» »

Kako ogovoriti punco na facebooku

Kako ogovoriti punco na facebooku

1 2
3
4

vostok_1 ::

jype je izjavil:

vostok_1> To usually happens ko si friend zone-an.

Ta mitičen friendzone bi bilo treba enkrat temeljito raziskat, da bi ljudje lažje razumeli, da je prijateljstvo nekaj najboljšega, kar se človeku lahko zgodi (in ne bi nasedali alfa-wannabejem, ki jim je nerodno sprejeti dejstvo, da jih nihče ne more prenašat dovolj dolgo, da bi se počutili zaželjene).


Toliko bolj preprostih konceptov življenja folk ne razume (ali noče razumet), da jim razlagat ozadje in implementacijo friend zona v današnjem socio-ekonomskem okolju je kratkomalo Sizifovo delo.
People are too concerned being drones to care.

r3dkv1c4 ::

samo nekaj bi dodal, dokler boš preko fb-ja iskal srečo v ljubezni, boš ostal razočaran.

Edino efektivno je direkt, na 4 oči.

Poveš tako kot je, če te zavrne ti lahko zaupam, da ta ni bila prava, če pa zadeva gre dalje, si pa zmagal.

Nič lažjega ni, kot lepo prijazno ogovorit damo, da ji narediš skomine.

jype ::

r3dkv1c4> Edino efektivno je direkt, na 4 oči.

Eh, osebo komot spoznaš tudi preko komunikacijskih medijev, samo ne javnih.

vostok_1 ::

Tudi javnih se da. To ni problem. Je pa težava, ker težje dobiš svojo nišo.

jype ::

Na javnih medijih se ne da efektivno vodit dialoga.

vostok_1 ::

Če misliš osvajat prek TV poročil, imaš prav ja. Sicer ne vem točno ali facebook spada pod javni ali zasebni medij.

Vitez ::

vostok_1 je izjavil:


Sicer pa same old, same old. Še največji jebači od Viteza do Jypeta...vedno isto:




Ja kje sem pa jaz trdil, da sem jebač. Lol. Ti bi rad bil kao jebač, pa ti ne ratuje ravno, jaz teh ambicij nikoli nisem imel.

Imam enostaven nasvet za tebe in tebi podobne: spravite se z interneta, pa boste mogoče celo doživeli vsaj delček tega, kar želite. ker jypetovih nasvetov o ircu nekako ne upoštevate.

Počasi bi se že lahko vprašal, ali ni s tvojimi teorijami nekaj narobe, če te evdno znova pripeljejo do slepe ulice..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vitez ()

jype ::

vostok_1> Sicer ne vem točno ali facebook spada pod javni ali zasebni medij.

Ja, to je bil moj point. Ne moreš spoznat človeka, če tudi drugi berejo dialog.

vorantz ::

Um...zasebna sporočila?

jype ::

Na facebooku? Sploh nisem vedel, da majo to.

Vitez ::

Osebno fb odsvetujem. Pa za božjo voljo, fantje, imejte malo domišljije. Ni čudno, da ne morete punce dobit, če bi vsi nekaj puncam na fb pisali...Sem ti všeč? Bi šla na pijačo?...

Kaj je narobe s staromodnimi pristopi v živo...Cagav fant še nikoli ni zraven dobre punce spal..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vitez ()

vostok_1 ::

Vitez je izjavil:

vostok_1 je izjavil:


Sicer pa same old, same old. Še največji jebači od Viteza do Jypeta...vedno isto:




Ja kje sem pa jaz trdil, da sem jebač. Lol. Ti bi rad bil kao jebač, pa ti ne ratuje ravno, jaz teh ambicij nikoli nisem imel.

Imam enostaven nasvet za tebe in tebi podobne: spravite se z interneta, pa boste mogoče celo doživeli vsaj delček tega, kar želite. ker jypetovih nasvetov o ircu nekako ne upoštevate.

Počasi bi se že lahko vprašal, ali ni s tvojimi teorijami nekaj narobe, če te evdno znova pripeljejo do slepe ulice..


What in tits name? Bit jebač je zelo nizko na moji listi to-do things.

Sicer pa nisi ti se šopiril nekoč, kako moško osvajati ženske or something?
Ali je morda bil Bilder. V kolikor sem napačno osebo omenil, se opravičujem.

