» »

Koliko denarja ste najdli?

Koliko denarja ste najdli?

«
1
2

SLOisk ::

Kolikšne vsote denarja ste našli? (v trgovini, na cesti..)
Moj znesek najdenega denarja je okoli 180€. 155€ v enkratnem znesku in malo drobiža sem pa tja.
Vaši zneski?

kuglvinkl ::

Na Rock otočcu sva našla 7k tolarjev. :) ne v kosu, to, po jurja tle, jurja tam...

drgač pa tko po pet evrov vsake kvatre.

Zgodovina sprememb…

flood ::

1k€ sm nesu na policijo lastnica je bla lušna bejba in se mi je zavhalila na poseben način
danes je moja punca
Asus A7N8X-X, Athlon xp 2700+, Radeon 9550 Gt, 1Gb ram, 120Gb Hitachi,...
laptop: i3-330m, ati 5650, 4gb ddr3, 500Gb,...

Robi :P ::

flood je izjavil:

1k€ sm nesu na policijo lastnica je bla lušna bejba in se mi je zavhalila na poseben način
danes je moja punca

matr to se ti je pa splačal nest!

kuglvinkl ::

flood je izjavil:

1k€ sm nesu na policijo lastnica je bla lušna bejba in se mi je zavhalila na poseben način
danes je moja punca


A veš, da sem mislu, da je bla na policiji luštna bejba.

Boobiz ::

How the hell zgubiš jurja ojrov? 8-O

Nisem še nič našel oz. se vsaj zdaj ne spomnim.
I'm drunk, what's your excuse?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Boobiz ()

freesty ::

Najbols je blo ko sm na morju na partiju najdu 400kun. To so koktejli padal:>

VelikiTun ::

Eh, drobižek, nič kaj papirnatega.

T-h-o-r ::

nič velikega
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

gendale ::

največ je bilo 5000 SIT še v času tolarjev in 20€ pol leta nazaj
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

Ciklamen ::

V morju 200 kun, druga pa se ne spomnim :)
- End of the Post ->

Furbo ::

Za cesto sem našel glanc novega BMW X6, pa so se mi na policiji samo smejali. Nikoli več!
:D
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

ShowDown ::

Zgleda so tukaj vsi tukaj doma na neki "bančni poti". :P Jaz sem največ našel 500SIT pred več kot 10 leti. Od takrat pa zgolj cente.

panteist ::

Enkrat 50€, enkrat 50€ + $20, večkrat po 20€

genesiss ::

120 tolarjev
je blo takrat za pica-sendvič
ful sem bil srečen

s1m0n ::

1x 5k SIT
1x 100€ (vrnil)

Pa tudi kje drugje kdo kaj pozabi tudi na bankomatih (na polici...)

rdecaluc ::

Poprej okoli 5000sit v enem znesku, zdej 2x10€, sem pa ke kakšen euro.. na cesti.

Ampak ponavadi sem presenečen ko sobo očistim in najdem celo premoženje :P
Est modus in rebus. ,typos

Havq ::

js sm najdu 2 x 10€

pa še to sm sprva mislil,da je papirčk od kšnga bonbona,

ko sem ga razteginl mi je v naročje padlo še 10€.

včasih se prav vprašam,če se splača vrnit,v primeru flood-a se je splačalo.
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

martincek1 ::

v primeru trola misliš rečt?

Sam sem do sedaj našel največ 5€.

Janac ::

jaz pa samo cente

kje je pa najvecja verjetnost da kaj najdes?

Havq ::

Mislm,da sm nek bral oz slišal,da lahko kašn evro najdeš v vozičkih pred štacuno kšn lidl ipd.

sam to lahko prebiješ cel dan tm pa najdeš 5€ tko da...
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

flood ::

No tiste, ki zanima kako je možno zgubit tolk keša.
Šla je na banko po keš za avto, ker je bila s kolesom ni takrat imela torbice s seboj pa je dala denarnico v žep
nekako ji je uspela past iz žepa, tudi js nevem kako ne opaziš, da ti je danernica zlezla vn, ampak ok.
Na začetku nism vedu a naj grem na policijo al keš obrdžim po minuti tuhtanja sm si reku, da bom enkrat v življenja naredu kej "koristnega", dobrodušnega :).
Pa sm nesu kolegu, ki dela na policijski (če nebi nobenega poznal od policajev bi vrjetno sam kontaktiral saj je imela dokumetne v denarnici, ker nikol neveš kak je folk) sm mu reku bolj za foro kot ne, da se mi javi punca, če bo prišla iskat zgledala je lušna na sliki :D. No kolega očitno je vzel to mojo zajebancijo zares in ji dal mojo številko itd.
Čez dva dni me pokliče, da se mi zahvali pa če sm za pijačo...sva se dobila poklepetala in zvečer šla na pico...
Asus A7N8X-X, Athlon xp 2700+, Radeon 9550 Gt, 1Gb ram, 120Gb Hitachi,...
laptop: i3-330m, ati 5650, 4gb ddr3, 500Gb,...

ssokec ::

denarnico v BTC-ju z cca 800 EUR (vrnil lastnici na PP)

LP!

