» »

Izpis iz šole ?

Izpis iz šole ?

power12 ::

Živjo,

Včeraj sem prijel pošto iz moje višje šole ! Ker sem letos pavziral, posledično nisem bil aktiven v šoli.

Skratka po pošti sem dobil odločbo o izpisu iz šole ( torej zaradi neaktivnosti, me bo šola izpisala, in sicer piše da do konca tega meseca. ).

Problem nastane pri tem, da jst delam preko študenta in uradno se status izgubi septembra. Vprašanje, ki ga imam za vas ali jst status izgubim že zdele konec meseca ali ga imam kljub izpisu še do konca septembra ?

Ter jst nameravam naslednje šolsko leto nadaljevati s šolanjem na tej šoli ? ( kokr sem jst razumel ljudi, je dovoljeno 1 leto pavzirati )?

Kako je glede tega ?

Ta pošta me je res šokirala, prov plan sem že imel narjen, da se bom ponovno vpisal v letnik in potem resno nadaljeval naprej s šolo !
  • spremenil: power12 ()

mirancar ::

jaz sem vedno mislil da "pavziranje" pomeni da za tisto leto nisi vpisan v šolo in z tem nimaš statusa
drgač pa nevem, očitno vm je šola poostrila neke zadeve in si najebal, včasih je blo da si 1 let lahko ponavljal oz. se prepisal

gendale ::

pomoje avtomatsko nihče ne izve takoj

edino če bi te šla davčna bolj podrobno preverjat bi te dobili

imo
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

power12 ::

Mislim nisem uradno pavziral :) Pač vpisal sem se v letnik, in ker zaradi določenih razmer nisem mogu nadaljevati, sem se odločil da pač ne bom to leto hodil v šolo ampak bom delal preko študenta !

Sm pa tud jst mal zajebal, res je uradno pavziranje pomeni brez statusa ( se opravičujem ).

Pač na listu piše, da na 6 mesecev preverjajo aktivnost študentov 8-O

Edino kar me skrbi je status, ali ga imam do septembra ( takrat šele neham delat pri trenutnem podjetju ):| Da nebo kakšnih pizdarij, ker potem res nebom imel statusa do takrat :8)

A dvakrat se ne smem vpisat v letnik ? ( glede na to, da nimam poštimanih obveznosti ).

bluefish ::

A ne bi bilo bolje, če se s temi vprašanji obrneš na referat šole?

DeFacto21 ::

Status študenta imaš do konca septembra, kljub izpisu, tako da brez skrbi.

McHusch ::

Ne. Status preneha z dnem izpisa.

zuz3k ::

bluefish je izjavil:

A ne bi bilo bolje, če se s temi vprašanji obrneš na referat šole?


ah kje, raje tu debatirajmo možnosti, avtor naj se
nič ne pozanima pa bo pač videl kaj bo
Life is a psychological game.

St235 ::

Status preneha z datumom izpisa. Davčna pa take stavri zelo hitro in zelo enostavnu ugotovi na podlagi tvojega statusa pri ZZZS. Oni pa so okol teh stvar izjemno ažurni.

DeFacto21 ::

Marca 2010 sem biu končal šolo (prakso nisem naredil takoj, zato sem moral za eno leto podaljšat status). No, še po končani šoli sem delal prek študenca do konca avgusta, torej status se je obdržal. Status velja 1 leto, ne glede na to kaj se zgodi. No, jaz sem bil takrat dijak, ampak mislim da je za študente enako. Status je status.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vpis na srednjo šolo za status (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Šola
426198259 (37076) Filip8
»

Optimalna rešitev ob padcu letnika?

Oddelek: Šola
142320 (1691) tryhard
»

status študenta

Oddelek: Šola
336112 (3557) MadMen
»

FRI, neuspešno leto (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Šola
10134437 (29519) bluefish
»

pavziranje

Oddelek: Šola
173276 (2775) gregany

Več podobnih tem