipe ::

Paypal si jemlje lepe procente, mi pa o predragi poštnini...

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Janac ()

Venum ::

Kolker js vem jih ne, če ti trgovina potegne dol zmesek. Se mi pa zdi da jih jemle, če hočeš dat dnar nazaj na kartico. Za ročno pošiljanje kakemu prijatelju pa nevem kak je.

šernk ::

Mimovrste je šla mimo, ko sem na paket katerega sem nujno rabil in so ga imeli NA ZALOGI ter je dobava bila obljubljena pozabili dostavit v Lj skladišče, na naslednji paket sem pa čakal namesto obljubljene 3 dni mesec in pol.

iz nemčije...naročil četrtek zvečer, v torek zjutraj je bilo pri meni imam pa še pokrito 3x poštnino v nemčijo, če se mi slučajno pokvari zadeva.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

draciel ::

Evo. Sedaj sem pobrskal še malo za isti artikel po drugih trgovinah. Naročiti hočem drog za dvigovanje telesa. Na mimovrste je končna cena:

 16.88 eur je artikel + 5 eur poštnina = 21.88 eur

Spletna trgovina sportniksi.com pa ponuja ISTI drog za:

[st.slika http://shrani.si/f/10/6b/pxdl4P9/sportniki.png 15.77 € je artikel + 4 eur poštnina = 19.11 eur

16.88 eur je artikel + 5 eur poštnina = 21.88 eur Spletna trgovina sportniksi.com pa ponuja ISTI drog za: [st.slika http://shrani.si/f/10/6b/pxdl4P9/sportniki.png 15.77 € je artikel + 4 eur poštnina = 19.11 eur

 15.77 € je artikel + 4 eur poštnina = 19.11 eur

15.77 € je artikel + 4 eur poštnina = 19.11 eur



Razlika v ceni je 2.77 eur; !! Uganite kje bom kupil!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: draciel ()

RockyS ::

Na mimovrste sem kliknil prvi izdelek,
http://www.mimovrste.com/artikel/135001...

hotel sem plačati s kartico, cena bo višja za 56,07 € . Tak da ja... ti kar plačuj s kartico.

Janac ::

mimovrste?

mihec87 ::

draciel je izjavil:

Evo. Sedaj sem pobrskal še malo za isti artikel po drugih trgovinah. Naročiti hočem drog za dvigovanje telesa. Na mimovrste je končna cena:

 16.88 € je artikel + 5 € poštnina = 21.88€

16.88 € je artikel + 5 € poštnina = 21.88€



Spletna trgovina sportniksi.com pa ponuja ISTI drog za:

 15.77 € je artikel + 4€ poštnina = 19.11€

15.77 € je artikel + 4€ poštnina = 19.11€



Razlika v ceni je 2.77 € !! Uganite kje bom kupil!


Pri mimovrste pa še kupiš neki za 580eur pa boš mel vip status:O

draciel ::

Za koliko pa moram kupiti da imam VIP ? Kolikor jaz vem je 600€ (tam okoli). Nikoli ne zapravim toliko po spletnih trgovinah.. žal..

Zakaj bi moral kupiti nekaj za 600€ da bom lahko imel potem zastonj poštnino? sej sm jaz u izgubi pol če tistga artikla ne rabim.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: draciel ()

mihec87 ::

draciel je izjavil:

Za koliko pa moram kupiti da imam VIP ? Kolikor jaz vem je 600€ (tam okoli). Nikoli ne zapravim toliko po spletnih trgovinah.. žal..

Zakaj bi moral kupiti nekaj za 600€ da bom lahko imel potem zastonj poštnino? sej sm jaz u izgubi pol če tistga artikla ne rabim.


Ja ne omejiš se na mimovrste in vse kupuješ pri njih..tako me je učil mtosev..