Ramon dekers ::

flood je izjavil:

No tiste, ki zanima kako je možno zgubit tolk keša.
Šla je na banko po keš za avto, ker je bila s kolesom ni takrat imela torbice s seboj pa je dala denarnico v žep
nekako ji je uspela past iz žepa, tudi js nevem kako ne opaziš, da ti je danernica zlezla vn, ampak ok.
Na začetku nism vedu a naj grem na policijo al keš obrdžim po minuti tuhtanja sm si reku, da bom enkrat v življenja naredu kej "koristnega", dobrodušnega :).
Pa sm nesu kolegu, ki dela na policijski (če nebi nobenega poznal od policajev bi vrjetno sam kontaktiral saj je imela dokumetne v denarnici, ker nikol neveš kak je folk) sm mu reku bolj za foro kot ne, da se mi javi punca, če bo prišla iskat zgledala je lušna na sliki :D. No kolega očitno je vzel to mojo zajebancijo zares in ji dal mojo številko itd.
Čez dva dni me pokliče, da se mi zahvali pa če sm za pijačo...sva se dobila poklepetala in zvečer šla na pico...



tole je pa zgledalo kot v filmu...

Dr_M ::

10.000 sit na bankomatu ene 10 let nazaj.

Vikking ::

Danes našel na tleh 1 cent, vrnil lastniku na licu mesta.

LeXani ::

denarnico z 50 €
Čas prve prijave 04.11.2005

freesty ::

Jah mors upostevat, da je razlika al najdes gotovino na tleh al pa da najdes denarnico. Denarnico tezje zadrzis zase:) Ce pa najdes denar pa tak ne bos nasu lastnika, ker ti bo itq usak reku, da je on zgubu, ko ga bos vprasu, ce je njegovo:)

Super Sonic ::

Nič kej dost, sem pa enkrat za 5 jurjev (tolarjev) zadel iz sredine igrišča koš v prvem poiskusu ;)
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

cortez ::

5€ na cesti.

10€ pred kratkim. Vrnil stranki pred mano na samopostrežni blagajni (tipčku je dobesedno padel iz zadnjega žepa).

6151 ::

denarnico z 400€, dal na PP, kjer so našli lastnika
3600 | 32GB | 6800 | 1+3TB

Good Guy ::

miljon €, še danes jih skrivam doma v kevdru:))

M1_Abrams ::

1 € v parku. Enkrat ko sem bil majhen sem pa našel na tleh (ob cesti) vtrgano zlato verižico katera je bila vredna takratnih 120.000 tolarjev :)
PHP & MySQL

Zgodovina sprememb…

Mesar ::

M1_Abrams je izjavil:

1 € v parku. Enkrat ko sem bil majhen sem pa našel na tleh (ob cesti) vtrgano zlato verižico katera je bila vredna takratnih 120.000 tolarjev :)


a si jo zalotal nazaj vkup?
Your turn to burn!

M1_Abrams ::

Nep. Oddal v zlatarno in iz tistega zlata dobil zapestnico jaz, brat, mama, mamina sodelavka in še njena hčerka. :)
PHP & MySQL

Zgodovina sprememb…

Mesar ::

Maš zdaj ti kaj od te hčerke od mamine sodelavke? Al si spoznal, da ni bla preveč dobra naložba?
Your turn to burn!

M1_Abrams ::

Vsa odločitev je bila v maminih rokah, ker sem bil premajhen. Moja napaka je edino bila ker sem to pokazal mami pred njeno sodelavko.
PHP & MySQL

oo7 ::

20 eur na cesti.Več sreče sem imel s tolarji,ker sem enkrat našel Ivana Cankarja:D.

Yohan del Sud ::

Mogoče vse skupaj za ene 50 eur s kovanci vred. Ene dvakrat cankarja, pa 10 eur, ostalo v glavni stari stotaki in podobno. Največ kot dijak na avtobusih in postajah, ljudje so vlekli mesečne iz žepov najbrž. Pa 8gb ključ pred leti, ko je bil še vreden nekaj. K sreči so bili podatki o lastniku gor in sem ga anonimno zapakiral v navadno kuverto in zadegal v kaslc.
www.strancar.com

mat xxl ::

Zanimiva tema, je tudi koliko ste nastavili..... ko sem stanoval v enem bloku, sem imel eno staro denarnico in dobil novo in moja draga, hoče staro vreči stran.... sem rekel NE in jo nafilam, da je zgledala polna in nesem dol na parkplac.... in pride en možakar tam cca 45 let star hoče v svoj avto in vidi denarnico....., zaklene nazaj svoj avto pogleda na veliko levo desno, ko v kakem vohunskem filmu (midva sva ga gledala pa od zgoraj iz bloka, kakmor ni pogledal) na hitro vzame denarnico jo spravi in peš odhiti za vogal bloka ......... sva se tako smejala .... no po ene 10 minutah je prišel nazaj, v svoj avto in denarnico prazno brez papirja vrgel nazaj na isto mesto kot jo je našel..... kako smo se smejali ........

