» »

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077

Temo vidijo: vsi
««
9 / 29
»»

Lonsarg ::

O marsikateri igri se je nabijalo in je potem razocarala res je, ampak o Witcher 3 se je naprimar tudi nabijalo pa je potem realnost celo presegla pricakovanja.

Izi ::

Cyberpunk 2077 has officialy gone Gold !

Gold pomeni, da je bila končna verzija igre poslana distributerjem, ki jo bodo sedaj začeli tiskati na plošče in pakirati v škatle, za tiste, ki bodo seveda kupili fizične verzije, kar v glavnem leti na konzolaše.
Če se je kdo bal, da bodo izid ponovno preložili je sedaj lahko potolažen. Razen če Zemljo ne zadane kakšen večji komet ali izbruhne jedrska vojna, bomo igro začeli igrati 19. novembra, kar je še dobrih 45 dni :D

oo7 ::

Mapa Cberpunk 2077

Ciklamen ::

Lihkar na twitterju videl, da ne bo več delay-ev za Cyberpunk. Nevem ali je bila to marketinška fora da so delay-ali za novo generacijo konzol, ali pa je še res bilo potrebno optimizirati zadeve.

Skratka, hype se builda pri meni, can't wait.
- End of the Post ->

Lonsarg ::

Jaz sem bral da imajo zdaj že dlje delovne sobote ker je vodstvo reklo da se rokov ne bo več prestavljalo.

Ciklamen ::

Nekaj sem slišal tudi jaz, ampak dokler te govorice nekdo uradno ne potrdi bodo zgolj špekulacije.

Vsakdo je pa kdaj že delal nadure, če je bilo potrebno nek projekt zaključiti.
- End of the Post ->

Izi ::

Cyberpunk 2077 — Night City Wire: Episode 4

bluefish ::

Oglašuje že Porsche:

Izi ::

bluefish je izjavil:

Oglašuje že Porsche

Tale Porsche 911 ima vlogo v igri, tako da gre bolj za trailer kot za oglas.
Johnny Silverhand si je pred smrtjo tam okoli leta 2020 lastil točno tega Porsceja 911 letnik 1977 z napisom Samurai na zadku.
Ta legendarni Porš bo torej leta 2077 star že okroglih 100 let, ampak očitno se je nekako ohranil skozi vsa ta leta in kot kaže se bo lahko naš junak dokopal do njega in ga vključil v svojo zbirko avtov. Imeli bomo tudi svojo garažo, kamor bomo lahko parkirali vse naše avte. Ukradeni avti se ne bodo shranili v našo zbirko :P
Čeprav ta Porš ne bo primerljiv z najboljšimi modernimi avti bo retro starina leta 2077 najbolj unikaten avto v mestu, ki bo vsekakor moral biti v naši garaži :D

Furbo ::

Ojej, upam, da tole ne bo GTA na koncu.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Izi ::

Furbo je izjavil:

Ojej, upam, da tole ne bo GTA na koncu.

Ne bo, je čisto drug žanr. GTA je linearna avantura, tole pa bo pravi RPG, s kupom različnih poti in pomembnimi odločitvami.
Kar se tiče avtov pravijo, da bo lahko boljše ukradel samo najboljši specializirani hacker. Brez pravih skillov tukaj ne boš opravil nič.

BigWhale ::

GTA pa res ni avantura. :>

Izi ::

Wiki: Grand Theft Auto
Uraden žanr je akcijska avantura, tudi pustolovščina jo nekje imenujejo. Isto kot RDR2.
Ne levelamo, ne nabiramo izkušenj, ne craftamo, ne učimo se skillov, ni odločitev, ...

BigWhale ::

Ja, action adventure je nekaj drugega kot adventure in v primeru GTA je tale action adventure uporabljen zlo loosely. :) Adventures so mostly point and click igre.

bambam20 ::

Izi je izjavil:


Ne bo, je čisto drug žanr. GTA je linearna avantura, tole pa bo pravi RPG, s kupom različnih poti in pomembnimi odločitvami.


