» »

top moški parfumi

top moški parfumi

«
1
2 3

rok6 ::

Zanima me kateri parfumi so trenutno top? 8-)

pegasus ::

Naravni, lastne proizvodnje.

Boobiz ::

Kako misliš top? Kako pa ti kupuješ parfume...he said, she said al kua?
I'm drunk, what's your excuse?

rok6 ::

Nekak tako ja, pol pa če mi odgovarja kupm, drgač pa ne.

Boobiz ::

Tako malo kot se cahnam s parfumom, pa vseeno prisegam na paco rabanne ultra violet že vrsto let. :)
I'm drunk, what's your excuse?

urosz ::

 Joop

Joop

Mentalist ::

Old Spice že od vsega začetka.
Lool.

UNIVERZUM ::

Pejt v drogerijo in povonjaj pardume. Se morš najprej odločt kakšne vrste vonj ti je všeč (svež,sladek,klasika) in potem izbirat.

Moji favoriti

-Channel Egoist
-Paco Rabanne Ultraviolet
-Givenchy Pi


Moraš pa vedet da se isti parfum vonja drugače poleti kot pozimi (inteziteta kot tudi vonjava).
Asrock Z77 pro4-m,i5 3570, corsair 8gb, sapphire 4870,CC500R
Odrasli so samo otroci, ki jih nihče ne potegne za ušesa,
ko naredijo veliko neumnost/by yjpe

djordjevic ::

Meni najbolj sede črni Emporio Armani.
No grave is deep enough to keep us in chains.

Tilen ::

Pojdi v parfumerijo in se odloči.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Avenger ::

ja, ampak največ 3 mogoče 4 lahko probaš ker potem ne moreš več objektivno ocenit vonja. Idealno bi bilo tako, da en dan probaš samo en parfum, špricneš nase in greš. Potem zvečer napišeš oceno recimo od 1-10. Tako lahko vidiš tudi kako ti je všeč ko ga nosiš, ko se razvija, spreminja itd. Na nos ljudstva se sicer lahko zaneseš, vendar samo na povprečje, ne na tisto ko ti bo nekdo totalno navdušen nekaj predlagal. So tudi izjeme, na basenotes Yatagan uživa sloves legende, vonj je pa... izrazit, skoraj neprijeten. Givenchy Pi recimo ali pa klasika Versace Dreamer sta fantastična in všeč folku na splošno, ampak sta zelo sladka, tako da sta bolj za zvečer in za v mraz. Moj favorit je sicer Encre Noire od Lalique, rahlo sladek in uporaben kadarkoli.
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

Yugos ::

problem je koža, men je bil od Armanija zelo všeč samo potem me je srbelo!

Prvo probaj ker vsaka koža drugače reagira!

PacificBlue ::

Paco Rabanne 1 million naj bi bil top shit. Meni je vsec recimo Acqua di Gio..

fosil ::

Bugatti aftershave, cena samo 2.000€ za stekleničko, ampak sej praviš da bi rad top zadevo ;)

Tako je!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fosil ()

Goldee ::

rok6 je izjavil:

Zanima me kateri parfumi so trenutno top? 8-)


Trenutno? Če ti je vonj všeč, lahko parfum uporabljaš tudi več let. Vsaj tako je pri meni.

Par predlogov, odločit se moreš pa itak sam. Vsak parfum drugače diši na drugi koži.
Meni najljubši:
Hugo Boss selection
Ferragamo F by Ferragamo
Versace Eau Fraîche
Armani code
Calvin Klein one

Jaz uporabljam parfum vsak dan za v službo ali pa ko grem zvečer ven. Nadišavim se na vrat, enkrat. Za boljši občutek. Poleti uporabljam bolj sveže vonje, pozimi malo bolj sladke. Nobena umetnost. Parfum je del osebnega stila.
And Now for Something Completely Different...

-two things I like about UK -Monty Python & Pink Floyd-

shadeX ::

Imel sem Escado, sam pol sm zamenju za Hugo Boss :D

Okapi ::

Kenzo.

O.

jype ::

Nada.

oemdzi ::

Sicer ravno parfumov ne uporabljam (samo deodorante) ce pa kaksnega ze dobim kot darilo ga pa itak ponucam (Roberto cavalli black, disi fino) sicer se mi pa zdi skoda dajat denar za meni tako nepomebno zadevo...

algo ::

Trenutno uporabljam Hugo Boss Bottled, sicer pa parfume precej menjam tko da mam na rezervi tudi Chanel Platinum Egoiste, Acqua di Gio Armani, Chanel Allure Sport, Davidoff Cool Water, Givency Pi itd. pač malo morje pol k se enga naveličam pa neki časa uporablam drugega itd. drgač pa najbolj evergreen je po moje Acqua di gio s tem ne boš mogu zgrešit... za biznismene, poslovneže pa itak Chanel Platinum Egosite sam morš vedet, da so ene ženske nore na ta parfum drugim pa smrdi...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: algo ()

gansta ::

Za vse, potrebno je razlikovati med seboj "Parfum, parfumska voda, toaletna voda ali kolonjska voda". Če kupite "eau de parfum" oz. parfumsko vodo, to ni pravi parfum in cene za takšne "vodice" so od 50-100€; Parfumi so pa dražji, razlika je pa očitna, saj tam dišiš res cel dan, z vodico pa par uric nato pa gre vonj...