Tarzan ::

Mimovrste so se povampirili in imajo cene, primerljive z Big Bangom. :D
Če je že nujno kaj nabavit v SLO, potem praktično nikoli ne kupujem pri njih. Več. Včasih sem jim pustil letno za več tisoč EUR, ko so začeli z VIPom pa sem ga dobil in zaradi prav v tem času spremenjeni cenovni politiki - pustil na miru. V primerjavi s cenami v Nemčiji pri nas ni konkurence. Je pa tudi odvisno od artikla, nekatere stvari so tu relativno ugodne, nekatere pa te usekajo po žepu tudi za več kot 30% močneje, kot v tujini.

Mimovrste so se prerasli in se bodo sesedli. Žal.

Skyman ::

jz ne kupujem nc vec preko mimovrste samo se enaa imajo problizno 3-4€ usti artikel cenejsi pa se 3.90€ postnina ne glede na cas dostave meni vedno pripelje do 10h zjutraj robo+ 3% cenejsa zadeva pa tud ce je 1€ zbita cene je pa poštnina pod 3€ ;) drugac pa gledam vecinoma samo amazon da mi pripeljejo iz nemcije al iz luxenburga pa pride 6.50 € postnina

@nny ::

Tipično nategovanje kupcev. Artikel, ki ima na prvi pogled ugodno ceno, postane z administrativnimi stroški ne-več-tako-zelo-ugoden. Če kupim kaj na mimovrste, prevzamem osebno. Sicer pa raje enaa ali navadne trgovine, če imajo kakšno akcijo.
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

draciel ::

Problem je ker je Mimovrste že tako razširjen in to spletno trgovino pozna že večina, da neglede na kaj bo večina vedno tam naročevala. Mimovrste dol visi zaradi tistih par kupcev...

Venum ::

@nny je izjavil:

Tipično nategovanje kupcev. Artikel, ki ima na prvi pogled ugodno ceno, postane z administrativnimi stroški ne-več-tako-zelo-ugoden. Če kupim kaj na mimovrste, prevzamem osebno. Sicer pa raje enaa ali navadne trgovine, če imajo kakšno akcijo.

+1

Nej grejo nekam! Včasih so res bli the best, zdej se pa sam sesedajo. Zato pa majo večino artiklov tut za 10% cenejše kot drugje, ampak ko pa hočeš kupit je pa druga zgodba. Kot topshop, kjer jamčijo kvaliteto pol pa...Odvisno od sreče :)

GoodSatanist ::

Večinoma kupujem pri enaa.
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

draciel ::

Najbolj zmagajo kitajske trgovine ko naročim plastični ovitek za moj telefon za 1,5 USD ( cca 1.2€ ) pa ne plačam poštnine. :D ( je pa res da dolgo traja pošiljanje )

bluefish ::

Tisto je drugo, ker imajo poštnino že vkalkulirano v ceni artikla in jih par tisoč stlačijo v en kontejner.

kombinezon ::

So se popravili, sem dobil iz Kitajske 2 ločena paketa točno v tednu in pol.

BlaY0 ::

Jap, 10 dni traja. To je pa ravno malo dlje kot če pri nas nimajo zaloge, kar se rado zgodi čeprav piše da je na zalogi.

Skyman ::

ma ja jz sm zadnic narocil preko amazona zarnice philips h7 s postnino dal 32€ ja mimovrste pa ima 34.50€ za premislit..

Spc ::

Pa kdo še sploh kupuje v sloveniji ?
Rajši kupim preko ebay-a ali pa v avstriji, me pride bolj poceni pa še poštnina je nižja.
 

RockyS ::

bluefish je izjavil:

Tisto je drugo, ker imajo poštnino že vkalkulirano v ceni artikla in jih par tisoč stlačijo v en kontejner.


Kaj sem jaz kriv, če se po sloveniji vozijo prazni poštni kombiji?

Bergi ::

Definitivno se bolj splaca iz tujine.. Iz UK z DHL-om v enem dnevu za borih 4,5€, tudi s Kitajske sem dobil v cca 5-ih dneh, pa sem placal 1,90$ za fast shipping s trackingom.

