» »

Zaupanja vredni prodajalci rabljenih avtomobilov

Zaupanja vredni prodajalci rabljenih avtomobilov

1 2 3
4
5

KTr1sk ::

in kaj prodajaš?
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

facepalm ::

KTr1sk je izjavil:

Na avtomobilizem forumu nisem dobil odogovora, zato tu sprašujem:

Iščem avto in mi je zelo všeč Volvo V50 in sem tega našel
http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=909...
zdaj pa prvo kaj mislite o avtu in o tem preprodajalcu
Miha Inženiring d.o.o.,Domžale

hvala!


ce bos sel pogledat ta avto, naj ti prodajalec da v vpogled tudi prometno in preveri ce je bil uvozen.
zna bit, da je bil prvi lastnik tuje podjetje. v tem primeru pristej sedanjim kilometrom se cca 100k zraven:)
kdo je bil prvi lastnik se po navadi vidi na servisni knjizici:)

borsi85 ::

Pozdravljeni.

Nakup vozila (rabljeno) res ni mačji kašelj,hitro se lahko zgodi,da kupiš mačka v žaklju.
To se zgodi zaradi nepoznavanja avtomobilov v glavnem pa zaradi nečistih poslov prekupčevalcev.
Torej v nakup rabljenega vozila z izkušenim mehanikom.
Vozilo,ki ga kopujete spoznajte preko forumov,privat, itd... saj o določenih serijskih napakah čivkajo ptički.
Sam se kupil vozilo Renault Laguno II letnik 2004 pripeljano iz Francij z prevoženimi cca.112000km ta letnik je imel serijsko okvaro turbine.
Avto je bil kupljen pri avto hiši Miklavž.
Z nakupom sem bil zelo zadovoljen kajti na avtu sem menjeval samo naslednje dele:
končniki,gume,olje (na 15000km in ne na 30000km) tako še sedaj obratuje turbina in avto ima sedaj 245000km.
Kot pa sem zasledil je nekdo omenil glavne ležaje glavne gredi.
Dober mehanik mi je svetoval preventivno menjavo ležajev saj je iz prakse večkrat videl kako so bili ležaji obrabljeni(odluščen sloj).
Tako sem zamenjal ležaje pri 195000km, strošek mislim,da 50eur. V nasprotnem primeru,da tega nebi storil pa bi motor zaribal strošek hm... verjetno kar večji.
Pri nakupu pa sem preveril tudi zgodovino vozila že sami v avto hiši so mi povedali zgodovino vozila in tukaj nimam kaj dodati oz. pošten odnos.

Res pa je, da sem servise opravljal pri svojem mehaniku,redne,seveda nimam potrjene serv.knjige,avto zelo dobro služi.
Ampak sedaj ko pa je vozilo za prodat pa ga je privat zelo težko.
Prvič zaradi kilometrov,ki so realni,drugič zaradi uvožene preteklosti in tretjič tisti ,ki pridejo takšne avtomobile gledat naštevajo (praska,praska,udrgnina,in še in še in še).
Sam vem,da je avto supre ampak poštenost pač na tem svetu ne šteje.
Če bom avto prodajal za 1800 eur ga ne bo nihče kupil.
Če ga bom prodal preprodajalcu mi bo dal 1500 eur.
Ko pa bo nekdo prišel temu preprodajalcu in kupil moj avto pa bo cena 2200eur in ga bo z veseljem kupil.
Kje je tu logika oz. je ni, vem pa da je nakup vozila iz privat rok zaj... posel.
V tem primeru kupi vozilo od sorodnika ali pa od dobrega prijatelja.

