» »

Kako ogovoriti punco na facebooku

Kako ogovoriti punco na facebooku

1
2
3 4

hojnikb ::

Imaš tudi mnogo pisne literature na to temo.
#brezpodpisa

Mesar ::

Na temo kako ogovoriti nekoga preko FB? :D

Ja sam če ji pišeš če rabi kompa formatiranega je to že na meji za delo na črno... prob. dost za prijavo. :))
Your turn to burn!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mesar ()

hojnikb ::

> Na temo kako ogovoriti nekoga preko FB? :D
Ne, o komuniciranju.
#brezpodpisa

Rias Gremory ::

Malo se spoznaj in če kaže kul vprašaj, če bi šla ven. Za zgubit itak nimaš kaj.
Pogovarjaj se pa o raznoraznih stvareh, nauči se "smalltalk", ker iskreno povedano mulci ponavadi ne morejo imeti nekih globokih pogovorov.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

Janac ::

small talk?

Kakšno vreme je danes? Pa ti je všeč, kakšnega bi si ti želela?

Imaš izpit za avto? Si mi lahko taxi? Že dolgo voziš? Kakšen avto imaš?

itd...

Mesar ::

Takšno bedarijo (kot je vreme) maš samo da odpreš debato če nimaš nič boljšega... pa še tu ne vem no, meni se kr obrne ko začne kdo o vremenu. Potem pa se moreš začet razodevat ali pa tvoj sogovornik, idealno oba čeprav včasih ugotoviš, da ene tak rade govorijo, da sploh ne rabiš kaj dosti o sebi povedat ker se revica sploh ne more ustavit :)) druge pa so malo bolj nezaupljive.

Naprej pa furaj debato kam ti paše... če je nimaš kaj vprašat pa se moreš vprašat kaj bi sploh rad z njo :)
Your turn to burn!

Meizu ::

Kaj pa vem, sam naletim na zgovorno žensko v 1:1000 primerov. Vse ostale so ko kamen. Vprašaš nekaj, dobiš odgovor ekskluzivno v stilu "da" in "ne". Ko bi že mislil, da sem v letih, ko bom lahko spoznal zgovorno, intelektualno žensko, večinoma dobim osebe, ki so mentalno še vedno zaklenjene v najstniških letih. Hmpfh, očitno bom moral postat milfhunter, tele zgoraj omenjene osebe so pač žal le "one night" material.

Uglavnem Purple, vprašaj jo karkoli, poskusi, itak so to takšna leta, ko so vsi več ali manj totalno neumni. Kej dosti nima kaj poštekat, pa četudi boš uspel, bo to v 90% primerov "a few weeks experience".

Tako pač je, pa še puberteta vas ni konkretno prijela. Marsikaj se ima še za spremenit. Sploh pa če je kakšna princeska v razredu bo tako ali tako gledala bolj na tipčke iz višjih letnikov. Vem, sori, nič v tvojo korist, ampak tako pač je. Nekdo ti to mora razložit.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Meizu ()

Smurf ::

Meizu je izjavil:

Kaj pa vem, sam naletim na zgovorno žensko v 1:1000 primerov. Vse ostale so ko kamen. Vprašaš nekaj, dobiš odgovor ekskluzivno v stilu "da" in "ne". Ko bi že mislil, da sem v letih, ko bom lahko spoznal zgovorno, intelektualno žensko, večinoma dobim osebe, ki so mentalno še vedno zaklenjene v najstniških letih. Hmpfh, očitno bom moral postat milfhunter, tele zgoraj omenjene osebe so pač žal le "one night" material.

Pomoje je predvsem v tebi problem, da jih ne najdes. Glede na to, da je takih ogromno.

Janac ::

Smurf je izjavil:

Meizu je izjavil:

Kaj pa vem, sam naletim na zgovorno žensko v 1:1000 primerov. Vse ostale so ko kamen. Vprašaš nekaj, dobiš odgovor ekskluzivno v stilu "da" in "ne". Ko bi že mislil, da sem v letih, ko bom lahko spoznal zgovorno, intelektualno žensko, večinoma dobim osebe, ki so mentalno še vedno zaklenjene v najstniških letih. Hmpfh, očitno bom moral postat milfhunter, tele zgoraj omenjene osebe so pač žal le "one night" material.

