» »

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077

Temo vidijo: vsi
««
24 / 29
»»

PARTyZAN ::

Verjetno zato, ker ima folk, ki sploh igre ni kupil ali igral več ko 5min circle jerk z limanjem identičnih youtube hate videov?

Meanwhile: Jaz še vedno igram. Level 29, SC 48 oz. tam nekje. Sem pa v act 3, pa začel sem pucat mal več gigov (najbolj mi pašejo tisti, kjer lahko igram stealth) in cyberpsycho sidequestov.

ahac ::

En video je bil celo 2x naliman pa vsakič brez komentarja.
Ti youtuberji res ne dodajo nič novega. Preberejo članek od Schreierja (tudi linkan v tej temi) in naredijo outrage video povzetek brez novih informacij in tudi brez svojega mnenja.

Zakaj pa tistega članka nihče ni komentiral?
A res nihče ne zna več brat, da je treba 5x slišat enak povzetek?
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

Kayzon ::

Sramota kaj se brise,50 minutni video je lepo opisal samo laganje in zavajanje CD REDa glede igre. Pokaze njihove obljube ter sam koncni izdelek,ki je polno glitchov in bugov,ter pomanjkljaj sistemov ki jih igra ni uvedla. Primerja pol igro z 17 let starimi igrami ki jo peljejo scat.. Tok o tem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kayzon ()

BigWhale ::

meho7 je izjavil:

@BigWhale

Zakaj se brisejo posti?
Mogoce investitor? :|

Fak kak sranje je ta forum postal


A te resnicno zanima zakaj se brise link na nek random YouTube video brez kakrsnegakoli komentarja o tem kaj se skriva za tistim linkom? Te resnicno zanima kaj pomeni vsaj priblizno argumentirana debata? Ja, forum je sranje zaradi taksnih nekvalitetnih prispevkov. to, da je igra sranje je bilo povedano ze 30x, vecinoma s strani ljudi, ki igre nikoli niso igrali. Vemo, hvala.

m0f0x ::

LOL, Crowbat video je za tebe random? Rajši gledam 50 minut Crowbata, kot da berem post od nekega random hvalospevca.

Zgodovina sprememb…

  • odbrisal: BigWhale ()

m0f0x ::

Malo za šalo :D

Lonsarg ::

Youtube je preslab filter. Če se nekdo ne potrudi toliko, da spiše članek ki zgleda vsaj napol profesionalen (ala blog) potem pri meni ni šel čez osnovni filter.

BigWhale ::

m0f0x je izjavil:

LOL, Crowbat video je za tebe random? Rajši gledam 50 minut Crowbata, kot da berem post od nekega random hvalospevca.


Vsak video brez neke razlage je random in se steje kot neargumentirana debata, povsem vseeno je kdo je avtor.

shadeX ::

m0f0x je izjavil:

Malo za šalo :D



Zanimivi videi - resno. CP je očitno tak kiks iz katerega posledično nastaja toliko vsebine, da nas bo še lep čas spominjal da ta igra obstaja. Sčasoma jo bodo dovolj spilili da bo vredna igranja. Zgleda da se bo to za CPR na dolgi rok še lepo obrestovalo :)

Highlag ::

Sem pogledal nekaj videov, pa se mi zdi, da se samo ponavljajo. Na PC-ju nisem nikoli videl nič tako drastičnega. Ne poznam nobene igre takšnega tipa, da bi bila brezhibna. Sej ne rečem, da ga niso usrali, ko so izdali za konzole kar so izdali... samo mrtvega konja brcat toliko časa...
Never trust a computer you can't throw out a window

PARTyZAN ::

No, pa sem še jaz končal igro. Level 33, SC 50, nomad konec. Ni ravno kar sem pričakoval, ampak vseeno zanimivo. Also, mislim da ima nekaj nastavkov za nadaljevanje zgodbe (DLC, CP2?). Špila še nisem zaključil, sem se odločil da bom sem pa tja kakšen gig naredil še, toliko da še level zmaxam v naslednjih mesecih :).

Mimogrede: po končanem main storyu lahko dejansko odpreš kovček v kabinetu Adama Smasherja, not je Legendary / Iconic shotgun crafting spec:

Buggy ::

nahypan spil brez prave vsebine..sam to bom reku.

mu dal veckrat priloznost..meni pac ne potegne. Spil za new age kido gamerje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

Buggy ::

The Outer Worlds je tudi kvazi action RPG, pa je milje dalec po atmosferi in zgodbi, za bagsis proracuna tega spila in cist under radar...Elex sploh omenjal ne bom.