Mal dolg spis,ampak o teh stvareh se da razglabljat.:))

balinanja ::

NATEGATORJI!!!
Ac bežigrajska Celje. Čim dlje od njih!!! Avte prodajajo kr tko, ne pustijo se vozt z avti doklr ne daš papirjev oz dokler ti ne odobrijo lizinga, hočejo aro predn se pogovarjajo dalje, pol avto prodajo, are ne vrnejo. Ne sklepajo pogodbe o ari, želijo prodati drugi avto. Avti tko al tko vsi uvoženi iz Italije, služjo na avtih tko da glava peče, pol pa še na ns bogih ljudeh s temi svojimi arami, ko jih totalno nezakonito zahtevajo od strank in si jih na koncu tut prilastijo. Žou mi je vseh kilometru ko so jih prepelu da sm prišu do njih. Res folk če ste pametni od njih čim dlje stran!

alkoo ::

Ima kdo izkušnje z avto adut, BS avto in/ali KF avto? Se zanimam za določene rabljene avtomobile v njihovi ponudbi vendar bi želel kakšno mnenje o prodajalcih preden jih kontaktiram. Hvala!

videc ::

balinanja je izjavil:

NATEGATORJI!!!
Ac bežigrajska Celje. Čim dlje od njih!!! Avte prodajajo kr tko, ne pustijo se vozt z avti doklr ne daš papirjev oz dokler ti ne odobrijo lizinga, hočejo aro predn se pogovarjajo dalje, pol avto prodajo, are ne vrnejo. Ne sklepajo pogodbe o ari, želijo prodati drugi avto. Avti tko al tko vsi uvoženi iz Italije, služjo na avtih tko da glava peče, pol pa še na ns bogih ljudeh s temi svojimi arami, ko jih totalno nezakonito zahtevajo od strank in si jih na koncu tut prilastijo. Žou mi je vseh kilometru ko so jih prepelu da sm prišu do njih. Res folk če ste pametni od njih čim dlje stran!
Glede are... Ponavadi se všetej v ceno.

Mesar ::

Zaupanja vredni prodajalci? Jih ni.

/thread
Your turn to burn!

tomopaljk ::

Pri prodajalcu Z-D AVTO d.o.o. sem se zanimal za avto in prišel prvi na ogled. Načeloma sva se zmenila, da sem zainteresiran za nakup in, da ga drugi dan pokličem. Med ogledom sem ga vprašal, če lahko avto peljem na AMZS pregled preden ga kupim in mi je rekel, da se naknadno dogovoriva, ker nima izkušen z AMZS pregledi. Naslednji dan ga pokličem in mu povem, da bi v primeru, če bi bil AMZS pregled OK, avto kupil. Ker je imel kar nekaj vprašanj, kako poteka pregled pri AMZSju sem mu predlagal, da sam pokliče tja, da ne bom jaz le posrednik informacij. Rekel mi je, da bo poklical in, da bi se preden gre avto na pregled rad o vsem dogovoril (cena, način plačila, polog). Jaz sem mu rekel, da se strinjam, da se zmeniva glede cene in zamenjave staro za staro (moj sedanj avto bi dal kot polog) nato odpeljeva avto na AMZS in podpiševa pogodbo. Prodajalec mi reče OK, vas pokličem čez 1 uro nazaj. Čez cca 3 ure še ni klical in prodajalcu pošljem sms, kakšno je stanje. Odgovori mi: "Avto je žal že prodan. lp".

Torej moja izkušnja je izrazito slaba in neprofesionalna s strani prodajalca. Sicer ima pravico komurkoli prodati avto ampak... sedaj lahko sklepam, da se je bal avto peljati na AMZS pregled, ker bi ugotovil nepravilnosti ali mu manjka samo šola poslovnega odnosa do strank ali...

Vsekakor omenjeni avto-hiši ne gre zaupati.

LP, Tomaž

Utk ::

Kaj, raje je prodal avto, kot čakal nekoga, ki ga bi morda kupil? Nezaslišano. Sploh v teh časih, ko imaš avtov kot gnoja in kupcev bolj malo. Res neverjetno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

Invictus ::

Utk je izjavil:

Kaj, raje je prodal avto, kot čakal nekoga, ki ga bi morda kupil? Nezaslišano. Sploh v teh časih, ko imaš avtov kot gnoja in kupcev bolj malo. Res neverjetno.