Pomoje je predvsem v tebi problem, da jih ne najdes. Glede na to, da je takih ogromno.


kje pa se najdejo?

Mesar ::

Povsod :)
Your turn to burn!

Blinder ::

Ma če tipica odgovarja z "da" in "ne" bi rekel da pač je nezainteresirana. Punce nimajo poguma (jajc) da bi ti v obraz povedale, da jih ne zanimaš, zato pač ne prekinejo pogovora. Če punco ne zanimaš te tudi ne bo ničesar spraševala.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Janac ::

Mesar je izjavil:

Povsod :)


Če punca ve kaj je domena ? 8-)

Meizu ::

Janac je izjavil:

Mesar je izjavil:

Povsod :)


Če punca ve kaj je domena ? 8-)


No, da se razumemo, nisem mislil v geekovskem stilu. Enostavno punca, s katero se lahko globoko pogovarjaš, ne samo everyday scrabble.

theBill ::

Janac je izjavil:

Smurf je izjavil:

Meizu je izjavil:

Kaj pa vem, sam naletim na zgovorno žensko v 1:1000 primerov. Vse ostale so ko kamen. Vprašaš nekaj, dobiš odgovor ekskluzivno v stilu "da" in "ne". Ko bi že mislil, da sem v letih, ko bom lahko spoznal zgovorno, intelektualno žensko, večinoma dobim osebe, ki so mentalno še vedno zaklenjene v najstniških letih. Hmpfh, očitno bom moral postat milfhunter, tele zgoraj omenjene osebe so pač žal le "one night" material.

Pomoje je predvsem v tebi problem, da jih ne najdes. Glede na to, da je takih ogromno.


kje pa se najdejo?

Za tipkovnico ziher ne... :))

Vitez ::

Meizu je izjavil:

Kaj pa vem, sam naletim na zgovorno žensko v 1:1000 primerov. Vse ostale so ko kamen. Vprašaš nekaj, dobiš odgovor ekskluzivno v stilu "da" in "ne".


Ženske so klepetava bitja in se zelo razgovorijo ob osebah, ki so jim zanimive. Če ti na kratko odgovarja, ni zainteersirana.

jype ::

Kje pa iščete? Jaz imam z dekleti ravno obratne izkušnje - pogosto povejo veliko več, kot bi si želel slišat.

Šimpanz ::

Povabi jo na nedeljsko mašo. Tega sigurno ne doživi pogosto.

Invictus ::

jype je izjavil:

Kje pa iščete? Jaz imam z dekleti ravno obratne izkušnje - pogosto povejo veliko več, kot bi si želel slišat.

Ja, res je ...

Ko se razgovorijo, bi si želel ne vedeti vse kar pove ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

betmen ::

Problem pri ženskah na fb ni v njih ampak v moških.. zakaj? Zato, ker na dan dobijo dosti sporočil, kateri so si med sabo dosti podobni... Sam pogledam od punce fb, eni so res bogi boščki...

Če hočeš, da ti punca piše oz. sploh odpre tvoj pogovor, moraš iztopat oz. pritegnit pozornost

Tisti ki pišete "čau kako si" al pa "hej ful si luštna" POZABTE na odgovor. če bo pisalo "seen" ste lohk prezadovoljni :)

Uletite malo drugače... Nvm, "ej veš kaj je novega" al pa "ej neki ti moram povedat, ko boš prebrala se mi javi" in potem si "izmislite" neko duhovito zgodbo (humor vžege v 99%) sam odvisno je od vaše zgodbe :) Preberte kakšen vic, pa si ga dajte na svoj račun, kakšno dogotivščino ki se vam je zgodila (ali prijatelju) pa je smešna pa se dajte da se je to vam... če jo nasmejete, ste naredili tisti prvi najtežji korak, dobili vašo pozornost...

kako pa naprej, pa je spet druga in dolga zgodba... če pa kakšen rabi pomoč, pa sem mu na voljo tudi v ZS

filip007 ::

