» »

Tek - vprašanja, nasveti, vzpodbude ...

Tek - vprašanja, nasveti, vzpodbude ...

Temo vidijo: vsi
««
39 / 39
»
»»

Groot ::

@twom smetiš pomoje predvsem ti z brezvezno objavo po 2 mesecih. Kje se res najdete eni pacienti

lolipop2 ::

Ima kdo izkušnje s tem?

nokken ::

Z necim podobnim za na mtb ja, za tek pa na zalost ne. Imam pa obcutek da bi pri teku to precej dol lezlo

lolipop2 ::

nokken je izjavil:

Z necim podobnim za na mtb ja, za tek pa na zalost ne. Imam pa obcutek da bi pri teku to precej dol lezlo


Drugače bi bilo idealno, zgoraj kratke luftig hlače, pa tole naprej...
bom pogledal, če se da kje v trgovini pri nas dobit, pa sprobam, kako lezejo dol

nokken ::

Saj mogoce bi delalo... glede na to da je v danasnjih casih pri kosarki to (in en dolg rokav) postal glavni modni dodatek, predvidevam da bi slo. Konec koncev najbrz pri kosarki nihce nima spodaj hlac kot so kolesarske, ki preprecujejo da bi to kam lezlo, tako da zna biti da bo ok. Ce nic drugega imas na Aliexpressu boga in pol teh stvari. Je pa res, da bos verjetno ze prej v kratkih tekel kot to iz Kitajske do sem dobil :))

Badwolff ::

A hoka-slovenia.com je fake?

Groot ::

Seveda, tako kot čisto vse spletne strani znamk z navedbo Slovenia in podobno v naslovu. Obdelano že dobesedno stokrat na tem forumu.

Badwolff ::

Lepo sem se nategnil pol, scer ne za velik gnara... sem že poslal zahtevek za razveljavitev, bomo videli kaj bo.

lolipop2 ::

nokken je izjavil:

Saj mogoce bi delalo... glede na to da je v danasnjih casih pri kosarki to (in en dolg rokav) postal glavni modni dodatek, predvidevam da bi slo. Konec koncev najbrz pri kosarki nihce nima spodaj hlac kot so kolesarske, ki preprecujejo da bi to kam lezlo, tako da zna biti da bo ok. Ce nic drugega imas na Aliexpressu boga in pol teh stvari. Je pa res, da bos verjetno ze prej v kratkih tekel kot to iz Kitajske do sem dobil :))


za letos je tako ali tako fertik. Bom si pa naročil za jesenski čas... Cene pa tudi niso prehude. Samo še malo moram čez reviewe, da vidim, katere so OK. Počasi, pa bo :)

Badwolff ::

A to so kompresijske nogavice?
Drugače je bolš enostavno pajkice pod hlače dat.

Jerry000 ::

Pjebi, ma kdo kak lušten "program" kako se lotit teka po dolgi pavzi? Namreč 5 mesecev nisem nič treniral, migal, skratka nič. Pred tem sem 3x tedensko v gym hodu, 1x tedensko hrib in 1-2x tedensko laufat. Večino sem tekel trail, povprečje se je gibalo 10km, moj rekord pa 30km. Kako sedaj začet tečit nazaj? Ker sem tip človeka "vse al pa nič" ne bi rad tako začel da se mi ne zameri ampak da lepo postopoma napredujem :)

Skyman ::

Ker rabim nove mizuno tekaske cevlje,sem gledal tradeinn oz runnerinn,kdo kej narocal pri njih zadnji cas? je bilo vse vredu? koliko casa cca rabijo da zadeva tekaski cevlji pridejo.Hvala

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Skyman ()

lolipop2 ::

Skyman je izjavil:

Ker rabim nove mizuno tekaske cevlje,sem gledal tradeinn oz runnerinn,kdo kej narocal pri njih zadnji cas? je bilo vse vredu? koliko casa cca rabijo da zadeva tekaski cevlji pridejo.Hvala


Tradeinn vse OK. Jaz sem pred kratkim tam jemal in vse štima.

kuglvinkl ::

A je bistveno ceneje kot Amazon?
Your focus determines your reallity

lolipop2 ::

kuglvinkl je izjavil:

A je bistveno ceneje kot Amazon?


odvisno od artikla. Jaz sem ujel akcijo kratkih hlač, so bile tam najcenejše. Sigurno se jih splača imeti na očesu. Večkrat so akcije, pa kake kode na mailing listo, itd Kakorkol, safe site je.

Skyman ::

Hvala za odgovor.

Han ::

Pred enim mesecem sem naročil mizunke v angleškem sportsshoes, ker so bile tam najcenejše, poleg tega imajo tudi širši model (2E). Vse ok, prispele v enem tednu brez carinskega postopka.

lolipop2 ::

Han je izjavil:

Pred enim mesecem sem naročil mizunke v angleškem sportsshoes, ker so bile tam najcenejše, poleg tega imajo tudi širši model (2E). Vse ok, prispele v enem tednu brez carinskega postopka.


a imajo global shipping sistem? Tak kot wiggle?

Han ::

Ne vem. Izbral sem nemščino, da sem dobil cene v evrih, in brez težav vnesel domači naslov za dostavo...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Han ()

nokken ::

Skyman je izjavil:

Ker rabim nove mizuno tekaske cevlje,sem gledal tradeinn oz runnerinn,kdo kej narocal pri njih zadnji cas? je bilo vse vredu? koliko casa cca rabijo da zadeva tekaski cevlji pridejo.Hvala

A ti Trade/sport/snow/bike/run INNi kdaj niso bili ok? Ze leta narocam pri njih pa nikoli niti enega samega problema (zadnje narocilo prejsni teden). Edini "minus" je, da niso ravno najhitrejsi in da je standardna dobava tam okoli 7-10dni, razen ce imas kot kaze sreco kot pri mojem narocilu iz prejsnega tedna, ko sem dobil stvari v treh dnevih.
Cene pa so kot so. Dolocene stvari so ugodne, druge spet ne.
««
39 / 39
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vprašanje za rekreativne tekače (strani: 1 2 )

Oddelek: Šport
677659 (5836) AnjaNja
»

Najmehkejši tekaški copati (strani: 1 2 )

Oddelek: Šport
8315958 (13909) m0LN4r
»

Poškodbe pri teku

Oddelek: Šport
274971 (4182) Aquinas
»

Je tek zdrav? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8725457 (22903) ThinkPad
»

tekaški copati - nike+ (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5819288 (16642) RejZoR

Več podobnih tem