Saj ni nujno da ga je prodal. Samo rekel je tako ...

Baš je problem avto izbrisat iz oglasov za 2 dni.

Ampak pustimo teorije zarote. Brez zveze. Tako ali tako najbrž avto iz uvoza, prodan s strani leasing hiš.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Invictus ()

kily ::

mislim da res ni zaupanja vrednih prodajalcev oz. dilerjev avtov pri nas..najbolje res da kupiš avto pri pooblaščenem prodajalcu kot pa da daš 10-14K za avto pa maš z njim potem sam probleme..pa ko zraven še pišejo da ima avto enoletno garancijo..my ass..potem pa ko je treba zadevo menjat al pa popravit pa ti serjejo kao tega dela ni v vaši pogodbi itn..s tem da so krivi dilerji avtov,ker ko ti prodajo avto in ti reče da imas enoletno garancijo ti v bistvu proda najosnovnej garancijo tipa 1 od tipov 5..potem pa maš samo sranje,klicanje,sekiranje kolk bo to stalo in če bojo krili stroške itd..7
Aja pa sam imam zelo slabo izkušnjo z Alfaena blizu Ptuja...nateg..avto ko sem kupil je mel čisto mašino, ko pa sem čez mesec dni moral še menjat akumulator na amzs so me vprašali kolko ima avto dejansko prevoženih glede na stanje podvozja in kako mastna je mašina...
moje mnenje vstran od vseh dilerjev ker samo nategujejo folk in mastno služijo...mi kupci ko pa stežka kupimo avto pa potem samo kratko potegnemo ta isti dilerji pa se potem ob kavici pogavarjajo in se nam smejijo kak so nas spet nategnili..

themix ::

Ima kdo izkušnje/informacije glede rabljenih vozil na Kia center Maribor (Kmag)?
Vozila naj bi bila pregledana, zraven pa je 90 dni garancije.

Po občutku se mi zdi bolj zaupanja vredno kot razni s.p.-ji, ker vzdržujejo nek splošni ugled tudi za nova vozila in servis in najbrž nebi bilo vredno na veliko nategovati z rabljenimi. Ali pa se motim?
Je že kdo uveljavljal popravilo itd. v 90 dnevnem jamstvenem roku?

Domobrancek ::

Ima kdo iskusnje s tems d.o.o iz trbovelj? Na nekem drugem (starejsem) forumu sem zasledil, da so uredu?

mailer ::

Pri iskanju avtomobilov obkljukajte možnost, da ga prodaja fizična oseba. Tako se boste že v štartu izognili 75% nategunov, ki vrtijo kilometre nazaj.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

Spajky ::

... pa še preverite številko telefona; se kdaj skrivajo med privat tudi kaki preprodajalci ...
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

p0ki ::

www.avtoprem.si slovensko družinsko podjetje v mariboru, ki se ukvarja s prodajo rabljenih vozil. In po mojih izkušnjah zeeeloooo vredni zaupanja. Vozila so tip top pripravljena, če bi slučajno bilo kaj narobe se takoj popravi oz brez problema vrne denar...
Boljših in prijaznejših prodajalcev še nisem srečal...
"As far back as I can remember, I always wanted to be a gangster"

Domobrancek ::

mailer je izjavil:

Pri iskanju avtomobilov obkljukajte možnost, da ga prodaja fizična oseba. Tako se boste že v štartu izognili 75% nategunov, ki vrtijo kilometre nazaj.

To že. Ampak običajno je fizičnih oseb, ki prodajajo nek določen avto precej manj kot prodajalcev. Res ni takih prodajalcev, ki bili vsaj približno pošteni?

HotBurek ::

Res ni takih prodajalcev, ki bili vsaj približno pošteni?