Pač poveš, da si jo videl tam in tam, če kdaj bo kaj spet tam in tam. Univerzalna vaba za na trnek ne obstaja...
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

betmen ::

PurplePapet je izjavil:

mam eno vprašanje, punca katera me zelo privlači je stara 16 jaz pa 14,bila je v isti šoli kot jaz, to leto je že na srednji, pa ve da sem zatreskan v njo, a jo nej kr takoj povabim na pijačo, al se nej prej mal pogovarjam, da jo mal spoznam pa potem povabim? pa nevem o čem bi se pogovarju z njo ko jo bom povabu ven, al pa na fbju?

Mali, brez predhodnega pogovora, nimaš nobenih šans za pijačo...

lej, tko ti bom povedu... kot prvo moraš odrast psihično (oz. možgani) za 4 leta, se pravi moraš bit na ravni 18 letnika, da bi ji bil zanimiv. Redko katera punca ima rada mlajše fante, če se postaviš v njeno kožo, ma na eni strani 2 let mlajšega, pa na drugi 2 leti starejšega (ki bi imel izpit, eure, bil malo žešči) in bi mu težko konkuriral... OK upam da si dojel kaj sem s tem mislil.

Drugo, pogovor je edini način, da dobiš to kar hočeš. Do nekaterih stvari, ki jih hočeš se moraš veliko pogovarjat, do drugih spet malo. Ampak nikakor nikakor ne povabi punce na pijačo tko "iz vedra neba". Doživel boš hladen tuš, če pa bo nesrmana, pa se ti bo še zasmejala. Punco moraš malo "očarat" oz. "napalit" biti zanimiv zanjo. Če ji poveš, da ti je všeč, si popušil takoj.

Bodi smešen, šali se na svoj račun (nikakor ne na njen, vsaj na začetku ne - odvisno kakšen tip osebe je) in pogovore vedno zaključuj ti. čez kakšna 2, 3 pogovora (s tem mislim kakšne 4 dni) se ji pa spet javi pa začni debato in potem napeljuj pogovor na pijačo...

IN NIKOLI ne vprašaj A bi šla na pijačo? PUNCI nikoli ne dopusti odgovora "ne".... Vprašajo jo, kdaj greva na pijačo? ali pa jutri te poberem in greva na pijačo, kdaj ti paše? Sestavi si vprašanje, da te ne more skenslat. Uspeh je tu.

Vitez ::

Preko fb ženskam teži en kup tipov, ki v živo nič ne upajo.

Bodite face in ženske v živo ogovarjajte, bo več uspeha. Pustite fb asocialnim, prestrašenim..

jype ::

betmen> IN NIKOLI ne vprašaj A bi šla na pijačo? PUNCI nikoli ne dopusti odgovora "ne".... Vprašajo jo, kdaj greva na pijačo? ali pa jutri te poberem in greva na pijačo, kdaj ti paše? Sestavi si vprašanje, da te ne more skenslat. Uspeh je tu.

Kakšna neumnost je pa to?

"Kdaj greva na pijačo?"
"Midva? Haha. Ne."

Bolje je takole:

"Čez vikend grem na morje."
"V tem mrazu?"
"Ja, noro mi je vohat svež morski zrak."

Dve hkrati sta šli z mano, pa ves čas smo klepetali in se imeli fino, pa tam se je še ena pridružila, ampak na žalost so bile vse tri čisto normalna dekleta.

Dve leti pozneje sem potem srečal tudi eno takšno, ki je šla sredi zime z mano s kolesom na morje. Sem bil prepričan, da tako nore ženske ne obstajajo, zdaj imava pa že otroke.

videc ::

jype je izjavil:

Dve leti pozneje sem potem srečal tudi eno takšno, ki je šla sredi zime z mano s kolesom na morje. Sem bil prepričan, da tako nore ženske ne obstajajo, zdaj imava pa že otroke.
Ona je že ved'la kaj dela. ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: videc ()

shadeX ::

PurplePapet je izjavil:

mam eno vprašanje, punca katera me zelo privlači je stara 16 jaz pa 14,bila je v isti šoli kot jaz, to leto je že na srednji, pa ve da sem zatreskan v njo, a jo nej kr takoj povabim na pijačo, al se nej prej mal pogovarjam, da jo mal spoznam pa potem povabim? pa nevem o čem bi se pogovarju z njo ko jo bom povabu ven, al pa na fbju?


