» »

Nakup pomivalnega stroja !

Nakup pomivalnega stroja !

Dr.S ::

Sem pred nakupom pomivalnega stroja. Potrebna bo odločitev. Denarja dam do 100.000, naj bi bil energijski razred vsaj B.

Ogledal sem si elektrolux pa bosch, gorenje in ne vem. Najbolj kr elektrolux, pa še servis mam blizu.

PA VAŠE MNENJE. Izkušnje z elektroluxi?

bobby ::

¸pr slovenskih igospodinjskih izdelkih se pozanimi,če kater ustreza enim energetskim standardom in s tem se izdelek uvršča kot davčna olajšava!!! za zmrzovalno skrinjo k sem jo nabavu,velja ta zadeva. ampak zadeva mora bit od Gorenja k oni majo ta certifikat. elektrolux pa nima. no če ti ta podatek kej koristi,pa v B razredu mora bit!
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

cekr ::

Če hočeš imeti zares dober stroj, se obloči za BOSH.
Gorenja in raznih italijanskih škatel se pa izogibaj.
Cena ne laže.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

Rambo ::

Tako kot je CEKR reko, ce hoces imeti dober in TIH pomivalni stroj kupi BOSHA. Cena ja res malo visja:))

Lp

koyotee ::

doma mamo candy pa v 4 letih ni blo se cist nc narobe! priporočam
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Kolos ::

Dajte podpirat SLO gospodarstvo-kupi Gorenje itak pralnega ne boš kupoval vsako leto, zato raje vzami razred A s 1200 obrati je čisto zadosti. Nedavno smo kupili novega ker je stari šel po 18 letih.

nodes ::



Za ta denar poglej:

109.990 SIT
Pomivalni stroj, ELECTROLUX, ESF 6120


Samostojni, za 12 pogrinjkov, programi in temperature: intenzivni 70o C, standardni 65o C, ekonomični 50o C, kratki 60o C (30 minut), zamik vklopa, program za polovično količino, sistem impulznega pomivanja, indikator za sol in sredstvo za sijaj, pretočni grelec, nastavljiva zgornja košara, zaščita proti izlivu vode, aktivno sušenje, dvostopenjsko odpiranje vrat, mreža za skodelice, košara za pribor, energijski razred B, učinek pomivanja B, učinek sušenja C, poraba energije 1,24 kWh, poraba vode 17 l, glasnost 51 dB, mere: 85 x 60 x 63,5 cm.
Kaj več ne moreš dobiti, niti to ni malo. dodatnih 70k Sit (npr.Bosh) povrne že samo srce...


iso2000 ::

Kaj pa Miele? Sicer imamo pralni stroj in moram rečt, da je to mercedes med pralnimi stroji. Predvidevam, da je tudi pri pomivalnih strojih stvar podobna. Sam, so pa cene višje.
LP

chucki ::

zakaj ne gorenja? mi ga ze imamo 4 leta in dela BP
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

ali3n ::

V razredu do 100.000 sit Miele najbrž nima pomivalnega stroja... je pa res Mercedes - naš pere že 12 let brez okvar.
Sestra ma 3 leta star Gorenjev pomivalni stroj in je zelo zadovoljna.
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

žvau ::

Pred novim letom sem kupoval pomivalni stroj, tako da sem si ogledal vse trgovine. Bosha ti ne priporočam, ker je za moje pojme predrag ali pa oziroma za malo nad 100.000 ti ponujajo ful oskubljen stroj oziroma zastarelo tehnologijo. Poglej v Mediasvet še bolje pa v Harvy Normana. Tam majo eno akcijo pa dobiš za 99.000 sit Nardija za 12 pogrinjkov, ki ima že vse digitalno (nobenega okroglega gumba). Drugje se taki stroji začnejo pri 130.000 sit. Pa še podaljšano garancijo ti lahko dajo.

cekr ::

Gorenje - špartansko opremljen stroj z mnogo nevidnimi in vidnimi napakami ( to velja za pomivalnega, pralni stroj je nekaj drugega),
Candy - dela, dokler dela - italijanska roba - (Glej me pa pust me!) - imam zelo slabe izkušnje s kar nekaj različnimi aparati. Zelo šlampasto narejeno. To velja za večino italijanskih izdelkov iz celega sortimana.
WHIRLPOOL - vredu zadeva, dobre izkušnje, ob okvarah manjši problemi z rezervnimi deli(samo nekaterimi)
Miele - kot že zgoraj - Mercedes ali pa še huje med gospodinskimi aparati. Cene nad 200.000 sit. Vprašljiva cena in mnogo preveč programov.
Bosch - podobno kot Miele, samo da Bosch izdeluje tudi cenejše modele. BP
Siemens = Bosch (Samo Siemens piše gor). BP
AEG(Electrolux) - isti razred kot Bosch, odlična izdelava, BP
Electrolux - dobro, samo kupuj samo modele nad 100.000 sit. (Nekatere modele izdelujejo v Italiji!)
Cenejšim modelom se izogibaj.

še enkrat: cena ne laže!

Pa ko izbiraš stroj, si najprej oglej, kako so izdelana vrata. Morajo biti zelo kompaktna iz debelejših materialov, ne iz pleha. Iz pleha so predvsem Gorenjevi in Candyjevi modeli. To je zelo pomembno, da veš, ker se s časom potem vse skrivi.
Programator: odvisno od potrebe, svetujem ti takšnega z digitalnim ekranom, če pa ne potrebuješ, je pa dober tudi takšen na gumbe. Obvezno se pa izogibaj raznim modelom, ki imajo še klasične programatorje.

Pa še:
mogoče ste nekateri zadovoljni s stroji za 50.000 sit, samo s časom pridejo komplikacije, ki vam pomenijo poplavo, hrup, okvare, brez rezervnih delov,....
Če želiš imeti kakovost si izberi eno od treh oz. štirih nemških firm. Ne bo ti žal.

Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kater pomivalni stroj ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8322910 (11811) starfotr
»

Pomivalni Stroj

Oddelek: Kaj kupiti
339449 (6545) BigWhale
»

Kater pralni stroj (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
11064794 (49658) brinas
»

komplet bela tehnika

Oddelek: Kaj kupiti
127487 (7179) prepecenc
»

Pomivalni stroj

Oddelek: Kaj kupiti
346893 (6366) BigWhale

Več podobnih tem