» »

telefon mi je padel na tla

telefon mi je padel na tla

marijancek ::

šajbica je počila in display je črn, da se ne da nič prebrati, ampak ostalo pa izgleda, da dela normalno. se mi splača iskati trgovino za popravilo? bil je 20 ali 30 evrov.
  • predlagalo izbris: panteist ()

LuGi ::

zavrnali ga bodo na servisu ~ mehanska poskodba

kupi drugega ali sam poisci dele in zamenjan @ebay

marijancek ::

nisem misli na garancijo. pač normalno popravilo, se mi zdi da mora biti enostavno, display zamenjajo. ne bi pa dal več kot 10 evrov.

Matev ::

meni so samo za pokrovček na zadnji strani zaračunali tolio da me je kar stisnilo c črevesju

... tako da velik osreče pri zamenjavi lcd displaya

LuGi ::

Bo definitivno več kot 10 eur =)

Magic1 ::

marijancek je izjavil:

nisem misli na garancijo. pač normalno popravilo, se mi zdi da mora biti enostavno, display zamenjajo. ne bi pa dal več kot 10 evrov.


Ne morš verjet, 10€ bi dal:D A ti kaj razmišljaš? Fejk displaj iz Kitajske boš mogoče dobil za 10€. Delo bo pa brezplačno, le če boš sam naredil:DDD
Magic

cebelar123 ::

Pokrovček plastični pri "noki 5800" 25 evrov. Tako da dosti sreče.

martincek1 ::

Hahah so te olupili :) Jaz sem pred dnevi naročil nov lcd ekran za Nokia 5800, dal 22€ s poštnino vred. Zamenjal bom pa sam.

Ta pokrovček pa dobiš iz kitajske za 5€. Fajn marže, morm rečt. :D

AndrejS ::

Samo kitajski zasloni so zelo slabi , blede barve

martincek1 ::

Zato se pa naroči original :)

TOP ::

martincek1 je izjavil:

Zato se pa naroči original :)

Pa boš videl koliko stane šele orginal.

freesty ::

Verjetno je mislil, da on naroci original iz kitajske:)

Glede teme pa pravim, da ce je telefon vreden 30€ pa si ga razbil je pomoje cas za novega:)

cebelar123 ::

Vem da so me :( sem bil v elementu jeze ko sem kupoval in mi je blo takrat vseeno. V bistvu sem rabil samo tisto kurčevo palčko ker sem jo zgubil.

Dr_M ::

Neoriginalni pokrovcki so slabi. Ze kar nekaj nabavil, original in neoriginal, za nokie in SGS, pa raje dam nekaj vec za original, ker vsaj nekaj casa zdrzi. Tisti neoriginalni se zacnejo luscit in pokat... Kaj ti pomaga, ce stane 5e, ce ga moras vsak mesec zamenjat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dr_M ()

Good Guy ::

Ebay otroci. kaj ste tok omejeni na Slovenijo?

martincek1 ::

Dr M: "original" ni čisto nič boljši. Za svojo Nokio sem ga enkrat zamenjal pod garancijo, pa je bila kvaliteta slabša od kasneje kupljenih za 5€. Tisti iz pooblaščenega servisa se je začel luščiti še isti mesec, tisti prostor pri luknji za kamero ni dobro fiksiran...

Sicer pa glede nekvalitetnih kitajskih lcdjev in plastike. Saj obstajajo tudi nemški prodajalci (od katerih roba pride hitjeje). Pa pri tistih, ki prodajajo original robo in imajo 99.7% positive feedback, ne moreš zgrešiti.

Zgodovina sprememb…

fosil ::

Kakšen teden nazaj sem zamenjal ekranček na en starejši nokiji, naročil na ebayu, cena 9€.
Je sicer malenkost temnejši od originala, ampak dela v redu.
Sem pa naročil iz trgovine v angliji, če bi ga iz kitajske bi bil še pol cenejši, ampak 1 mesec čakat je kriza.
Tako je!

oo7 ::

marijancek je izjavil:

nisem misli na garancijo. pač normalno popravilo, se mi zdi da mora biti enostavno, display zamenjajo. ne bi pa dal več kot 10 evrov.


Kupi si drugega za 20-30 evrov pa boš imel novega.Če je telefon toliko poceni ga je pomoje škoda popravljati.

Dr_M ::

Dr M: "original" ni čisto nič boljši.


Seveda so boljsi, na nokii 6630 (ja stara zadeva), se mi je po ekranu popraskala plastika in sem nabavil neko poceni zadevo, cez 2 tedna sem vrgel dol in dal nazaj popraskan original pokrov.
Fotru npr je na taki nokii original zdrzal 6 let, ja je bil malo znucan, ampak se zmeri lepsi, kot tista neoriginalna jajca po 14 dneh.

JesusChrist ::

v mariboru en šiptar popravlja telefone za majhen denar - na roko brez računa
remember, the clock is ticking. run like no tomorrow.

Phantomeye ::

Jaz sem za lcd dal (nokia e63 - ona rdeča s qwertz tipkovnico) 70€ (vključno s servisom). Hvala bogu, da strošek ni bil na mojih plečih. Se je krivec skeširal (ker nekak ni blo po nesreč).

Če bi bila to moja napaka, ne vem ce bi ga nesel na servis... sam po drug stran je bil pa mobitel star komi pol leta. Zanj sem sicer dal 20€ (v prosti prodaji je bil 220€, ampak hudič je držal ceno dolgo časa. Vsaj v simobilu. Vsi mobiteli so že zdavnaj zgubili ceno, ta pa ne).


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Izkušnja z EPL - obtožili so me, da imam neoriginal ekran (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
21039375 (27397) TheBlueOne
»

Priklop na tester in oderuštvo (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
5315207 (13010) krneki0001
»

Lcd zaslon 30eur - je to mogoce?

Oddelek: Mobilne tehnologije
183940 (2831) GupeM
»

Ram2 in problemi z garancijo

Oddelek: Loža
367277 (6083) [D]emon
»

Razbil sem iphone (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
8910121 (721) IPHONE4S

Več podobnih tem