» »

Ali nagraditi najditelja bančne kartice?

Ali nagraditi najditelja bančne kartice?

1
2
»

r3dkv1c4 ::

Najboljše, da mu preko sms-ja pošlje PIN.

Naj pokuri, kolikor je gor....za nagrado.:))
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

Dimnik ::

Da končam zgodbo....najditelj sem bil jaz, kartico sem vrnil na drugi dan, edino kar sem si zapomnil iz kartice je ime in priimek, tako da gospa lahko mirne duše uporablja kartico naprej. Mi je pa delovala že po telefonu kot, da se preveč ne sekira za kartico in izgubo, v glavnem se mi je zahvalila in sva šla vsak svojo pot...

Gagatronix ::

matobeli je izjavil:

Gagatronix je izjavil:

ni ne debetna ne kreditna.


Kaj pa imaš potem?


Eh brainderp debetna pac. To pa to k tipkam neprespan. Skratka nc ne morjo ce najdejo kartico.

louser ::

Meni je vseeno, ker odgovornost na banki v kolikor nepooblaščena oseba ukrade denar s kartice brez mojega posredovanja. Kartica je last banke in če si ne morejo privoščiti zaščite, naj bankrotirajo.

Mehmed ::

Dimnik je izjavil:

Mi je pa delovala že po telefonu kot, da se preveč ne sekira za kartico in izgubo, v glavnem se mi je zahvalila in sva šla vsak svojo pot...


Ce je kartica taka, da lahko zapravljas ko jo enkrat imas v roki bi od mene dobil lahko jo vrzete stran je ze preklicana ampak hvala za trud sms. Ker bi bila, se pred koncem klica z banke. Tebi bi verjetno delovalo nezainteresirano ampak dobivanje pa nagrajevanje za kos plastike ki bo romal direkt v smeti nima prevec smisla.
Ce bi slo za kak dokument je drugace, ker ti res vzamejo cas in denar nove delat.

poweroff je izjavil:

na koncu mi je policistka rekla, da še ni slišala za primer, da bi nekdo poklical na policijo če je našel denar na bankomatu. Da je pa imela precej primerov, ko so ljudje pozabili denar na bankomatu, pa ga je nekdo ukradel.


Ni slisala ker ga vecina raje na banko nese. Ce je odprta poslovalnica v blizini je vseskupaj reseno se preden bi prisli. Prednost policije je samo v tem, da delajo non stop pa da ce nihce ne pride po ta denar ga lahko nekoc ti dobis.

Gagatronix ::

Jsm enkrat se kot mulc najdu od ene zenske potn list. Prnesem domov mat poklice uno zensko. Zenska pride cez pol ure s kofetom za mat pa 1kg cokolado za mene.

kalorijagr ::

V letu 2018 sem našel preko 500 evrov na bankomatu. Enkrat 350, drugič 150 in še enkrat 50. Policijska postaja je rekla, da sem rekorder. :)

Zgodovina sprememb…

Mehmed ::

Kater bankomat? Asking for uhm science.

Tilen ::

Dimnik je izjavil:

Da končam zgodbo....najditelj sem bil jaz, kartico sem vrnil na drugi dan, edino kar sem si zapomnil iz kartice je ime in priimek, tako da gospa lahko mirne duše uporablja kartico naprej. Mi je pa delovala že po telefonu kot, da se preveč ne sekira za kartico in izgubo, v glavnem se mi je zahvalila in sva šla vsak svojo pot...


Zakaj bi se sekirala?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zloraba bančne kartice (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7321457 (5701) sprehajalec4
»

Obrali so me za 1000€ prek spleta !! pomoč/izkušnje!? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7518307 (13787) Daedalus
»

Pozabljen denar v reži bankomata - kaj storiti? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
14229258 (23509) fosil

Več podobnih tem