RockyS ::

Escada

Super Sonic ::

Eden najboljših parfumov kar sem jih kdaj imel je bil Kozakov od Parfumerie Galimard. Gre za tovarno pafurmov, locirano blizu Monaca na poti proti Nici. Pri njih izdelujejo vsi največji brandi in ni vrag, da med temi 6000 dišavami ne najde vsak nekaj zase. Cene pa za te vrhunske izdelke pol cenejše kot pod brandi.

http://www.galimard.com/index.php/en/on...
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

Magic1 ::

gansta je izjavil:

Za vse, potrebno je razlikovati med seboj "Parfum, parfumska voda, toaletna voda ali kolonjska voda". Če kupite "eau de parfum" oz. parfumsko vodo, to ni pravi parfum in cene za takšne "vodice" so od 50-100€; Parfumi so pa dražji, razlika je pa očitna, saj tam dišiš res cel dan, z vodico pa par uric nato pa gre vonj...

Želim ti veliko sreče, da dobiš moški parfum. Izbira ni ravno pestra, sploh nisem našel enega modernega.
Magic

RockyS ::

in WTF je moderni vonj/okus?

Super Sonic ::

Pod moderno bi se štelo to, kar je novo na policah. Sicer je pa okus večen. Najbolje je, da si ga lahko, če si v parfumeriji, narediš kar sam.
http://www.galimard.com/index.php/en/cr...

Potem si pa tako moderen, da "lahko vsako žensko" dobiš ;) In obratno, jasno.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

Avenger ::

gansta je izjavil:

Za vse, potrebno je razlikovati med seboj "Parfum, parfumska voda, toaletna voda ali kolonjska voda". Če kupite "eau de parfum"


Ne vem od kje si dobil parfum, kolikor vem so samo EdP, EdT in EdC. EdT je običajno čisto dovolj močan, probaj 1 million od Pacota. EdP od modernihh je pa recimo L'instant od Guerlaina ampak je meni že preveč močan.
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

jype ::

RockyS> in WTF je moderni vonj/okus?

Whatever I like.

gansta ::

Avenger je izjavil:

gansta je izjavil:

Za vse, potrebno je razlikovati med seboj "Parfum, parfumska voda, toaletna voda ali kolonjska voda". Če kupite "eau de parfum"


Ne vem od kje si dobil parfum, kolikor vem so samo EdP, EdT in EdC. EdT je običajno čisto dovolj močan, probaj 1 million od Pacota. EdP od modernihh je pa recimo L'instant od Guerlaina ampak je meni že preveč močan.



Tukaj si preberi še eno mnenje: http://www.had.si/blog/2010/03/05/parfu... Je pa res, da pravih parfumov za moške je izjemno malo, in še ti so dragi in marsikomu nedosegljivih rok.

Looooooka ::

Ponavadi se splaca poslusat mnenje kolegic.
A te na koncu dneva res briga ce je tvoj parfum vsec tvojim kolegom?
No...seveda mora tvoj nos odobriti parfum, ki ti ga te kolegice predlagajo. Drugace sam trpis za brezveze :)

Mipe ::

Ne razumem potrebe po špricanju z raznoraznimi kemikalijami, ki samo dražijo nos. Je že tako dovolj parfumerij na dveh nogah, ki dušijo cele prostore.

18zimoni ::

Mipe ::

Aja, pa tile parfumi pri prekomerni uporabi so povsem nekompatibilni z domačimi ljubljenčki, predvsem psi, ki imajo občutljiv voh.

Torej, metroseksualci in psi ne gredo skupaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mipe ()

marvin42 ::

Parfumi so ostanek iz časov, ko so se ljudje zelo malo ali nič umivali. Ob redni higieni ga ni čez naravne vonje. Me vse mine, ko pride mimo kakšna "vijolica", z vonjem da se ti oči zasolzijo.
Mostly Harmless

Looooooka ::

Mipe je izjavil:

Aja, pa tile parfumi pri prekomerni uporabi so povsem nekompatibilni z domačimi ljubljenčki, predvsem psi, ki imajo občutljiv voh.

Torej, metroseksualci in psi ne gredo skupaj.

Ce lahko clovek prezivi vonj psa...ki je definitivno ena izmed bolj smrdljivih stvari v cloveskem zivljenju...lahko tud pes parfum prezivi.Saj ponavad ne spricas psa.Pa ce nisi res orto cefurKA potem verjetno tud ne zlivas hektolitre vonjav po stanovanju...ker bi bil ob smradu, ki ga ustvari pes verjetno vonj se hujsi.