Sicer ni pravilo ampak veliko in res VELIKO žensk bo ponavadi ignoriralo moškega ki:

- Je starejši
- Višji od njih

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

acquiesce ::

jype the pimp 8-)

prvo pravilo za spoznavanje punc prek facebooka...skensli facebook imho

Offtopic-> ne dolg nazaj sem se nekaj menil z enim mulcem, celih cca. 5 minut gledal v telefon, bil kao na facebooku. Sem ga gledu direkt v faco, ma niti za sekundo me ni pogledal. To še nisem doživel...WTF8-O.

betmen ::

jype je izjavil:

betmen> IN NIKOLI ne vprašaj A bi šla na pijačo? PUNCI nikoli ne dopusti odgovora "ne".... Vprašajo jo, kdaj greva na pijačo? ali pa jutri te poberem in greva na pijačo, kdaj ti paše? Sestavi si vprašanje, da te ne more skenslat. Uspeh je tu.

Kakšna neumnost je pa to?

"Kdaj greva na pijačo?"
"Midva? Haha. Ne."

Bolje je takole:

"Čez vikend grem na morje."
"V tem mrazu?"
"Ja, noro mi je vohat svež morski zrak."

Dve hkrati sta šli z mano, pa ves čas smo klepetali in se imeli fino, pa tam se je še ena pridružila, ampak na žalost so bile vse tri čisto normalna dekleta.

Dve leti pozneje sem potem srečal tudi eno takšno, ki je šla sredi zime z mano s kolesom na morje. Sem bil prepričan, da tako nore ženske ne obstajajo, zdaj imava pa že otroke.


Kaj pa takole:
"Čez vikend grem na morje."
"Ja in?"
"Ja, noro mi je vohat svež morski zrak."
"Ja in?"

Krneki.. če te hoče skenslat, te bo že. Seveda lahko na vsako vprašanje odgovoriš negativno, ampak dejstvo je, da ji ne smeš pustiti veliko manevrskega prostora. Punce majo rade odločne fante, ki vedo kaj hočejo.

Če boš vprašal kot poluln cucek "a bi šla kdaj s zmano na pijačo?" ti bo že odgovorila "ja se bova zmenla" kar pomeni NE in potem boš sam še težil in še bolj zajebal stvar...

Mislil sem na to, da pač določiš že v naprej da bosta šla na pijačo in da bo na nek način "primorana" it. Sej ni pod prisilo ampak tko. Mora pa bit vse v kontekstu.

Ljudje pa smo si različni. Jaz ne bi šel z bajkom na morje (a kje šele pozimi) pa da je Paris Hilton :) raj pofukam vaško kurbo pa spijem unijona in gledam gostila išče šefa haha mal heca more bit :)

jype ::

betmen> "Ja in?"

Potem očitno to ni punca tvojih sanj in nima smisla, da jo še naprej nadleguješ, ane?

betmen> Jaz ne bi šel z bajkom na morje (a kje šele pozimi) pa da je Paris Hilton :)

No, jaz z njo tudi ne bi šel, s kakšno luštno mi pa res ni težko jit.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

GummyBear ::

novin3c je izjavil:

Na koncertu pred tednom dni sem izvedel ime in priimek punce, ki mi je bila zelo všeč. Potem sem jo dodal na facebook, ona je to potrdila in pri tem je ostalo. Resnih skupnih prijateljev in znancev nimava. Kako naj sedaj nadaljujem? Nekih izkušenj s pecanjem nimam tako da niti ne vem, kako naj postopam. Kakšne ideje?


V Prologu ji napišeš program, ki ji reši vse probleme in podprobleme (tudi tiste, za katere ne ve, da jih ima), na koncu pa jo še ogovori namesto tebe. Potem ji pošlješ program in upaš na najboljše. Če si ne bo mislila kaj čudnega, imaš dobre šanse.