Zmajc ::

Mene Outer Worlds ni potegnil niti malo, nek posiljen Fallout wannabe.

BigWhale ::

Zmajc je izjavil:

Mene Outer Worlds ni potegnil niti malo, nek posiljen Fallout wannabe.


Men je bil okay-ish. Na case smesen ampak ene par misij je blo precej frustrating in sem skor obupal. :D

Highlag je izjavil:

Sem pogledal nekaj videov, pa se mi zdi, da se samo ponavljajo. Na PC-ju nisem nikoli videl nič tako drastičnega. Ne poznam nobene igre takšnega tipa, da bi bila brezhibna. Sej ne rečem, da ga niso usrali, ko so izdali za konzole kar so izdali... samo mrtvega konja brcat toliko časa...


Ja, jaz sem na PCju ene trikrat dozivel, da so liki clippali skozi podlago ali vozilo, enkrat mi je avto poletel malo previsoko v zrak in ena misija se je zataknila. Kar se tega tice ni bilo prav nic drasticnega odstopanja od drugih iger, prej obratno, zlo mal stvari je blo broken.

Zgodba je bila zanimiva, vendar so obljubljali precej vec kot so potem dostavili. Tudi RPG elementov je bilo premalo za moj okus, factions so bli v igri samo za okras in looting je narjen katastrofalno. :D

Sicer mi ni zal za nakup, cena ure zabave je bla pod en euro. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BigWhale ()

opeter ::

Jaz bom lepo počakal ne Enhanced Edition kot so to naredili z Witcher serijo. Do takrat bodo večino hroščev odpravili.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Izi ::

Patch 1.1

Mislim, da vsak lahko brez dvoma zaključi, da je zadaj plačana antireklama.
V igričarski industriji, ki je že davno presegla filmsko, se še posebej sedaj ko je Korona praktično pokopala filmsko industrijo obračajo milijarde milijard in je sedaj največja svetovna industrija.
Kazalo je, da bo CDPR postala največja firma v tej največji svetovni industriji in zato so zahodni mediji, še posebej ameriški zagnali veliko CDPR antireklamo že preden je igra sploh izšla.
Vsak, ki je Cyberpunk dejansko preigral ve, da večina YouTube Cyberpunk videov, ki se ponavljajo že ves mesec nima prav nič z realnostjo. Konzolna verzija ima probleme, medtem ko je PC verzija čisto solidna. Zaenkrat je sicer kar nekaj vizualnih napak, ki jih pridno popravljajo, resnih bugov pa praktično ni.

Vsekakor pa je bilo pred izidom okoli te igre mnogo preveč Hypa in zato so nekateri očitno pričakovali igro, ki bo spremenila svet in odpravila vse težave, ki jih je na svet prinesel Korona virus. To se seveda ni zgodilo, imamo pa pred seboj čisto soliden RPG, ki je za povrh še sci-fi, kar je hudo redko v poplavi fantazijskih RPGjev, ki smo jih že vsi naveličani.

Mato989 ::

Izi je izjavil:

Patch 1.1

Mislim, da vsak lahko brez dvoma zaključi, da je zadaj plačana antireklama.
V igričarski industriji, ki je že davno presegla filmsko, se še posebej sedaj ko je Korona praktično pokopala filmsko industrijo obračajo milijarde milijard in je sedaj največja svetovna industrija.
Kazalo je, da bo CDPR postala največja firma v tej največji svetovni industriji in zato so zahodni mediji, še posebej ameriški zagnali veliko CDPR antireklamo že preden je igra sploh izšla.
Vsak, ki je Cyberpunk dejansko preigral ve, da večina YouTube Cyberpunk videov, ki se ponavljajo že ves mesec nima prav nič z realnostjo. Konzolna verzija ima probleme, medtem ko je PC verzija čisto solidna. Zaenkrat je sicer kar nekaj vizualnih napak, ki jih pridno popravljajo, resnih bugov pa praktično ni.

Vsekakor pa je bilo pred izidom okoli te igre mnogo preveč Hypa in zato so nekateri očitno pričakovali igro, ki bo spremenila svet in odpravila vse težave, ki jih je na svet prinesel Korona virus. To se seveda ni zgodilo, imamo pa pred seboj čisto soliden RPG, ki je za povrh še sci-fi, kar je hudo redko v poplavi fantazijskih RPGjev, ki smo jih že vsi naveličani.


