» »

Najdu iphone mislm da 5s in vrnl lastniku

Najdu iphone mislm da 5s in vrnl lastniku

1
2
»

Invictus ::

shadeX je izjavil:

V tej temi se bojo itak oglasili samo "pridni" :) Če bi kdo napisal da je nekaj vzel, bi ga vsi ostali skurcali. :)

Telefon ti preprosto najdejo preko IMEI cifre. Ne splača se...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Personanonim ::

Invictus je izjavil:

shadeX je izjavil:

V tej temi se bojo itak oglasili samo "pridni" :) Če bi kdo napisal da je nekaj vzel, bi ga vsi ostali skurcali. :)

Telefon ti preprosto najdejo preko IMEI cifre. Ne splača se...


Mene vedno preseneti ko ljudje ne vedo za IMEI.
"The internet - like a training camp for never amounting to anything."

oglaf.com

Egidij88 ::

A nima zdaj tudi android factory reset zavarovan? Enkripcija? Torej dejansko cigla.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Egidij88 ()

Furbo ::

#000000 je izjavil:

No hočem vprašat kok folka bi naredilo enako ? Jest nit za moment nisem pomislil da bi ga obdržal, upam da bi ostali postopali enako, ali se motim ?

naredu dve obri deli ano zase ker sem se kr razgibal in eno za nekoga ki je verjetno ves vesel da je telefon dobil nazaj :))

Nesel bi ga na mobitel/policijo.. ukrast se ga itak ne splača, to ni kak android s slabo zaščito, je neuporaben za tatu.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Furbo ()

#000000 ::

legend je izjavil:

#000000 je izjavil:


No hočem vprašat kok folka bi naredilo enako ? Jest nit za moment nisem pomislil da bi ga obdržal, upam da bi ostali postopali enako, ali se motim ?

naredu dve obri deli ano zase ker sem se kr razgibal in eno za nekoga ki je verjetno ves vesel da je telefon dobil nazaj :))


Mislim da si pozabu, da je resnični heroj te zgodbe tip z okna iz tiste neke zgradbe, ki te je opozoril na telefon na klopi ;).



No ja deloma, ampak jest bi lahko popokal telefon in odšel :) se ne poznamo. Je pa res da me je ON opozoril, sam on je stranac in se verjetno ni hotel vpletat, in ja tud on je zgleda poštenjak, se pravi večina.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #000000 ()

next3steps ::

shadeX je izjavil:

Egidij88 je izjavil:

Mati bozja, ocitno prevec pricakujem, ce si domisljam da na izgubljenemu telefonu poklices "doma" ali pa "mama".


Pri zaklenjenem telefonu je to nemogoče.

Je mogoče, le ljudje so idioti in si ne nastavijo na zaklenjen ekran svojih kontaktov.

GupeM je izjavil:

next3steps je izjavil:

zmaugy je izjavil:

next3steps je izjavil:

No hočem vprašat kok folka bi naredilo enako ?

Jaz vsekakor bi, ker se mi ne da prodajati najdenega telefona v tujino.


Aha, se pravi ne zato ker je tako prav?

Nikjer mi ni naročeno, da moram iskati lastnika.

Upam da ga izgubiš in ga nihče ne najde. Ravno v trenutku, ko ga boš našel, pa bo čez njega zapeljal avto in ti ga popolnoma raztreščil. Brez slabe vesti ti to želim.

Hate speech na tem forumu ni dovoljen. Razen če si trumpertard in hkrati fašist.

Zgodovina sprememb…

#000000 ::

Mogoče res forum na SLO TECH v smeri izgubljeno.najdeno bi prosperiral v pozitivo, da se pač začne okol govort, "kao ejga zgubu sem denarnico, telefon ipd, in mu reče kolega, ejga, pejt na slo tech morbitpa si imel srečo in je kdo od slo tečh članov zadevo našel, ker vidim da smo kar pošteni.

34054 ::

Podobna situacija, sem našel smartphone v gozdu, ga prinesel domov in počakal da je lastnik poklical. Je bil zelo hvaležen in vesel. :)

Če pa bi jo odnesel brez posledic pa mislim,da bi večina ljudi telefon obdržala.

Nay. Zadovoljstvo, da si naredil nekaj dobrega, je več vredno kot par EUR. ;)
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

V ZDA bodo dokončno onesposobili Galaxy Note7

Oddelek: Novice / Android
4212117 (8908) Pesimist
»

Najden GSM

Oddelek: Mobilne tehnologije
183894 (2701) SambaShare
»

Najden mobilni telefon (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5612951 (10539) jozekuch
»

Ukraden telefon (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5912235 (5662) Lightning17
»

najden black berry na metelkovi

Oddelek: Loža
334711 (3237) Ziga Dolhar

Več podobnih tem