» »

Koliko denarja ste najdli?

Koliko denarja ste najdli?

1
2
»

freesty ::

Nocem vedet zakaj si razdiral armaturo tujega avtomobila?

Dr_M ::

Verjetno je kupil ta avto.

algo ::

3000 SIT in sem bil tko vesel, da sem kar vriskal od sreče :D pa še to sem najprej našel 1000SIt nato zraven še 1000 in malo dlje še 1000, to je blo veselo :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: algo ()

Mipe ::

Kovanec za 5 centov.

SkIDiver ::

@freesty sem razdiral armaturo mojega :)

shadeX ::

Ko sem kupoval kebap mi je prodajalec vrnil 10 € preveč. Opozoril sem ga ter mu vrnil nazaj. Naslednji dan sem šel v Eurospin ko je neki tetki ki je hodila iz trgovine padlo 10€ po tleh. Opozoril sem jo in ji vrnil denar.

Naslednji dan, mi je nek frend ( malce starejši- okrog 50) dal 20 € ker sem kao uredu fant. loool... :D

FlyingBee ::

s samo 20 EUR ti je dal, potem nisi kaj pride v tem poslu a hahah, šala, mal je treba, saj smo v loži

jaz sem najdel 5000 SIT pa 2x po 10 EUR, vse skupaj v zadnjih 10 letih
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

WaterBoy ::

5000 SIT na piti. Sem bil pošten pa sem tam uslužbenki povedal. Verjetno je domov nesla

@nny ::

Ravno danes sem spet našla 5 € v garaži! Kdo jih je izgubil? :)

MrBrdo ::

Js sm našel enkrat 10.000 tolarjev na pločniku blizu kjer stanujem :)
MrBrdo

mtosev ::

500SIT v peskovniku ko sn bil še mali. zdaj več ne pobirat $$$je s tleh. realna vrednost 10-15e je itak ničelna
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

sss ::

15000 sit ob robu ceste. Kupu sem si robota :D


Med šolskimi počitnicami sem delal v Kratochwillu kjer sem na garderobni omarici našel dnevni izkupiček natakarja, ki ga je tam pozabil. Šlo se je pa 150.000+ sit

Nagi Bator ::

Pa naj se kdo rece da denar ne lezi naokoli.
Samo skloniti se je potrebno ;)

Martin Krpan ::

1000 dinarjev pred 20 leti.
In Jugeca od bančnih roparjev ampak na žalost praznega , :'( brez keša.

Edit:typo

Zgodovina sprememb…

francek1 ::

flood je izjavil:

1k€ sm nesu na policijo lastnica je bla lušna bejba in se mi je zavhalila na poseben način
danes je moja punca

To boš krvavo odplačeval....:D
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

GoodSatanist ::

Nič našel nikoli, sem pa že zgubil kakih 10.000 sit ali več leta 2001 na maturancu. Drugače pa zgubim občasno kak cent ali 10 centov, če imam preveč drobiža in mi pol pada iz denarnice.
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

Phantomeye ::

cortez je izjavil:

5€ na cesti.

10€ pred kratkim. Vrnil stranki pred mano na samopostrežni blagajni (tipčku je dobesedno padel iz zadnjega žepa).


A lahko še kako drugače pade iz žepa - kot pa dobesedno? :P

(v konkretnem primeru :P)


Jaz pa do zdaj nisem našel nobene večje vsote. tako da se niti spomnim ne. je pa sigurno kdo našel kaj mojega :P

delfinus ::

Huronskih 20 centov na kartomatu na zelezniski. Sel v trgovino in kupil pol francoske bagete :).

terryww ::

100€ štrlelo iz bankomata. skočim za babico, če slučajno njeno - ni. potem me pohvali češ ja, da še danes to obstaja itd., mi zagotovi, da pozna _zelo zanesljivo_ osebo, ki bo dala denar na banko, ko bo spet odprta in tolko, da ni zašprintala z dnarom :).
It is the night. My body's weak.
I'm on the run. No time to sleep.