Ja ampak za hype niso krivi antireklamarji ampak kar CDPR sam... Pri rdr2 ni bilo pol takega hypa in je dejansko postal game of the year po izboru igralcev... Skoraj si upam stavit da cyberpunk ne bo game of the year po izboru igralcev..
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zmajc ::

Izi ni treba začet z nekimi teorijami zarote, CDPRju se ni zgodila nobena "zahodna anti-propaganda" ampak so si zadevo zakuhali sami. Če bi manj hypali, bli raje tiho ter delali na igri ter jo izdali, "ko bo končana" se jim to nebi zgodilo. Za nastalo škodo so si krivi izključno sami.

Poglej samo From Software, Elder Ring je izredno pričakovana igra pa so raje tiho, delajo na igri ter iz vsega ne delajo medijski pomp. Pa si lahko siguren da bo igra GOTY materjal in spolirana v nulo ko pride ven.

GTA 6 je sigurno tudi že globoko v razvoju pa jih vidiš da gobcajo okoli pa vrtijo tech demoje, igre ki sploh še ne obstaja?

Igričarska industrija je pač taka, da dobre igre slavijo v višave, če pa se katera igra communitiyu samo malo zameri jo bojo živo pojedli. Če se jim je pri vseh prejšnjih igrah izšlo da so igre izdali v beta fazi se jim tokrat ni in upam da so se iz tega kaj naučili.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zmajc ()

Lonsarg ::

Resnica ima več strani:
- res so ga totalno polomili na konzolah
- res je blo prvi teden pred 1.06 tudi na PC preveč bugov
- res ga je marketing popolnoma overhypal
- ampak na PCju je po Patchu 1.06 igra NAD povprečjem vseh iger po polishu (in hkrati pod povprečejm res tistih top AAA iger)
- ampak igra je konkreten korak NAPREJ v žanru katerega glavni prestavnik je Deus Ex (sci-fi subkultura RPGjev, samo imenovanje je stvar semantike). Širina, odprtost in storytelling je pač dve generaciji višje od Deus Ex, tako da za fane Deus Ex je igra obvezna

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

YesMan ::

Lonsarg je izjavil:

Širina, odprtost in storytelling je pač dve generaciji višje od Deus Ex

Gameplay in role-playing pa pač dve generaciji nižje :))

YesMan ::

Izi je izjavil:

Patch 1.1

Mislim, da vsak lahko brez dvoma zaključi, da je zadaj plačana antireklama.

Mislim, da vsak lahko zaključi, da moraš ti malo sprostiti gumico na svojem alu-folijastem klobučku, ker definitivno sedi pretesno.

Mato989 ::

Lonsarg je izjavil:

Resnica ima več strani:
- res so ga totalno polomili na konzolah
- res je blo prvi teden pred 1.06 tudi na PC preveč bugov
- res ga je marketing popolnoma overhypal
- ampak na PCju je po Patchu 1.06 igra NAD povprečjem vseh iger po polishu (in hkrati pod povprečejm res tistih top AAA iger)
- ampak igra je konkreten korak NAPREJ v žanru katerega glavni prestavnik je Deus Ex (sci-fi subkultura RPGjev, samo imenovanje je stvar semantike). Širina, odprtost in storytelling je pač dve generaciji višje od Deus Ex, tako da za fane Deus Ex je igra obvezna


Nah, gleda se ali je igra nad povprečjem glede na masiven hype... in odgovor je zaenkrat na žalost ne... RDR2 je recimo bilo pa obratno, glede na (non)hype je igra bila nadpovprečna (četudi s kakšnimi napakami...