šernk ::

Skyman je izjavil:

jz ne kupujem nc vec preko mimovrste samo se enaa imajo problizno 3-4€ usti artikel cenejsi pa se 3.90€ postnina ne glede na cas dostave meni vedno pripelje do 10h zjutraj robo+ 3% cenejsa zadeva pa tud ce je 1€ zbita cene je pa poštnina pod 3€ ;) drugac pa gledam vecinoma samo amazon da mi pripeljejo iz nemcije al iz luxenburga pa pride 6.50 € postnina


seveda in ko sem pred kakimi 2 leti želel nabavit hkrati 5 manjših stvari (različni kabli, slušalke, en adapter in toner za printer) so mi nabili skoraj 20€ poštnine, izdelki vredni pa 30€, od takrat sem le še eno stvar nabavil preko njih, ker so imeli iskani izdelek ravno v akciji z 30% popusta in so bili tako dobrih 10% cenejši od konkurence, ter na ravni cen iz tujine.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

draciel ::

Evo. Preberite tole. Vam bo takoj jasno kako oni služijo.

HDMI kabel za 45EUR LoL

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: draciel ()

c0dehunter ::

Smešno, DX ti iz Kitajske pošlje zastonj, medtem ko tile mastno zaračunavajo samo za pošiljanje po Sloveniji :))
I do not agree with what you have to say,
but I'll defend to the death your right to say it.

šernk ::

Oni imajo max 10% provizije no :)

5m HDMI kabla za 6€ opravlja funkcijo pri meni, dobi za tak denar pri nas, komaj poštnino se pokrije :)
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Furbo ::

draciel je izjavil:

Evo. Preberite tole. Vam bo takoj jasno kako oni služijo.

HDMI kabel za 45EUR LoL


Še vsaka spletna trgovina je kdaj zafrknila kako ceno. Če bi imeli pri MV vse 100% dražje, ne bi bili tam kjer so. Dobro preberi kaj si sploh linkal.

Pa kaj tako jamrate vsi, če ne kupite za 600€ letno, potem so vaši prihranki nekje 20€ letno. Meni osebno se za 20€/leto ne da ubadati z drugorazrednimi spletnimi trgovinami.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

D3m ::

Delajo iz muhe slona. Iščite drugje, konkurenc je dovolj.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Janac ()

zuz3k ::

mihec87 je izjavil:



Pri mimovrste pa še kupiš neki za 580eur pa boš mel vip status:O


super logika
Life is a psychological game.

Venum ::

georgi a ni očitno da se dela norca iz mimovrste? :=)

GrimReaper ::

Jest sem pri zadnjih par nakupih opazil da imajo za 3€ dražje kot pri enaA, tko da če nebi bil VIP, nebi kupoval pri njih.
Res pa da se da zmenit za nižjo ceno, sam tud rabijo par dni da odpišejo.
7600X | Noctua NH-D15 | ASUS STRIX X670E-F | G.Skill 6000 CL30
Palit GameRock 4080 | Be Quiet 802 | ASUS Strix 1000W

Pithlit ::

Venum je izjavil:

georgi a ni očitno da se dela norca iz mimovrste? :=)

Ne iz mv. Iz mtosev-a.

Pri nas so vse trgovine tam-tam. Eni izdelki dražji, drugi cenejši. Je pa res da ima mv (in enaa) v svoji ponudbi vsaj en izdelek ki je skoraj dvakrat dražji od popolnoma enakega izdelka pri sestavi (in funtech). ~114EUR vs. ~66EUR. Tako da mal je treba okol pogledat pa se zgodi tudi da je mv bolj ugodno (s poštnino vred).