freesty ::

Ja in ka bojo na banki nardil(ce sploh pride do tja denar?) Usluzbenka bo dala v zep. Mar bi dal sam v zep pa bi se usaj mel kaj od tega.

terryww ::

edino oni imajo dostop do loga bankomata + video kamer. je pa mogoče res preoptimistično mislit, da so sposobni iz obeh virov dobit uporabno informacijo...
It is the night. My body's weak.
I'm on the run. No time to sleep.

pobalinka2 ::

Pred leti sem našla na parkirišču pred cerkvijo 10.000 SIT. To je bil mesec sladoledov za vse sošolce :D

od takrat morda nekajkrat v trgovinah po 5, 10 € vendar mi občutek, da me nekdo opazuje narekuje naj jih odnesem na informacije. Ravno včeraj v Qlandiji v NM sem našla avtomobilske ključe bmw-ja in zraven še denarnico s precej globokimi in polnimi žepi. Prileten gospod me je bil zelo vesel in dobila sem kavo :)

Spajky ::

100 DEM pred dvajset leti, blo za hrano za cel mesec ;)
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

Mesar ::

Kaj češ vračat to... ljudje, ki ne pazijo na stvari si jih ne zaslužijo in če so tok nemarni verjetno tega niti ne pogrešajo.

Večkrat mu vrneš večkrat bo zgubil to isto stvar... nek začaran krog ki nima smisla a ne?
Your turn to burn!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mesar ()

pobalinka2 ::

Mesar je izjavil:

Kaj češ vračat to... ljudje, ki ne pazijo na stvari si jih ne zaslužijo in če so tok nemarni verjetno tega niti ne pogrešajo.

Večkrat mu vrneš večkrat bo zgubil to isto stvar... nek začaran krog ki nima smisla a ne?


Mja no, če si v video-nadzorovanem območju in če ti vest deluje kolikor toliko normalno, nimaš morale vzet tistih 5, 10€. Sploh na teh samopostrežnih blagajnah imam, vsaj jaz, občutek, da če bom vzela tistih 5€, ki so tam, bo od nekje priletel Franci Kek s skrito kamero :)

Alamar ::

vendar mi občutek, da me nekdo opazuje narekuje naj jih odnesem na informacije.


in če ti vest deluje kolikor toliko normalno, nimaš morale vzet tistih 5, 10€

8-O

pobalinka2 ::

Alamar je izjavil:

vendar mi občutek, da me nekdo opazuje narekuje naj jih odnesem na informacije.


in če ti vest deluje kolikor toliko normalno, nimaš morale vzet tistih 5, 10€

8-O


Mislim, da je logicno kaj mislim. pac sta dva dejavnika, eden je 'strah' drugi pa 'slaba vest'. Mi ni tezko priznati, da imam oba vkljucena ob takih situacijah :)



ja kaj, dobrota je sirota! :)

Zgodovina sprememb…

marijancek ::

50 centov v nakupovalnem vozičku, ker genij ni znal zapeti vozička, ker je bila prekratka veriga, samo v drugo vrsto bi ga moral poriniti.
sem pa zadnjič izgubil 5 eur mobikartico, sigurno mi je padla ven v leclercu na blagajni, ko sem vleku denar ven iz žepa. najbrž je šla v smeti, listka ne bo noben pobiral.

@nny ::

Še 5 evrov! Očitno je kriva luna. :)

PacificBlue ::

mislim, da sm bolj v minusu. da sem več izgubil, kot pa našel:)
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ali nagraditi najditelja bančne kartice? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
587706 (5569) Tilen
»

Najdu iphone mislm da 5s in vrnl lastniku (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
579007 (7017) 34054
»

Presenečen nad poštenostjo ljudi (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
668453 (4202) Mipe
»

Pozabljen denar v reži bankomata - kaj storiti? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
14229237 (23488) fosil

Več podobnih tem