» »

Sranje psov po dvorišču

Sranje psov po dvorišču

«
1
2 3

oo7 ::

Vsak dan se na dvorišču userje en pes. Pred hišo ali za hišo. S sosedi se mi ne da več kregat glede tega, ker itak vsi svoje zagovarjajo in pravijo, da ni bil njihov. Imajo čez dan spuščene ampak nikoli ne pridem tisti čas, da bi videl kater pes serje po dvorišču.
Zdaj zanima me ali obstaja kašna naprava, ki bi jo postavil nekam in bi odganjala psa stran od hiše?
Trapasto se mi zdi postavit ograjo zaradi tega, če je prej 20 let ni bilo. Edino če psa zastrupim pa bo mir al kaj? ;(
  • polepsal: Mavrik ()

RejZoR ::

Zastrupljat jih ne bi šel, ker pes ni nič kriv, ne ve kje je tvoje in kje od lastnika. Pač mora opravit potrebo. Raje ga probaj ujet, poslikat in ko boš vedel čigav pes je se greš zmenit k sosedu.
Folk je itaq butast, ne vem kaj kurac imajo sploh psa če nimajo interesa skrbet zanj, torej da ga peljejo na sprehod in pospravijo za njim ko opravi svoje. Oz naj si sami zagradijo svoje dvorišče, ne da morajo zaradi njihove lenobe drugi sebi delat stroške...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

fosil ::

Sosedom reči da boš na svoje dvorišče nastavil strup in glede na to, da njihov pes na hodi na tvoje dvorišče, jih to verjetno to ne bo nič motilo, ali pač?
Tako je!

mihec87 ::

Ko vidiš psa pri dejanju mu vrž lonc vode al pa kaj da se ustraši(pač da ni poškodb)..Niso psi neumni bojo hit pogruntali da če je pri tebi ali pa serje se bo nekaj slabega nrdilo..

šernk ::

Morda za testirat, če se slučajno odločiš za nakup povej ali deluje :))

http://www.hofer.si/si/html/offers/58_2...
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Letalec ::

Se dobijo neki geli, ki psom smrdijo, a so namenjeni predvsem preprečevanju scanja v kote. Tako premazovanje celega dvorišča ne pride v poštev :). Nekoliko manj prijazna metoda, je airsoft puška in mulec z preveč časa. Ni smrtonosno, psom pa dokaj hitro potegne kje jim ni mesto.

Magic1 ::

Strup ni dober odgovor, preveč extremen in pes ni kaj dosti kriv. Lahko pa nastaviš eno hudo odvajalo v vabo. Pa bo lastnik imel posrano stanovanje. Pred tem pa postavi tablo na zelenico na kateri piše 'nastavljeno odvajalo'.

PS: sam znajo lastniki mačk ponoret:D
Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()

oo7 ::

Sej hec je v tem,ker ga nikoli ne vidim.Zdaj :)pa,da bi ga čakal pa odpade,ker nevem na kater konc hiše se bo spravil.



šernk je izjavil:

Morda za testirat, če se slučajno odločiš za nakup povej ali deluje :))

http://www.hofer.si/si/html/offers/58_2...


Bom pa najbrž res kupil tole 4 komade za na vsak konec hiše:).

JC Denton ::

Naredi to, kar je naredil Jim Carrey v Jaz, Irene in jaz. Vzel je cajtunge in se vpričo soseda usral na njegovo zelenico. This should do it.

d0rK ::

Oče od punce ima nekaj takega, ker se mu mački sankajo ponoči po havbi avta, pa nič kaj dosti ni pomagalo. Samo opozorilo preden zapraviš veliko denarja.

Nikakor ne podpiram kakšnega zastrupljanja ker imam tudi sam psa [ki nikoli niti stopi ne na tujr dvorišče] je pa žalostno da moraš sam seči v žep zaradi glupih lastnikov. Rabljen cheap webcam postaviš pred okno? Je pa zajebano. Tudi pri nas se tuji psi parkrat na mesec userjejo na pločnik pred hišo, pa še nikoli nobenega nisem dobil. Sreča za lastnika.