Žal pa nevem o katerih teorijah govoriš.

PS

Vitez je izjavil:

Preko fb ženskam teži en kup tipov, ki v živo nič ne upajo.

Bodite face in ženske v živo ogovarjajte, bo več uspeha. Pustite fb asocialnim, prestrašenim..



No, ravno daleč nisem bil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

Vitez ::

Ja no, z ženskami že lep čas nimam nobenih težav. Če je to šopirjenje, potem prav, naj bo..

vostok_1 je izjavil:


Žal pa nevem o katerih teorijah govoriš.


O tvojih splošnih teorijah, kaj kao deluje, kaj pa ne. Kajti vedno znova te - očitno - vse skupaj pripelje do istih izhodišč..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vitez ()

jype ::

Če ma facebook tudi zasebna sporočila, se ziher da čisto OK zmenit reči.

Vitez ::

jype je izjavil:

Če ma facebook tudi zasebna sporočila, se ziher da čisto OK zmenit reči.


Zagotovo mogoče celo res. zdaj pa si predstavljaj situacijo:

Geek, ki se boji lastne sence, preko facebooka ogovarja samooklicano "najlepšo punco" z atitudom "jaz sem ful lepa, mene itak vsi hočejo, ane".

Nima nobene šanse, da mu bo uspelo, ker takšen tip punc sploh v teh kritičnih letih ponavadi pada na najglasnejše peteline v lokalni diskoteki.

vostok_1 ::

Pač zasebna sporočila...razen zdolgočasenih sys adminov in NSA-ja, drugi ne gledajo.

@Vitez

Ti razumeš teorije in izhodišča tako, da morajo služiti tvojemu pogledu in namenu, drugače niso prave, kot opažam. It's not how this works.

Vitez je izjavil:

jype je izjavil:

Če ma facebook tudi zasebna sporočila, se ziher da čisto OK zmenit reči.


Zagotovo mogoče celo res. zdaj pa si predstavljaj situacijo:

Geek, ki se boji lastne sence, preko facebooka ogovarja samooklicano "najlepšo punco" z atitudom "jaz sem ful lepa, mene itak vsi hočejo, ane".

Nima nobene šanse, da mu bo uspelo, ker takšen tip punc sploh v teh kritičnih letih ponavadi pada na najglasnejše peteline v lokalni diskoteki.


Ti imaš predstavo o geekih iz 12. stoletja kot kaže.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

Vitez ::

vostok_1 je izjavil:


@Vitez

Ti razumeš teorije in izhodišča tako, da morajo služiti tvojemu pogledu in namenu, drugače niso prave, kot opažam. It's not how this works.


Ja glej, če ti prodajaš teorije, kako kao dobiti ONS, sex, kakorkoli, pri tem pa nisi uspešen uporabnik teh teorij, potem tukaj nekaj ne štima.

vostok_1 ::

Ne spomnem se kdaj, sem nazadnje to reklamiral. Morda nekoč v naivnosti sem, ampak v zadnjih 5 letih se žal ne spomnem.



Sicer pa tko zgledajo geeki danes



Kot vidiš je cesta mokra in spolzka, kljub sončnemu dnevu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

jype ::

Vitez> samooklicano "najlepšo punco" z atitudom "jaz sem ful lepa, mene itak vsi hočejo, ane".

Ježeštana... Če so mu takšne všeč, potem ima pa mogoče veliko srečo v življenju, da je geek, ki se boji lastne sence.

Načeloma je vse stvar samozavesti in humorja in tega, da življenja ne jemlješ preveč resno.

vostok_1> Kot vidiš je cesta mokra in spolzka, kljub sončnemu dnevu.

Zakaj se ti to zdi?

dottor ::

The word geek is a slang term originally used to describe eccentric or non-mainstream people; in current use, the word typically connotes an expert or enthusiast or a person obsessed with a hobby or intellectual pursuit, with a general pejorative meaning of a "peculiar or otherwise dislikable person, esp[ecially] one who is perceived to be overly intellectual"
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

vostok_1 ::

jype>Načeloma je vse stvar samozavesti in humorja in tega, da življenja ne jemlješ preveč resno.

