» »

Prosim pomoč glede izbire multimedijskega predvajalnika

Prosim pomoč glede izbire multimedijskega predvajalnika

IgorM ::

Prosim za pomoč glede izbire multimedijskega predvajalnika.
Prioriteta bodo risanke, se pravi škatlica priklopljena direktno na tv preko hdmi kable, zvočniki od tv-ja.
Rad bi vgradil trdi disk, ker se mi ne da več iskati usb ključkov, wireless, da mi ni treba misliti kam ga bom postavil in da je zadeva čim bolj preprosta za uporabo 4,5 letnega pubeca, aja kvaliteta videa pa do 720p ali pa dvd.
Prosim, da predlagate kaj je best buy.
Vem, da se da specifikacije prebrati online in prebrati vse možne teste in forume, ampak žal nimam časa, bi bil hvaležen nekakšnega povzetka, oz. vaših izkušenj, ker bi rad kupil samo enx.
Hvala v naprej.

Igor

kelly1 ::

Hojla,..

Si bom izposodil tole temo,..

Žal je včeraj moj xtriemer MK1 letel skozi okno,... (sedaj mi je malo žal), saj je tako kot vsakič zmrznil in to cca 4 na enem filmu, petič,. pa j,... in f,.. čez okno !!!

Sedaj iščem nov multimedijsi predvajalnik, pogoj je da je stabilen !!!!! in da ima možnost nastavljanja velikosti in barve podnapisov,.. ter da ga je moč kupiti pri nas !Kaj svetujete, .. je to WD TV, morda xtriemer 3, morda popcorn,.. ??? ali kaj drugega,.. pogoj - STABILNOST pri predvahanju mkv,.. ostalo pa je al pa ni,.. nič hudega !!

lp

fr33sat ::

Jaz imam Patriot BOX in sem več kot zadovoljen.
- Da se nastaviti barvo, velikost in položaj podnapisov
- Do zdaj mi je bralo praktično vse video formate (MKV brez težav)
- Imam vgrajen 2.5 HDD
- 2 USB za zunanje diske (tudi vse bere brez problemov)
- LAN, torrent odjemalec in verjetno še kup stvari ki jih niti nisem utegnil sprobati

Lastnosti:

* Full HD video predvajanje in navigacija (do 1080p)
* možnost vgradnje trdega diska
* Podpira naslednje formate:
o WMA, MP3, Real Audio (RA) Grafika - JPEG, BMP, PNG Video - [MPEG-1] MPG/MPEG/DAT, [MPEG-2] MPG/MPEG/VOB/ISO/TS/TP/M2TS, [MPEG-4] MP4/AVI/MOV, WMV9, FLA, [H.264/AVC] MKV/TS/AVI/MOV/M2TS, [DviX 3/4/5/6, Xvid] AVI/MKV, [Real Video 8/9/10] RM/RMVB
* Inputs: 10/100 Ethernet, 3x USB 2.0 ports & internal 2.5" SATA HDD konektor (HDD ni vključen).
* Outputs: HDMI, kompoziten A/V, S/PDIF

mcgeek ::

Že nekaj mesecev uporabljam Xtreamer SW3 - vse deluje BP.

damjan1980 ::

zanimivo, za mene je pa to najvecji kos dreka elektronike kaj se je znasel v mojem domu. Sploh nevem kje bi zacel in niti se mi ne da pisat kaj vse je narobe. najbolj zanimiv "feature" je reboot vsakih 20 min (FW 3.5)
kitajskih jajc nikoli vec. Jaz bi priporocal kaki WDTV. Sem bil z njim zelo zadovoljen, ker vsaj ima neki support zadaj in se trudijo odpravljat napake.

floyd1 ::

Jaz sem Xtreamerja pozabil, ko Mk1 ni več predvajal zvoka preko HDMI-ja, za vsako risanko za tamalo pa mi je bilo glupo ojačevalec prižigat. Po nekaj tednih testov sem ugotovil, da mi po nadgradnji (v kombinaciji z mojim TV-jem) zvok pač ne bo več delal, po "downgrade-u" pa je spet zafrkaval vsak drugi MKV.
Sestavil sem si HTPC (AMD e350), ki ga veselo uporabljam še zdaj. Ni idealno, a vsaj zadeve, ki so me pri Xtreamerju zafrkavale, imam bolj pod kontrolo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

LG 3D SMART TV in nedelujoči podnapisi (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
529619 (8413) ttommy
»

DLNA mreža za TV (PROGRAM)

Oddelek: Programska oprema
83630 (2776) radmannsdorf
»

Nakup WD HD TV Player

Oddelek: Kaj kupiti
115120 (3293) Robert1
»

Media Player LG - izjemen design - mnenja?

Oddelek: Zvok in slika
5876 (786) drejc87
»

Edini blu-ray predvajalnik z MKV podporo? (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
9019965 (12545) filipc

Več podobnih tem