To vsi pravijo. Na koncu pa se redko zgodi ravno to, kar si ti napisal, ker je potrebno vložit za kaj takšnega ogromno truda in predvsem časa.

Redke so igre, kjer dejansko igralčeve odločitve vplivajo na sam potek igre.

Furbo ::

Jaz sicer upam, da bo igra res super, ker bi prav prišlo nekaj dobrega v teh časih. Če bo super, sem pripravljen kupiti tudi kako precenjeno RTX 3080 na bolhi. :)
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

BigWhale ::

Furbo je izjavil:

Jaz sicer upam, da bo igra res super, ker bi prav prišlo nekaj dobrega v teh časih. Če bo super, sem pripravljen kupiti tudi kako precenjeno RTX 3080 na bolhi. :)


Jaz sem imel naroceno ampak na konc pol narocilo ni slo skozi. Heh. To kar pa zdaj folk hoce za kartico je pa rip-off. :D Bom pocakal in s kartico in z igro, do drugega leta. :)

Berserker ::

Tako kot Witcher 3, bo izgleda me tudi tale špil prisilil v nadgradnjo strojne opreme.

Kolebam med igranjem na PS5 ali pa počakam kakšna pol leta, pa izvedem nadgradnjo deset in pet let starih komponent na pc.

Lonsarg ::

Naroči Shadow PC za 13€/mesec. Za isti denar kot bi nabavil mašino lahko leta plačuješ to.

BigWhale ::

Prejsnji teden sem prebral The World Of Cyberpunk. Napisana je potopisno v smislu vodica. Je sicer zanimiva za tiste, ki bi zeleli vedeti kaj vec o okolju v katerem se bo dogajala igra, vendar sem preprican, da bodo v igri vse te informacije dostopne preko razlicnih virov. Cela knjiga je napisana 'in character' kot izdelek Night City Inquirerja, ki je knjigo izdal na papirju zato, da ne bi prislo do vpliva ostalih medijev in korporacij, ki so vse tako ali drugace pristranski.

Knjiga se bere precej lahko in zlo na easy, nekega poglobljenega znanja o svetu ne podaja. Na kratko je razlozeno dogajanje ob prelomu tislocetja, ekonomske krize, vojne in dogodki. Vse se bere pod premiso, da nekih zapisov o tistih casih ni in da se je tezko zanesti na karkoli oziroma kogarkoli.

Potem sledi poglavje, ki na kratk povzame tehnologijo tega casa, od vozil in orozja, do cyberware in modifikacij telesa in 'surfanja po netu' ozrioma netrunninga. Opisan je tudi 'braindance', podozivljanje kupljenih spominov, ena izmed novih zasvojenosti.

Knjiga se nadaljuje z opisom samega mesta Night City. Pet razlicnih predelov in vsak predel je potem se razdeljen na dva do tri manjse dele. Skozi celo knjigo je polno reklam za razne izdelke in storitve. Zanimivo bo videti koliko teh reci bo dejansko dobavljivih v sami igri.

Za konec sta se dve poglavji, eno o razlicnih ekonomskih razredih v mestu z opisom nekaj najvecih korporacij. Drugo pa z opisom treh law enforcement sluzb, osmih gangov v mestu in se dveh nomadskih gangov.

Na koncu je se interview z Rouge, 'Cyberpunk icon, ex-mercenary, and world-class fixer.' Joshu, ki jo je intervjujal na koncu pove, da mora interview objavit v celoti, sicer se bo pozanimala kje zivi. :>

oo7 ::

Cyberpunk 2077 In-Game World Map Seen In Concept Art



springfield ::

Izi je izjavil:

Cyberpunk 2077 has officialy gone Gold !

Gold pomeni, da je bila končna verzija igre poslana distributerjem, ki jo bodo sedaj začeli tiskati na plošče in pakirati v škatle, za tiste, ki bodo seveda kupili fizične verzije, kar v glavnem leti na konzolaše.
Če se je kdo bal, da bodo izid ponovno preložili je sedaj lahko potolažen. Razen če Zemljo ne zadane kakšen večji komet ali izbruhne jedrska vojna, bomo igro začeli igrati 19. novembra, kar je še dobrih 45 dni :D

Ne rabi zadet vecji komet... https://twitter.com/CyberpunkGame/statu...

