» »

Softwersko DEKODIRANJE z SkyStar 2

Softwersko DEKODIRANJE z SkyStar 2

««
6 / 18
»»

kovse ::

Kako pa je kaj z downloadom??
KAj lahko downloadaš filme brezplačno ali se moraš kam naročit in če kam in koliko kaj pride naročnina??

Sandi79 ::

Kovse

Free cajti so za nami in če si ponosni lastnik ADSL- priključka
pozabi za Internet prek satelita. Vseeno če te pa zanima si pa oglej
stran europeonline.com :\

black007 ::

A kdo ve za kašen Discovery razen švabskega.

brabex ::

Pred časom se je nekdo tu na forumu jezil nad tistimi kvadratki v desnem kotu zgoraj. Takrat ni omenil kako se jih je znebil. Zdaj sem se jih pa tudi jaz že naveličal:( saj ne bi bilo tako hudo ampak danes sem pri prjatlu videl kako so mu kvadratki shodili in se mu lepo sprehajajo po ekranu. Dajajo pa vtis nagajanja. Nerodno je če se v XXX filmih nastavljajo ravno tam kjer ni treba:D A mogoče obstaja možnost odstranitve:\ ?

Pozdrav! B

Aljo1 ::

seveda obstaja patch tudi za kvadratek. Poglejte na esaee pod elcard codex patch ali mi pošljite email

ssputnik ::

hm ja...a kdo ve ce se s ss2 da odklent seca kodirni sistem...dankesn :]

Sandi79 ::

SSputnik SECA 1 se da, to so ponudniki: Canal+, ABsat, Mediaset, Canal + CL,belgiqu,TVBS...>:D
SECA2 se pa ne da razbit. ;(

brabex ::

Povlekel sem Elecard Logo patch 2 in skopiral v ProgDVB. Od tam zalaufal in mi javi da ne najde nek
fajl z končnico *.ax. OK pa download-am se tistega in ga vstavim na isto mesto pa spet zalaufam patch.
Programček je naredu svoje brez napak. Ampak logo ni odletel. Še vedno je na istem mestu. Ima kdo idejo?:\

B.

Sandi79 ::

Barabex
skopiraj patch v direktorij x:\progdvb\filters in ga tam zaženi.

Mogoče pa nimaš pravega patcha!
moj patch je velik 29.950b
če ga hočeš pošli email :) : nonamerider@volja.net

brabex ::

Super:) Kvadratkov ni več. Glede veličine
patch-a pa imam zgleda da istega 29.950kb.
Hvala za pomoč!

B.

kango ::

Spet sem ga lomil z preizkušanjem predzadnjih driverjev za nvidio geforca 4 tv out.Imel sem problem z sliko,ker mi je utripnila vedno,ko se je obrnil podnapis.To sem nekako "rešil "sedaj pa me zajebavajo podnapisi in sicer tako,da jih na monitorju imam na tv pa ne. V čem je finta nastavitve ali kaj drugega ?

Ali je mogoče rešitev TV Tool ?

Odkar sem to preizkušal več ne morem vklopiti oziroma pridobiti slovenščine na progdvb.Ima kdo rešitev in seveda ta zadnji prevod v slovenščini !

Ali kdo uporablja za preklop kanalov na Progdvb pilota in kako mu stvar deluje ? Za te zadeve bi naj bil program Girder ? Kar se tiče žič in vtikača za com port je rešeno.

Seveda me zanima veliko stvari in upam da bo z Vaše strani priskakljal kakšen odgovor !

Hvala !

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kango ()

brabex ::

Meni se pa ena čudna stvar dogaja:(
od kar sem montiral patch se mi v ProgDVB-ju
pojavlja en fail z imenom "timeshift" ki se nekontrolirano povečuje. Ima 20giga disk ki je
bil še skoraj cel prazen in naenkrat mi je računalnik javil sporočilo naj očistim disk ker je poln. Od začudenja sem skoraj iz stola padel:O
Sem sicer slišal da tudi firusi znajo take reči ampak
takoj sem zalaufal opevani Norton Antivirus "sicer
pri meni nezaželjen" ker pa vem da je precej sposoben sem se ga le odločil instalirat. Preprosto ni našel nič. "timeshift" file se celo ustvari kar sam tudi če ga izbrišem. Bi utegnilo bit kaj narobe z patch filetom?

B.

brabex ::

Zdaj sem ugotovil da se "timeshift" ustvari takoj ko poženem ProgDVB. In takoj ima veličino 2giga. Potem pa se povečuje v neskončno. Za info!

