» »

Vljudno naprošam za pomoč pri radeonu !?

Vljudno naprošam za pomoč pri radeonu !?

Brody ::

Sem se danes kupil brand nju Radeona 9000 Pro ter se mi je pri spoznavanju voznikov (sem bil navajen na detonatorje) malce zataknilo.

1. Kako spremeniti resolucijo pri Tv-outu, namreč slika na Tvju je klon monitorja in radeon mi avtomatsko nastavi resolucijo na Tvju na 1024x768, kar pa ni v redu, saj moj Tv podpira le 800x600 in zato na Tvju ne vidim cele slike. Nikjer nisem našel funkcije kako spremeniti ločljivost na Tvju, ali je to sploh možno???



2. Kje nastaviti, da mi bo filme na Tvju sploh kazalo, namreč na območju predvajanja filma vidim le črnino.

3. Še glede frekvence osveževanja v dx špilih, tudi po override nastavitvah mi UT radeon prikazuje na 60 hz osveževanja.

hvala v naprej za pomoč

lp

odklop99 ::

Zivjo...

...jest mam isto radeona sam men tv lepo pdpira to resulucijo,ves kaj mors nares:
-vsakic k bos hotu gledat bos mogu spremenit resolucijo monitorja na 800x600 kej to je tvoja primarna resolucija in tok ti bo predvajalo na tv!
Pol pa v Qverlay vklopi teather mode in slika bo na tv!Druga moznost pa je dol pr Tv ikoncah kliknes uno piko(primary device) tako to ti bi mogl delat!Ce pa vpras na mail - odklop99@hotmail.com


Lp odklop


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[DivXviD] Predvajanje filmov iz PC na TV

Oddelek: Zvok in slika
265283 (4003) H_man
»

Nvidia-tv out problem

Oddelek: Zvok in slika
71152 (1035) Big Poppa
»

geforce 4200 Ti VIVO na TVju

Oddelek: Zvok in slika
6973 (905) partysound
»

uporabljate tv-out na vaši grafični@NVIDIA? (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
505915 (4820) bbobst
»

problem pri ATI RADEON 9000PRO tv-out

Oddelek: Zvok in slika
9947 (840) SisQ

Več podobnih tem