Ne ni jih. V Celje ne hodit. V Koper tudi ne. Vse kar je južno od LJ tudi ne. Sam sem na koncu obupal in kupil avto iz nemčije.

Če kupuješ nek avto, vprašaj za nasvet, kaj pri avtih crkuje, kako se preverijo stvari itn. Pol pa gasa po nakup na sever, dokler je še meja odprta :)

V sloveniji, kar se avtov tiče, boš dobil slabe avte, prodajalci pa VSI nategujejo.
root@debian:/# iptraf-ng
fatal: This program requires a screen size of at least 80 columns by 24 lines
Please resize your window

Domobrancek ::

HotBurek je izjavil:

Res ni takih prodajalcev, ki bili vsaj približno pošteni?

Ne ni jih. V Celje ne hodit. V Koper tudi ne. Vse kar je južno od LJ tudi ne. Sam sem na koncu obupal in kupil avto iz nemčije.

Če kupuješ nek avto, vprašaj za nasvet, kaj pri avtih crkuje, kako se preverijo stvari itn. Pol pa gasa po nakup na sever, dokler je še meja odprta :)

V sloveniji, kar se avtov tiče, boš dobil slabe avte, prodajalci pa VSI nategujejo.


Avta takoj tako ali tako še ne bom menjal. Bom pa najverjetneje šel v nakupe okrog februarja naslednje leto tako, da se na forum oglasim takrat pa bomo predebatirali :)

LeQuack ::

Druga možnost pa je, da za npr. isti denar kupiš nov avto nižjega razreda. Ampak to najbrž Slovenca bolj boli, da ga vidijo v takem avtu, kot pa stroški popravil.
Quack !

Domobrancek ::

LeQuack je izjavil:

Druga možnost pa je, da za npr. isti denar kupiš nov avto nižjega razreda. Ampak to najbrž Slovenca bolj boli, da ga vidijo v takem avtu, kot pa stroški popravil.


No ja tukaj je veliko odvisno tudi od denarja, ki ga imaš na voljo za avto (oz denarja, ki si ga prpipravljen plačati za avto). Sam imam namen šparati do nekje februarja (kot sem že omenil) in takrat vzeti avto za nekje 7000€, za ta denar pa se novega tako ali tako ne dobi. Mislim, da je najcenejša neka dacia (sandero?) in stane okrog 8000€? Nisem pa siguren. Patudi ne iščem ravno avtov najvišjega razreda..nekako sem se odločil za srednji spodnji razred (VW Golf, Seat Leon, Ford Focus itd..). Se pa tudi nakup novega avta (po mojem) ne isplača vedno, ker imaš v prvem letu večje število servisov + precej velik padec cene..itd..

FTad ::

@Domobrancek

zakaj bi imel po tvojem v prvem letu, pri novem avtomobilu večje število servisov?

dzinks63 ::

Res ni takih prodajalcev, ki bili vsaj približno pošteni?


npr.: AlesAvto, prodaja samo slovenske avtomobile z malo km s preverjeno zgodovino.

Netrunner ::

Ima kdo izkušnje z Avtocenter Šerbinek oz. EKOmobil v Mariboru glede prodaje rabljenih avtomobilov? Nekje na forumu sem zasledil precejšnjo kritiko vendar post je že star in takrat je bil kao drugi lastnik.

Ima kdo kakšen vredostojen info ?

volk11 ::

Skromno mnenje...predvsem za kupce na območju Kopra...
Slaba izkušnja z IČO-tom. Avto z napako, za katero sicer verjamemo, da zanjo ni vedel. Se zgodi... Poklicali smo ga, mu povedali, kaj se dogaja in povabil nas je, da se dobimo in kaj zmenimo. Kljub mirnemu pristopu z naše strani in zagovarjanju dejstev, je, milo rečeno, zblaznel, nas začel žaliti, da smo vulgarni in prostaški, da bo klical policijo...želel nas je sprovocirati, da bi na akcijo res reagirali in bi bil klic policije upravičen. Cviljenje mačka stisnjenjega v kot, od katerega smo dobili mačka v žaklju. Niti približno nismo pričakovali česa tako podlega. Vozil je naš avto z nami vred nezapasan, veliko prek omejitev, da bi nam dokazal, kako naš avto funkcionira, čeprav so nam trije mehaniki svetovali, naj ga ne teramo preveč dokler ne gremo v večje popravilo.
Nakup avtomobilov z napako z druge roke ali tretje roke se zgodi, tudi pri novem nikoli ne veš. Gre se za odnos in človeškost. Presodite, komu dajate denar.