Pozdrav! B.

ssputnik ::

yo sandi...men sam via sistem odklepa..kako se pa seca1 lotm...? dankesn :*

Tomy_MMX ::

Glede timeshifta, idi b setings/Audio and video jeziček TimeShift biffer in tam nastavi, kam bi rad da si shranjuje stvari, ker maš zdaj očitno nastavljeno da si shranjje na disk in preveliko datoteko!
Se lahko nastaviš kakih 100MB v ramu in si tam shranjuje in se takoj ko zapreš program spet zbriše!

brabex ::

Odgovoril bom še preden bom probal:D ker me veseli da se vedno najde kakšna rešitev. Tokrat me je namreč precej zaskrbelo:\ . Ok zdaj grem v akcijo! Ker se pa že toliko časa kontaktiramo pa upam da se kdaj srečamo in damo na mizo kakšno pivo:)

Pozdrav! B.

Aljo1 ::

Sedaj pa imam še jaz eno prošnjo. Rabil bi listo meteriala in načrt, da bi si naredil sprejemnik za univerzalen daljinec za PC (preko COM-a). Seveda more delat tudi z ProgDVB (remoteTN) Lahko kak link, prosim najte mi!

Sandi79 ::

SSputnik
Isto kot viaacess1 yanksee + softcam.key :|

APJ jaz sovražim dalince zato nič linkov nekaj govora o tem je blo na http://forums.dvbnetwork.com ali pa kupi novo verzijo Skystar2 z dalincem. :( oziroma nek plugin obstaja na www.progdvb.com :\

Sandi79 ::

Jest bi eno Cocto ;) ;)

kango ::

APJ !

Rabiš program girder ver.329b v katerega skopiraš v direktorij Plugins fajl Igorplug.dll. ko to narediš v nastavitvah označiš ta dll in greš na lastnosti (about ) in se ti pojavi načrt kako vso zadevo narediš skupaj !
Lahko pa daš email in ti to pošljem !

lp kango !

kango ::

APJ !

Sestavne dele za ta načrt dobiš v Mariboru v trgovini ČIP, stanejo pa nekje okrog 600 sit. :\

Aljo1 ::

Ja prosim pošlji mi načrt in material listo, ker žal pojma nimam kako do tega z Girderjem mail

Primoz78 ::

A mi kdo lahko pove kaksne so minimalne zahteve za sky star 2 kartico?...kolega ma namrec p 133 mhz...pa nevem ce bi ta stvar delovala gor.

lp Primoz

krneki ::

Za 133Mhz bi moral kupit kakšno kartico ki hardwersko dekodira mpeg2 stream...z glave je pomoje zahteva kakšn P2 300

Tomy_MMX ::

Na škatli od moje kartice piše da je minimum za video P3 700MHz, a pri meni zadovoljivo deluje na P3 500 MHz!
Zahtevanega pa ej tudi 128MB rama!

lp

kango ::

Če še kdo išče kartico skystar2 jo lahko dobi tudi v LENARTU v trgovini intelsat za 18.ooo sit. Prejšnji teden je bila v akciji za 16.300 sit.
stran www.intelsat.si

Primoz78 ::

V italiji so kartice po 51,13 EUR z davkom...v prodaji kot NET SYSTEM satelitski modem. tukaj si lahko ogledat kje se nahajajo trgovine najblizje meji.

lp Primoz

kango ::

Kar se tiče programov so novi dodatki za snemanje glasbe v programu Progdvb in sicer MCEPlugIn-ProgDVB-1.00-BETA5.zip
To dodaš v v Plugins in lahko na premiere snemaš glasbo,ker ta plugin prepozna začetek in konec pesmi.S pomočjo interneta se lahko še prenese datoteka glasbe, ki se vrti na določenem kanalu se skopira v direktorij za snemanje in se zadeva uredi tako,da vam je znano vse: izvajalec.dolžina ...

Nov je tudi program za download ključev Downloader 2.2.zip ( Softcam.key )

lp !

Sandi79 ::

Odlično Kango :D

Sandi79 ::

Kaj je spet z FREE-X-TV jem ? ;(
baraboni zamenjali ključe ?

kango ::

Noa verzija programa za download ključev Downloader 2.3.zip ( Softcam.key )

DJG ::

Se opravicujem, ce sem kar uletel z vprasanjem.
Ali je mozno preko SkyStar 2 gledati tudi ameriske TV programe. Katere.
Lahko so tudi zakodirani, zanima me le, ce so sploh na satelitu.