Tu je razlika med RDR2 in Cyberpunkom...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

m0f0x ::

Da se še jaz malo razpišem ;((

Razvoj igre sem spremljal od prvega trailerja. Na podlagi celotne Witcher serije oz. najbolj zaradi Witcher 3 (Patchi, Free DLC, 2 dobra Expansiona, Gwwnt) si je CDPR prislužil spoštovanje in zaupanje iz strani gamerjev. Priznam, bil sem "nahajpan" z E3 demo gameplayem, teaserji in praznimi obljubami iz strani CDPR. Sedaj marsikateri video in reviewer primerja igro s tem kar je bilo obljubljeno in kar je ob izidu. In pri meni je tu največji problem - they didn't deliver. Nisem pričakoval, da se je CDPR spustil tako nizko in celo naredil fake gameplay demo, kot se je pred kratkim izkazalo. Zajebali so konzole, zajebali so ocenjevalce iger in s tem do zadnjega prikrivali "mačka v žaklju". Do zadnjega sem verjel v CDRP, dokler ni ta balon zaupanja počil ob izidu. Tudi če igro popravijo, v stilu "No man's sky", CDPR-ju ne bom več nikoli zaupal.

Hotel sem igrati na PS4 Pro, ker si pač ne lastim high-end grafične, da bi lahko občudoval igro na high nastavitvah. Sem pa sprobal travniško verzijo in me tudi ni potegnilo zaradi določenih bugov in slabše grafike. Če mi letos uspe nadgradit PC, jo bom mogoče preigral, seveda, če bo dovolj spolirana, AI policije popravljena, vožnja vozil boljša (dvomim), obnašanje NPC-ev izboljšano, ne bo bugov, ki preprečujejo nadaljevanje zgodbe-misije...

Sem pa pred kratkim preigral Days Gone, katera je tudi imela veliko težav ob izidu. Po ne vem koliko obližih je špil vrhunski in zelo podcenjen. Upajmo, da bo CP tudi do konc leta.

Furbo ::

Mato989 je izjavil:

Mislim, da vsak lahko brez dvoma zaključi, da je zadaj plačana antireklama.

Zakaj potem patchajo to perfekcijo od igre?
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

springfield ::

Mato989 je izjavil:

Lonsarg je izjavil:

Resnica ima več strani:
- res so ga totalno polomili na konzolah
- res je blo prvi teden pred 1.06 tudi na PC preveč bugov
- res ga je marketing popolnoma overhypal
- ampak na PCju je po Patchu 1.06 igra NAD povprečjem vseh iger po polishu (in hkrati pod povprečejm res tistih top AAA iger)
- ampak igra je konkreten korak NAPREJ v žanru katerega glavni prestavnik je Deus Ex (sci-fi subkultura RPGjev, samo imenovanje je stvar semantike). Širina, odprtost in storytelling je pač dve generaciji višje od Deus Ex, tako da za fane Deus Ex je igra obvezna


Nah, gleda se ali je igra nad povprečjem glede na masiven hype... in odgovor je zaenkrat na žalost ne... RDR2 je recimo bilo pa obratno, glede na (non)hype je igra bila nadpovprečna (četudi s kakšnimi napakami...

Tu je razlika med RDR2 in Cyberpunkom...

RDR2 je bil brez hypa? Meni se zdi, da je bilo kar veliko hypa. Ne sicer toliko kot za Cyberpunk, a vseeno nadpovprecno veliko.

Mato989 ::

springfield je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Lonsarg je izjavil:

Resnica ima več strani:
- res so ga totalno polomili na konzolah
- res je blo prvi teden pred 1.06 tudi na PC preveč bugov
- res ga je marketing popolnoma overhypal
- ampak na PCju je po Patchu 1.06 igra NAD povprečjem vseh iger po polishu (in hkrati pod povprečejm res tistih top AAA iger)
- ampak igra je konkreten korak NAPREJ v žanru katerega glavni prestavnik je Deus Ex (sci-fi subkultura RPGjev, samo imenovanje je stvar semantike). Širina, odprtost in storytelling je pač dve generaciji višje od Deus Ex, tako da za fane Deus Ex je igra obvezna


Nah, gleda se ali je igra nad povprečjem glede na masiven hype... in odgovor je zaenkrat na žalost ne... RDR2 je recimo bilo pa obratno, glede na (non)hype je igra bila nadpovprečna (četudi s kakšnimi napakami...

Tu je razlika med RDR2 in Cyberpunkom...

RDR2 je bil brez hypa? Meni se zdi, da je bilo kar veliko hypa. Ne sicer toliko kot za Cyberpunk, a vseeno nadpovprecno veliko.


