» »

moski parfumi

moski parfumi

«
1
2

musicfreak ::

Je kdo tukaj v tej tematiki?
Kateri so vam najljubsi. Jaz sem do konca lanskega leta uporabljal samo cheap parfume iz Zare, potem pa nekako padel v to igro preko youtuberjev in kupil ze kar nekaj drazjih v zadnjih mesecih.

Kaj uporabljate?

PrihajaNodi ::

Sicer ne hodim pogosto ven, v času karantene smo bili jasno stalno zaprto. Najboljši parfumi so bili iz Lidla. Samo ne tisti, ki so stalno na policah, majo neke posebne svoje variante v določenih časih. Pa ga dobiš ya 15eur 100ml. Top. Sem poskusil že marsikatero znamko.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

forplan ::

Če hočeš biti pravi frajer :)

da se strinjam

Vazelin ::

Na koncu pristaneš na:

Neponovljiv vonj moškega parfuma. Sicer blag a distinktivno bogat vonj. Za moškega, ki ve kaj hoče.

Najboljši price/performance med moškimi parfumi imo.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

PrihajaNodi ::

Vazelin je izjavil:

Na koncu pristaneš na:

Neponovljiv vonj moškega parfuma. Sicer blag a distinktivno bogat vonj. Za moškega, ki ve kaj hoče.


Meh, nič posebnega.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Vazelin ::

Meh, nič posebnega.

Za take kot si ti je Armani Code, da jih zavohajo na 500 metrov, ko gre v klub v Bukarešti:))
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

genesiss ::

Vazelin je izjavil:

Na koncu pristaneš na:

Neponovljiv vonj moškega parfuma. Sicer blag a distinktivno bogat vonj. Za moškega, ki ve kaj hoče.

Najboljši price/performance med moškimi parfumi imo.

Ta obstaja tudi mocnejsi - parfumska voda Boss bottled intense (na sliki je toaletna voda)

PrihajaNodi ::

Vazelin je izjavil:

Meh, nič posebnega.

Za take kot si ti je Armani Code, da jih zavohajo na 500 metrov, ko gre v klub v Bukarešti:))


Zdej sem doma pri starših na socialni.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Vazelin ::

@OP: daj naštej nekaj parfumov, ki jih oz. si jih uporabljal. Vrgel si vabo.

Zdej sem doma pri starših na socialni.

the place to be:)

Ta obstaja tudi mocnejsi - parfumska voda Boss bottled intense (na sliki je toaletna voda)

Veš da nisem nikoli probal, sicer sem že videl močnejšo obarvano flašo. Morda pa enkrat bom čeprav mi je ta parfum všeč ravno zaradi nevsiljivosti :D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

IL_DIAVOLO ::

Imam od beckama, bonda in la rive. Ne vem, kdaj bom vse to porabil lol.

donvito ::

Samael ::

Najljubšega Escado - Magnetism, moško verzijo seveda, žal ne delajo več, tako da mi je od trenutno še aktualnih najljubši elegantni in nekoliko neobičajen (nič ne diši tako zelo posebno, kot ta parfum) Baldessarini - Ambre, ki pa ga ne nosim prav pogosto in še manj v toplejšem časovnem obdobju.
Baldessarini je bila svoj čas znamka Hugo Bossa, dokler niso šli na svoje.

V toplejšem časovnem obdobju so mi všeč prijetni sveži parfumi tipa Bvlgari - Aqua, v bolj mrzlem pa aromatični tipa Azzaro - Onyx (silver black), Dsquared - He Wood, ipd...

ubermensch ::

Nosim ta parfum in sem dobil ogromno komplimentov, lepo diši.

Samael ::

ubermensch je izjavil:

Nosim ta parfum in sem dobil ogromno komplimentov, lepo diši.


O ja, hud. Ampak težak :)

Vazelin ::

Mamo kakega forumaša s tem?:D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

pegasus ::

Mene pa zanima, kaj vohate (ali vidite?) v tem, da se zalivate s temi chemtraili?

pitar ::

Kombiniram med temi tremi. Najboljši mi je Chanel.
 Versace Dylan Blue

Versace Dylan Blue


 Allure Homme Sport Eau Extreme

Allure Homme Sport Eau Extreme


 Yves Sain Laurent Y

Yves Sain Laurent Y

Samael ::

pegasus je izjavil:

Mene pa zanima, kaj vohate (ali vidite?) v tem, da se zalivate s temi chemtraili?