A je mozen priklop dveh glav naenkrat(za Hotbird in Astro) oz. priklop rotorja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DJG ()

DJG ::

No, pa da vas se vprasam, kaksna se vam zdi slika - ali jo lahko primerjate s tisto iz komponente, ce imate PC2TV.

Sandi79 ::

DJG
A je mozen priklop dveh glav naenkrat(za Hotbird in Astro) oz. priklop rotorja.

Ja itak.:))

No, pa da vas se vprasam, kaksna se vam zdi slika - ali jo lahko primerjate s tisto iz komponente, ce imate PC2TV.

Tehnično gledano je digitalna TV v kurcu, podn kvaliteta sux. Razen seveda ponudnika Premiere ki oddaja v MPEG4 vendar še vedno se ne more primerjati z analogno TV.;(

b0r1s ::

@Sandi79 Na cemu pa ti gledas digitalno sat? Na skystar2 kartici? :\ Jaz imam doma skystar1 in moram rect, da je slika vsepovsod tako dobra kot na premierah - in lahk ti povem, da analogna satelitska digitalni niti do gleznjev ne seze!! Pac odvisno od posameznega kanala - kaksen bitrate ma slika, pa kaksno locljivost. Nimajo vsi programi isto, ampak se vedno je slika dosti boljsa od analogne TV. Zato ne metat ven taksnih neumnosti. Sem videl, kaksna je slika programa MTV na skystar2 in na skystar1 kartici - razlika je ogromna! In MTV ma zelo nizek bitrate (nekje 1.5-3 Mb/s), medtem ko ima kaksna viva tudi do 5Mb/s. Ampak slika na MTV je se vedno boljsa kot na analogni TV. Zato, ce ti gledas digitalno sat na skystar2 kartici in se ti zdi slika slaba, se ne pomeni, da je digitalna sat v k***u!

Da se pa premiere ne more kosat z analogno TV?8-O A si ze gledal kaksen dvd film (original) na racunalniku? A si videl, kaksna je tam slika? No, da ti povem, da je na premierah po kvaliteti ista (vsaj kar se tice premeire direkt kanalov) - vsaj pr men!

CyberBoy

Ah, pa se to...slika premiere ni v mpeg4 ampak v mpeg2 formatu! Mpeg4 je z drugo besedo divx!
Opty 170 @2.9GHz|DFI Ultra-D|2x512MB Mushkin RedLine XP4000|x800gto2| hx620w|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: b0r1s ()

DJG ::

Kaj pa glede ameriskih kanalov.

b0r1s ::

@DJG Katere ameriske programe pa imas v mislih? Gledas lahko samo tiste, ki so na satelitih, ki so nad Evropo :)

Listo programov, ko so na teh satelitih, lahko najdes tukaj. Pa gledas pod "digitalne tabele" . Koliko od teh programov je ameriskih, ne vem - je pa ziher enih par (npr. cnn:8) )..

CyberBoy
Opty 170 @2.9GHz|DFI Ultra-D|2x512MB Mushkin RedLine XP4000|x800gto2| hx620w|

DJG ::

No, saj nisem mislil ravno ameriske - v angleskem jeziku bi pa morali biti.
Najbolj se mi gre za TNT/Cartoon Network, kjer so ponoci crnobeli filmi, pa mogoce se Premiere za kaksne boljse filme.

A obstaja kaksen program, kjer imajo 24/7 samo filme(ce ne stejemo reklam).

Sandi79 ::

CyberBoy
Tehnično gledano je digitalna sat. slabša od analogne
and you can take it to the bank !

Nisem pa rekel da z vidika oko.
Res pa je da je gledanje digitalne TV z Karticam, ki imajo Mpeg čip onboard 100 krat boljše kot z software karticami kot je skystar2.