facepalm ::

za kaksno napako/okvaro se pa je slo?
glede IČO-ta sem slisal ze mesana mnenja. pri nakupu avta nanj sploh ne pomislim.

raje imam vecje avtohise (pooblasceni prodajalci) z dobrim ugledom. npr februarja sem kupil rabljen avto pri Jerebu v izoli, katerega so imeli v komisijski prodaji. tudi po prodaji nas je prodajalec kontaktiral, ce je z avtom vse ok.

volk11 ::

Gre za majhen avto s precej konji, ki bi moral biti eksploziven, pa že od začetka ne vleče nadpovprečno, vendar dovolj, da smo to pustili na stranskem tiru. Žal, naša napaka. Res pa je, da tako skrita, da jo prodajalec lahko ne prepozna. Ker nam nekega jutra ni vžgal, so mehaniki naredili podrobni pregled in ugotovili okrušeno 3. svečko in zaradi okruška poškodovan 3. cilinder, zaradi česar je izmerjena kompresija le tega samo 25 %, in zaradi česar ne potegne tako dobro, kot bi lahko - že od začetka. Pravijo, da bi bilo avto najbolje čimprej popraviti, saj gre za neravnovesja v motorju. Ta poseg pa nas bo stal četrtino avta. Svečke niso bile zamenjane nikoli. Avto je letnik 2011, mi ga pa imamo 4 mesece.
S prodajalcem smo se želeli pogovoriti, ali je takšen avto bolj smiselno prodati, menjati, popravljati, zanimalo nas je sicer tudi, če je kaj vedel o tem, zakaj je v pogodbi napisano, da gre za tehnično brezhiben avto, ter če ve, zakaj ga je prejšnji lastnik prodal...
Kot pravim. Ne gre se za cilinder, ampak za to, da smo že ves dan šokirani nad odnosom do nas. Nismo si predstavljali, da si v tem času prodajalci lahko toliko privoščijo, glede na konkurenco in odvisnost od kupcev...

solatko ::

Rabljen avto se vedno kupuje v spremstvu kolega, ki se ukvarja s temi posli. 10 kupljenih rabljenih vozil v njegovem spremstvu, niti en nateg, pa ni važno pri komu so bili kupljeni.
Pri vsakem je najprej pošteno zbil ceno, kjer so to sprejeli, smo se pogovarjali naprej. Gre okoli vozila in že vidi za večino napak. Ko vozilo dvignemo, pokaže od dela do dela, kakšne so pomanjkljivosti - od zračnosti določenih delov, do poškodb na podnu (tudi ob dobrem popravilu), eventualno karamboliranost pred njim ne skriješ,.....
Ko si ogleda kabino, takoj opazi določene pomanjkljivosti (ki roko na srce ne motijo nikogar), preizkusi delovanje vseh stikal, ročic, pregleda varnostne pasove, preizkusi delovanje opozorilnih lučk,......
Ko vozilo zažene, preizkusi stanje sklopke, menjalnika, zavor, ročne, delovanje električnih dvigovanj šip, potem pa na vožnjo. Po probni vožnji pa, če je vse v redu, ponudi dealerju pošteno ceno in mu tudi pove zakaj. Če je prodajalec zato, se opravi nakup, če ni, iščemo drugo vozilo.