Šalo na stran. Tudi sam sem tehnični tip in bolj obvladam overclockanje kot pecanje. Na tvojem mestu bi ji všečkal nekaj slik (pa ne vse naenkrat, ker bo sumljivo) pa kak status, napiši kak lep komentar, da jo spravi v smeh. Potem pa boš videl učinek, če ti bo enako vračala, stopnjuj - klikni jo na chatu, napiši nekaj. Ko se že malo spoznata, pa jo povabi na kak drink. Potem menda rata lažje.

PurplePapet ::

Jah probu bom, zgubit nimam kej

Janac ::

Seveda lahko...punco lahko zgubiš

PurplePapet ::

Samo nevem ce bo kej, ker pravi da ima simpatijo katera ji ful vrača, tko da neki velik sans nimam

Janac ::

si želiš z njo preživeti celo življenje

PurplePapet ::

Ja

hojnikb ::

Janac je izjavil:

Seveda lahko...punco lahko zgubiš

še vedno je 3.5miljarde potencialnih kanditatks. Tko da zguba nebo.

PurplePapet je izjavil:

Ja

Si prepričan ?
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

PurplePapet ::

Sem

hojnikb ::

zanimivo, kjub temu, da je še niti ogovoril nisi :)
#brezpodpisa

PurplePapet ::

Mava kar nekaj skupnih interesov, zdej sem jo ze mal spoznal, pri njen mi je vsec videz, karakter, interesi

Janac ::

PurplePapet je izjavil:

Mava kar nekaj skupnih interesov, zdej sem jo ze mal spoznal, pri njen mi je vsec videz, karakter, interesi

videz se čez leta spremeni, duša pa ostane enaka...:)

jype ::

Janac> duša pa ostane enaka

Imaš pa že veliko izkušenj, da to tako suvereno trdiš.

einstein :P ::

jype je izjavil:

Janac> duša pa ostane enaka

Imaš pa že veliko izkušenj, da to tako suvereno trdiš.


Jah, on je pravi jebač ;) :))
STAY OUT OF MY TERRITORY!

vorantz ::

PurplePapet je izjavil:

Ja


*facepalm*
Če si že v tej fazi tolk zatrapan v eno ki jo sploh nisi dejansko spoznal raje walk away
Kaj več od fapanja z njo v mislih ne boš dosegu, ker se ne boš sposobn obnašat normalno okol nje

Tear_DR0P ::

Evo - takole ogovoriš punco na FB. Tale riba je bolj uspešna kot večina tipov na FB.
https://www.facebook.com/video.php?v=85...

Zdej pa mrš na plažo, pa nariši tako impresivno sonce, ki bo imelo r=14 * tvoja višina - ena bo že padla na to. Al pa neki drugega impresivnega pokaž na FB.
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

Janac ::



Kaj pa tak pristop kot je v tem videu? Kaj bi spremenil?:D

Pajser ::

novin3c je izjavil:

Punca je kar težak "kaliber". Ima 1000+ prijateljev, torej verjetno doda vse, dobro izgleda, zato ima na svojih slikah 100+ lajkov, komadov ne lepi na zid (nimam kaj lajkat, razen njenih slik, pa še te bolj redko objavi).
Ima 2 hobija, ki pa mi nista skupna.
Za FB jo je vprašal eden izmed kolegov, dodali smo jo pa vsi trije, ampak imam samo jaz posebne namene.


tole je super atraktivna in posledično high status ženska oz. alpha girl, ki ima ponudb s strani tipov ko solate in trave, in glede na to da si ti 21 ona pa 16, pa se kljub temu podiš za njo, mora bit dečva res dober deal. že povprečno lepa ženska ima n-pobavil za kavo na dan, kaj šele tak primerek. dokler nisi nek super atraktiven alfa samec, pri taki ženski nimaš kaj iskat, tak je supply in demand in basta. namesto, da ji pišeš sporočila in lajkaš njene slike (=filaš njen ego), je bolje da si ga dobro zdrkaš na njeno sliko - tako boš veliko več dosegel.