Vendar tehnično ima analogna TV neomejeno možnosti kot pa digitalna 1/256.

b0r1s ::

@Sandi79
Kako to mislis, da je tehnicno gledano dig.sat slabsa od analogne? Cist tehnicno gledano se mi zdi ravno obratno - pri analogni sat. nimas nic zraven - noja tist cudn teletext. Poglej, kaj pa ima dig. sat - EPG (Electronic Program Guide), ki ti pise zraven slike se potrebni info o oddajo oz. filmu, ki se trenutno suce. Da se ne menimo o sporedu, ki je na voljo za kaksen teden naprej (z vsem detajli o filmu). Tako da je analogna satelistka odsluzila - v Nemciji mislijo v 10 letih prenehat z analogno TV in preiti na DVB (preko satelita, kabla ali pa kar zemeljsko)

Pa tudi ce gledas en film - mu lahko posebej nastavis zvok (ce program to omogoca - npr. premiere direkt majo to) ali bos poslusal v nemskem jeziku ali pa v angleskem. Al pa lahko kar nastimas zvok v AC3! Zdej mi pa povej, kje pri analogni sat lahko kaj podobnega sploh stelas? Eurosport ma dva jezika - en nemski in en angleski - ce hoces poslusat katere od obeh, ga mores poslusat mono!!
Edina stvar, ki se mi pa zdi slaba je pa ta, da traja kaksno sekundo, da se program prestavi - to je edino motece. Pri analogni sat sem v 10s pregledal vseh 35 programov, ki jih imam, pri digitalni pa to traja malo dlje. Pa niti da se mi ne vseh 500 kanalov klikat:D

Ne vem no...ti bi moral res dobit za par dni skystar1 kartico, pa bi po moje cisto drugace razmisljal o digitalni sat.


@DJG
Kar nekaj programov je v angleskem jeziku. Nekaj dobrih je na nizozemskem kanalu Canal+ , ampak edina slabost je ta, da imajo podnapise - rahlo motece. Drugace pa se pri teh malo boljsih kanalih da vsepovsod nastavit v kaksnem jeziku bos poslusal. Francoski CSAT ima par dobrih programov, ki jih lahko poslusas v francoskem ali pa v angleskem jeziku. Prav tako premiere direkt (kjer sucejo najvec kaksno leto stare filme)...opcija izbiranja jezika je omejena na enih par programov (saj jih je kar nekaj, samo se zdalec premalo).
Za TNT/CartoonN pa ne vem. Mas pa 10 drugih programov, ki sucejo crnobele filme in pa ene tri Cartoon Networke 8-)
Res, programov je kolikor ces - ampak ne vem, ce je kateri od teh ravno ta.

Se obstajajo programi ki sucejo filme 24/7? Normalno! :D Vsi premiere programi (premiere1 do premiere 7) - vse brez reklam!, CSAT pa enih 15 taksnih programov (tudi brez reklam), premiere ponudnik se ma posebej kanal samo za serije, posebej program, kjer sucejo samo MetroGoldenMyer filme, posebej program, kjer sucejo samo filme od Univerzala. V jeseni naj bi se prisel Sci-fi kanal, ampak takrat enkrat bodo premiere presle na nov kodirni sistem (ki se pa ni razbit);( Canal+ ma ene 6-7 taksnih programov, pa se bi lahk nasteval...
Taksnih programov samo na astri je sugurno preko 30, ce ne se precej vec. In vsi ti programi sucejo precej dobre filme oz. lahko vidis vse, kar je bilo pred parimi leti v kinu...

Upam, da sem ti odgovoril...ce te pa se kaj zanima, pa vprasaj!

Lp, CyberBoy
Opty 170 @2.9GHz|DFI Ultra-D|2x512MB Mushkin RedLine XP4000|x800gto2| hx620w|

DJG ::

Pa obstaja sploh dovolj filmov za vse te programe:D Potem se mi v bistvu ne splača kupovati dveh glav, tudi za DL ne. A so na Hotbirdu tudi isti programi, kot na Astri(mislim predvsem na RTL, RTL2, Pro7, VIVA, MTV, VOX, itd). V bistvu pa bi rad poleg teh programov imel še SLO programe, to pa je tudi vse(če ne štejemo zakodiranih>:D ). A potem bi tole prestrezanje datotek delovalo, ali je to le na Astri:\

Sandi79 ::

ja CyberBoy hočem rečt da Tehnično gledano samo slika nazaduje za analogno. vendar za oko je boljša, pa pustmo AC3 pa EPG dodatke. :\

Skystar 1 je super kartica vendar samo za gledanje dig.tv za internet je nepopolna.

b0r1s ::