Glede prevrtenih km, je pravi strokovnjak in bo skoraj vedno ugotovil, če je bilo kaj spreminjano, saj ima vsaka znamka za to opravilo svoj postopek in se da ugotoviti, če je bil priklop za računalnik, pred kratkim odpiran.

Ko mi je nabavljal prvi avto, me je to koštalo 100DEM, potem pa sva pač ratala prijatelja, jaz sem njemu nudil računalniške usluge, sestavil računalnike za njega in njegova otroka, kih lepo servisiral, on pa je pač skrbel za moja vozila.
Zanj mi je pa povedal znanec, kateremu je tudi pomagal pri nabavi vozil potem, ko so ga nekajkrat pošteno nategnili, bila sta prijatelja že od prej, pa ni vedel, da se tako spozna na rabljena vozila.

Ta posel obvlada večina preprodajalcev vozil, samo spoprijateljit se je potrebno s kakšnim in za nakup rabljenega vozila, ne boste nikoli več trepetali, glede natega.

Vsi dealerji točno vedo kaj prodajajo, saj ne vzamejo za nadaljno prodajo mačka v žaklju - to prodajo vam.
Delo krepa človeka

LeQuack ::

Če bi delali jih ne bi rabil 10 kupiti.
Quack !

IL_DIAVOLO ::

Potem pa grem raje v kredit, kot pa da bi tolko avtov menjal.

solatko ::

V 30 letih se nabere, sploh če delaš blizu 100k letno. Praktično preživel v avtomobilih pol življenja in prevozil pol Evrope po dolgem in poćez.
Delo krepa človeka

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: solatko ()

Twixz ::

Da ne odpiram nove teme, zanima me če ve kdo kaj o sledečih avtohišah: Avto Strela, Avto Slak & JEN Avto?

Stari maček ::

Na zelo enostaven način ugotoviš, ali je z avtom kaj narobe ali ni. Samo ceno primerjaš z enakovrednim na mobile.de in veš, koliko je ura.

LeQuack ::

Stari maček je izjavil:

Na zelo enostaven način ugotoviš, ali je z avtom kaj narobe ali ni. Samo ceno primerjaš z enakovrednim na mobile.de in veš, koliko je ura.


Ali pa predvidevaš, da je z avtom nekaj narobe in v 90% zadaneš.
Quack !

K0l1br1 ::

Rabljen avto ni nov, torej bo vedno nekaj narobe z njim. Posledice obrabe, najmanj. Potem eni delajo z avti, kot da so zastonj.

-=Tomaz=- ::

Vsi dobri avti so prebrani v nekaj minutah po oddaji oglasa, sem to doživel v živo, ko sem ugodno prodajal avto. Proti plačilu imaš avtomatizirana obvestila na telefon o določenih tipih avtomobila. Če tega ne uporabljaš, nimaš šans. Preprodajalcev je cel kup, zato so cene tudi tako navite. Če pa je že kaj poceni, je pa sigurno nekaj narobe.

Pri raznih večjih preprodajalcih pa se tako ali tako uporablja veze, da dajo dober avto takoj na stran.

Kdor trdi drugače, naj nalima link dobre kupčije.

Wrop ::

Ko sem pred kratkim prodajal, so me večinoma samo preprodajalci klicali. Na dokaj ugodno ceno so hoteli še nižjo. Ena od dveh fizičnih oseb pa je komplicirala do amena. Pa avta niti videla ni. Hotela je tipitopi nov avto za pol cene. Avto je šel k enemu preprodajalcu za skoraj predviveno ceno v enem tednu.

Twixz ::

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id...... tole je po mojem mnenju dobra kupčija :D

facepalm ::

really? 5 let star Leon, s povprecnim 2.0TDIjem. Ni niti euro 6.. What's so good about it?