Daj ne dramatiziri. Tovrstne debate lahko posplošiš praktično na vsak vidik današnjega življenja. Gledaš serije? Kaj pa filme? Zakaj že? Ipd.
Pač, dišave, kombinacije le teh, itd... so lahko zanimive. Za nas, za ljudi, s katerimi prihajamo v stik. Lahko si pa prepričan, da počnemo poleg tega še kaj drugega v življenju. Zgolj debata je.

musicfreak ::

Vazelin je izjavil:

Mamo kakega forumaša s tem?:D


Ja ta je en od teh, ki ga imam, ker je must go klasika. obstaja pa en fejk za 35 evrov, ki je skoraj cisto isti. Trenutno Aventus sicer st 1, kar se tice popularnosti in pa Dior Sauvage.

Drugace moj najljubsi v zbirki zaenkrat isti kot tale od ubermensch in pa Dior Homme Intense se je ista liga, pa zenske oba obozujejo. Odlicna izbira za poletje je tudi Giorgio Armani Acqua di Giò Profumo. Ce bi moral izbirati en parfum, ki bi ga moral imet vsak moski, bi rekel tega.

Boss je generic, nic posebnega. Isto kot razna One Million In Paco Invictus sranja, ko disis kot vsak.

Odlicen za dejt oz. lepo obleko: Dolce & Gabbana the one... zenske nore na njega.

Ce pa kdo isce mozat, poseben parfum, ki izstopa, pa naj proba tega: https://www.amazon.de/John-Varvatos-Reb...

Ravno danes sem ga probal in bo naslednji buy :D

Zgodovina sprememb…

Ganon ::

Ne prenesem parfumov. Uporabljam tudi milo brez vonja, prav tako deodorant. Še kdo tak?

pegasus ::

Samael je izjavil:

Pač, dišave, kombinacije le teh, itd... so lahko zanimive.
Se popolnoma strinjam, a zanima me, zakaj umetne? Ko so lahko naravne tako veliko boljše?

Vazelin ::

Ganon je izjavil:

Ne prenesem parfumov. Uporabljam tudi milo brez vonja, prav tako deodorant. Še kdo tak?

Strong post to thread content ratio
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Samael ::

musicfreak je izjavil:

Boss je generic, nic posebnega.

Če boš imel priložnost, preizkusi Bossovo hčerinsko branžo pod imenom Baldessarini. Niti en njihov parfum, ki si ga lastim, ne spominja na karkoli določenega, poznanega. Vsak pa je na svoj poseben način fantastičen. Ambre sem že omenjal. Eleganca, kar se dišav tiče, na najvišjem možnem nivoju.
Potem pa je tu še zanimiva Del Mar serija mislim da štirih različnih ...

Samael ::

pegasus je izjavil:

Samael je izjavil:

Pač, dišave, kombinacije le teh, itd... so lahko zanimive.
Se popolnoma strinjam, a zanima me, zakaj umetne? Ko so lahko naravne tako veliko boljše?

Zakaj se ti zdi, da prvo izključuje drugo? Zapičil si se v nekaj povsem nepotrebno. Tu je pač tema o moških parfumih. Sicer pa je obstojnost (če ti ravno ne odgovarja vonj sivke na obleki) že lahko en takšen razlog. Naravne dišave, eterična olja, itd ... imam v stanovanju, ne natrem pa si jih pa v majico.