Goldee ::

marvin42 je izjavil:

Parfumi so ostanek iz časov, ko so se ljudje zelo malo ali nič umivali. Ob redni higieni ga ni čez naravne vonje. Me vse mine, ko pride mimo kakšna "vijolica", z vonjem da se ti oči zasolzijo.


Ne morem verjet :)
And Now for Something Completely Different...

-two things I like about UK -Monty Python & Pink Floyd-

Looooooka ::

rdece meso...ribe pa ful cebule pa naj svica.bomo vidl naravni vonj :D

Nemixxx ::

Armani Code


Calvin Klein Be


Giorgio Armani Attitude
|Intel Core i5 2500k 3.30Ghz-OC-[4.60ghz]|Noctua NH-U9B SE2|
|GA-P67A-UD3-B3|R9 290x 4gb|Kingston Blue HyperX 12GB 1600Mhz|

noraguta ::

baldesarinijevi karibi(mislm da jih ni več,sejšeli so že bolj tko tko), al pa CD jev fahrenheit od konfekcije. pa soje cajte je biv en ysl-jev kuros sprejemliv ta drug pa smrdi kt žegnana voda.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

b00mer ::

Dior homme
Dolce & Gabbana the one

Mipe ::

Zakaj bi se parfumiral, če imam tole:
 Za prave moške

Za prave moške

oemdzi ::

marvin42 je izjavil:

Ob redni higieni ga ni čez naravne vonje.


Eh nevem no, ampak eni se ne zavedajo kdaj zacnejo smrdet po svicu ... To da se zjutraj/zvecer stusiras dostikrat ne zadostuje za neoporecen vonj :D

Steinkauz ::

Jst mam paco rabanne one million

So ga po netu full hvalil pa sm ga probu in mi je bil kul.

Men full diši pa tut velik žensk ga je pohvalilo.
Ma pa precej sladek vonj, tko da je treba probat.
Je pa 100ml 65eur :|
Tko da če ma kdo kej podobnega kot supersonic, da direkt pr tovarni kupiš nebranded se priporočam.

algo ::

One million (moški parfum) je pa tko ženski da bolj sploh ne gre, kot da bi vohal kakšne bombončke, saj nekaterim ženskam zna biti všeč ampak to po moje ni parfum za "dece"

Yoda Master ::

Sploh pa ne za dnevno rabo. Ajde če greš mal feštat, da se te zavoha na 100m, da bi pa dnevno nosil zadevo(služba/faks) pa res ne.
There is no emotion, there is peace. There is no ignorance, there is knowledge. There is no passion, there is serenity. There is no death, there is the Force.

marvin42 ::

oemdzi je izjavil:


Eh nevem no, ampak eni se ne zavedajo kdaj zacnejo smrdet po svicu ... To da se zjutraj/zvecer stusiras dostikrat ne zadostuje za neoporecen vonj :D


Stuširaj se, potem pa vzami gazo, jo napoji s čistim alkoholom in potegni po koži. O fuj, slabo si se umil!!! Komur tuširanje 2x dnevno ne zadošča, ima pokvarjene občutke o tem kaj je neoporečen vonj. Sploh pa je nekaj narobe v glavi, če je ves čas potreben neoporečen vonj.
Mostly Harmless

YaN-cH ::

 Gucci Pour Homme II

Gucci Pour Homme II

;-) ::

Najjači so mi že par let BOSS Bottled, nazadnje sem ga kupil za 30€ (polovično znižanje) v šentilju v kompas shopu.

Tilen ::

;-) je izjavil:

Najjači so mi že par let BOSS Bottled, nazadnje sem ga kupil za 30€ (polovično znižanje) v šentilju v kompas shopu.


Nekaj dni nazaj sem v Mullerju kupil 100ml za cca 72 EUR. :8)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

;-) ::

Tega sem jaz kupil za okrog 30€:


Da nebo pomote, novi pomoje nimajo še take akcije. Mi je pa res že odkar je ven prišel no.1. Je pa res da nisem nekaj fuknjen na parfume in jih malo uporabljam, tale je tretji isti zapored. Pa še to je blo čisto slučajno, ko sem šel v Avstrijo se grdoč domov ustavima z punco ker je rekla da imajo givenchy parfum v akciji da ji je povedla kolegica da je 50% cenejši(jaz bik sem dal za valentinovo malo manj kot 80€ zanj), tak da sem na koncu kar dva Bossa vzel za ceno enega pa mam spet mir 2 leti.

Tak da če kdo punci kupuje darilo je tam pravo mesto:D
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Parfumi/toaletne vode

Oddelek: Loža
284921 (977) mihecz
»

Oprte pisarne so v modi ... (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6510650 (7784) borisk
»

Poceni parfumi v LJ

Oddelek: Loža
85230 (528) Blinder
»

Prevod - prosim

Oddelek: Šola
94404 (4209) gunserman
»

Izbira Parfuma!!

Oddelek: Loža
352810 (2348) BigWhale

Več podobnih tem