Ne govorim da no bilo hypa ampak glede na cyberpunk je bil rdr2 prakticno non hype... Cyberpunk je bil vsepovsod nisem ga mogel zgresit si odprl 9gag booooom oglasi za cyberpunk tega za rdr2 ni blo
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

springfield ::

To ne vem, ker imam blokirane reklame v browserju, ampak na splosno je bilo veliko hypa med igralci. Rezultat je bil pa meni osebno bol meh, nic inovativnega. Misije, ki so v principu iste ze vse od GTA 3. Dodali so samo kako nadlezno zadevo - umazane pistole.
Pa ne me zdaj, da branim Cyberpunk al karkoli, ker sem ga po 5 min ugasno in bom pocakal vsaj pol leta preden se zopet lotim :P

Lonsarg ::

YesMan je izjavil:

Lonsarg je izjavil:

Širina, odprtost in storytelling je pač dve generaciji višje od Deus Ex

Gameplay in role-playing pa pač dve generaciji nižje :))

Gameplay je debatable, RPG elementov pa je imel Deus Ex (tako tastari kot tudi tamoderni) vsaj faktor 10 manj kot Cyberpunk, tako da tudi tukaj je Cyberpunk dve generaciji višje od Deus Ex.

Mato989 ::

Lonsarg je izjavil:

YesMan je izjavil:

Lonsarg je izjavil:

Širina, odprtost in storytelling je pač dve generaciji višje od Deus Ex

Gameplay in role-playing pa pač dve generaciji nižje :))

Gameplay je debatable, RPG elementov pa je imel Deus Ex (tako tastari kot tudi tamoderni) vsaj faktor 10 manj kot Cyberpunk, tako da tudi tukaj je Cyberpunk dve generaciji višje od Deus Ex.



Je pa mel deus ex 1000x mamj hypa in marketinga kako bo oh in sploh in je zato 10 korakov nad cyberpunkom
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Lonsarg ::

Količina hypa je irelevantna ko primerjaš dve igre. Hype je za naivneže in fane, ne pa za objektivno primerjavo iger.

Mato989 ::

Lonsarg je izjavil:

Količina hypa je irelevantna ko primerjaš dve igre. Hype je za naivneže in fane, ne pa za objektivno primerjavo iger.


Narobe dejansko se hype ravno podzavestno vtisne gamerje. Ce ti vsak dan poslusas kako bo game awesome in pol res ni nekaj ozvenserijskega imas o takem spilu slabse mnenje kot bi imel o isto kvalitetnem spilu brez marketinga ki bi ga pac zloadal ker si ga slucajno nasel

To je point zakaj je lahko solidno dober ali celo zelo dober spil popljuvan ali pa zakaj je povprecen ali okish spil lahko dobro sprejet pri gamerjih
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Lonsarg ::

Seveda hype vpliva na način kot si povedal, in RAVNO zato je nerelavanten ko govorimo o "kaj je boljše" (kar smo par postov višje govorili). Če bi se pogovarjal o "koliko so gamerji zadovoljni" je to druga debata in tam je hype relavanten.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

Mato989 ::

Lonsarg je izjavil:

Seveda hype vpliva na način kot si povedal, in RAVNO zato je nerelavanten ko govorimo o "kaj je boljše" (kar smo par postov višje govorili). Če bi se pogovarjal o "koliko so gamerji zadovoljni" je to druga debata in tam je hype relavanten.


Ko meni nekdo rece kaj menim da je boljse vedno primerjam glede na to kako so nekaj hvalili in oglasevali... Zato pa imamo tudi indie bisere ki so brez oglasevanja in so lepo presenecenje zasluzeno visoke ocene

Vso bistvo je v tem kako nabija marketing ampak studii se tega kar nocejo naucit... Raje oglasuj malo manj in overdeliveraj kot obratno in bo dober glas za igro

Cyberpunk je tipicen primer kontra
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Lonsarg ::

No pol si pač totalno neobjektiven če tudi hype vračunavaš ko ocenjuješ.

Mato989 ::

Lonsarg je izjavil:

No pol si pač totalno neobjektiven če tudi hype vračunavaš ko ocenjuješ.


Gaming ni objektiven v smislu ali je koda ok ampak je odraz zelja kupcev napram uresnicenju besed studia

Ce se prevec razlikuje je ocena slaba

Bomo videli ali bo cyberpunk game of the year ali ne rdr2 je bil
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Lonsarg ::

Za nekoga, ki je igral Deus Ex je relavantna zgolj objektivna primerjava z Cyberpunk, da se odloči, hyper gor/dol.