This is the single most inportant fact in life! I agree.

jype>Zakaj se ti to zdi?

Tebi ne? Meni se zdi, da dežuje.

jype ::

vostok_1> Tebi ne? Meni se zdi, da dežuje.

Projiciraš. Dekle se ima fino. Nihče od njiju se ne obnaša slinasto.

Vitez ::

vostok_1 je izjavil:




Sicer pa tko zgledajo geeki danes





Ja super. Zakaj pa pol tolk nekih teorij, da je svet krivičen, ženske priviligirane..?

jype ::

Vitez> Ja super. Zakaj pa pol tolk nekih teorij, da je svet krivičen, ženske priviligirane..?

Ker _on_ ni miljarder.

vostok_1 ::

jype je izjavil:

vostok_1> Tebi ne? Meni se zdi, da dežuje.

Projiciraš. Dekle se ima fino. Nihče od njiju se ne obnaša slinasto


A ko bi rad imel z nekom intimnejši odnos se moraš slinit drug po drugemu?




Vitez je izjavil:


Ja super. Zakaj pa pol tolk nekih teorij, da je svet krivičen, ženske priviligirane..?


Ženske so danes po sodni praksi priviligirane, to je dejstvo. V neformalnem življenju pa ponekod postajajo, da.

jype je izjavil:

Vitez> Ja super. Zakaj pa pol tolk nekih teorij, da je svet krivičen, ženske priviligirane..?

Ker _on_ ni miljarder.


Oh the sweet, tasty irony!
Daj, poglej si še enkrat in razmisli.

jype ::

vostok_1> A ko bi rad imel z nekom intimnejši odnos se moraš slinit drug po drugemu?

Ja, saj to me zanima - od kod ti ideja, da bi rad kdorkoli od njiju imel intimnejši odnos?

vostok_1> Oh the sweet, tasty irony!

Ej, tvoje jamranje je slišat, kot da ženska nujno hoče z njim v posteljo, ker je lep, bogat in uspešen.

Ko boš tudi ti lep, bogat in uspešen, boš videl, da bi moral biti samo prijazen in zabaven, pa bi se takoj kakšna našla.

vostok_1 ::

jype>Ja, saj to me zanima - od kod ti ideja, da bi rad kdorkoli od njiju imel intimnejši odnos?

Zaupaj mi ko ti rečem. I have more experience in these matters (of mainstream dating).


jype>Ej, tvoje jamranje je slišat, kot da ženska nujno hoče z njim v posteljo, ker je lep, bogat in uspešen.
Ko boš tudi ti lep, bogat in uspešen, boš videl, da bi moral biti samo prijazen in zabaven, pa bi se takoj kakšna našla.



Strawmani ti ne gredo najbolje od rok tukaj. Nikjer ne jamram, še posebej ne na to da Musk zlahka spravi kako v postlo. Pravzaprav sem vesel za njega, če to želi. He's a great person.
Definitivno bi si želel preizkusiti njegovo življenje, ampak ne zaradi žensk.

Naj te ne skrbi, kako mi gre z ženskami. Dal sem jih nekaj skozi. Na žalost še nisem srečal "ta prave" (or whatever that supposed to mean). 90% vseh je blo seksistk, čeprav so blazno govorile, da so za egalitarnost. Pa so bile tako iz mainstreama kot intelektualnih niš. So pa bile omejene na slovenijo, to priznam. Ne vem točno kako je drugot.
Tudi ne vem pa kaj imajo veze moji doživljaji z argumenti v tej temi. Želim biti objektiven, nekateri pa bi kar vstrajali na nekih predpostavljenih travnam. Tsk tsk.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

jype ::

vostok_1> So pa bile omejene na slovenijo, to priznam.

V Sloveniji je milijon žensk in če ti ne najdeš "prave", to pomeni, da narobe iščeš.

vostok_1> Tudi ne vem pa kaj imajo veze moji doživljaji z argumenti v tej temi. Želim biti objektiven, nekateri pa bi kar vstrajali na nekih predpostavljenih travnam. Tsk tsk.

Objektiven? Ti si privlekel not, da "dežuje". Ko smo od tebe zahtevali pojasnilo, pa si argument zaključil z

vostok_1> Zaupaj mi ko ti rečem. I have more experience in these matters (of mainstream dating).