Tujina pa tudi (v marsikaterem primeru) ni več to kar je bila še pol leta nazaj.
Life is as complicated as we make it...

kratos ::

Jaz kupujem na mimovrste skoraj vse kar potrebujem pa tudi če je tista 2 EUR dražje. Zakaj ? Zaradi odlične podpore uporabnikom, že drugič sem uveljavljal garancijo pri njih in mi niti enkrat ni bilo potrebno plačati niti ficka in niti enega živca ni bilo uporabljenega, poštar pride na dom ob dogovorjeni uri in prevzame paket in nato se oni naprej dogovarjajo kako pa kaj.
Sicer imam vip status že drugo leto zaradi dveh/treh malce dražjih nakupov kateri so bili najugodnejši v Sloveniji zato lahko tudi kupujem po milji volji in izbiram dostavo kadar mi paše brez dodatnih stroškov. Zato pa se tudi ne oziram na tistih nekaj EUR razlike ki bi jih profitiral v drugih spletnih trgovinah (govorim o manjših zneskih < 100) saj me do sedaj customer service še ni razočaral kar pa mi osebno pomeni ogromno, saj kupujem brez skrbi tudi če se bi pojavil kakšen problem vem da bi bil rešen v prid mene.

Edina stvar ki me je v kratkem zmotila je da prvič čakam na artikel že okoli enega meseca, najprej so mi sporočili da oglaševan artikel ni več dobavljiv (po parih tednih čakanja) nato sem izbral drugega in spet čakam že 1-2 tedna da bo kakšen update. Tole me je edino zmotilo.

RockyS ::

Avtopolnilec (mUSB, navadni kabel) na MV 9,19€ (brez poštnine oz. prevzema)
Avtopolnilec (mUSB, raztegljiv(vzmet varianta) kabel) iz Ebaya 1,5€ (s poštnino iz UK, 5 delovnih dni).

@kratos poznam to. Sem 3x naročil zvočnike, vsakič po cca 7-10 dneh da niso dobavljivi (čeprav je na spletu pisalo da so!), no ko še tretjih ni bilo(vsi so bili pioneer) sem šel v BB in tam nabavil.
In pol naj jaz stranki razlagam, da se je zataknilo...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: RockyS ()

Furbo ::

Tako primerjavo lahko narediš s katerokoli spletno trgovino, ne le MV.

Isto kot tiste neumnosti o apple kablu, jasno da je no-name produkt cenejši.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

RockyS ::

Na MV je polnilec znamke unitel, kaj te je to? To je tak kot da bi gor pisalo "kumarca TM R"

mtosev ::

lolz? moti te da so napisali kdo je proizvajalec.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

RockyS ::

Ne, gre se zato, da tudi na MV prodajajo no-name zadeve.

unitel je enaka firma kot ta, ki sem jo dobil iz ebaya - no name.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: RockyS ()

mtosev ::

a ne bi smeli prodajati no name znamke? v BB prodajajo neke STAR televizorje. verjetno so top brand star televizorji
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

prox ::

Če kdo rabi, lahko jaz komu naročim kaj, da bo zastonj poštnina :D (VIP še do konca leta zaradi neke njihove napake :) ) Pa raje meni daste tistih 5€ poštnine :)):P
Drugače pa sem na mimovrste zaslužil 66€ samo z komentiranjem izdelkov (seveda kvalitetnimi komentarji). Denar sem že zapravil. Treba se je znajti :)
>>Rajš sn od slo-tech/a odvisn kot pa od Facebooka<<
|Asus K55VJ | Intel i5-3210m | 8Gb ram | nVidia GT635m|

RockyS ::

mtosev je izjavil:

a ne bi smeli prodajati no name znamke? v BB prodajajo neke STAR televizorje. verjetno so top brand star televizorji


Itak da bi jih lahko, ampak po normalnih cenah. Ne pa da gor nabijejo 400-600% provizije + poštnina/prevzem.
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mimovrste (strani: 1 2 3 486 87 88 89 )

Oddelek: Kaj kupiti
4432845186 (682) KiNgKoNgX
»

enaA vs. Mimovrste (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8029162 (20488) technolog
»

Pošta - provizija?

Oddelek: Loža
449705 (8734) amigo_no1
»

EnaA - Zakaj dvojna poštnina? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6217767 (15938) bauci
»

Mimovste - osebni prevzem (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Kaj kupiti
368169827 (154657) zoot

Več podobnih tem