JC Denton ::

JC Denton je izjavil:

Naredi to, kar je naredil Jim Carrey v Jaz, Irene in jaz. Vzel je cajtunge in se vpričo soseda usral na njegovo zelenico. This should do it.


Še neki bi doadal.

Lahk pa najameš klošarja, stalo te bo približno kak liter vina in škatlo čikov, pa mu naročiš, naj on hodi srat na sosedovo dvorišče.

mihec87 ::

Ja nič pol airsoft pa takoj ko vidis kerga psa na tvojmu dvorišču bum..Čeprav je žalostno da more zard psa najebat lastnik...

Pri nam je sosed mel psa ko je hodu srat samo k nam-je mogu it mimo dveh sosedov, usral se je ko dinozaver..No našo srečo je od starosti preminil.

Sriple Tix ::

Tudi meni so se macki podili po havbi avtomobila in tole http://www.conrad.si/Elektronski-odganj... je 100% resilo tezavo. Zdaj bo minilo leto dni odkar imam zadevo namontirano in macki niti dvorisca ne preckajo vec (spuscenih psov v okolici na sreco ni).

oo7 ::

JC Denton:)):)):)) zanimive teorije

Mihec 87 imam airsoft puško samo problem je,ker ne vem kdaj bo prišel zdaj če ga bom čakal ga pa sigurno nebo:)).

Duhec ::

JC Denton je izjavil:

JC Denton je izjavil:

Naredi to, kar je naredil Jim Carrey v Jaz, Irene in jaz. Vzel je cajtunge in se vpričo soseda usral na njegovo zelenico. This should do it.

Še neki bi doadal.
Lahk pa najameš klošarja, stalo te bo približno kak liter vina in škatlo čikov, pa mu naročiš, naj on hodi srat na sosedovo dvorišče.

He,he, ta bo bolj švoh sral. :)

TallCezar ::

Imamo Kazenski zakonik za takšna dejanja z airsoft puško + sodno prakso. Ne bodite zlobni do živali.

Magic1 ::

Haha, lahko pa lastnike, če so v bližini in stran pogledajo:D
Magic

Rias Gremory ::

Tako kot je že nekdo rekel. Če imaš nekaj rabljenih web kamer jih priklopi na računalnik in jih razporedi po dvorišču pa najdi nek program, ki snema. To je ena rešitev.
Lahko pa kdo, ki ima preveč časa pazi dvorišče in ko pride krivec naj ga prežene (npr. pri našem psu deluje vodna pištola, ker se boji vode).
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

WarpedGone ::

Ne gre se za dejansko nastavljenje strupa ampak glasno reklamo, da si nastavu strup. To te košta en telefonski klic in morda še en listek papirja na ograji / kolu.

Če jim je vsaj malo do njihovega psa, ga ne bojo več spuščal k teb. Če to ne bo zadostovalo, se pa študira naprej.

(Strupa NE dejansko nastavljat, sam reklama)
Zbogom in hvala za vse ribe

Ciklamen ::

Psa bi zastrupljali pa ga streljali z jebeno airsoft pištolo, pa halo ljudje kaj vam je? A bo žival zaradi glupih lastnikov trpela?

Najbolj pametna rešitev je da si postavi web cam v 2 strani hiše, enkrat bo psa že ujel.

Me zanima kako bi vi reagirali če bi vam sosed psa začel streljat po nepotrebnem...
- End of the Post ->

49106 ::

Postavi ograjo in je to to

mihec87 ::

In kaj boš potem ko veš čigav pes serje in naletiš na retarded lastnika ki mu ne dopoveš ničesar-kar se dogaja večkrat z lastniki raznih ljubljenčkov...?

Voda ali pa kaj podobnega ga ne poškoduje no razen ponosa....

hcet ::

just kidding :)

šernk ::

mihec87 je izjavil:

In kaj boš potem ko veš čigav pes serje in naletiš na retarded lastnika ki mu ne dopoveš ničesar-kar se dogaja večkrat z lastniki raznih ljubljenčkov...?