Skyman ::

Covid..

Kurzweil ::

Prestavljeno na 10. december...

Izi ::

Zdaj se pa že norca delajo iz nas, to bo že četrta prestavitev, če se ne motim. In smo spet 44 dni daleč :8)
Se bo pa sedaj naš igričarski urnik malo sprostil in bomo lahko Valhallo v miru igrali kar cel mesec preden bo Cyberpunk zunaj, če seveda ne bodo spet prestavili. Ubisoft si sedaj sigurno mane roke >:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

oo7 ::

Izi je izjavil:

Zdaj se pa že norca delajo iz nas, to bo že četrta prestavitev, če se ne motim. In smo spet 44 dni daleč :8)
Se bo pa sedaj naš igričarski urnik malo sprostil in bomo lahko Valhallo v miru igrali kar cel mesec preden bo Cyberpunk zunaj, če seveda ne bodo spet prestavili. Ubisoft si sedaj sigurno mane roke >:D



oo7 je izjavil:

Imam občutek, da bo igra na koncu izšla enkrat 2021.

BigWhale ::

Zarad tega delaya bo mogoce se kak 3080 za dobit pred izidom. Kr kul! :>

Evolve ::

pa sprijaznte se da bo tole overhypano sranje, ki ga fixajo da bo vsaj mal zgledal ob "izidu"... če bo to sploh kdaj

no man sky 2 inc :))

Evolve ::

včeri

PacificBlue ::

yayo ::

o hvala bogu, lahko Ghost Of Tsushima temeljito preigram.:D

Furbo ::

Eh, verjetno zavlačujejo, ker mora kaka nvidia še dobaviti čipe za cyberpunk brandane grafe :)
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

ahac ::

Evolve je izjavil:

včeri



Ja, še ljudje, ki tam delajo niso vedl.
Že zdaj delajo na polno cele dneve, zdaj bodo pa še malo dalj...
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Izi ::

ahac je izjavil:

Ja, še ljudje, ki tam delajo niso vedl.
Že zdaj delajo na polno cele dneve, zdaj bodo pa še malo dalj...

V vseh obvestilih o prestavitvi izida so poudarili, da praktično vsi delajo od doma. Zato tudi niso mogli vedeti, kaj se je odločilo vodstvo, ko pa so vsi doma.
Tukaj pa je tudi cel kup protislovnosti. Mediji jih obtožujejo da izvajajo pritisk nad programerji in jim nalagajo kupe nadur, sami pa pišejo, da vsi delajo od doma in zato zaostajajo z delom. Nekdo torej debelo laže.

Machete ::

The great crunch of 2020.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

YesMan ::

Igra je bila končana 5. oktobra. Najverjetneje so se hoteli izogniti gneči v novembru. Playstation, na katerem bi se prodalo zdaleč največ izvodov v prvih par mesecih/letu za polno ceno (tako je bilo vsaj za The Witcher 3) ima precejšnjo gužvo: Spiderman Remastered + Miles Morales & Demon's Souls, potem pa še dve drugi gigantski third party igri; Assassin's Creed in Call of Duty. Igra bo tudi verjetno (sodeče po velikosti samega špila in zgodovini tega razvijalca) precej zbuggana, kar bi veliko ljudi še dodatno nagnilo k nakupu katere druge od zgoraj omenjenih iger, ki bodo verjetno veliko bolj "spolirane" ob izidu.

oo7 ::

Izi je izjavil:


Se bo pa sedaj naš igričarski urnik malo sprostil in bomo lahko Valhallo v miru igrali kar cel mesec preden bo Cyberpunk zunaj, če seveda ne bodo spet prestavili. Ubisoft si sedaj sigurno mane roke >:D


Ubisoft bi si veliko bolj manil roke če ne bi 13 novembra izšla igra Call of Duty, ki je skoraj vsako leto najbolje prodaja igra.