Twixz ::

Poraba, oprema, kilometri? :D

radmannsdorf ::

Stari maček ::

Med poštenimi firmami ne smem pozabit omenit Simetre iz Koroške. Pri njih sem kupil rabljeno Alhambro, ki je začela po mesecu dni spuščat čudne zvoke. Ponudili so mi brezplačni nadomestni avto in vozilo popravili.

hubertfast ::

Vse kar je uvoženo iz italije ima v 90% previte kilometre. Italijani so mojstri za to, poleg priložijo ponarejene servisne knjige. Pa celo potrdila o velikem servisu. Domači uvoznik vse to ve, vendar se dela kot da ne ve in ti to zgodbo prodaja naprej. Znana hiša v Šentjerneju je najbrž primer take prakse, ko pogledaš njihove avte na avtonetu, ti je takoj jasno da jih ima 90% previte kilometre. O načinu reševanja reklamacij raje ne bi, škoda besed. In drži vsaj ene 80% prodajalcev je nategatorjev. Nekaj jih je pa res tako super, že zgoraj omenjeni, ki ti ob reklamaciji pridejo na dom z avto vleko, dajo drug avto in popravijo.
Lara je zakon!!!

ziga1990 ::

Ma po mojem je še najbolje kupit rabljen avto od znanca/sorodnika ali pa od pooblaščenega prodajalca željene znamke res pa da so malo dražji
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

DamijanD ::

Meni je znanec rekel, da so pri GP AVTO kupili že nekaj avtomobilov in so bili vsi ok. Jih pa uvaža iz Nemčije

hubertfast ::

DamijanD je izjavil:

Meni je znanec rekel, da so pri GP AVTO kupili že nekaj avtomobilov in so bili vsi ok. Jih pa uvaža iz Nemčije


Niso vsi slabi, dosti je poštenih. B&G iz Šentjurja je tudi tak, če ima avto 300000 km jih pač ima, vsaj veš kaj kupiš. Ni previjanja, ko te enkrat dobijo je to slaba reklama. Dober glas gre v deveto vas, slabši pa še dlje.
Lara je zakon!!!

Bojance ::

Ne kupujte pri avtohiši TEMS d.o.o. (trbovlje) ... po 3k prevoženih kilometrih na avtomobilu morali menjati praktično vse kar se menjati sploh da. Vse 4 ploščice, diske, vse 4 amortizerje, vodno črpalko, jermene .... več kot 1.400 eur stroška ... Avto pa Škoda Octavia 2014, 109 tisoč prevoženih .... Na uradnem servisu Škoda v Lj so rekli da ni mogoče da bi avto s 109k kilometri bil v takem stanju .... Stran od Trbovelj in aavtohiše TEMS.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bojance ()

Utk ::

praktično vse kar se menjati sploh da

Haha, tebe čaka še veliko presenečenj...

radmannsdorf ::

Pozna kdo http://1poleposition.si/ ?
En avto imam ogledan tam.

IL_DIAVOLO ::

Bojance je izjavil:

Ne kupujte pri avtohiši TEMS d.o.o. (trbovlje) ... po 3k prevoženih kilometrih na avtomobilu morali menjati praktično vse kar se menjati sploh da. Vse 4 ploščice, diske, vse 4 amortizerje, vodno črpalko, jermene .... več kot 1.400 eur stroška ... Avto pa Škoda Octavia 2014, 109 tisoč prevoženih .... Na uradnem servisu Škoda v Lj so rekli da ni mogoče da bi avto s 109k kilometri bil v takem stanju .... Stran od Trbovelj in aavtohiše TEMS.


https://avtolog.si/

Vpiši vin in poročaj, kaj pravi graf.
1 2 3
4
5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pregled rabljenega vozila pred nakupom s strani specialistov? (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
5115367 (1265) matobeli
»

Realni kilometri so tu kaj? (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
8516267 (6834) Arzen28
»

Avtohiša, ki vrti kilometre rabljenim vozilom (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Na cesti
35879736 (48822) hojnikb
»

Iščem prvi avto. Budget od 5 do 8k. (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
13330166 (26222) tomhuggins

Več podobnih tem