Voda ali pa kaj podobnega ga ne poškoduje no razen ponosa....


ga prijaviš policiji/inšpekcijam kaj vem komu?

pes mora biti ves čas pod nadzorom, torej ali privezan ali v ogradi.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Mipe ::

hcet je izjavil:

just kidding :)

Hmm, sem malo počekiral video in prišel do tegale: Camera Sentry

Mislim, da bi lahko izdelal svojo, samo program bi bilo treba kupit, vse drugo se da zrihtat v garaži. No ja, pa še nekaj servo motorjev.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mipe ()

@nny ::

Kaj je ubogi pes kriv, če hodi srat na napačno mesto? Vi bi ga kar z zračno pa s strupom, cepci!;(
Kaj pa če ga počakaš in parkrat sprožiš tole?

http://odganjalec-psov.si/

Mipe ::

Tale odganjalec psov je moteč tudi za domačega psa. Sem imel enega podobnega, sem ga testiral na svojem nemškem ovčarju, nekaj časa se je sključil vase, nato pa ko se ni mogel umakniti, šavsnil po roki.

Sicer pa, najboljši odganjalec psov je lasten pes. Psi so precej teritorialni. Samo navadiš ga, da svojo potrebo opravlja na nekem sprejemljivem kraju, pa evo zmaga.

Mesar ::

Video nadzor.
Your turn to burn!

WarpedGone ::

Ti plačaš video nadzor?

Kake glupe... Jaz naj zapravlam lasten denar ker pasjeljubci ne skrbijo za svoje drekače in jih spuščajo srat na moje dvorišče?

Res inteligentni predlogi ni kej. Razumem sedaj tut, da v svoji funkcionalni nepismenosti ne razločite obvestila o nastavljenem strupu za podgane, miši in dejansko nastavljenem strupu.

Ne, pes ni nič kriv, kar pa ne pomeni da morm trpet drek pred svojimi vrati.
Zbogom in hvala za vse ribe

m0LN4r ::

Ugotovi čigav pes je in prijaviš lastnika, da nima psa na povodcu...
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

i386 ::

ha, vidim da nekateri tu ne ločijo med zračno puško in airsoft puško :)

draciel ::

Vse kar dela pes se pravi kako se obnaša, kam hodi itd je kriv LASTNIK! Če lastnik psa ni vzgojil naj ne hodi z njegove posesti je kriv lastnik in ne pes.

Sam imam psa in je toliko učen da se ne oddalji več kot 3m proč od lastnika ( mene ali pa tistega ki ima ). Lahko je prosto spuščen vendar z naše posesti ne bi NIKOLI šel. Čez dan je v pesjaku vendar je kdaj tudi večino dneva spuščen ko foter kaj dela odzunaj. Če gre fotr kaj v hišo iskat se pes usede pred vrata in ga lepo počaka. Nikoli pa nebi šel na prometno cesto ali pa izven naše posesti. -> pasma , nemški ovčar..

Moje mnenje: Ne škodujte živali, kvečjemu skur*ajte lastnika. Če pa vidite psa da vam serje po dvorišču ga največ oblijte z vodo.

jype ::

i386> ha, vidim da nekateri tu ne ločijo med zračno puško in airsoft puško :)

Na psa streljat je kretensko.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: sasli ()

i386 ::

Z airsoft puško ne moreš na noben način škodit živali...

jype ::

Ko se bo i386 prvič ustrelil z airsoft whatever v oko, bo veliko bolj suvereno lahko trdil, kako s tako napravo ni mogoče škoditi živali.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

jype ::

V oko zadaneš vedno, ko poskušaš zadeti karkoli drugega. Everyone knows that.

jype ::

Vseeno - ne streljat na živali, z nobeno rečjo.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: sasli ()

Dr_M ::

Vsak lahko trdi, da so njegova nacela edina pravilna.

mat xxl ::

Je pa še ena varianta.... drek pobereš in lansiraš k sosedu.....

carota ::

mat xxl je izjavil:

Je pa še ena varianta.... drek pobereš in lansiraš k sosedu.....