@Sandi79
A ti si se kar mnenja, da je slika analogne tv boljsa od digitalne? Zdej me pa res zanima, na cem ti gledas analogno tv? Ker jaz ko gledam analogno sat na tv, je slika precej slaba (pa ni problem v tem, da ne bi bila antena dobro nastavljena), ampak polno je nekaksnih drobnih pikic pa vsega drugega sranja - predvsem v filmih. Kar se tice kaksnih oddaj v zivo, ni tako slaba - ampak primerjano z digitalno je tud ta slika slaba! Sicer jaz gledam ponavadi samo na monitorju digitalno sat (ker sem prelen, da bi preklapljal na tv:D ) in slika je res popolna - brez kakrsne koli pikice ali cesa podobnega kar vidis na analogni sat, ce gledas po tv. Sploh ni primerjave. Sem doma veckrat tako na oko primerjal, kaksan je slika, ko sta bila na tv (analogna sat) in na racunalniku (digitalna sat) ista programa nastavljena. In tudi pol metra stran od monitorja (ful skrin) je bla slika zelo lepa - da ne recem, ce bi gledal s taksne razdalje, kot morem gledat tv. Kar poglej sliko na tv s kaksnega pol metra, pa mi povej, kaj vidis! Se posebno, ce je kaksen text - npr. podnapisi ali kaj podobnega. Polno enih pik notri, pa se vsega drugega - tako da analogne tv s taksne razdalje ne mores gledat. Pri preklopu na digitalno na tv (video kabel direkt iz skystar kartice v tv), pa ti lahko povem, da se je dalo s taksne razdalje skoraj normalno gledat.

Slika digitalne sat je ista kot so dvd filmi - mpeg2. A se tebi zdi slika dvd-jev (mislim predvsem na original filme) slaba? Ne misli, da se salim, ce te nekaj vprasam; a si ze gledal kaksen film na dvd?

Je pa res slabo v digitalni sat to, da ne obstaja nek enoten standard glede slike. Vsaka televizijska hisa ima neke svoje fore - cist poljuben bitrate, cisto poljubno locljivost (namesto da bi bila 720x576, tako kot bi morala biti , jih ima veliko cisto nekaj drugega npr. 528x576...tu je res analogna tv cisto nekaj drugega glede enotnega standarda, ki se ga morajo vsi drzati - saj drugace sploh ne gre. Ampak tudi slika v taksni locljivosti in z majhnim bitrate dalec prekasa analogno sliko.

Ti bom drugi teden, ko grem domov prilepil eno sliko, kako zgleda pri meni npr. film iz premiere direkt. Pa bos lahko primerjal...
Ne vem, zakaj se sploh nekaj kregava glede slike - mene ne bos preprical, da je digitalna slika slaba - sem videl isti film analogno in digitalno in razlika je ocitna. Pa da je slika samo na oko boljsa - mogoce ja. Ali pa tudi ne...jaz z analogno sliko nimam kaj pocet - lahk npr. snemam na VHS kasete - ki so ze pocasi odsluzile:\ . Z digitalno pa lahko delam vse kar mi pase...

@DJG Ja, filmov je dovolj...ce ne pa jih zacnejo ponavljati - in po parih mescih ti ze gre posteno na keks, ker ni (skoraj) nobenega novega filma! :( Saj je skoraj vsak teden kaj novega, samo moras vedet, da se meni ne da gledat vsako sranje:D
Kateri programi so na hotbirdu pa ti zal ne morem povedat, ker nimam nobenih izkusenj z njim..poguglaj malo za programe na hotbirdu. Slo tv lahk gledas na hotbirdu - je celo nekaj ''zakodirano'', ce se ne motim. S prestrezanjem datotek pa mislim da na astri ni vec mogoce - nekaj casa je bilo na eni frekvenci, ki pa sedaj mislim, da ne dela vec...ne vem. Poguglaj tudi tu malo...sicer pa na forumu, katerega link imas par postov visje, pise vse o tem. Se mi ne da sedaj iskat - sorry.

Lp, CyberBoy
Opty 170 @2.9GHz|DFI Ultra-D|2x512MB Mushkin RedLine XP4000|x800gto2| hx620w|

brabex ::