2009 - Call of Duty: Modern Warfare II
2010 - Halo Reach
2011 - Call of Duty: Modern Warfare 3
2012 - Call of Duty: Black Ops II
2013 - Grand Theft Auto V
2014 - Call of Duty: Advanced Warfare
2015 - Call of Duty: Black Ops III
2016 - Call of Duty: Infinite Warfare
2017 - Call of Duty: WW II
2018 - Red Dead Redemption 2
2019 - Call of Duty: Modern Warfare 2019

Če ni Rockstar je Call of duty.

springfield ::

Izi je izjavil:

Mediji jih obtožujejo da izvajajo pritisk nad programerji in jim nalagajo kupe nadur, sami pa pišejo, da vsi delajo od doma in zato zaostajajo z delom. Nekdo torej debelo laže.

Saj te dve stvari si nista izklucujoci. Lahko da doma delajo nadure, a niso tako efektivni.

Zmajc ::

BigWhale je izjavil:

Zarad tega delaya bo mogoce se kak 3080 za dobit pred izidom. Kr kul! :>


Nekako dvomim, a upanje umira zadnje. Osebno imam nov PC z staro grafo, ki samo čaka da bojo 3080 na voljo. Da bo končan.

Buggy ::

a niso ravno za to igro sistemske zahteve prakticno smesne, ne vem zakaj bi rabili cakat 3080 za to igro?

CD Projekt Red Cyberpunk 2077 Recommended PC

Core i7-4790 or Ryzen 3 3200G
GTX 1060 6GB or R9 Fury
12GB RAM
70GB SSD storage
Windows 10 64-bit

...in tudi meni tole vedno bolj deluje na hypefest spil in me vec ne vlece k njemu, se celo z whishliste sem ga skinil ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

ahac ::

oo7 je izjavil:

Ubisoft bi si veliko bolj manil roke če ne bi 13 novembra izšla igra Call of Duty, ki je skoraj vsako leto najbolje prodaja igra.

To se ne prekriva tolk.
Kolk ljudi, ki jih zanimajo velike, dolge open world igre, bo pa to spustilo, ker takrat pride ven CoD? Ne veliko.
Lahko rečeš tudi, da se dobro prodaja FIFA al pa expansion za Simse, ampak to nima velikega vpliva na Valhallo ali CP2077, ker gre za druge igralce.

Valhalla in CP2077 sta pa bolj podobni igri in nagovarjata podoben tip kupcev. Tukaj lahko izid ene igra bolj vpliva na prodajo druge.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

Mato989 ::

ahac je izjavil:

oo7 je izjavil:

Ubisoft bi si veliko bolj manil roke če ne bi 13 novembra izšla igra Call of Duty, ki je skoraj vsako leto najbolje prodaja igra.

To se ne prekriva tolk.
Kolk ljudi, ki jih zanimajo velike, dolge open world igre, bo pa to spustilo, ker takrat pride ven CoD? Ne veliko.
Lahko rečeš tudi, da se dobro prodaja FIFA al pa expansion za Simse, ampak to nima velikega vpliva na Valhallo ali CP2077, ker gre za druge igralce.

Valhalla in CP2077 sta pa bolj podobni igri in nagovarjata podoben tip kupcev. Tukaj lahko izid ene igra bolj vpliva na prodajo druge.



Torej trdis da ni nobrnega crossover vpliva ali pa skoraj nicen
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

LeQuack ::

Ni zdravo preveč hype-at katerokoli igro.
Quack !

BigWhale ::

Buggy je izjavil:

a niso ravno za to igro sistemske zahteve prakticno smesne, ne vem zakaj bi rabili cakat 3080 za to igro?

CD Projekt Red Cyberpunk 2077 Recommended PC

Core i7-4790 or Ryzen 3 3200G
GTX 1060 6GB or R9 Fury
12GB RAM
70GB SSD storage
Windows 10 64-bit


Jaz mam se GTX 970 in mi je do zdaj cist ok sluzila za to kar sem igral. Mostly grand strategy in kak RPG, ki je ze mal v letih. :)) Ponavadi sem kupil vsako drugo serijo ampak 20 serija je imela premajhen price/performance increase sploh zato, ker mi je vse kar sem hotel igrat delal cist ok. :) Pa hotel sem kartico, ki zmore ven pljunit 4K pri 60fps.