Ta mi je še najbolj všeč, samo pazi, da namažeš pravega lastnika. :)

Mene so že obtožili, da se je moja psica posrala pred blokom in da nisem spucal. Dejansko pa je samo malo potrebo opravljala, a je pozicija pri psicah podobna. Vedno pa poberem za njo.

Lahko se postavi tabla, da znaša globa za ne-pobiranje kakcev toliko_in_toliko, da snemaš in boš prijavil lastnike. Če se postavi webcam, je treba dati opozorilo, da je teren pod video nadzorom.

Pes ni nič kriv.

oo7 ::

Vidim,da ste se eni razburili ampak ne bom streljal na psa niti ga nebom zastrupil to sem samo tako napisal:|.
Saj pravim jaz ga še nisem videl na delu ampak dokaze pa pusti za sabo>:D.Tako,da bom kupil 10kg popra pa ga nasul okoli hiše pa naj kiha mogoče ga bom še slišal>:D.

Je pa ena v vasi 100 metrov stran doma pa ima psa v ogradi ampak srat ga pelje pa zdraven ceste;((.Kaj naj vam rečem vse sorte se dogaja:).

Duhec ::

Da ne bo namesto psa potem kihal sosed. >:D
Vsi lastniki psov, seveda skupaj s psi, bi morali imeti zakonsko obvezno osnovno šolanje/tečaj o vzgoji psa, predvsem pa lastnika.

pino ::

Imel iste probleme, iskal resitve kot M-POWER. Potem sem si vzel pa čas in čakal na "seronjo". Ko sem ga dobil, šel do lastnika, sva se pogovorila in rešila zadevo. Jaz pobiram drekece za njegovim psom, on pa me povabi na pivce, kjer pomiriva živce in problem je rešen.
Mal je treba popustit pa bit toleranten in ne bit prec nasršen do konca. Ni mi tezko pobrat tisti drekec. Pirček al pa dva pa nama tud paše, pa še pogovoriva se in pade kaka zajebancija na ta račun.
Je pa res, da to ni povsod možno. Odvisno od ljudi.
LP Pino

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pino ()

Dr_M ::

pino je izjavil:

Imel iste probleme, iskal resitve kot M-POWER. Potem sem si vzel pa čas in čakal na "seronjo". Ko sem ga dobil, šel do lastnika, sva se pogovorila in rešila zadevo. Jaz pobiram drekece za njegovim psom, on pa me povabi na pivce, kjer pomiriva živce in problem je rešen.
Mal je treba popustit pa bit toleranten in ne bit prec nasršen do konca. Ni mi tezko pobrat tisti drekec. Pirček al pa dva pa nama tud paše, pa še pogovoriva se in pade kaka zajebancija na ta račun.
Je pa res, da to ni povsod možno. Odvisno od ljudi.


Super resitev. :>
Ce se da kaj zmenit, se da vsekakor malo popustit.

ziga1990 ::

strup pa sosede obvestiš in napises na liste in postaviš da vsi sosedi vidjo da imas strup in če pes ali mačka pogine te ne morjo tožit ker si jih obvestil in se opozorila dal da jih vsi vidjo
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: solatko ()

amigo_no1 ::

Ti nisi niti blizu PF hodil.

ziga1990 ::

amigo_no1 je izjavil:

Ti nisi niti blizu PF hodil.


a sm reku da sem?
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: solatko ()

amigo_no1 ::

To pišem zato, da se nebi slučajno kdo zanašal na njegovo zadnje pisanje.

ziga1990 ::

amigo_no1 je izjavil:

To pišem zato, da se nebi slučajno kdo zanašal na njegovo zadnje pisanje.


sam pravim da se lohka zgovarjaš da so bili opozorjeni
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: solatko ()

amigo_no1 ::

Pravno to velja nič.
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako utišati zlo glasno mrcino? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9515772 (2180) FrRoSt
»

Sosedov pes laja celo noc ko zmesan kaj narediti,vasi predlogi. (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9132435 (16272) Invictus
»

Soseda me obtožuje... (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9920438 (13928) Unknown_001
»

majhni ljudje z velikimi psi (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17451659 (47682) BRBR
»

Sosedov lajajoči pes (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7111768 (10323) VidKo

Več podobnih tem