Da se malo oglasim po dolgem času:D
Vidim debato okrog kvalitete slike. Moje razmišljanje glede digitalnega sistema. Mislim da
skoraj ne more bit drgač kot samo kvalitetno saj
tako kot jaz razumem delovanje tega načina sploh ne more biti drugače. Ker kvaliteta je zdaj dokončno odvisna samo še od TV družb. Tudi bodočnost je sicer le v digitalni neglede na katerem področju. Ali gre za prenos slike, zvoka ali česarkoli. Tu pač ni nekaj vmes kot je bilo lahko
pri navadnih sistemih. 0 ali 1...saj smo elektroniki pa smo se to učili:D Mene bolj skrbi to da nismo morda prišli do vrha. Ima gdo idejo o čem več ali pa je morda kje slišal za še kaj več od tega. Pomoje je zdaj nam zemljanom ostalo še doteravanje vsega narejenega. Kaj menite vi?
Seveda izključujem tu tehniko in elektroniko. Saj smo najbrž že vsi slišali za novost BIO računalnika
al nekaj podobnega. Toda akr se tiče prenosa informacij po vesolju pa res ne vem s čim bi se lahko še spomagali. Saj tudi svetlobna hitrost lahko postane polžja če se ozremo v vesloje:\
Take debate me zanimajo...ni ravno satelitska pa vseeno...da malo popestrim:D

Pozdravljeni!
B.

Sandi79 ::

CyberBoy

Saj se čisto strinjam z tabo. Vendar glede tehnične plati oz razlike med analogno in digitalno vprašaj kakšnega strokovnjaka pa ti bo povedal. Se ne mislim kregat.

DVD-jev sem se pa v zadnjih 3 letih pošteno nagledal in jih videl gotovo več kot ti:D ! in tudi opazil, da na obrazu ne opaziš toliko gub kot jih je. pa tudi tisto malo zamegljene meglice me ne moti :D.

;(

brabex ::

ANALOGNI SISTEM: sem povedal sosedi,da je umrla micka. Drug dan mi je neka tretja oseba povedala
da ji je moja soseda pravila, da je umrla zofka.

DIGITALNI SISTEM: sem napisal pismo sosedi in napisal, da je umrla micka. Soseda je to pismo poslala
neki tretji osebi in ta tretja oseba pošlje spet meni. V pismu je pisalo da je umrla micka.

Malo za šalo :D

celica ::

Moje razmisljanje o tem, digitalno - analogno.....

ANALOGNO: Saj, slika je, vcasih malce slabsa, vcasih malce boljsa...

DIGITALNO: KO je slika, je slika taksna kot mora bit. Ko je slabsa, je prakticno ni, ker signal ne dopusca. Pri digitalni sliki, nemores rect slabsa ali boljsa, ko je, je taksna kot mora bit. Seve, od kanala do kanala razlicna, odvisno kaksen bit rate uporablja.

Je pa tukaj se vec vzrokov, vendar bi bilo pametno za to odpret nov topic, tale je ze malce zasel iz naslovne teme ... :|
negre..! gre ..? joj GORI ..!

kango ::

Vidim ,da ste res odšli od tega naslova, zato rajši poskušajmo debatirat o tem ,kako še bomo sploh kakšen program gledali ki je trenutno zakodiran ali pa še bo.

Tito ::

Hja o tem bi se dalo diskotirati... Digitalno ali analogno neuki uporabniki skoraj ne ločijo. Predvidevam da mislite na filme, ki so posneti z elektronko (digitalno kamero) in filmsko kamero. Razlike so velike na eni strani je izredna slika dobrih filmskih kamer in odlične barve ostrina... Digitalne kamere pa imajo to dobro lastnost, da so poceni (predvsem medij na katerega snemaš je poceni) ima pa težave z barvami in ostrin... Ko pa presedlamo na medij kot noslilec podatkov se pa slika drastično obrne v korist digitalnem mediju. Analogni mediji imajo slabo lastnost izgube podatkov pri vsakem kopiranju, kar pri digitalnih medijih ne poznamo (razen pri raznih kompresijah...). Tu razlik skoraj da ni razlike se pojavijo le pri kompresijah, ki skvarijo kvaliteto filma.

brabex ::

hallo
Že nekaj časa me matra NoZAPP. Kaj je pravzaprav s tem programom? Povlekel sem neke
update datoteke z končnico *.hex ampak kam z njimi. V ProgDVB-ju ni ničesar.:\

B.
««
6 / 18
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

DVB-S2

Oddelek: Kaj kupiti
193042 (1596) mumbo
»

Total TV (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
5113635 (11733) fulgur
»

satelitski programi in sprejemniki (strani: 1 2 )

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
7215511 (13843) BlackHole
»

Kako s SkyStar 2 odkodirat programe (npr. premiere)???

Oddelek: Strojna oprema
61582 (1418) Freelancer
»

kartica za Digitalno satelitsko

Oddelek: Kaj kupiti
224555 (3931) ts

Več podobnih tem