Mare3 ::

No ja po moje je zanimivo tudi koliko denarja ste izgubili in kako ste se po tem počutili :D Parkrat sem našel kakšen evro ali dva nič posebnega sem pa že parkrat izgubil po 10€ in cel dan sem bil slabe volje zaradi tega, pa sem rekel no ja pač ne bom šel na pico in na pijačo kaj naj ampak vseeno občutek katastrofalen.

@nny ::

Najdenega denarja v vrednosti okrog 100 €. Enkrat v vrednosti 50 €, nekajkrat po 15, 10, 5, neštetokrat centi - pobiram za srečo in jo res imam! V najdeni denarnici je bilo cca 20 €, a sem vrnila lastnici.

enadvatri ::

kuglvinkl je izjavil:

flood je izjavil:

1k€ sm nesu na policijo lastnica je bla lušna bejba in se mi je zavhalila na poseben način
danes je moja punca


A veš, da sem mislu, da je bla na policiji luštna bejba.


Molči. Kaj veš? Lahko ima obe ... >:D

Aja, ko so bili še tolarji sem se odpravil na bankomat po 2 jurija za mehko drogo. Pridem na bankomat in zagledam v reži točno toliko. Na zaslonu je tekel ohranjevalnik zaslona (beri: reklama) in kameri navkljub sem vzel tisti denar. Nikoli me ni nihče nič vprašal o tem ...

Zgodovina sprememb…

Mesar ::

Mare3 je izjavil:

No ja po moje je zanimivo tudi koliko denarja ste izgubili in kako ste se po tem počutili :D Parkrat sem našel kakšen evro ali dva nič posebnega sem pa že parkrat izgubil po 10€ in cel dan sem bil slabe volje zaradi tega, pa sem rekel no ja pač ne bom šel na pico in na pijačo kaj naj ampak vseeno občutek katastrofalen.


Če zapravljaš najden denar, bi svoje tudi zapravljal, ne rabiš imeti zato slabega občutka, tiste fore s slabo vestjo pa so tudi mimo, če tega nebi ti zapravil bi pa kdo drug, tako da je vseeno kdo zapravi ane? Jaz načeloma tujih stvari ne pobiram, sploh jih ne iščem namerno ker niti to kar dobiš od staršev/sorodnikov/prijateljev ne pomeni toliko kot denar, ki si ga zaslužiš sam, najden denar pa je še manj vreden od tega.

Priznam pa, da sem v 3 razredu OŠ, ko sem šel domov našel zlatnik, ki ga imam še zdaj nekje in ne vem kaj si naj z njim... prodajat to za par evrov je bedarija, zbiram jih ne, čustveno tudi nisem navezan nanj, če malo pomislim najboljše da grem enkrat na sprehod in ga vržem na mesto kjer sem ga našel. Je pa foter enkrat na morju sredi lepega nekaj zloženega pobral s tal in je blo 200kn. Največja finta pa je bla ko je bla neka reklama, ko je zgledala kot 50eur na eni strani, na drugi pa reklama pač... pa so vsi te listke na skrivaj gor pobirali pol pa celi bogi ugotovili, da niso pravi :)) :)) :)).
Your turn to burn!

šernk ::

dobil 10€, v povprečju pa vsake toliko kakšnih 20 centov najdem potleh.

sem pa enkrat izgubil denarnico z nekaj več kot 100€, pogruntal v roku ene minute, šel nazaj po poti denarnice nikjer. 5min zatem me kliče nekdo na mobitel, da je našel denarnico...ni me sekiralo za 100€ ampak za dokumente, ki so poleg denarja vredni tudi ogromno časa.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

compaq ::

Našel največ 1€, ki sem ga kasneje porabil za kavo, drugače pa so večinoma centi 1, 2, 5 centov več ne, jih pa poberem pa se mi nabere :)

FlyingBee ::

sem najdu 10k EUR in nesel na policijo, lastnica je bila ena zelo dobra bejba, je zdaj z mano in mi kupuje stvari, avti so sami Audiji nad A6 in lepo uživava skupne trenutke

NOT
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

technolog ::

No, ko se vsi pogovarjate da ste nekaj našli... Nekje mora pa ta pozitivna bilanca tud "zglihat". 8-)

Jst stalno zgubljam nek denar, našel nisem pa še ničesar.

CWIZO ::

Jest sem nekoč ko sem se vračal iz trogvine kjer sem hotel kupiti Cicibana našel 1000SIT. Nažalost je bil tisti bankovec moj, ki mi je na poti v trgovino padel iz žepa :)
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

SkIDiver ::

120k SIT v armaturi avtomobila, spravljenih v ovojnici, ko sem razdiral spodnji del armature. Sicer pa sem ali tja srečam kak € ali dva.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ali nagraditi najditelja bančne kartice? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
587634 (5497) Tilen
»

Najdu iphone mislm da 5s in vrnl lastniku (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
578934 (6944) 34054
»

Presenečen nad poštenostjo ljudi (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
668410 (4159) Mipe
»

Pozabljen denar v reži bankomata - kaj storiti? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
14229150 (23401) fosil

Več podobnih tem