Svet res ni objektiven, je pa treba prezirat ljudi, ki se vsaj ne trudijo biti čimbolj objektivni pri ocenjevanju zadev.

Mato989 ::

Lonsarg je izjavil:

Za nekoga, ki je igral Deus Ex je relavantna zgolj objektivna primerjava z Cyberpunk, da se odloči, hyper gor/dol.

Svet res ni objektiven, je pa treba prezirat ljudi, ki se vsaj ne trudijo biti čimbolj objektivni pri ocenjevanju zadev.


Ta nekdo ni vecina.... Vecina je vidla trailerje in fake demo gameplay in nateg napram temu kar so oglasevali in kar se je zgodilo ko je tip narocil igro in porinil blue ray v ps4 ali xbox

In kaj neobjektivnega je ce povemo da je cdpr overpromisal in underdeliveral glede na obljube

Zraven cisto objektivnih polom game bugov kot je spawnanje policije ipd...

Ampak dajmo pocakat ali bo cyberpunk game of the year kot rdr2... Po izboru igralcev...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

Berserker ::

Še zdaj ne morem vrjet, da sem šefu sitnaril za dodaten dopust, pogledal dvourni lore dokumentarec in zapravil 54€ za tole skropucalo. En teden zatem pa skor čist pozabil na tole skropucalo. :))

filip007 ::

Popravek ne more biti anti-reklama, to je samo brezplačni marketing, podobno kot novice v svetu, ki jih vsi beremo, gledamo in poslušamo, kar pa ni vedno nujno, da jih rabimo.
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

Kayzon ::

Ste vidli,popravek je ponovno pokvaril igro hshs. Kle pa slepo zagovarjate svoje neukne nakupe da vas ni sram ker s.tem.podpirate industeijo ki si potem dovoli take podlosti!

Nyana ::

Izi je izjavil:

Patch 1.1

Mislim, da vsak lahko brez dvoma zaključi, da je zadaj plačana antireklama.

Ja, ko bi res bilo tako :O

Cyberpunk 2077 dobil nov popravek, ta pa je vpeljal tudi ogromnega hrošča, ki onemogoči napredovanje zgodbe

BigWhale ::

Izi je izjavil:

Mislim, da vsak lahko brez dvoma zaključi, da je zadaj plačana antireklama.


JA, seveda, ja. :)))

Zadaj je to, da so gamerji obcutljive snezinke, ki gredo v jok in na drevo takoj, ko neka overhyped zadeva ne upravici njihovih pricakovanj, to je prvo dejstvo.

Igra ima kup bugov in v igri manjka kup stvari, ki so jih obljubljali, to je pa drugo dejstvo. :D

shadeX ::

in v igri manjka kup stvari, ki so jih obljubljali, to je pa drugo dejstvo. :D


Zaradi tega se hype sploh ustvari v prvi vrsti.


Hype:
promote or publicize (a product or idea) intensively, often exaggerating its benefits.

Evolve ::

https://www.bleepingcomputer.com/news/s...

če še igrate tole skropucalo si ga posodbite

ahac ::

CD Projekt hacked.
Zgleda, da so jim tudi source code CP2077 ukradl.

https://twitter.com/CDPROJEKTRED/status...


Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Furbo ::

Kul, bo skupnost lahko v nekaj letih sama popravila zadevo.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Zmajc ::

Furbo je izjavil:

Kul, bo skupnost lahko v nekaj letih sama popravila zadevo.


Tega ne privoščim nikomur, še najmanj zaradi razlogov, ki si jih napisal.

Cr00k ::

Evo pa imamo open source igro :)

Res nimajo sreče pri CDPR...

Mato989 ::

Cr00k je izjavil:

Evo pa imamo open source igro :)

Res nimajo sreče pri CDPR...


Sami so si krivi kaj so pa zmazek izdali ki so ga oglaševali napačno itd...

Zakaj pri RDR2 ni bilo teh problemov? Ker niso nategovali!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115
««
24 / 29
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dying Light 2 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
18424292 (363) oo7
»

The Witcher 4 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11720093 (376) oo7
»

Assassin's Creed Valhalla (2020) (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
26741496 (6729) Kvinta
»

The Witcher 3: Wild Hunt (strani: 1 2 3 427 28 29 30 )

Oddelek: Igre
1488261574 (25440) D3m

The Witcher (202?)

Oddelek: Igre
7903 (693) ahac

Več podobnih tem