Ljudje v življenju kupimo marsikatero "bedarijo". Ne, ker jo potrebujemo, ampak ker jo iz tega ali onega razloga želimo, ker nam to odgovarja.
S parfumi ni nič drugače, ni nujno, da je kakšna globoka filozofija zadaj ali karkoli, kar zaradi česar bi se morali tu komurkoli zagovarjati, mar ne? In če pobrskaš po spominu boš gotovo našel kakšen hobi, kakšno malenkost, zadevo, ki si jo kupil izključno zato, ker ti je na njej nekaj odgovarjalo ali pa preprosto, ker si jo želel imeti. Ker si jo ti želel imeti. In nobene potrebe ni, da zato polagaš račune bilo komu, mar ne?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

pegasus ::

Koncept me zanima ... motivacija ... ker mi je osebno celoten koncept kozmetike popolnoma tuj. Edina razlaga, ki si jo lahko zamislim, je namerno zavajanje okolice. Kar pa ima svojo evolucijsko vrednost, da?

musicfreak ::

pegasus je izjavil:

Koncept me zanima ... motivacija ... ker mi je osebno celoten koncept kozmetike popolnoma tuj. Edina razlaga, ki si jo lahko zamislim, je namerno zavajanje okolice. Kar pa ima svojo evolucijsko vrednost, da?


jesus christ, kako eni komplicirate zivljenje :D

pegasus ::

Ja, skušamo ga razumeti :D

Samael ::

pegasus je izjavil:

Koncept me zanima ...

Pa te res, ali pa si nam želel v nekem kljubovanju povedati, kako smotani smo, ker kot si rekel "se zalivavamo s temi chemtraili"?
Kako si sploh predstavljaš to "zalivanje" po tvoje? A da pred odhodom v svet pod vsako pazduho diskretno pritisneš na pumpico deodoranta ali parfuma, odložiš in greš ven?
Oprosti, ampak meni se to res ne zdi vredno nekega dramatiziranja in delanja iz muhe slona. Ja, dišave so lahko fanscinatne. Tudi sintetične. Ali pa misliš, da ti možgani prevedejo razliko med sintetično in naravno vanilijo? Le da je prva v razpršilu bolj praktična za doziranje in na kosu oblačila obstojnejša kot naravna (zgolj primer v najbolj osnovni obliki dišave).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

Kvinta ::

Ja smejte se samo meni vedno znova vsaka reče keri parfum te maš to kak fajn diši :))

A.C.A.B

pegasus ::

Naj podrobneje razložim. Vonjave dojemam skozi njihovo sporočilno vrednost. Za telesni vonj so primarno odvisne populacije bakterij in gliv, ki živijo na koži posameznika. Te populacije odražajo stanje imunskega sistema in vonj prenaša informacijo, katere bakterije nekdo tolerira. Evolucijsko imamo vgrajeno podzavestno prepoznavanje teh sporočil in če nam nekdo "diši", pomeni, da imamo z njim na nek način kompatibilen imunski sistem. V zgodovini so bile te informacije življenskega pomena in za začetek dekadence v zgodovini štejem čas, ko so jih posamezniki začeli prikrivati.
Današnja praksa gre še naprej od prekrivanja, gre za nasilno zavajanje in odvračanje pozornosti, nekako tako kot spam na internetu. Res je pojav redkeje opažen med moškimi kot med ženskami, a sumim, da so vzroki zelo podobni: pomanjkanje samozavesti, strah, iskanje pripadnosti. Kadar zaznam uporabo teh modernih chemtrailov (v direktnem pomenu besede, ne v prenesenem), je to dovolj velik signal za social distancing, več kot samo nekaj metrov. Moja interpretacija signalov, ki jih take osebe oddajajo, je "nočem te blizu, nočem se ti razkriti, pojdi stran". Kar redno upoštevam.

Zato me zanima, kako na to gledate uporabniki in kaj želite s tem sporočati okolici. Ker se mi zdi, da gre tudi tu za problem v komunikaciji, tako kot še marsikje drugje.

TheBlueOne ::

Po vrsti v glavnem:
KITON - Kiton --> Moj najljubsi in od moje
Dior Fahrenheit
BVLGARI Man in black --> menda me spominja na Cacharel Nemo, ki mi je bil zelo fin pred casom
Davidoff Zeno
Davidoff Collwater --> Drugi najljubsi od moje
Armani Code

Magic1 ::

@pegasus, kaj sploh želiš povedat? Survival of the fittest?
Drugače pa boš žensko med sexom ziher zavohal, neglede na to, kaj bo gor dala. Če boš dost proaktiven, lahko še masko iz obraza spraviš.
Glede parfumov je zelo odvisno od posameznika, kaj mu odgovarja. To je imel pegagus celo prav, da imaš na sebi cel zoo in vsak različno odreagira na posamezen parfum. Dokler si ga ne daš na kožo in pustiš gor 15 min, ne moreš vedet kakšen vonj se bo razvil.
Magic

TheBlueOne ::

pegasus je izjavil:

Mene pa zanima, kaj vohate (ali vidite?) v tem, da se zalivate s temi chemtraili?