Za Cyberpunk so tole verjetno res settings pr katerih bo stvar delala na 1080p z minimalnimi nastavitvami na 25fps :D

Zmajc je izjavil:


Nekako dvomim, a upanje umira zadnje. Osebno imam nov PC z staro grafo, ki samo čaka da bojo 3080 na voljo. Da bo končan.


Ja, jest mam tle en poseben oltar postavljen in zrtvujem kako zival vsake tolk casa v upanju, da me bogovi uslisijo. ;> Sem a v popolnoma enaki situaciji. :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BigWhale ()

opeter ::

YesMan je izjavil:

Igra je bila končana 5. oktobra. Najverjetneje so se hoteli izogniti gneči v novembru. Playstation, na katerem bi se prodalo zdaleč največ izvodov v prvih par mesecih/letu za polno ceno (tako je bilo vsaj za The Witcher 3) ima precejšnjo gužvo: Spiderman Remastered + Miles Morales & Demon's Souls, potem pa še dve drugi gigantski third party igri; Assassin's Creed in Call of Duty. Igra bo tudi verjetno (sodeče po velikosti samega špila in zgodovini tega razvijalca) precej zbuggana, kar bi veliko ljudi še dodatno nagnilo k nakupu katere druge od zgoraj omenjenih iger, ki bodo verjetno veliko bolj "spolirane" ob izidu.


Ja, pri igri takšnega kalibra moraš vedno počakati na Enhanched Edition, Directors Cut ipd. variante.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

BigWhale ::

Cyberpunk meltdowns so tko tko zlo zabavni. :))

Izi ::

CD Project Red je potrdil, da so razlog za zadnjo prestavitev trenutne konzole.
Medtem ko s PC in Next Gen konzolami nimajo nobenih problemov in je igra tam končana jim kot kaže ne uspe zadevo zadovoljivo spraviti na slabotne trenutne konzole in to je tudi razlog, da še vedno nismo videli prav nobenega posnetka igre na trenutnih konzolah, čeprav ga že dolgo obljubljajo. Vsi dosedanji posnetki so iz PC mašin.

Cyberpunk 2077, ki so jo začeli delati pred 8. leti je bila sicer delana z mislijo na sedanje konzole ampak tekom vseh teh let je igra počasi prešla v prvo pravo Next Gen igro, kar je sicer super ampak sedaj je pa problem kako to zverino spraviti na slabotne trenutne konzole, da se ne bo ob prvem večjem boju vse skupaj spremilo v diapozitive, kar bi bila hudo slaba reklama za igro ne glede kako dobro bo delovala na PCju.

Sedaj imajo dodatne 3 tedne, da stuhtajo kaj še lahko zoptimizirajo ali vržejo ven iz igre da jo nekako spravijo na trenutne konzole :P
Po moje je velik problem da trenutne konzole nimajo SSD, ki bo v tej igri, kjer celotno mesto nima nobenih "loading screenov", praktično obvezen.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

svecka ::

Očitno se ponovno ponavlja zgodba Witcher 3 in downgrade zaradi konzol.

Zmajc ::

RDR2 nima na konzolah niti enega loading screena pa igra dela čisto v redu, razlog je samo in samo v tem da ne vejo igre optimizirati.

springfield ::

Navadn BS. Igro razvijajo 8 let in 4 tedne pred releasom, po tem ko so ze sli gold, ugotovijo, da ne dela dobro na trenutni generaciji konzol?
««
9 / 29
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dying Light 2 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
18424327 (398) oo7
»

The Witcher 4 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11720134 (417) oo7
»

Assassin's Creed Valhalla (2020) (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
26741520 (6753) Kvinta
»

The Witcher 3: Wild Hunt (strani: 1 2 3 427 28 29 30 )

Oddelek: Igre
1488261732 (25598) D3m

The Witcher (202?)

Oddelek: Igre
7904 (694) ahac

Več podobnih tem