pa še side note:
če ženski pošleš sporočilo in nimaš dobre slike (= nimaš dovolj atraktivnega videza zanjo), potem te bo označila za creepy-a
če ženski pošlješ sporočilo in imaš dobro sliko, potem boš izpadel samozavestni tip

It's that easy.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pajser ()

Vitez ::

Takšen virtualno zelo zaželjen kaliber ženske impresionira samo nekdo, ki jo ogovori v živo. Kakor hitro jim tam na fb nekaj pišeš, te je že uvrstila v predal s 100 drugimi cepci, ki ji pišejo.

jype ::

Pajser> dokler nisi nek super atraktiven alfa samec, pri taki ženski nimaš kaj iskat, tak je supply in demand in basta.

The truth is rather different.

qwertyy ::

Pajser je izjavil:

novin3c je izjavil:

Punca je kar težak "kaliber". Ima 1000+ prijateljev, torej verjetno doda vse, dobro izgleda, zato ima na svojih slikah 100+ lajkov, komadov ne lepi na zid (nimam kaj lajkat, razen njenih slik, pa še te bolj redko objavi).
Ima 2 hobija, ki pa mi nista skupna.
Za FB jo je vprašal eden izmed kolegov, dodali smo jo pa vsi trije, ampak imam samo jaz posebne namene.


tole je super atraktivna in posledično high status ženska oz. alpha girl, ki ima ponudb s strani tipov ko solate in trave, in glede na to da si ti 21 ona pa 16, pa se kljub temu podiš za njo, mora bit dečva res dober deal. že povprečno lepa ženska ima n-pobavil za kavo na dan, kaj šele tak primerek. dokler nisi nek super atraktiven alfa samec, pri taki ženski nimaš kaj iskat, tak je supply in demand in basta. namesto, da ji pišeš sporočila in lajkaš njene slike (=filaš njen ego), je bolje da si ga dobro zdrkaš na njeno sliko - tako boš veliko več dosegel.

pa še side note:
če ženski pošleš sporočilo in nimaš dobre slike (= nimaš dovolj atraktivnega videza zanjo), potem te bo označila za creepy-a
če ženski pošlješ sporočilo in imaš dobro sliko, potem boš izpadel samozavestni tip

It's that easy.


1. Preberi datum :)
2. Velikokrat se zgodi, da ravno te TOP lepotice dobijo manj povabil na pijačo, kot ostale, ker si preprosto noben ne upa povabit. Vsi misijo, da ima itak že 100 "snubcev". In ja, tudi njim ogromno pomeni, da si nekdo upa pristopiti do nje, bolj kot lepota.

vostok_1 ::

jype je izjavil:

Kje pa iščete? Jaz imam z dekleti ravno obratne izkušnje - pogosto povejo veliko več, kot bi si želel slišat.


To usually happens ko si friend zone-an. Če čutijo, da si potencialni snubec potem gredo v defenzivo. Po večini velja to za "normalna" dekleta. Aberacije pa imaš vedno in povsot seveda.


Sicer pa same old, same old. Še največji jebači od Viteza do Jypeta...vedno isto:


jype ::

vostok_1> To usually happens ko si friend zone-an.

Ta mitičen friendzone bi bilo treba enkrat temeljito raziskat, da bi ljudje lažje razumeli, da je prijateljstvo nekaj najboljšega, kar se človeku lahko zgodi (in ne bi nasedali alfa-wannabejem, ki jim je nerodno sprejeti dejstvo, da jih nihče ne more prenašat dovolj dolgo, da bi se počutili zaželjene).
1
2
3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

internetno flirtanje (strani: 1 2 3 431 32 33 34 )

Oddelek: Loža
1660191777 (44325) BigWhale

Strani za spoznavanje ljudi (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
30683471 (36972) BigWhale
»

Komponente uspešnosti moškega dandanes (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15027216 (23208) first_line
»

Kakšne imate izkušnje z online dating stranmi? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
36880395 (72443) Yosh

Več podobnih tem