Ne zaupam ti. Sicer vem, da se dekleta enako hitro stopijo pred samozavestnimi moškimi kot obratno, ampak na posnetku ne vidim ničesar takšnega.

tomaz88 ::

nvm če je blo že omenjeno, ampak za vsak slučaj - ne ogovori samo ene ampak malo več njih.... večja verjetnost, da boš vsaj eni kul + ne boš se obremenjeval s tem kdaj ti bo tista ena odpisala

vostok_1 ::

jype je izjavil:

vostok_1> So pa bile omejene na slovenijo, to priznam.

V Sloveniji je milijon žensk in če ti ne najdeš "prave", to pomeni, da narobe iščeš.

vostok_1> Tudi ne vem pa kaj imajo veze moji doživljaji z argumenti v tej temi. Želim biti objektiven, nekateri pa bi kar vstrajali na nekih predpostavljenih travnam. Tsk tsk.

Objektiven? Ti si privlekel not, da "dežuje". Ko smo od tebe zahtevali pojasnilo, pa si argument zaključil z

vostok_1> Zaupaj mi ko ti rečem. I have more experience in these matters (of mainstream dating).

Ne zaupam ti. Sicer vem, da se dekleta enako hitro stopijo pred samozavestnimi moškimi kot obratno, ampak na posnetku ne vidim ničesar takšnega.


Res je. Zato pa se ne pritožujem. To bi vi radi obesli name. Jz zgolj navajam izkušnje. Ne jemljem življenje pretirano resno, če še ni jasno.


Glede mokrote. Jah, telesna mimika. Že tolk sem Muska pogledal, da vem kako govori ko je v različnih situacijah. Pa tudi ta ženska mi ne deluje preveč resna novinarka.
Skratka it was more than fun there. Če se je kasneje kaj zgodilo...ne vem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

vostok_1 ::

2:44 naprej

Ta scena mi je zakon.

jype ::

vostok_1> Jah, telesna mimika.

Seriously?

To je tko nekak kot "če svaljka lase, pol je potrebna".

Zanimivo torej, da to počno med reševanjem višjega nivoja maturitetnega preizkusa iz matematike.

Integrali ljudi vsekakor močno vzburjajo!

hojnikb ::

Spet ste skrenal s topica...
#brezpodpisa

vostok_1 ::

jype je izjavil:

vostok_1> Jah, telesna mimika.

Seriously?

To je tko nekak kot "če svaljka lase, pol je potrebna".

Zanimivo torej, da to počno med reševanjem višjega nivoja maturitetnega preizkusa iz matematike.

Integrali ljudi vsekakor močno vzburjajo!


Bi moral vidit kako je svaljkanje lasov pri maturantkah.
Ne vem če je bila poterbna, but she'd do him instantly. Elon pa itak bi, se mu je slišalo in vidlo.

jype ::

vostok_1> Ne vem če je bila poterbna, but she'd do him instantly. Elon pa itak bi, se mu je slišalo in vidlo.

Resnično me zanima, od kod ti ideja, da so kar vsi out to get some.

vorantz ::

Ker je res
Pač vsi minus jype

jype ::

V čem je torej razlika med vsemi, ki so out to get some in opicami?

Da so opice veliko uspešnejše?

vorantz ::

Predvsem to, da manj trolajo po ST

jype ::

vorantz> Predvsem to, da manj trolajo po ST

Če OP želi zgolj spolni odnos z dekletom specifične oblike, lahko pogleda na cenik. Če bi rad trajen odnos, potem so reči bistveno drugačne.

Vprašanje je, kdo trola? Potrebneži, ki bi radi iznašli trik, s katerim si zagotoviš trofejo, ali tisti drugi, ki se jim zdi spolnost le pomembna komponenta kvalitetnega osebnega odnosa (tako kot ustrezna telesna in intelektualna higiena), pa popolnoma nič več od tega?

Jaz stavim na prve in jih tudi obtožujem družbene škodljivosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Mesar ::

In kje je problem? Sej ni problema?
Your turn to burn!

jype ::

Mesar> In kje je problem? Sej ni problema?

Problem je tule: https://twitter.com/Charalanahzard/stat...