Samo vonjas, nic se ne vidi. :D Te "kemikalije" imajo super vonj, kar je fino, kako fina hrana, lepa slika itn. Potem pa pridejo se plusi v smislu kaksen vpliv ima na ljudi okoli tebe. Vonj je vecji faktor, kot si nekateri mislijo.

Magic1 je izjavil:


Glede parfumov je zelo odvisno od posameznika, kaj mu odgovarja. To je imel pegagus celo prav, da imaš na sebi cel zoo in vsak različno odreagira na posamezen parfum. Dokler si ga ne daš na kožo in pustiš gor 15 min, ne moreš vedet kakšen vonj se bo razvil.


Se mi zdi, da to drzi za tiste, ki si naredijo iluzijo najljubsega vonja. Meni se se ni zgodilo, da bi dober parfum na meni ali kom drugem imel slab vonj.

Zgodovina sprememb…

Pahuljone ::

Parfumi so za nežnejši spol.

PrihajaNodi ::

Ne ce kupis tistega v Lidlu.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

gruntfürmich ::

Ganon je izjavil:

Ne prenesem parfumov. Uporabljam tudi milo brez vonja, prav tako deodorant. Še kdo tak?

jst, ampak imam parfume, ki pa jih zelo poredko uporabljam. če uporabljaš same parfumirane zadeve, potem si na dobri poti da si uničiš voh, morda sluznico, morda fašeš raka zaradi organskih topil v parfumih...

skratka s parfumi kot z antibiotiki; zelo malo !

drugače se mi zdi da mi je najljubši parfum 10 let star D&G, sladkega vonja:



imam pa še boss, prada, loccitane, gucci. vsi so super.

edino enega zelo zanimivega sem enkrat v franciji si našprical, ampak si ga žal nisem zapomnil. tistega bi še dodal v kolekcijo...

je pa že bila tema okoli parfumov in kateri so dejansko kvalitetni (tile so navadni cenenski); vendar še enkrat povdarjam: čim manj parfumov!
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

weasel ::

 Bleu de chanel

Bleu de chanel

harvey ::

Za začetek ne bi škodilo razjasniti pojme :). Sicer pa najdeš nek svoj stil, to je kot obleka, saj nimaš na sebi vedno zimskih cot.

Parfum (perfume) vsebuje od 15% do 40% esence (dišavnih sestavin) v 90% alkoholu. Vonj parfuma zdrži zelo dolgo in je najdražji.
Parfumska voda - (eau de parfum) vsebuje od 10% do 25% esence v 90% alkoholu. Idealen za dnevno uporabo, ker zdrži njegov vonj par ur.
Toaletna voda (eau de toilete) vsebuje od 5% do 15% esence v 80% do 85% alkoholu. Primerna bolj za večerne priložnosti, ker vonj izgine precej hitreje.
Kolonjska voda (eau de cologne) vsebuje od 3% do 8% esence v 70% do 80% alkoholu. Uporablja se le redko, saj so jo nadomestili ostali izdelki. Vonj je zelo kratkotrajen.
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

edi45 ::

Osebno najbolj uporabljam;

Carolina Herrera - Bad Boy
Dior - Sauvage
Paco Rabane - One Million
Emporio Armani - Stronger with you
Prada - Luna rossa sport
Prada - Luna rossa sport carbon

Potem imam tudi par cenenih, katere ne uporabljam(antonio banderas, s. oliver, tom tailor, tabac itd) in različne deodorante od Axe in Garnier.

Bo treba počasi še malo razširit kolekcijo z kakšnim YSL, Hugo itd:))

boldleaf ::

Jooooj, tema narcisov. Bravo. :))

Se malo pa se boste sprehajali naokrog v roza krilcih. Ja ja, saj vem, "as seen on tv".