Mesar ::

Zakaj je to problem? Sej se slej ko prej naučijo, da vsak posameznik mora odgovarjati za svoja dejanja. Ni problema.
Your turn to burn!

jype ::

Mesar> Zakaj je to problem?

Ker se najprej naučijo, da so ženske "divjad".

SimplyMiha ::

Mhm, drugi pa še to ne, kot npr. tisti, ki zagovarjajo prostitucijo.

Snackbarru ::

jype ima prav, male fantke šovinistično-mizoginistična-patriarhalna družba uči, da so dekleta lahek plen in da so večji, boljši, močnejši in pametnejši od njih.
V današnjem svetu smo vsi enakopravni, še vedno pa nočejo uvesti ENAKOSTI! Sem ženska in hočem penis!!!!!!!! Čekiratje vaše privilegije.

jype ::

Snackbarru> smo vsi enakopravni,

Ne, nismo.

SimplyMiha> Mhm, drugi pa še to ne, kot npr. tisti, ki zagovarjajo prostitucijo.

Mhm, al pa droge!!!1

vostok_1 ::

jype je izjavil:

vostok_1> Ne vem če je bila poterbna, but she'd do him instantly. Elon pa itak bi, se mu je slišalo in vidlo.

Resnično me zanima, od kod ti ideja, da so kar vsi out to get some.


Niso vsi out to get some. Večina ja, ne pa vsi.

Tu je zagotovo bilo več kot obična novinarska reportaža. Je še en drugi video kjer ona dva zganjata norije v pisarni.
Za muska garantiram, da je bil nekoliko napaljen.

To, da moraš biti miljonar, da uloviš eno, pa so vaše besede ne moje.

@Snackbareu

Žal nismo še enakopravni. Formalno so ženske trenutno v naši družbi bolj enakopravne.
In to vsekakor ne gledam s seksističnim zrcalom, je pač aktualno dejstvo.

jype ::

vostok_1> Večina ja

Res? Zakaj se pa potem ves čas delate, da vas zanima nekaj drugega? Če bi se meni zdelo, da moram imeti spolne odnose z nekom takoj ko ga vidim, bi mu to zagotovo omenil. Ampak se mi ne zdi.

vostok_1> Za muska garantiram, da je bil nekoliko napaljen.

Jaz ti pa garantiram, da nimaš pojma, kaj mu je šlo po glavi.

vostok_1> Formalno so ženske trenutno v naši družbi bolj enakopravne.

Niti približno niso enakopravne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Vitez ::

jype je izjavil:


Vprašanje je, kdo trola? Potrebneži, ki bi radi iznašli trik, s katerim si zagotoviš trofejo


To niti ni tako hudo težko. V bistvu so recepti enostavni.

Problem je bolj v tem, da nobena ženska ne mara hejterjev. In internetni hejterji žensk svoje pravo prepričanje tudi v reali težko skrijejo.

Bom povedal po domače. Če bi nekdo bil rad frajer, je rešitev v tem, da začne delati na tem, da bo frajer. Ne pa da piše kilometrske poste v katerih hejta ženske.

To je, kot d abi se nekdo rad naučil igrati tenis tako, da bere knjige o tenisu.

vostok_1 ::

jype>Res? Zakaj se pa potem ves čas delate, da vas zanima nekaj drugega? Če bi se meni zdelo, da moram imeti spolne odnose z nekom takoj ko ga vidim, bi mu to zagotovo omenil. Ampak se mi ne zdi.

Mene sicer ne, ampak ne spadam v povprečje. Izvajanje spolne prakse kot si je ti želiš je absolutno tvoja pravica.

jype>Jaz ti pa garantiram, da nimaš pojma, kaj mu je šlo po glavi.

Musku gre najbrž redko to po glavi, ampak tokrat mu je.


jype>Niti približno niso enakopravne.

Res je. Pravno-formalno so priviligirane.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()
1 2
3
4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

internetno flirtanje (strani: 1 2 3 431 32 33 34 )

Oddelek: Loža
1660191719 (44267) BigWhale

Strani za spoznavanje ljudi (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
30683437 (36938) BigWhale
»

Komponente uspešnosti moškega dandanes (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15027181 (23173) first_line
»

Kakšne imate izkušnje z online dating stranmi? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
36880369 (72417) Yosh

Več podobnih tem