TheBlueOne ::

boldleaf je izjavil:

Jooooj, tema narcisov. Bravo. :))

Se malo pa se boste sprehajali naokrog v roza krilcih. Ja ja, saj vem, "as seen on tv".


Lol, lahko trdim, da na TVju se nisem zavohal parfuma. :)

Kaj pa pocnete med tem tapravi tipi? Axe Afrika oz. Malicia, hlace iz amry shopa. Ce ze imas sanso castit kateri drink, vsaj natakar ne pricakuje napitnine. :D

Magic1 ::

Ahh kje, on je doma v jami in se ne umiva.
Drugače glede prfumov(toaletnih vod) ni problem, dokler ne posiljujejo ostale okoli sebe z njim. To se ga da gor toliko, da ga zavohaš, če prideš z nosom na 10cm in ne da se ga voha 2m stran.
Magic

boldleaf ::

Magic1 je izjavil:

Ahh kje, on je doma v jami in se ne umiva.
Drugače glede prfumov(toaletnih vod) ni problem, dokler ne posiljujejo ostale okoli sebe z njim. To se ga da gor toliko, da ga zavohaš, če prideš z nosom na 10cm in ne da se ga voha 2m stran.


Ne ravno to, umivamo se. Ne pa zalivamo s parfumom :)) In ravno za v jamo, bi si prestavljal, da rabis parfum :)), sploh ko nekdo nasteje 6 vrst parfumov, ki jih "najbolj uporablja" :)). Najbolj over the edge je pa to, da se vam pri vsem skupaj ne zdi nic cudnega. Saj pravim, narciski.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: boldleaf ()

TheBlueOne ::

Ti menjas parfum in deo. :)

boldleaf ::

TheBlueOne je izjavil:

Lol, lahko trdim, da na TVju se nisem zavohal parfuma. :)

Cigaretov se tudi v filmih ni nikoli ne vohalo ne fizicno kadilo, pa je "baje" kar dobro delovalo za image :)

TheBlueOne je izjavil:

Ti menjas parfum in deo. :)


In ponosen sem na to :)) :)) :)) :)) Matr, tale tema ze izgleda podobna temi "Tarzancki", pa sele zacela se je... grem kar stran.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: boldleaf ()

TheBlueOne ::

boldleaf je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

Lol, lahko trdim, da na TVju se nisem zavohal parfuma. :)

Cigaretov se tudi v filmih ni nikoli ne vohalo ne fizicno kadilo, pa je "baje" kar dobro


Morda nisi opazil, se jih vidi. :D

boldleaf je izjavil:


In ponosen sem na to


Potem tezko poves kaj pametnega? ;)

Zgodovina sprememb…

Magic1 ::

Jaz imam več kot šest toaletnih vod doma. Res pa da sem jih večino za RD dobil in se nabirajo že skoraj desetletje. Verjetno bi jih rabil pogosteje uporabljat.
Magic

FireSnake ::

Vazelin je izjavil:

Na koncu pristaneš na:

Neponovljiv vonj moškega parfuma. Sicer blag a distinktivno bogat vonj. Za moškega, ki ve kaj hoče.

Najboljši price/performance med moškimi parfumi imo.


To je res. A samo, ko zmanjka dark blue.



Neverjetno, kako "drži" volj.
Ko grem kam v tujino kupim tavečjo flašo.

Čeprav se mi zdi, da z mojo uporabo imam parfumov za 10 let vnaprej (tega, ki si ti omenil, 1x po 2dcl in 1x po 1dcl še zapakirane).
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

gruntfürmich ::

boldleaf je izjavil:

... grem kar stran.
bolje bi bilo da sploh ne bi prišel
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Vazelin ::

To je res. A samo, ko zmanjka dark blue.

Evo, to bom pa probal naslednjič ko kaj kupujem. :)
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri (moški) deodorant (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7310129 (5813) IL_DIAVOLO
»

Parfumi/toaletne vode

Oddelek: Loža
284918 (974) mihecz
»

Oprte pisarne so v modi ... (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6510644 (7778) borisk
»

top moški parfumi (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10230620 (17374) leiito
»

Poceni parfumi v LJ

Oddelek: Loža
85229 (527) Blinder

Več podobnih tem